Találatok a U21 címkére

Találatok száma: 312

U21: négy mérkőzés után kikapott a magyar válogatott

2022-11-20 15:24:33

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 3–0-s vereséget szenvedett Dániától felkészülési mérkőzésen a törökországi Belekben.

magyar válogatott U21-es válogatott U21-es labdarúgó-válogatott U21 Magyarország Dánia

Vb 2022: 700 millió eurós összérték – íme, az U21-es álomcsapat

2022-11-18 11:31:56

Véget ért a várakozás: vasárnap (ma) kezdetét veszi a labdarúgó-világbajnokság. A torna kezdete előtt a katari vb lehetséges fiatal csillagairól, a legjobb U21-es játékosokról készítettünk összeállítást.

vb 2022 superfeed foci-vb 2022 foci vb 2022 U21 Pedri

U21: Azerbajdzsánnal játszik a válogatott

2022-11-17 09:03:30

Törökországban két felkészülési mérkőzést játszik az U21-es válogatott, Gera Zoltán szövetségi edző együttese csütörtökön Azerbajdzsán ellen lép pályára.

magyar U21-es labdarúgó-válogatott Vancsa Zalán U21 Gera Zoltán

U21: Gera Zoltán kihirdette az új korosztály első válogatott keretét

2022-09-15 12:54:18

Gera Zoltán az U21-es válogatott szövetségi edzője kihirdette első olyan keretét, amely 2002. január 1. után született labdarúgókból áll, s amely a 2025-ös U21-es Európa-bajnokság selejtezőin vesz részt jövő év őszétől kezdődően – adta hírül az MLSZ honlapja.

U21 Gera Zoltán

Az U-válogatottjaink és az utolsó percek – Sanchóék ellen is kapituláltunk már

2022-03-31 15:27:57

Bár matematikailag az U17-es válogatottnak még maradt minimális esélye az Eb-kvalifikációra, reálisan nézve egyik korosztályos labdarúgó-válogatottunknak sem sikerül idén kivívnia a kontinenstornán való szereplést jogát. Összeállításunkban átnézzük a korosztályos válogatottak Eb-selejtezős meccseit az elmúlt évekből. Kiderül, hogy az U19-eseknél a törökök ellen az utolsó tíz percben bekövetkező rövidzárlat nem példa nélküli az elmúlt éveket tekintve.

U21 U19 U17 Tímár Krisztián Szélesi Zoltán Magyarország

U21-es Eb-sel.: ikszelt a magyar csapat Lengyelországban

2022-03-29 18:03:53

U21-es Eb-selejtezőn a B-csoport negyedik helyén álló magyar válogatott a 3. helyezett Lengyelországgal találkozott Zabrzéban. Bár az első félidőben sikerült vezetést szereznie Gera Zoltán csapatának, amely egészen az utolsó pillanatokig őrizte az előnyt, a hazaiak tizenegyesből egyenlítettek (1–1). Ezzel lényegében eldőlt, ami egy ideje már sejthető volt, hogy Magyarország nem lesz ott az U21-es Eb-n.

válogatott magyar válogatott közvetítés U21-es válogatott U21 Németh András

Az utolsó pillanatban buktuk el a győzelmet az U21-es Eb-selejtezőn

2022-03-29 14:36:47

U21: Németh András-gól kellene a lengyelek ellen is

2022-03-29 10:18:16

A belga Genk magyar légiósa, Németh András remek formában várja a Lengyelország elleni korosztályos Eb-selejtezőt.

válogatott magyar válogatott U21-es válogatott U21 Németh András Magyarország

Schäfer, Szalai és Szoboszlai nyomában – U-válogatottak az Eb-ért

2022-03-23 07:44:27

Németh Antal 2014-től szövetségi edzőként dolgozott a labdarúgó utánpótlás-válogatottaknál, 2020-ig, idén januárban pedig, egy másfél éves dunaszerdahelyi kitérőt követően az U-válogatottak szakmai vezetője lett. Új pozíciójában máris itt az első nagy szakmai kihívás: egy héten belül három korosztályban nyolc Eb-selejtezőn lépnek pályára a magyar válogatottak, a sort szerda este Izrael ellen kezdi meg az U19-es válogatott.

