Labdarúgó NB II: vezetett hárommal, de csak ikszelt a DVSC-DEAC

2010.09.11. 18:05
A 9. percben már három góllal, a szünetben pedig kettővel vezetett, mégis döntetlent játszott Békéscsabán a DVSC-DEAC a labdarúgó NB II keleti csoportjának 5. fordulójában.
NB II, KELETI CSOPORT
5. FORDULÓ
BÉKÉSCSABA 1912 FRÜHWALD ELŐRE SE–DVSC-DEAC 3–3 (1–3)
Békéscsaba, 600 néző. V: Szőts G. (Vígh T., Kovács II. G.)
BÉKÉSCSABA: Máthé G. – Oláh G., Csiszár, Makra, Horváth T. – Szélpál T., Saracutu (Juhász Gy., 53.), Pozsár, Bogdán G. – Bernáth (Berki –, 71.), Balázs J. (Csák Z. –, 75.), Vezetőedző: Pásztor József
DEAC: Verpecz – Ludánszki, Máté P., Szűcs I., Korhut – Bódi (Kardos –, 92.), Spitzmüller, Lucas, Sigér – Vinicius (Tóth L. –, 68.), Szilágyi P. (Csorba –, 71), Edző: Kondás Elemér
Gólszerző: Lucas (0–1) az 5., Szilágyi P. (0–2) a 7., Sigér (0–3) a 9., Horváth T. (1–3) a 20., Pozsár (2–3) az 54., Balázs J. (3–3) a 63. percben
Pásztor József: – Azt hittem, a Debrecen az első tíz percben eldöntötte a mérkőzést, de nulla három után fokozatosan feljöttünk, és nyerhettünk is volna.
Kondás Elemér: – Több góllal kellett volna győznünk, ehelyett a végén örülnünk kellett a döntetlennek.
5. FORDULÓ
BÉKÉSCSABA: Máthé G. – Oláh G., Csiszár, Makra, Horváth T. – Szélpál T., Saracutu  (Juhász Gy., 53.), Pozsár, Bogdán G. – Bernáth (Berki –, 71.), Balázs J. (Csák Z. –, 75.), Vezetőedző: Pásztor József