NB I: a Paks három alapemberével hosszabbított – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Paksi FC a hivatalos honlapján bejelentette, Papp Kristóf, Sajbán Máté és Szélpál Norbert meghosszabbította a szerződését.

NB I: a Paks kapusa az idén már nem léphet pályára

Megműtötték Nagy Gergelyt, az NB I-ben szereplő Paksi FC labdarúgóját – számolt be róla a Tolna megyei klub a hivatalos honlapján.

Paks Nagy Gergely NB I

NB I: Ezt a meccset korábban le kellett volna zárni – Hornyák

2021-11-29 09:25:51

A labdarúgó NB I 13. fordulójában három mérkőzés rendeztek vasárnap. A Mezőkövesd–Ferencváros (0–3) találkozó mestermérlegével már jelentkeztünk, most lássuk a Debreceni VSC–Paks (1–1) és a Puskás Akadémia–ZTE (1–1) mérkőzés edzői értékeléseit.

ZTE Puskás Akadémia Paks NB I Joan Carrillo Hornyák Zsolt

NB I: döntetlent játszott a Debrecen és a Paks

2021-11-28 15:04:36

Ugrai Roland góljával megszerezte a vezetést a Debrecen a Paks ellen az NB I 14. fordulójában, Ádám Martin azonban a félidő végén betalált a debreceniek hálójába. Mivel több gól nem esett a találkozón, döntetlen lett a vége.

labdarúgó NB I Paks NB I Debrecen DVSC

Nem bírt egymással a DVSC és a Paks

2021-11-28 13:04:04

Ugrai Roland góljával megszerezte a vezetést a Debrecen a Paks ellen az NB I 14. fordulójában, Ádám Martin azonban a félidő végén betalált a Loki hálójába. Mivel több gól nem esett a találkozón, döntetlen lett a vége.

magyar labdarúgás magyar foci magyar bajnokság labdarúgó NB I Paks NB I

NB I: oda utazik a Fradi, ahol nem is olyan rég egy sima hármast kapott

2021-11-26 18:50:00

Visszatér az MLSZ a kétnapos lebonyolításhoz, így a labdarúgó NB I 14. fordulója szombat délután a kieső helyen álló MTK kisvárdai vendégjátékával veszi kezdetét. A folytatásban az új Bozsik Arénában először csap össze az eddig csalódást keltő két fővárosi gárda, a Bp. Honvéd és az Újpest. Vasárnap az éllovas Ferencváros a Supka Attilával még veretlen Mezőkövesd otthonába látogat, ahol másfél éve simán alulmaradt, és hazai szinten máig ez az utolsó alkalom, hogy három gólt kapott. A második Puskás Akadémia a Zalaegerszeget fogadja, amelytől otthon eddig mindig vereséget szenvedett.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I ZTE Puskás Akadémia Paks

NB I: Nem volt „vérszag” a levegőben – Hornyák Zsolt

2021-11-21 08:50:56

A Paks 4–1-re megverte odahaza a Puskás Akadémiát, a Gyirmót 1–1-re végzett a Kisvárdával, míg az Újpest nagy csatában, emlékezetes mérkőzésen 3–1-re legyőzte a Debrecent az NB I szombati játéknapján. Lássuk, hogyan értékeltek a vezetőedzők a lefújás után!

Újpest Puskás Akadémia Paks NB I Michael Oenning Kisvárda

Videó: Böde Dániel csodálatos gólt lőtt a Puskás Akadémiának

2021-11-20 16:26:58

Amint arról beszámoltunk, a Paks 4–1-re legyőzte a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 13. fordulójában. A mérkőzés 26. percében az atomvárosiak támadója, Böde Dániel szenzációs góllal növelte csapata előnyét.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia Paks Böde Dániel

Továbbra is nagyon megy a Paksnak a Puskás Akadémia ellen!

2021-11-20 09:22:21

A Paks 4–1-re megverte odahaza a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 13. fordulójában.

Ádám Martin onlive! közvetítés Sajbán Máté Puskás Akadémia Paks

NB I: Szabics pont nélküli az FTC ellen, a Vidi bajnokin még nyeretlen a Groupamában

2021-11-14 18:24:02

Kéthetes szünet után többek között a Ferencváros–Fehérvár találkozóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 13. kör rangadójának érdekessége, hogy a vendégek vezetőedzője, Szabics Imre eddig még pontot sem tudott szerezni egykori csapata ellen, a Vidi pedig bajnokin még sosem sem nyert a Groupama Arénában. A forduló ismét háromnapos lesz, amely péntek este a ZTE–Mezőkövesd mérkőzéssel indul. Szombaton a Debreceni VSC-nél (Joan Carrillo) és a Kisvárdánál (Erős Gábor), vasárnap az MTK-nál (Márton Gábor) mutatkozik be új edző.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

NB I: Ezzel a játékkal máskor gólokkal nyerünk – Bognár György

2021-11-07 09:58:06

A Mezőkövesd 2–1-re győzött a Paks ellen az NB I szombati játéknapján, míg a Debrecen fordulatos meccsen 5–3-ra nyert otthon a Bp. Honvéd ellen. Lássuk, hogyan értékeltek a vezetőedzők a lefújás után!

