Találatok a KBSC címkére

Találatok száma: 37

NB II: pontokat hullajtott a Vasas, megszakította rossz sorozatát a BMTE

2023-12-03 14:01:56

A labdarúgó NB II 17. fordulójának kora délutáni mérkőzésein a Vasas pontokat vesztett, a Soroksár a hajrában egyenlített az angyalföldiek ellen, a Budafok viszont nyolc nyeretlen meccs után két góllal legyőzte az egy félidőt emberhátrányban futballozó Kazincbarcikát. A sereghajtó Mosonmagyaróvár simán megverte a Siófokot, így az idényben először nyert idegenben.

labdarúgó NB II Vasas Soroksár Siófok NB II 17. forduló NB II

Megszakadt a Budafok rossz sorozata, két góllal megverte a Barcikát

2023-12-02 22:43:28

Remek meccset játszott a Budafok és a Kazincbarcika a labdarúgó NB II 17. fordulójában. A Budafok egy meccs eleji és egy meccs végi góllal megszakította a 8 meccse tartó nyeretlenségi sorozatát, míg a Barcika vereséggel hangolt a Szeged elleni, idei utolsó meccsre (2–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 17. forduló NB II Kazincbarcika KBSC

Öngólokkal érvényesítette a papírformát az ETO a Kazincbarcika ellen

2023-11-12 06:35:54

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a listavezető ETO FC Győr a Kazincbarcikát látta vendégül. A mérkőzés küzdelmes játékot hozott, és 2–0-s hazai győzelmet hozott.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 15. forduló NB II Kazincbarcika KBSC

Hatalmas bírói hibák árnyékában bukta el újabb hazai bajnokiját a Honvéd

2023-10-27 13:44:36

A labdarúgó NB II 13. fordulójában a Budapest Honvéd a Kazincbarcikát fogadta. A találkozót egy második félidőben esett találattal a borsodiak nyerték meg 1–0-ra az egyre kellemetlenebb helyzetbe sodródó fővárosiak ellen.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 13. forduló NB II Kazincbarcika KBSC

A Barcika kétszer is egyenlíteni tudott a Tiszakécske ellen

2023-10-21 23:28:28

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a fordulót megelőzően 10. Kazincbarcika a 14. Tiszakécskét fogadta. A vendégek az első percben megszerezték a vezetést Torvund Alexander góljával, melyre a 3. percben Papp Milán válaszolt. Még az első félidő vége előtt újra előnybe került a Tiszakécske Kocsis Dominik találatával, azonban a 76. percben a csereként pályára lépő Székely Krisztián egyenlített és állította be a 2–2-es végeredményt.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II 12. forduló NB II Kazincbarcika

Hajrában szerzett góllal nyert a Barcika a Misleny ellen

2023-10-01 03:06:46

A labdarúgó NB II 10. fordulójában a fordulót megelőzően 11. helyezett Kazincbarcika a 4. helyen álló Kozármislenyt fogadta. Sokáig úgy tűnt, gól nélkül ér véget a találkozó, azonban a hajrában Szekszárdi Milán távolról betalált a vendégek kapujába, így a hazaiak otthon tartották a három pontot (1–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 10. forduló NB II Kozármisleny Kazincbarcika

Zsinórban ötödször is döntetlent játszott a Gyirmót

2023-09-02 13:43:26

A labdarúgó NB II 7. fordulójában az utolsó előtti helyen álló Gyirmót a 8. helyezett Kazincbarcikát látta vendégül. Hiába vezetett kétszer is, nem tudott győzni ezúttal sem Csizmadia Csaba csapata (2–2).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 7. forduló NB II Kazincbarcika KBSC

Az Ajka ellen szerezte meg első hazai győzelmét a Kazincbarcika

2023-08-26 00:36:16

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a 9. Kazincbarcika a 13. Ajkát fogadta. A borsodiak első győzelmükre készültek, melyet Pinte Patrik második félidő elején elért góljának köszönhetően meg is szereztek (1–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 6. forduló NB II Kazincbarcika KBSC

Barcikai döntetlenjével továbbra is veretlen a Pécs

2023-08-13 09:08:54

A labdarúgó NB II 3. fordulójában a játéknap előtt a 3 ponttal 8. helyezett Kazincbarcika a 6 pontos és 4. helyezett Pécset látta vendégül. Bár a Kazincbarcika dominált, és többször került veszélyes helyzetbe, gól nem született a találkozón.

