Találatok a Ukrajna címkére

Találatok száma: 465

Ukrajna: Rebrov lehet az új kapitány, már ügyvédekkel egyeztet

2021-08-03 09:10:58

Korábban beszámoltunk róla, hogy Andrij Sevcsenko öt év után távozik az ukrán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról. Ezt követően az ukrán sajtóban beindultak a találgatások a lehetséges új vezetőedző személyével kapcsolatban, és egybehangzón Szerhij Rebrovot tartják az utódnak.

ukrán válogatott szerződésbontás minden más foci edzősors al-Ain Ukrajna

Ukrajna: Sevcsenko távozik a kapitányi posztról – hivatalos

2021-08-01 16:25:16

Öt év után távozik az ukrán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról Andrij Sevcsenko – erről a 44 esztendős szakember maga számolt be a közösségi oldalain.

ukrán válogatott foci Eb 2020 Ukrajna Eb 2020 Andrij Sevcsenko

Eb 2020: régiónkból holtversenyben az NB I-ből játszottak a legtöbben

2021-07-05 15:47:19

Hat NB I-es klub 17 labdarúgója, öt különböző ország színeiben vehetett részt az Európa-bajnokságon – és az ukránok kiesésével már egyikük sincs versenyben, így érdemes összegezni a szereplésüket.

superfeed magyar válogatott Ukrajna Szlovákia Schäfer András Róbert Mak

Eb 2020: Tyson Fury Klicskóval trollkodott az angol–ukrán után

2021-07-04 17:11:59

Mint azt valószínűleg már mindenki tudja, Anglia 4–0-ra legyőzte Ukrajnát az Európa-bajnokság negyeddöntőjében, és így bejutott a legjobb négy közé. A meccs Tyson Fury számára remek alapot szolgáltatott egy kis trollkodáshoz…

ukrán válogatott superfeed angol válogatott Vladimir Klicsko Ukrajna Tyson Fury

Eb 2020: az angolok Harry Kane játékát méltatják – lapszemle

2021-07-04 09:26:54

Az angol sajtó Harry Kane játékával foglalkozott a legtöbbet az Ukrajna–Anglia Európa-bajnoki negyeddöntő után, míg a dán lapok felidézték, hogy 1984-ben és 1992-ben sikerült legutóbb ilyen messzire jutnia Dániának az Európa-bajnokságon, ahol a negyeddöntőben Csehországot győzte le 2–0-ra az együttes.

superfeed lapszemle foci Eb 2020 Ukrajna Dánia Csehország

Eb 2020: Sokunknak nem lesz még egy ilyen lehetősége – Kane

2021-07-04 00:36:50

Mint megírtuk, Anglia 4–0-ra legyőzte Ukrajnát az Európa-bajnokság negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé, ahol Dániával mérkőzik meg a fináléba jutásért. Lássuk, hogyan értékelték a mérkőzést a főszereplők!

ukrán válogatott superfeed foci Eb 2020 angol válogatott Ukrajna Harry Maguire

Eb 2020: lehengerlő lendület, gyönyörű angol gólok – videó

2021-07-03 22:52:57

Az angol válogatott 4–0-ra legyőzte Ukrajnát a labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében. Nézze meg a mérkőzés góljait!

superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Harry Kane Eb 2020 Anglia

Kifejelték az ukránokat – Anglia négyessel tér haza a „négyes döntőre”

2021-07-03 20:09:42

Talán a vártnál is simábban vette az Ukrajna elleni Európa-bajnoki negyeddöntőt az angol válogatott, amely három fejes gólt szerezve, 4–0-s sikerrel jutott a legjobb négy közé: szerdán jöhet a Dánia elleni elődöntő, immár a Wembleyben.

ukrán válogatott onlive! közvetítés foci Eb 2020 angol válogatott Ukrajna

Eb 2020: Sancho és Mount is kezd az angoloknál Ukrajna ellen

2021-07-03 19:34:40

Ukrajna–Anglia mérkőzéssel zárul az Európa-bajnokság negyeddöntős szakasza. Íme, a kezdőcsapatok!

ukrán válogatott foci Eb 2020 angol válogatott Ukrajna Eb 2021 Eb 2020

Belelát a lelkünkbe – határozott tekintetével bárkit az ujjai köré csavar az ukrán modell

2021-07-03 15:29:19

Az újságíró és modell Savina Daria is figyelemmel követi a labdarúgó Európa-bajnokság történéseit. Mi több, az Instagramra feltöltött képei alapján arra következtetünk, hogy az ukrán hölgy a kontinenstornán műsorvezetőként dolgozik. Egy dolog azonban biztos: a kamera imádja őt.

ukrán válogatott superfeed modell labdarúgás kép foci Eb 2020

Eb 2020: Southgate végre bizalmat szavaz Sanchónak – sajtóhír

2021-07-03 12:46:57

Anglia szombat este találkozik Ukrajnával a labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében. Angol sajtóhírek szerint Gareth Southgate végre esélyt ad a Manchester United legújabb szupersztárjának, Jadon Sanchónak.

superfeed Ukrajna Jadon Sancho Gareth Southgate Európa-bajnokság Eb 2020

Eb 2020: egy olyan párharc jön, amelynek a VAR-t is köszönhetjük

2021-07-02 18:14:19

Spanyol–olasz elődöntő már biztosan lesz a labdarúgó Európa-bajnokságon, szombaton pedig az is eldől, hogy a másik ágon melyik két csapat jut a négy közé. Előbb 18 órától Bakiban, a két „kicsi" meccsén a Patrik Schick vezérletével pályára lépő csehek szeretnék megtörni a dánokkal szemben 17 éve tartó rossz sorozatukat és Pavel Nedvedék nyomába lépve bejutni a döntő előszobájába. Ezután 21 órától Rómában ukrán–angol párharc következik, amelynek érdekessége, hogy a kilenc évvel ezelőtti találkozójukon történtek nagyban hozzájárultak a videobíró, a VAR bevezetéséhez. Az angolok először játszanak hazájukon kívül, és ha továbbjutnak, a Wembleyben folytathatják az Eb-t.

