Találatok a Panathinaikosz címkére

Találatok száma: 290

Légiósok: megvan Kleinheisler László első gólja a Panánál – videó

2023-02-05 16:34:02

Megszerezte első gólját új csapatában, a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő Panathinaikosz színeiben a januárban az NK Osijektől megszerzett magyar válogatott középpályás, Kleinheisler László, aki a 21. fordulóban rendezett, Lamia elleni bajnoki 14. percében volt eredményes.

légiósok görög bajnokság Panathinaikosz Kleinheisler László

Férfi kosár Euroliga: Hanga nélkül hozta a kötelezőt a Real Madrid – videók

2023-02-01 23:17:47

A Real Madrid Hanga Ádám nélkül 83–68-ra legyőzte a Panathiniakoszt a férfi kosárlabda Euroliga 22. fordulójának szerdai játéknapján, ezzel továbbra is tapad a tabella élén álló Olympiakoszra. A Monaco 102–84-re nyert az Alba Berlin ellen, míg az Anadou Efes 80–70-re felülmúlta a Zalgiris Kaunast.

férfi kosár Euroliga Zalgiris Kaunas Real Madrid Panathinaikosz Monaco Anadolu Efes

Légiósok: Kleinheisler rangadón debütálhat a Panában – program

2023-01-20 11:47:53

Miután a papírjai már rendben vannak, a 44-szeres válogatott Kleinheisler László vasárnap, a 4. helyen álló PAOK elleni hazai rangadón mutatkozhat be új csapatában, a görög bajnokságot vezető Panathinaikoszban, ha lehetőséget kap Ivan Jovanovics vezetőedzőtől. Ezen a héten a Németországban légióskodó magyarok számára is elkezdődik a tavaszi idény. Tekintse át a külföldön szereplő magyar labdarúgók hétvégi programját!

légiósprogram légiósok Panathinaikosz Kleinheisler László

Légiósok: Gyurcsóék hihetetlen meccset nyertek kétgólos hátrányból

2023-01-15 20:57:08

Egészen elképesztő forgatókönyvet hozott a ciprusi labdarúgó-bajnokság vasárnapi rangadója. Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca úgy nyert a 95. percben szerzett góllal 4–3-ra az Arisz Limassol ellen, hogy a 27. percben még kétgólos hátrányban volt.

Szalai Attila Paulo Vinícius Panathinaikosz Levadiakosz Kleinheisler László Gyurcsó Ádám

Légiósok: Kleinheislertől hangos és nagyon lelkes a görög sportsajtó

2023-01-14 07:24:11

Kleinheisler László átigazolása lázban tartja a görög sportsajtót, a helyi újságok és portálok részletesen foglalkoznak a Panathinaikosz 44-szeres magyar válogatott középpályás klubváltásával.

légiósok Panathinaikosz Kleinheisler László

Légiósok: elköszönt az NK Osijek Kleinheislertől – videó

2023-01-12 15:00:24

Mint azt megírtuk, Kleinheisler László a Panathinaikoszban folytatja pályafutását. Az NK Osijek a középpályás legszebb eszéki pillanataival búcsúzik a magyar válogatott középpályástól.

Panathinaikosz NK Osijek Légiósok Kleinheisler László

Légiósok: Kleinheisler László a Panathinaikosznál folytatja – hivatalos

2023-01-12 09:00:33

A görög listavezető Panathinaikosz hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a 28 éves, 44-szeres magyar válogatott Kleinheisler Lászlót.