élő közvetítés labdarúgó NB II 3. forduló Pécsi MFC Pécs PMFC NB II

Vereségével kiesett a Csaba; kikapott, s osztályozót játszik a Szpari, a Szentlőrinc és a Misleny

2023-05-21 09:34:31

A labdarúgó NB II utolsó, 38. fordulójában a Békéscsaba kikapott Ajkán, és ezzel a Dorog társaságában búcsúzik a másodosztálytól. A Csákvár 2–2-es döntetlent ért el az ETO otthonában, így megmenekült az osztályozótól. Alulmaradt a Nyíregyháza és a Szentlőrinc, ezzel mindketten osztályozóra kényszerülnek, amelyen siófoki veresége miatt a Kozármislenynek is részt kell vennie. A két feljutó, a DVTK és az MTK egyaránt idegenbeli győzelemmel zárta az idényt.

élő eredménykövető élő eredménykövetés Óvár labdarúgó NB II Szpari Szombathelyi Haladás

NB II: nyert a DVTK, az MTK és az Ajka, kikapott a Szpari

2023-05-14 18:12:25

Óvár labdarúgó NB II Szpari Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Biztosan feljutott az MTK, bronzérmes az Ajka, DVTK-fieszta győzelemmel

2023-05-14 02:29:40

A labdarúgó NB II utolsó előtti, 37. fordulójában kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap. A Diósgyőr hátrányból nyert a bajnokavatón az ETO ellen, az MTK győzelemmel biztosította be feljutását, míg az Ajka a sereghajtó otthonában aratott sikerével eldőlt, hogy a bakonyi csapat megszerzi a bronzérmet. A Szeged emberhátrányban is simán verte a Gyirmótot, a Csákvár felülmúlta a Szparit a kiesési helyosztón, a Kozármisleny pedig a Haladás ellen fordított, így jelenleg a vonal fölött található. A Szentlőrinc a Pécstől, a Mosonmagyaróvár a Siófoktól kapott ki otthon, a Budafok és a Soroksár meccsén viszont nem született gól. A Békéscsaba hétfőn fogadja a Tiszakécskét, és ha nem nyer, biztosan búcsúzik a másodosztálytól.

élő eredménykövetés Óvár labdarúgó NB II Szpari Szombathelyi Haladás Szentlőrinc

Ikszelt a Szpari a Diósgyőrrel, kiesett a Dorog, nagy bajban a Békéscsaba

2023-05-07 09:39:12

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 36. fordulójában. A már bajnok Diósgyőr döntetlent játszott a kiesés ellen küzdő Nyíregyháza vendégeként, így a Szpari lecsúszott az osztályozós 17. helyre. Az Ajka kikapott otthon a menekülő Szentlőrinctől, ezzel elszállni látszanak a feljutási esélyei, mivel megmaradt a hétfőn pályára lépő MTK ötpontos előnye. A Dorog hiába nyert Tiszakécskén, kiesett a másodosztályból, a Békéscsaba pedig kikapott, ezzel két körrel a vége előtt négypontos távolságra került az osztályozót érő 18. helytől. A Mosonmagyaróvár szombathelyi győzelmével már biztosan bent marad, fontos sikert aratott a Kozármisleny is, a Csákvár viszont nem tudott nyerni, és nem nyugodhat meg a Kazincbarcika sem.

élő eredménykövetés Óvár labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szombathelyi Haladás

Két büntető döntött Barcikán – csak a gyirmótiak lőtték be...

