Találatok a Nantes címkére

Találatok száma: 292

Férfi kézi BL: a Barca nagy hajrával győzött a Celje ellen

2022-09-29 22:21:00

A férfi kézilabda bajnokok Ligája B-csoportjában a Barca hazai pályán 38–30-ra legyőzte a Celjét, míg a Nantes 11 góllal bizonyult jobbnak az Elverumnál.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Wisla Plock Nantes GOG Elverum Celje

Férfi kézi BL: Mackovsek itthon maradt, Bánhidi pályára léphet Nantes-ban

2022-09-20 15:09:11

Múlt szerdán nem elég, hogy elszenvedte első vereségét a Pick Szeged új arénájában, a Barca elleni mérkőzésnek vezéráldozatai is voltak: Borut Mackovsek és Bánhidi Bence is megsérült, a hétvégi bajnokin sem léphettek pályára. Jó hír viszont a szurkolóknak, hogy Bánhidi elutazott a csapattal Nantes-ba, kerettag a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Pick Szeged Nantes Bánhidi Bence

Ligue 1: ollózós góllal nyert a Nice; a Rennes kiütötte az Auxerre-t

2022-09-11 17:26:51

A Lorient hátrányból legyőzte a Nantes-ot a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. Az Ajaccio viszont továbbra sem tudta megtörni rossz sorozatát, a korzikaiak 1–0-s vereséget szenvedtek a Nice-től. Sokáig 1–0-ra vezetett a Rennes az Auxerre ellen, azonban a második félidőben a hazaiak rákapcsoltak, és még négyszer megzörgették a vendégek hálóját.

Toulouse Reims Nice Nantes Montpellier Lorient

Ligue 1: Messi adogatta, Mbappé belövögette, újra győzött a PSG

2022-09-03 18:43:01

A Paris Saint-Germain 3–0-ra győzött a sokáig emberhátrányban játszó Nantes vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és ezzel visszaelőzte a Marseille-t, amely délutáni 2–0-s auxerre-i sikerével átmenetileg a tabella élére ugrott. Magabiztosan nyert a Lyon is, hazai pályán 5–0-ra verte meg a még nyeretlen Angers-t.

PSG Olympique Marseille Nantes Marseille Lyon Ligue 1

Ligue 1: hét gólt szerzett a Montpellier a Brest otthonában

2022-08-28 13:49:16

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának vasárnapi játéknapján ugyan vezetést szerzett a Toulouse, ám fordítani tudott, és győzött a Nantes. A Montpellier 7–0-s győzelmet aratott Brestben.

Toulouse Nantes Ligue 1

Nantes: döntött a CAS, fizetnie kell a Cardiffnak Sala után

2022-08-26 18:59:57

Három évvel ezelőtt tragikus balesetben elhunyt az argentin csatár, Emiliano Sala, nem sokkal azután, hogy 17 millió euróért a francia Nantesből a Cardiff Cityhez igazolt: a La Manche csatornába zuhant az őt Walesbe szállító repülőgép, és a 29 éves argentin futballista a pilótával együtt elhunyt. A tragédia árnyékában a két klub hosszas pereskedésbe kezdett egymással az átigazolási díjról.

tragédia Nantes Cardiff City Emiliano Sala CAS

Ligue 1: emberhátrányban verte meg a Nantes-ot a Marseille

2022-08-20 22:53:39

Fordulatos hajrában győzte le hazai pályán 2–1-re a Nantes-ot az Olympique Marseille a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) harmadik fordulójában.

francia foci Nantes Marseille Ligue 1

Ligue 1: nem okozott gondot az újonc a Lille-nek

2022-08-07 17:17:25

Már a harmadik percben 2–0-ra vezetett a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyitó fordulójában az újonc Auxerre ellen a Lille, amely sima győzelemmel kezdte a 2022–2023-as idényt. A Montpellier és a Lens is nagy csatában győzte le a Troyest és a Brestet, míg az Angers és a Nantes nem bírt egymással.

francia foci francia bajnokság Troyes Nantes Montpellier Lille

Videó: Neymar új szerepkörben tűnt fel – ő adta át az aranyérmeket

2022-08-01 14:46:07

Mint arról beszámoltunk, a Paris Saint-Germain 11. alkalommal is elhódította a francia labdarúgó-szuperkupát (Trophée des Champions), miután vasárnap este 4–0-ra legyőzte a Nantes-ot a két labdarúgócsapat Izraelben megrendezett mérkőzésén. Az aranyérmeket pedig maga Neymar adta át a csapattársainak.

videó szurkoló labdarúgás francia labdarúgás francia foci Paris Saint-Germain

Videó: a kisfiút már elvitték volna a biztonságiak, de Messi közbelépett

2022-08-01 13:55:57

Mint arról beszámoltunk, a Paris Saint-Germain 11. alkalommal is elhódította a francia labdarúgó-szuperkupát (Trophée des Champions), miután vasárnap este 4–0-ra legyőzte a Nantes-ot a két labdarúgócsapat Izraelben megrendezett mérkőzésén. A díjátadó után egy kisfiú szeretett volna egy közös képet csinálni a hétszeres aranylabdás Lionel Messivel. Íme!

