Találatok a Nantes címkére

Találatok száma: 266

Ligue 1: a sereghajtótól kapott ki hazai pályán a második Nice

2021-11-27 18:58:09

Hatalmas meglepetésre 1–0-s győzelmet aratott a Metz a második helyezett Nice otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 15. fordulójában.

francia labdarúgás francia foci Nantes Lille Ligue 1

Ligue 1: ritka furcsa öngól után jött Messi első bajnoki gólja

2021-11-20 18:56:57

Lionel Messi adta meg a kegyelemdöfést a derekasan ellenálló Nantes-nak: a 65. perctől emberhátrányban játszó PSG hazai pályán 3–1-re megverte a „kanárikat” a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) szombat esti mérkőzésén. Az argentin támadó első gólját szerezte a francia élvonalban.

PSG Nantes Lionel Messi Ligue 1

Férfi kézi: Jorge Maqueda szerződése lejártával távozik Veszprémből

2021-11-12 09:17:13

A 33 éves világbajnok jobbátlövő, Jorge Maqueda szerződése lejártával távozik a Telekom Veszprémtől – közölte a klub hivatalos oldala. A spanyol kézilabdázó Franciaországban folytatja pályafutását.

férfi kézi Veszprém Telekom Veszprém Nantes Jorge Maqueda

Férfi kézi: a Nantes-tól érkezhet beálló Veszprémbe

2021-11-07 17:23:19

Francia sajtóhírek szerint Veszprémben folytatja karrierjét a Nantes szerb válogatott beállója, Dragan Pechmalbec.

férfi kézilabda Veszprém Nantes

Ligue 1: jó passzban a Nantes, már a dobogó közelében jár

2021-10-23 17:40:22

Kapaszkodik felfelé a Nantes a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabelláján: a „kanárik” szombat kora este hazai pályán 2–1-re megverték az újonc Clermont-t, és egypontnyira megközelítették a második helyezett Lenst. Az esti mérkőzésen a címvédő Lille hazai pályán nem bírt a még nyeretlen Bresttel (1–1).

Nantes Lille Ligue 1

Ligue 1: a második Nice után a harmadik Lens is kikapott

2021-10-17 17:04:16

Már a negyedik percben megszerezte a győzelmet jelentő gólt a Troyes, amely 1–0-ra legyőzte a Nice-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójában, míg a második helyen álló Lens a Montpellier otthonában kapott ki 1–0-ra.

francia labdarúgás Troyes Strasbourg Saint-Étienne Rennes Reims

Serie A: a Milan átigazolná az „új Kanut”

2021-09-22 13:21:54

Az AC Milan a Calciomercato értesülése szerint átigazolná Randal Kolo Muanit, a Nantes tehetséges csatárát.

Serie A Randal Kolo Muani Nantes AC Milan

Ligue 1: kiütötte az eddig veretlen Angerst a Nantes

2021-09-19 17:01:16

Nagyon sima, 4–1-es győzelmet aratott az eddig veretlen Angers otthonában a Nantes a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján.

francia labdarúgás francia foci Nantes Ligue 1 Angers

Ligue 1: a Lyon a negyedik meccsén nyert először

2021-08-27 21:49:54

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának nyitómérkőzésén az Olympique Lyon 1–0-ra győzött a Nantes otthonában – ezzel megszakította a három mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Xherdan Shaqiri Olympique Lyon Nantes

Ligue 1: harmadszor sem nyert a Monaco a bajnoki rajton

2021-08-06 21:09:39

Nem tudott nyerni a legutóbbi bronzérmes a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2021–2022-es idényének péntek esti nyitányán: a Monaco csak 1–1-es döntetlenre volt képes vendége, az előző idény végén osztályozón benn maradó Nantes ellen.

Nantes Monaco Ligue 1

Franciaország: Emiliano Sala emlékére játszanak volt klubjai

2021-07-01 19:01:28

Július közepén Orléans-ban jótékonysági futballtornát rendeznek a végzetes repülőgép-balesetben 28 évesen elhunyt argentin játékos, Emiliano Sala emlékére.