Szamosi Tamás Supka Attila Paks NB I Mezőkövesd Jeremiás Gergő

NB I: győzött a Mezőkövesd a Paks ellen

2021-11-06 16:37:24

Fordulatos meccsen 2–1-re győzött a Mezőkövesd a Paks ellen az NB I 12. fordulójában, így a borsodi együttes a negyedik helyre jött fel a tabellán.

Paks NB I Mezőkövesd Labdarúgó NB I

Otthon tartotta a három pontot a Mezőkövesd a Paks ellen

2021-11-06 13:38:59

élő közvetítés Paks NB I Mezőkövesd Labdarúgó NB I

NB I: hatvanéves lett Bognár György, a Paks vezetőedzője

2021-11-05 20:44:02

Pénteken lett hatvanesztendős Bognár György, a Paks vezetőedzője.

születésnap Paks Bognár György

NB I: csúcsrangadó Kisvárdán, ahol bajnokin még sosem kapott ki az FTC

2021-11-04 11:32:57

Kisvárda–Ferencváros csúcsrangadót rendeznek többek között a labdarúgó NB I második körének első, sorrendben 12. fordulójában. A vasárnapi találkozón az éllovas fogadja a jelenlegi másodikat. A zöld-fehérek győzelmükkel átvehetik a vezetést, ha pedig döntetlennel zárul az összecsapás, még az is előfordulhat, hogy a Puskás Akadémia ugrik a tabella élére. Ehhez a felcsútiaknak mindenképpen meg kellene verniük otthon a sereghajtó Újpestet. A forduló ismét három napon át tart, és péntek este az MTK–Gyirmót találkozóval veszi kezdetét.

érdekességek labdarúgó NB I Zete ZTE Videoton Puskás Akadémia

MK: mindkét NB I-es csapat fölényesen nyert

2021-11-03 14:04:02

Mindkét élvonalban szereplő csapat, a Mol Fehérvár és a Paks is fölényesen győzte le ellenfelét a 2021–2022-es labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójának utolsó két mérkőzésén. Előbbi az NB III Nyugati csoportjának listavezetőjét, a BVSC-t múlta felül 5–2-re, utóbbi az NB II-ben szereplő III. Kerületi TVE-t ütötte ki 5–0-ra.

Paks Nikolics Nemanja Mol Fehérvár FC Magyar Kupa MOL Magyar Kupa III. Kerületi TVE

NB I: Túl sokba kerül az nekem, ha elmondom a véleményemet – Bognár György

2021-10-29 23:40:01

A Mol Fehérvár 2–1-re legyőzte a Paksot a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A mérkőzés után Szabics Imre arról beszélt, büszke a csapatára, hogy fel tudott állni az Újpesttől elszenvedett vereség után, míg Bognár György visszafogottan értékelt.

labdarúgó NB I Szabics Imre Paks Mol Fehérvár Bognár György

Kikapott a Paks Fehérváron a kihagyott helyzetek mérkőzésén

2021-10-29 14:53:59

A Mol Fehérvár FC nagy csatában 2–1-re megverte odahaza a Paksot a labdarúgó NB I 11. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Ádám Martin onlive! közvetítés VAR Paks NB I 11. forduló

NB I: megfricskázza-e megint a Paks a botladozó Fehérvárt?

2021-10-28 23:03:29

Az első kör utolsó fordulója, a 11. következik hétvégén a labdarúgó NB I-ben. Az ismét háromnapos program péntek este a gólerős Paks fehérvári vendégjátékával indul, amelynek érdekessége, hogy a Vidi öt meccse nyeretlen a tolnaiakkal szemben. Szombaton az Újpest Mezőkövesdre látogat, eddig csalódást keltő együttesek találkoznak az MTK–Debreceni VSC összecsapáson, amelyen a vendégeknél már a Jeremiás, Dombi duó irányít. Este a Ferencváros Gyirmóton vendégszerepel. Vasárnap az éllovas Kisvárda a hármas győzelmi sorozatban lévő Zetét fogadja, a szintén jó formát mutató, az NB I-ben több mint 400 perce gólt sem kapó Puskás Akadémiához a Honvéd utazik.

NB I: döntetlent ért el a listavezető Kisvárda Pakson

2021-10-22 18:40:07

A labdarúgó NB I 10. fordulójában a Paks fordulatos meccsen 2–2-es döntetlent játszott a vendég Kisvárdával. Az első félidőben a hazaiak, a hajrában a vendégek dönthették volna el a találkozót.