Ness Hungária NB II: kikapott a Diósgyőr és a DVSC-DEAC

2010.10.03. 17:05
Harmadik vereségét is elszenvedte a Ness Hungária NB II Keleti csoportjában a Diósgyőri VTK. Az előző szezonban még az élvonalban szereplő miskolciak a Makó vendégeként kaptak ki 2–0-ra.

A DVSC-DEAC hazai pályán kapott ki a Bőcstől, és így továbbra is az utolsó helyen áll.

A Nyugati csoportban a BKV Előre hazai pályán 3–2-re legyőzte a Barcsot, a Budaörs pedig a Kaposvölgye vendégeként megszerezte szezonbeli második győzelmét.

NESS HUNGÁRIA NB II, KELETI CSOPORT
8. FORDULÓ
DVSC-DEAC–BŐCSI KSC 2–4 (1–2)
Debrecen, 400 néző. Vezette: Farkas T. (Varga G., Kovács II G.)
DEAC: Verpecz – Bényei (Vinicius, a szünetben), Kardos, Fodor M., Korhut, – Sigér (Angyal, a 85.), Spitzmüller, Lucas, Rezes – Balajti, Huszák (Csorba, a 76.). Edző: Kondás Elemér
BŐCS: Hamar – Bokros, Rubint, Sipos T., Lázár N. – Müller, Katona A. (Nyircsák, a 90.) – Jeremiás (Zsarnai, a 88.), Enescu, Hajdú Zs. (Krajnc, a 76.) – Etogo 7. Vezetőedző: Zsiga Gyula
Gólszerző: Rezes (1–0) 11-esből a 32., Etogo (1–1) a 33., Lázár N. (1–2) a 40., Fodor M. (2–2) az 55., Lázár N. (2–3) a 62., Enescu (2–4) a 80. percben
Kiállítva: Balajti (hátulról megrúgta Enescut) a 10. percben
Kondás Elemér: – Szinte az egész mérkőzésen emberhátrányban játszottuk, ennek ellenére kétszer egyenlítenünk, ám a végén nem tudtunk újítani.
Zsiga Gyula: – Nehéz mérkőzésen gyűjtöttük be a három pontot. Nem játszottunk jól, de a küzdőszelleméért dicséret illeti a csapatot.

MAKÓ FC–DIÓSGYŐRI VTK 2–0 (2–0)
Makó, 600 néző. Vezette: Berger J. (Forgács, Sebestyén)
MAKÓ: Czirbus – Podonyi, Béres R., Tóth I. (Kószó, 75.), Krucsó – Csamangó (Kulacsik, 83.), Varga R., Magyar, Nagy A. – Fülöp T. – Schreiber (Faragó B., 55.). Vezetőedző: Kolozsvári János
DVTK: Rados – Rakovics (Zsivoczky, 38.), Gal, Budovinszky, Gohér – Horváth G., Lippai, Halgas (Granát, a szünetben), Dobos – George (Szabó P., 64.), Faggyas. Vezetőedző: Benczés Miklós
Gólszerző: Nagy A. (1–0) a 31., Schreiber (2–0) a 33. perc
Kolozsvári János: – Dávid ezúttal is legyőzte Góliátot.
Benczés Miklós: – Egyáltalán nem vall profi mentalitásra, hogy a vereség után külső körülményekre hivatkoznak a játékosaim.

BKV ELŐRE–BARCSI SC 3–2 (2–1)
Sport utca, 300 néző. Vezette: Becséri (Viszokai, Kis)
BKV: Vezér – Baranyai N., Miklósvári, Makrai – Csikós, Nagy A. – Fazakas (Selei, 63.), Csopaki, Cseri (Merczel, 89.), Mayer – Gajda (Sebők I., 74.). Vezetőedző: Soós Imre
BARCS: Halasi – Pókos, Matus (Tompa, 39.), Dienes, Pandur – Scepanovics, Horváth P., Balogh T., Kordé (Gyaraki, 47., Gergulás, 59.) – Sz. Pavicsevics, Koller K. Vezetőedző: Kuczkó Gábor
Gólszerző: Makrai (1–0) a 11., Koller (1–1) a 14., Mayer (2–1) a 41., Csopaki (11–esből, 3–1) a 68., Pavicsevics (3–2) a 73. percben
Soós Imre: – Annak ellenére, hogy amatőr gólokat kaptunk, sikerült megtörni az évek óta tartó barcsi átkot.
Kuczkó Gábor: – Le a kalappal a játékosok előtt, akik hatalmas problémáink ellenére is így tudnak küzdeni. A döntetlen reálisabb lett volna.

KAPOSVÖLGYE VSC–BUDAÖRSI SC 0–1 (0–1)
Nagyberki, 150 néző. Vezette: Pintér Cs. (Király K., Huszár B.)
KAPOSVÖLGYE: Horváth L. – Pintér A., Kállai, Menyhért (Vaskó, 51.), Fellai – Horváth Á., Sandro (Huzmi, 34.), Dóczi (Namuquita, 64.), Kalmár – Ato, Ivusza. Vezetőedző: Horváth Lajos
BUDAÖRS: Kozma – Pleván, Hegedűs N., Csobánki, Mihályi – Roni (Lászka, 86.), Sándor I. (Horváth Z., 77.), Melczer (Kiss T., 87.), Farkas Á. – Horváth L., Tüske. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerző: Tüske (0–1) a 13. percben
Kiállítva: Ivusza (a játékvezető megsértéséért) a 44., Kozma ( szabálytalankodott a gólhelyzetben lévő Atóval szemben) a 77. percben
Horváth Lajos: – Ivusza Gábor fegyelmezetlensége és az első félidei gyengébb játék három pontunkba került.
Lucsánszky Tamás: – Megérdemelt győzelmet tettünk igen-igen nehézzé magunknak.