Nantes Emiliano Sala Bordeaux

Ligue 1: a volt DAC-csatár gólt lőtt, csapata mégsem jutott fel

2021-05-30 20:00:35

A Nantes a 2–1-es idegenbeli győzelme után hazai pályán csak 1–0-ra kapott ki a másodosztályban harmadik helyen végző Toulouse-tól a francia labdarúgó-bajnokság osztályozóján, így 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góljának köszönhetően bent maradt az első osztályban.

francia foci Vakoun Bayo Toulouse Nantes Ligue 1 DAC

Ligue 1: előnybe került a Nantes az osztályozón

2021-05-27 23:44:30

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság osztályozójának első mérkőzésén az élvonalban 18. helyen záró Nantes a másodosztályú playoffot megnyerő, bajnoki harmadik Toulouse otthonába látogatott, és 2–1-es győzelmet aratott. A visszavágót vasárnap rendezik meg, a párharc győztese a következő idényben az élvonalban szerepelhet.

osztályozó Toulouse Nantes Ligue 1

Férfi kézi BL: A szurkolókkal együtt meg tudjuk csinálni – Rodrigo Corrales

2021-05-14 08:59:04

A Veszprém 32–28-ra kikapott a Nantes otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. Az első mérkőzés után a magyar együttes trénere, David Davis elmondta, hogy még mindig nyitott a párharc, és sokkal keményebb mérkőzést vár a visszavágón.

férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Rodrigo Corrales Nantes David Davis

Ligue 1: a Bordeaux-t verve küzd a bennmaradásért a Nantes

2021-05-08 21:15:33

A francia labdarúgó-élvonal (Ligue 1) 36. fordulójának két szombati mérkőzésén előbb a kiesés ellen küzdő Nantes legyőzte és két pontra megközelítette a két hellyel előtte álló Bordeaux-t, majd délután a Lyon 4–1-re nyert a Lorient ellen.

Nantes Olympique Lyon Lorient Ligue 1 Bordeaux

Férfi kézi BL: a Veszprém mindkétszer csütörtökön játszik a Nantes-tal

2021-04-15 09:44:32

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) kiírta a Telekom Veszprém és a Nantes Bajnokok Ligája-negyeddöntős párharcának pontos kezdési időpontjait: a magyar csapat a hazai és az idegenbeli mérkőzését is csütörtöki napon vívja meg a francia együttessel.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Telekom Veszprém Nantes EHF

Férfi kézi BL: Dujsebajev sportszerűségből jelesre vizsgázott a kiesés után – videó

2021-04-08 16:41:29

A Kielce férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője, Talant Dujsebajev elismerte a csapatát a Bajnokok Ligájából kiejtő Nantes kapusának, Emil Nielsennek a teljesítményét – szerinte a dán játékos jelentette a legnagyobb különbséget a két együttes között.

Kielce Nantes Talant Dujsebajev férfi kézi BL férfi kézilabda

Videó: mesteri szabadrúgás, góljával Juninhót idézte

2021-03-21 18:58:53

Óriási góllal egyenlített Armand Laurienté a Lorient Nantes elleni vendégjátéka során a Ligue 1-ben vasárnap. A vendégek 22 éves játékosa a 87. percben szabadrúgásból rúgott emlékezetes gólt. A szurkolók rögtön megtalálták a megfelelő párhuzamot: a legtöbb nézőnek egyből Juninho Pernambucano, a Lyon korábbi szabadrúgás-specialistája és jelenlegi sportigazgatója ugrott be.

videó francia labdarúgás Nantes Lorient Ligue 1 Armand Laurienté

Ligue 1: meglepetés! A PSG otthon kapott ki a kiesőjelölttől

2021-03-14 18:35:35

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) vasárnapi játéknapján a címvédő Paris Saint-Germain hazai pályán 2–1-re kikapott a kiesés elől menekülő Nantes-tól.

francia labdarúgás francia bajnokság Paris Saint-Germain PSG Nantes Monaco

Férfi kézi BL: döntött az EHF az elmaradt Veszprém–Nantes meccs ügyében

2021-03-04 14:18:21

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) döntött a szerdán elmaradt Veszprém–Nantes Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés ügyében, és 5–5-ös eredménnyel mindkét csapat egy ponttal gazdagodott.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Nantes