ukrán válogatott superfeed negyeddöntő dán válogatott cseh válogatott angol válogatott

Eb 2020: Mourinho három helyen változtatna az angolok kezdőjén

2021-07-02 12:50:18

Mint ismert, Anglia Ukrajnával mérkőzik meg a labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében Rómában szombaton. A találkozó előtt José Mourinhót kérdezték arról, kiket hagyna ki a kezdőcsapatból – számolt be a GiveMeSport a The Sunra hivatkozva.

ukrán válogatott superfeed labdarúgás angol válogatott Ukrajna Kalvin Phillips

Eb 2020: a nagyoknak bukta, a kicsiknek bravúros szereplés

2021-07-02 08:21:06

Több meglepetés után alakult ki az idei Eb-n a negyeddöntő mezőnye. Nem került például a nyolc közé a regnáló világbajnok Franciaország, az Eb-címvédő Portugália, a 2014-es vb-első Németország, a futballnagyhatalomnak számító Hollandia, ott van viszont története során először két kiscsapat, Svájc és Ukrajna. Összeállításunkból kiderül, hogy az eddigi tornákon a nyolc közé legtöbbször Spanyolország (12) került, megelőzve Franciaországot és Németországot (10-10).

szuperfeed Ukrajna Svájc Spanyolország Franciaország Foci Eb 2020

Eb 2020: Zubkov ma még külön edzett, pénteken visszatér

2021-07-01 21:08:44

Az Ukrán Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint Andrij Sevcsenko és csapata szerdán érkezett meg Rómába, ahol az angolok elleni negyeddöntőn szerepel szombaton. A csütörtök esti edzésről szóló beszámolóban szó esik Olekszandr Zubkovról, a Ferencváros játékosáról, aki még Ukrajna első meccsének elején sérült meg.

ukrán válogatott superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Olekszandr Zubkov Eb 2020

Eb 2020: Ha javasolhatok valamit: ünnepeljünk! – Zincsenko

2021-06-30 09:41:41

Mint beszámoltunk róla, Artem Dovbik 121. percben fejelt góljával Ukrajna 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó Európa-bajnokság kedd késő esti nyolcaddöntőjében. Az ukránok történelmi sikerről, a svédek brutális élményről beszélnek – íme, néhány főszereplő véleménye.

superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Svédország Olekszandr Zincsenko Janne Andersson

Ukrajna a 121. percben nyerte meg a svédek elleni, csontzenével aláfestett drámát

2021-06-29 19:54:12

A labdarúgó Európa-bajnokság utolsó nyolcaddöntőjében Ukrajna 2–1-re legyőzte Svédországot Glasgow-ban. A mindent eldöntő gól a hosszabbítás utolsó pillanataiban, a 121. percben született. Az ukránok Angliával találkoznak a negyeddöntőben.

superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Svédország Eb 2020

Eb 2020: Sevcsenko variált; Kulusevski kezd a svédeknél – kezdők

2021-06-29 20:11:20

Az Európa-bajnokság utolsó nyolcaddöntőjében Svédország Ukrajnával játszik Glasgow-ban, a két szövetségi kapitány pedig kijelölte kezdőcsapatát a mérkőzésre. A győztes a röviddel ezelőtt Németországot búcsúztató Anglia ellen játszik majd az elődöntőért.

ukrán válogatott svéd válogatott superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Svédország

Anglia–Németország, Svédország–Ukrajna – Zincsenko műsorvezető párjáért rajonganak hazájában

2021-06-29 16:01:08

Ma (kedden) ismét két nyolcaddöntőt rendeznek meg a labdarúgó Európa-bajnokság egyenes kieséses szakaszában. Négy napon át tartó sorozatunkban a legjobb 16 közé jutott csapatok egy-egy játékosának csinos barátnőjéről készítünk képes összeállítást. Anglia–Németország és Svédország–Ukrajna mérkőzéseket rendeznek ma, így most Jordan Pickford (angol) feleségének, Megan Davisonnak, Joshua Kimmich (német) szerelmének, Lina Meyernek, Jordan Larsson (svéd) kedvesének, Bianca Wallernek, nem utolsósorban pedig Olekszandr Zincsenko (ukrán) párjának, Vlada Zinchenkónak a szépségében gyönyörködhetünk.

ukrán válogatott svéd válogatott superfeed német válogatott labdarúgás képgaléria

Eb 2020: csaknem 500 perce nem kaptak gólt az angolok, rácáfolnának Linekerre

2021-06-28 15:31:53

„A futball egyszerű játék, huszonkét ember kerget egy labdát és valahogy mindig a németek nyernek" – fogalmazott a híres csatár, Gary Lineker, miután az angolok az 1990-es vb elődöntőjében tizenegyesekkel alulmaradtak a németekkel szemben. Anglia – most társrendezőként – harmadszor ad otthont nagy focieseménynek, és ahogy az 1966-os vb-n, majd 30 évvel később a kontinenstornán, úgy a most zajló Európa-bajnokságon sem marad el a németek elleni ütközete. A 18 órakor a Wembleyben kezdődő nyolcaddöntőben a 482 perce gólt nem kapó angolok végre rácáfolnának Lineker szavaira. A záró párharcban 21 órától Glasgow-ban a nyolc mérkőzés óta veretlen svédek az ukránokkal csapnak össze.

ukrán válogatott svéd válogatott superfeed német válogatott nyolcaddöntő angol válogatott