Még több hír a válogatottról
Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek
A magyar női futsalválogatott ötödik lett a horvátországi felkészülési tornán
Női labdarúgó-vb-selejtező: Hollandiával játszik a magyar válogatott
Népszerű cikkek
Íme, a mieink kezdője: Markgráf Ákos személyében újabb újonc mutatkozik be
Willi Orbán kapta a legtöbb voksot – íme, olvasóink kezdőcsapata Kazahsztán ellen
Két félidő Szoboszlai Dominikról és más futballügyekről a Békés Megyei Könyvtárban
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
13 026
Köszönjük!

Magyar válogatott
2010.03.31. 11:27
FIFA-ranglista: Spanyolország vezet, Magyarország négy helyet visszaesett
Továbbra is az Európa-bajnok spanyol válogatott vezeti a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) világranglistáját. A magyar válogatott, amely a legutóbbi rangsorolás napján játszott legutóbb (Oroszország, 1–1), négy helyet visszaesett.

Magyar válogatott
2010.03.30. 14:55
Női labdarúgás: ingyenes a belépés a bosnyákok elleni mérkőzésre
Tekintettel arra, hogy szerdán 13 órakor kezdődik a Románia–Lengyelország találkozó, advan van az esély arra, hogy női labdarúgó-válogatottunk estére csoportelső legyen világbajnoki selejtezőcsoportjában. A mieink ugyanis 17 órai kezdettel lépnek pályára Sopronban a riválisok között leggyengébb, pont és lőtt gól nélkül álló Bosznia-Hercegovina ellen, s a lengyelek esetleges pontvesztése esetén, ha realizálódik a papírforma, átvehetjük tőlük az első helyet – olvasható az MLSZ honlapján.

Magyar válogatott
2010.03.29. 17:21
Női labdarúgás: U19-es válogatottunk kikapott Svájctól az Eb-selejtezőn
Női U19-es válogatottunk hétfőn játszotta második mérkőzését a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörben. Turtóczki Sándor együttese ezúttal a tavalyi Európa-bajnokság negyedik helyezettjével, Svájccal mérkőzött meg Tatabányán, s nem sikerült megcáfolnia az erőviszonyokat: a helvétek 2–0-ás félidőt követően 5–1-re nyertek, csapatunk gólját Sipos Lilla szerezte a 84. percben. Csoportunk másik találkozója, a Franciaország–Ausztria mérkőzés 17.30-kor kezdődik Telkiben. A mieink utolsó csoportmeccsüket csütörtökön 14.30-kor játsszák Franciaország ellen, Tatabányán.

Magyar válogatott
2010.03.28. 10:23
Női labdarúgás: szerdán magyar-bosnyák vb-selejtező lesz Sopronban
A női labdarúgó-világbajnokság selejtezői már javában tartanak, és a mieink kimondottan jól, veretlenül a második helyen állnak az európai 4-es csoportban. Szerdán, utolsó hazai találkozójukon Bosznia-Hercegovina együttesét fogadják Sopronban.

Magyar válogatott
2010.03.28. 09:31
U17-es válogatott: emberhátrányban ikszeltek a mieink a szerbekkel
A magyar U17-es labdarúgó-válogatott a csütörtöki, Németország elleni minimális vereség után szombaton az első körben a hazai együttest 2–1-re legyőző Szerbiával mérkőzött meg a Svájcban megrendezett Eb-selejtező elitkörben. Csapatunk – amely Tar Zsolt kiállítása miatt a 29. perctől emberhátrányban futballozott – 0–0-s döntetlent ért el. A nap másik mérkőzésén Svájc 1–0-ra legyőzte Németországot. Válogatottunk kedden 19.30-kor Svájc ellen zárja szereplését a tornán.

Magyar válogatott
2010.03.26. 15:55
Női labdarúgás: az U19-es válogatott az Eb-döntőért küzd
Szombaton megkezdődnek a női labdarúgó U19-es Eb-középdöntő 2. csoportjának küzdelmei Tatabányán és Telkiben. A magyar együttes első ellenfele Ausztria lesz, utána Svájc, majd Franciaország következik. Turtóczki Sándor szövetségi edző szerint a továbbjutás óriási bravúr lenne.

Magyar válogatott
2010.03.26. 13:28
MGYLSZ: Mészöly Géza elnökségi tag, édesapja tiszteletbeli elnök lett
A Magyar Gyermeklabdarúgó-szövetség (MGYLSZ) mai küldöttgyűlésén személyi kérdésekről, valamint a szervezet működésével kapcsolatban hoztak döntéseket.

Magyar válogatott
2010.03.25. 23:27
MLSZ: a magyar-német meccsen is lesz gyermekszektor
Az MLSZ és az MGYLSZ együttműködésének jóvoltából a május 29-i, nagy érdeklődéssel várt Magyarország–Németország barátságos mérkőzésen ismét lesz gyerekszektor, ahol 1500, 14 év alatti gyermek ingyen nézheti végig a találkozót.

Magyar válogatott
2010.03.24. 17:14
MLSZ: Csányi Sándort szeretnék elnöknek
Az MLSZ elnökválasztást és közgyűlést előkészítő bizottsága képviseletében Helmeczy László alelnök, a bizottság elnöke és Garancsi István, az elnökség és a bizottság tagja felkérte Csányi Sándort, az OTP elnök-vezérigazgatóját, hogy legyen a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke a leköszönő Kisteleki István után. Erről az mlsz.hu számolt be.
1075
/
1403