válogatott magyar válogatott U21 U19 U17 Tímár Krisztián

U21: Félig viccesen mindig kérik, hogy lőjek gólt – Szánthó

2021-11-14 09:13:15

A Lettország ellen nyerő cserének bizonyuló Fradi-támadó, Szánthó Regő bízik benne, hogy idővel az NB I-es meccseken is több szerep jut neki.

U21-es válogatott U21 Szánthó Regő Fradi Ferencváros FTC

U21: Debütáltam az El-ben, most győztest gólt lőttem – Szánthó

2021-11-12 22:32:14

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőn Felcsúton a csereként beálló ferencvárosi Szánthó Regő lövésével 1–0-ra legyőzte a lett korosztályos együttest. A találkozó után a győztes találat szerzője mellett a debütáló Soltész Dominikkal és Gera Zoltán szövetségi edzővel beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó magyar U21-es labdarúgó-válogatott U21 Szánthó Regő Soltész Dominik Pancho Aréna

U21-es Eb-sel.: a magyarok egy góllal legyőzték Lettországot

2021-11-12 18:35:43

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőn Felcsúton a csereként beálló ferencvárosi Szánthó Regő lövésével 1–0-ra legyőzte a lett korosztályos együttest. Gera Zoltán csapata hazai pályán első diadalát aratta a sorozatban, így életben maradtak a továbbjutási reményei.

magyar U21-es labdarúgó-válogatott U21 Pancho Aréna Magyarország Lettország Gera Zoltán

Szánthó betalált, életben maradtak a magyar remények az U21-es Eb-selejtezőben

2021-11-12 16:09:12

U21: két újonc került be Gera Zoltán keretébe

2021-11-03 16:48:24

Gera Zoltán, a magyar U21-es válogatott szövetségi edzője 23 játékost hívott meg a Lettország és az Izrael elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő keretébe – számolt be róla a Magyar Labdarúgó-szövetség.

válogatott magyar válogatott U21-es válogatott U21 Magyarország MLSZ

U21: Olyan volt a tempó a németek ellen, mint egy holland bajnokin – Kiss Tamás

2021-10-12 23:28:25

Az U21-es Európa-bajnokság selejtezőjében Németország nem kegyelmezett, könyörtelenül kihasználta a magyarok védelmi hibáit, és 5–1-re nyert. A szegedi találkozó után Gera Zoltán szövetségi edzővel, a mieink gólját szerző Kiss Tamással, illetve az AC Milanban futballozó Kerkez Milossal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó magyar U21-es labdarúgó-válogatott U21 Németország NSO Tv Magyarország

U21-es Eb-sel.: hazai pályán vereség Németországtól

2021-10-12 19:25:30

Az U21-es Európa-bajnokság selejtezőjében Lengyelország után Németország következett hazai pályán Gera Zoltán csapatának. A legutóbbi U21-es Európa-bajnok nem kegyelmezett, könyörtelenül kihasználta a magyarok védelmi hibáit, és 5–1-re nyert.

magyar U21-es labdarúgó-válogatott U21 Németország Magyarország

Német ötös egy magyar góllal szemben az U21-es Eb-selejtezőn

2021-10-12 16:46:35

Németh-dupla, négy gól, két piros lap, iksz a lengyelekkel

2021-10-08 19:30:38

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Az első félidő visszafogottabb kezdése után a magyar U21-es válogatott szerezte meg a vezetést a második félidőben a lengyel csapat elleni korosztályos Eb-selejtezőn. A lengyelek ezután fordítottak, de a két kiállítást is hozó hajrában Németh másodszor is betalált, döntetlenre mentve a mérkőzést (2–2).