2023-05-07 07:30:28

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a fordulót megelőzően a 14. helyen álló Kolorcity Kazincbarcika SC a negyedik Gyirmót FC Győrt fogadta. A vendégek Soltész Dominik büntetőjével korán vezetést szereztek. Még a szünet előtt a Barcika is tizenegyeshez jutott, de ez kimaradt, így a gyirmótiak győzelemmel távoznak a borsodiaktól.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 36. forduló NB II Kazincbarcika KBSC

NB II: fontos meccset nyert a Szpari, a ráadásban egyenlített a Siófok

2023-04-30 18:26:51

A labdarúgó NB II 35. fordulójának délutáni programjában a Nyíregyháza fontos kiesési helyosztót nyert Kozármislenyben, és jelenleg nem áll osztályozós helyen, míg a baranyai együttes a 18. pozícióba csúszott vissza. A Szentlőrinc gólokban gazdag mérkőzésen győzte le hazai pályán a Tiszakécskét, a Siófok a hajrában mentett pontot Békéscsabán, amely az elhullajtott két pont miatt már a kiesőzónában találja magát. A Szeged egy góllal verte meg a Kazincbarcikát, a Soroksár fölényes diadalt aratott a sereghajtó Dorog otthonában, nem esett gól a Gyirmót és a Pécs találkozóján.

Óvár labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szentlőrinc Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Nem bírt az Ajkával az MTK, simán nyert a bajnok DVTK

2023-04-29 01:11:32

Miután a 35. forduló rangadóján az MTK ikszelt az Ajkával, a Diósgyőr már biztos aranyérmesként lépett pályára a Csákvár ellen, és az ünnephez méltóan magabiztos győzelmet aratott. A piros-fehérek 2011 után végeztek ismét az élen az NB II-ben. A forduló délutáni programjában a Nyíregyháza fontos kiesési helyosztót nyert Kozármislenyben, és már nem áll osztályozós helyen, míg a baranyai együttes a 18. pozícióba csúszott vissza. A Szentlőrinc gólokban gazdag mérkőzésen győzte le hazai pályán a Tiszakécskét, a Siófok a hajrában mentett pontot Békéscsabán, amely az elhullajtott két pont miatt már a kiesőzónában találja magát. A Szeged egy góllal verte meg a Kazincbarcikát, a Soroksár fölényes diadalt aratott a sereghajtó Dorog otthonában, nem esett gól a Gyirmót és a Pécs, illetve a Mosonmagyaróvár és az ETO találkozóján.

élő eredménykövetés Óvár labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szentlőrinc

A cserecsatár gólja döntött Szegeden

2023-04-29 00:28:33

Egyetlen gól döntött a Szeged és a Kazincbarcika meccsén: a csereként beállt Kundrák Norbert góljával 1–0-ra nyertek a hazaiak a labdarúgó NB II 35. fordulójában.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád GA Szeged NB II 35. forduló

NB II: legyőzte a DVTK a Szegedet; nem nyert a Pécs

2023-04-26 19:45:57

Az NB II 34. fordulójában a Diósgyőr 2–1-re legyőzte otthon a Szegedet, a PMFC viszont ismételten nem tudott nyerni, csak 1–1-et játszott hazai pályán a Kazincbarcikával.

labdarúgó NB II Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád GA Szeged Pécs PMFC

Tizenegyest hibázott, de végül csak betalált a Pécs

2023-04-26 02:47:44

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a PMFC megtörte gólcsendjét, de nyerni nem tudott hazai pályán, és csak 1–1-et játszott a Kazincbarcikával.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécsi MFC Pécs PMFC NB II 34. forduló

NB II: nyert a DVTK, és már biztosan visszajut az élvonalba!

2023-04-23 18:44:53

A labdarúgó NB II 33. fordulójában a hajrában szerezte meg a győzelmet a DVTK Kozármislenyben, így az éllovas már most feljutást ünnepelhet, mivel a dobogós Ajka vereséget szenvedett a Kazincbarcika otthonában. Simán nyert idegenben a Haladás és a Siófok, így továbbra is nehéz helyzetben a Dorog és a Szentlőrinc, míg a Békéscsaba és a Mosonmagyaróvár hazai pályán gyűjtött be nagyon fontos három pontot az ETO és a Csákvár ellenében. A Gyirmót és a Szeged is otthon aratott győzelmet, előbbi a Tiszakécskét, utóbbi a PMFC-t verte meg, a Budafok és a Nyíregyháza viszont nem bírt egymással, így a Szpari továbbra is osztályozós helyen áll.