NB I-es felkészülési körkép: angol és katari edzőpartnerük is lesz a magyar csapatoknak

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2024.07.09. 16:35
A Ferencváros kétszer is elutazott Ausztriába edzőtáborozni (Fotó: fradi.hu)
Kövesse nyomon cikkünkben a nyári felkészülés alatt az NB I-es csapatok edzőmérkőzéseit, felkészülési programját! A klubok által közölt új információkkal folyamatosan frissítjük összeállításunkat.

 

A DEBRECENI VSC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, július 719.
DVSC–Cigánd (NB III) 6–3 (A DVSC gólszerzői: Kocsis D. 2, Dzsudzsák, Szűcs T., Polozsij, Ojediran)
DVSC–Kazincbarcika (NB II) 3–3 (Bárány, Szécsi, Manrique)
Ausztriában:
DVSC–Slovan Liberec (cseh) 0–4
***Rapid Wien (osztrák)–DVSC 3–2 (Romancsuk, Dzsudzsák)
Július 18.: DVSC–MSK Zilina (Zsolna, szlovákiai)
Július 19.: Ried (osztrák)–DVSC

 

A DIÓSGYŐRI VTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria
DVTK–Putnok (NB III) 5–0 (Jurek 2, Rakonjac, Herbák, Bényei)
Ausztriában:
DVTK–Universitatea Cluj (romániai) 2–0 (Edomwonyi 2 – az elsőt 11-esből)
DVTK–Csíkszereda (romániai, II. o.) 0–1
DVTK–Fortuna Düsseldorf (német, II. o.) 0–4
Miskolcon:
Július 20.: DVTK–MFK Zemplín Michalovce (szlovákiai)

 

AZ ETO FC GYŐR NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
ETO–MSK Zilina (Zsolna, szlovák) 3–0 (Bumba 2, M. Diarra)
ETO–Bp. Honvéd (NB II) 3–0 (Skvarka, Bumba, Ráska)
Dunaszerdahely: ETO–STK Samorín (Somorja, szlovákiai, II. o.) 3–1 (William, Csóka B., Skvarka)
Dunaszerdahelyi AC (szlovákiai)–ETO FC Győr 2–1 (Bumba)
Július 20.: ETO–Kisvárda (NB II)

 

A FEHÉRVÁR FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia, július 8–17.
Bábolna (megye I)–Fehérvár 0–9 (Gradisar 2, Schön, Katona M., Csongvai, Berki M., Kovács P., Simut, Kovács B.)
*Fehérvár–Ajka (NB II) 3–2 (Schön, Kovács P., Katona M. – 11-esből)
Szlovéniában:
Fehérvár FC–FC Hebar (bolgár) 5–2 (Christensen, Katona M., Pető, Larsen, Kovács P.)
Fehérvár FC–NK Dekani (szlovén, II. o.) 1–0 (Stefanelli)
Fehérvár FC–Göztepe (török) 2–2 (Christensen 2)

 

A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, június 20–27. és július 4–16. (az edzőmérkőzéseket is az edzőtáborozások alatt játssza a csapat Ausztriában)
FTC–NK Nafta (szlovén) 1–0 (Gojak)
*FTC–Sepsi OSK (romániai) 4–4 (Loncar, Bassey, Kehinde 2)
FTC–CSZKA 1948 Szófia (bolgár) 1–1 (Pászka)
FTC–NK Istra 1961 (horvát) 3–1 (Pesics 2, Bassey)
FTC–West Ham United (angol) 2–2 (Owusu, Pesics)

 

A KECSKEMÉTI TE NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia, június 30.–július 7.
Tiszakécske (NB III)–Kecskemét 1–1 (Szabó A.)
Rogla (Szlovénia): *Kecskemét–Ruh Lviv (ukrán) 2–2 (Pálinkás, Katona L.)
Slaven Belupo (horvát)–Kecskemét 0–0
Bad Tatzmannsdorf (Tarcsafürdő, Ausztria): **Kecskemét–Al-Arabi (katari) 0–1
Kecskemét–Szeged (NB II) 2–1 (Lukács D., Kovács B.)
Kecskemét–Békéscsaba (NB II) 1–1 (Kovács K.)

 

AZ MTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia, június 26.–július 8.
MTK Budapest–BKV Előre (NB III) 2–0 (Végh, Balogh M.)
Szlovéniában:
MTK–FK Zorja Luhanszk (ukrán) 1–1 (Jurina)
ND Primorje (szlovén)–MTK 1–5 (Stieber Z. 2 – mindkettőt 11-esből, Horváth A., Beriasvili, Jurina)
MTK–FK Csukaricski (szerb) 1–1 (Bognár I.)
NK Bravo (szlovén)–MTK 0–0
MTK–HR Rent-Kozármisleny (NB II) 0–2
MTK–Bp. Honvéd (NB II) 4–3 (Kata, Polievka, Kovács P., Németh K.)

 

A NYÍREGYHÁZA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, július 1–11.
Nyíregyháza–Cigánd (NB III) 5–1 (Beke, Kovácsréti – 11-esből, Cseh, Daróczi, Herjeczki – 11-esből)
Nyíregyháza–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai) 1–1 (Ramos – 11-esből)
Ausztriában:
Nyíregyháza Spartacus–FK Napredak (szerb) 1–3 (Kovácsréti)
Nyíregyháza–NK Osijek (Eszék, horvát) 2–2 (Gresó, Beke)
*Nyíregyháza–HNK Rijeka (horvát) 1–3 (Oláh B.)

 

A PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, június 29.–július 6.
Paks–Budaörs (NB III) 4–1 (Skribek, Pesti, Debreceni, Hahn)
Ausztriában:
Paks–Hebar 1918 (bolgár) 6–1 (Szabó B. 3, Böde 2, öngól)
Paks–Bohemians Praha 1905 (cseh) 1–4 (Szabó B.)
*Austria Wien (osztrák)–Paks 1–3 (Haraszti 2, Szekszárdi)

 

A PUSKÁS AKADÉMIA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Ausztria, július 6–19.
Ausztriában:
St. Pölten (osztrák, II. o.)–Puskás AFC 1–1 (Favorov)
Puskás AFC–Slovan Liberec (cseh) 1–1 (Soisalo)
LASK (osztrák)–Puskás AFC 0–0

 

AZ ÚJPEST FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Komáromi FC (szlovákiai)–Újpest 1–1 (Dékei)
*Újpest–Vasas (NB II) 3–4 (Dékei 2, Ljujics)
Újpest FC–SV Waldhof Mannheim (német, III. o.) 1–1 (Ljujics)
Újpest FC–St. Pölten (osztrák, II. o.) 1–0 (Mucsányi Márk)
Július 18.: Újpest FC–Al-Ahli (szaúdi)

 

A ZALAEGERSZEGI TE FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor: Szlovénia
Csákvár: ZTEMÁV Előre Főnix (NB III) 7–0 (Németh D. 2, Spoljaric 2, Dénes Cs. V. 2, Boros)
Lendva (Szlovénia): ZTE–NK Varazdin (horvát) 0–2
ZTE–NK Bistrica (szlovén) 1–2 (Németh D.)
ZTE–NK Lokomotiva Zagreb (horvát) 0–2
NK Nafta Lendava (szlovén)–ZTE 3–3 (Mim, Németh D., Spoljaric)
Július 20., 18.00: ZTE–NK Sibenik (horvát)


*2x60 perces mérkőzés
**2x50 perces mérkőzés
***60 perces első, 45 perces második félidő

–––––

Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik