Találatok a curling címkére

Találatok száma: 348

Téli EYOF: Az aranyérem és a versenyek élvezete is a célok között van

2023-01-18 18:22:22

Esküt tett az a huszonegy sportoló,aki kiharcolta a részvételt a január 21-én kezdődő téli Európai Ifjúsági Olimpiai fesztiválon. Az eseményen beszédet mondott Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke, Schmidt Ádám, sportért felelős államtitkár, valamint Knoch Viktor, olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázó is útravalót adott a fiataloknak.

téli EYOF snowboard rövid pályás gyorskorcsolya curling Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál Schmidt Ádám

A katari curling legnagyobb punkja Dohában is Tankcsapdát hallgat

2022-11-30 00:28:19

A katari curling legnagyobb punkja a dohai környezetben is őrzi őszinteségét, egyszerűségét, ma is Tankcsapdát hallgat, és a téli sportág közel-keleti úttörőjeként küldetésének érzi, hogy a kilátogató magyar sportolókat segítse.

vb 2022 superfeed foci vb 2022 curling Katar Belleli Lajos

Curling Eb: Skócia lett a kontinensbajnok a férfiaknál

2022-11-26 17:20:59

Skócia válogatottja nyerte az aranyérmet a férfiak versenyében a svédországi Östersundban szombaton zárult curling Európa-bajnokságon.

curling Eb curling

Curling Eb: dán arany a nőknél

2022-11-26 13:52:55

Dánia nyerte az aranyérmet a nők versenyében a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

egyéb egyéni curling Eb curling Svájc Dánia

Curling Eb: győzelemmel zárt férficsapatunk a portugálok ellen

2022-11-24 17:58:43

A másodosztályt jelentő B-divízióban érdekelt magyar férfi válogatott 11–3-ra legyőzte a portugál csapatot az Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

magyar válogatott curling Eb curling

Curling Eb: kikapott a magyar férficsapat Östersundban

2022-11-23 23:43:58

A másodosztályt jelentő B-divízióban érdekelt magyar férfi válogatott 8–2-re kikapott a francia együttestől az Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

curling Eb curling Kiss Zsolt Kalocsay Ottó Czermann Kristóf Balázs Dávid

Curling Eb: győzelemmel búcsúzott a magyar női csapat

2022-11-23 22:03:05

A lettek elleni 9:7-es győzelemmel búcsúzott az A-divíziótól a magyar női válogatott az Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

Östersund curling Schrotter-Nagy Tímea Halász Csilla Bíró Blanka Bíró Bernadett

Curling Eb: nyolcadik mérkőzését is elvesztette a magyar női csapat

2022-11-23 14:17:50

Skóciától is kikapott a már biztos kieső magyar női csapat az Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

Curling Eb: a férfi csapat is kikapott kedden

2022-11-22 21:25:17

A másodosztályt jelentő B-divízióban a magyar férfi csapat simán kikapott Hollandiától a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokság keddi napján.

Curling Eb: ismét kikapott, és kiesett az A-divízióból a magyar női csapat

2022-11-22 18:06:25

A házigazda Svédországtól is kikapott a magyar női csapat az Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon, ezzel kiesett az élvonalnak számító A divízióból.

Curling Eb: a női válogatott ismét vereséget szenvedett

2022-11-21 14:50:16

Az A-divízióban érdekelt magyar női csapat 13:2-re kikapott Olaszországtól a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

Magyarország Curling

Curling Eb: újra kikapott a női válogatott

2022-11-20 21:23:09

Az A-divízióban érdekelt magyar női csapat vasárnapi második mérkőzésén 11–2-re kikapott Törökországtól a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon, így negyedik találkozóját is elveszítette.

Östersund curling Eb curling Schrotter-Nagy Tímea Halász Csilla Bíró Blanka

Curling Eb: a magyar női csapat elszenvedte harmadik vereségét

2022-11-20 11:37:10

Az A-divízióban érdekelt magyar női csapat vasárnapi első mérkőzésén 9–1-re kikapott Dániától a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon, így harmadik találkozóját is elveszítette.

Curling Eb: győzelemmel kezdett a magyar férficsapat, kikaptak a hölgyek

2022-11-19 12:05:28

A B-divízióban szereplő magyar férficsapat a Belgium elleni szombati győzelemmel mutatkozott be a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

téli sportok curling Eb curling

Curling Eb: a magyar női csapat vereséggel kezdett

2022-11-18 23:28:50

A magyar női válogatott a norvégoktól elszenvedett 10–4-es vereséggel kezdte meg szereplését pénteken a svédországi Östersundban zajló curling Európa-bajnokságon.

Östersund curling Eb curling

Curling: kanadai aranyérem a vegyes csapatok vb-jén

2022-10-22 18:20:14

A kanadai egység nyerte az Aberdeenben rendezett curling vegyescsapat-világbajnokságot, miután a szombati döntőben 7–4-re legyőzte a házigazda skót alakulatot.

curling

Curling vegyescsapat-vb: nem jutott negyeddöntőbe a magyar csapat

2022-10-21 14:26:24

A negyeddöntőbe jutásért rendezett összecsapáson a házigazda Skóciától kikapott, így búcsúzott a magyar egység az Aberdeenben zajló curling vegyescsapat-világbajnokságon – írja az MTI.