Francia Szuperkupa: Messi, Neymar és Ramos elintézte

2022-07-31 16:58:12

A Paris Saint-Germain 11. alkalommal is elhódította a francia labdarúgó-szuperkupát (Trophée des Champions), miután vasárnap este 4–0-ra legyőzte a Nantes-ot a két labdarúgócsapat Izraelben megrendezett mérkőzésén.

PSG Nantes Francia Szuperkupa

NS-klub: Vlaszák Géza parádés védéseivel Fabien Barthezre emlékeztette a francia sajtót

2022-07-02 10:48:37

„Vlaszák Géza kapta a legtöbb gratulációt”. Nem véletlenül jelent meg 2000. október 28-án ezzel a címmel a Nemzeti Sportban a Nantes–MTK UEFA-kupa-selejtező első mérkőzésének tudósítása. Habár a francia együttes 2–1-re legyőzte a kék-fehéreket, a kapusának köszönhette a magyar csapat, hogy reális továbbjutási eséllyel várhatta a hazai visszavágót.

Vlaszák Géza Nantes NS-klub

Nice: az elhunyt Salát pocskondiázták a szurkolók – az edző kiosztotta őket

2022-05-12 10:41:20

Sajnálatos esemény történt a szerdai Nice–Saint-Étienne (4–2) francia bajnokin: a hazai drukkerek egy része feltehetőleg még nem tudta megemészteni a Nantes ellen 1–0-ra elbukott, múlt hét szombati kupadöntőt, ezért az egyik rigmusban a Nantes korábbi játékosát, a 2019-ben halálos repülőgép-balesetet szenvedő Emiliano Salát sértegették. A mérkőzést követően a nizzaiak vezetőedzője, Christophe Galtier keményen kiosztotta a gyalázkodó szurkolókat.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Saint-Étienne Nice Nantes

Francia Kupa: 20 év után újra az európai porondon a Nantes!

2022-05-07 22:12:26

A Nantes 1–0-ra legyőzte a Nice-t a labdarúgó Francia Kupa szombat este Saint-Denis-ben megrendezett döntőjében, ezzel története során negyedszer elhódította a serleget, és húsz év után visszatér az európai kupaporondra.

Nice Nantes Francia Kupa

Ligue 1: Lovro Majer duplájával nyert a Rennes

2022-04-30 18:55:11

A francia bajnokság 35. fordulójában szombaton két mérkőzést rendeztek: délután a Lens 2–2-es döntetlent játszott a Nantest fogadva – a vendégeknél Moses Simon duplázott. Este a bajnoki ezüstéremben reménykedő Rennes 2–0-ra győzött a kiesés elkerüléséért küzdő Saint-Étienne ellen hazai pályán, köszönhetően főleg Lovro Majernek, aki mindkét félidő hajrájában betalált.

Nantes Ligue 1 Lens

Bundesliga: ígéretes francia támadót igazolt a Frankfurt

2022-03-04 13:53:16

Randal Kolo Muani, a Nantes csatára a következő idénytől az Eintracht Frankfurtban futballozik – jelentette be hivatalos honlapján pénteken a német élvonalbeli labdarúgócsapat.

nemzetközi átigazolás Randal Kolo Muani Nantes Eintracht Frankfurt Bundesliga

Francia Kupa: 11-esek után a Nantes jutott a döntőbe

2022-03-02 16:10:24

A Nantes bejutott a labdarúgó Francia Kupa döntőjébe, miután tizenegyespárbajban legyőzte a Monacót.

francia labdarúgás Nantes Monaco Francia Kupa

Férfi kézi El: 15 gólt lőtt a Nantes-nak a Veszprém új igazolása

2022-02-23 00:21:12

Mint ismert, Bjarki Már Elísson a következő idénytől a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatában folytatja a pályafutását. A jelenleg még a német TBV Lemgóban játszó balszélső kedden, a francia Nantes elleni Európa-liga-mérkőzésen bizonyította, érdemes volt őt szerződtetni a bakonyi klubnak.

kézilabda férfi kézilabda Európa-liga férfi kézilabda El férfi kézilabda Telekom Veszprém Nantes kézilabda

Ligue 1: a Nantes kapusa tízes osztályzatot kapott a PSG ellen

2022-02-21 17:02:18

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Mint ismert, a Paris Saint-Germain 3–1-re kikapott idegenben a Nantes-tól a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának szombati játéknapján. A mérkőzés után a hazaiak remeklő kapusának tízes osztályzatot adott a L'Équipe – számolt be róla a Sportbible.

labdarúgás kép kapus francia labdarúgás francia foci Paris Saint-Germain

Ligue 1: a Real-verő PSG sima vereségbe futott bele

2022-02-19 18:49:21

A Paris Saint-Germain 3–1-re kikapott idegenben a Nantes-tól a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának szombati játéknapján.