Panathinaikosz Kleinheisler László

Légiósok: Kleinheisler már Athénban van – kép

2023-01-11 13:42:31

Mint arról beszámoltunk, sajtóhírek szerint mindenben megegyezett egymással a horvát NK Osijek és a görög Panathinaikosz a magyar válogatott középpályás, Kleinheisler László klubváltása ügyében. A 28 éves játékos már Athénban van, hogy átessen az ilyenkor szokásos kötelező orvosi vizsgálatokon, és aláírja szerződését új klubjánál.

magyar válogatott légiósok Panathinaikosz NK Osijek Kleinheisler László

Légiósok: az NK Osijek elfogadta a görög éllovas ajánlatát Kleinheislerért – sajtóhír

2023-01-10 14:43:00

Mint beszámoltunk róla, a horvát NK Osijek és Kleinheisler László nem tudott megegyezni a szerződéshosszabbításról, így a játékos távozik, híreink szerint a Panathinaikosz szerződtetheti. A germanijak.hr arról számolt be, hogy a két csapat között megszületett a megállapodás, azóta pedig már arról szólnak a görög sajtóhírek, hogy Kleinheisler szerdán utazik, s legkésőbb csütörtökig alá is ír.

légiósok labdarúgás horvát foci görög foci Panathinaikosz NK Osijek

Légiósok: Kleinheisler László a Panathinaikoszé lehet

2023-01-10 08:47:12

A horvát NK Osijek és Kleinheisler László nem tudott megegyezni a szerződéshosszabbításról, így a játékos távozik, híreink szerint a Panathinaikosz szerződtetheti.

horvát foci görög foci Panathinaikosz NK Osijek Kleinheisler László

Puskás öt nagy edzői húzása – kulisszatitkok a magyar legenda athéni tolmácsától

2022-07-25 08:13:25

Puskás Ferenc athéni tolmácsa, Nikosz Szakulisz elevenítette fel lapunk kérésére, milyen remek szakmai húzásokat alkalmazott a világsztár labdarúgóból lett kiváló szakvezető, aki legnagyobb edzői sikerét 1971-ben a Panathinaikosszal érte el, máig példátlan módon BEK-döntőbe vezette amatőrökből álló együttesét.

edző Puskás Ferenc Panathinaikosz Nikosz Szakulisz Képes Sport

Puskás–Suzuki-kupa: a Real nyerte a tornát, a Puskás Akadémia a 4. lett

2022-06-06 18:08:31

A Puskás Akadémia a 4. helyen végzett a Felcsúton zajló U17-es nemzetközi utánpótlástorna, a Puskás–Suzuki-kupa hétfői helyosztóin. A tornát a Real Madrid nyerte meg, miután a döntőben 4–0-ra legyőzte a Dinamo Kijevet.

Puskás–Suzuki-kupa Puskás Akadémia Panathinaikosz Flamengo Budapest Honvéd

Puskás–Suzuki-kupa: a Real jutott a döntőbe, a Puskás Akadémia a bronzért küzdhet

2022-06-05 15:16:06

A Puskás Akadémia 1–0-ra kikapott a Real Madridtól a Felcsúton zajló U17-es nemzetközi utánpótlástorna, a Puskás–Suzuki-kupa vasárnapi játéknapján, így a felcsútiak a Flamengóval játszanak a bronzéremért. A Panathinaikosz a Budapest Honvéddal az ötödik, míg a Dunaszerdahely a Sportinggal a hetedik helyért lép pályára a hétfői helyosztón. A döntőbe elsőként a Dinamo Kijev jutott be, amely 3–2-re legyőzte a lisszaboniakat.

U17 Puskás–Suzuki-kupa Puskás-Suzuki-kupa Panathinaikosz Dunaszerdahely DAC

Görögország: a Panathinaikosz a kupagyőztes

2022-05-22 10:17:48

A Panathinaikosz nyerte a labdarúgó Görög Kupát: az athéni csapat a szombat esti döntőben 1–0-ra győzte le a PAOK-ot – írja az MTI.

Panathinaikosz Görögország

Görögország: harmadszor vezet bajnokit Bognár Tamás

2022-03-19 14:45:05

Bognár Tamás harmadszor vezet meccset a görög labdarúgó-bajnokságban: a 43 éves magyar játékvezető dirigál a szombaton 18.00 órakor esedékes Arisz Szaloniki–Panathinaikosz mérkőzésen.

játékvezető játékvezetés görög bajnokság Panathinaikosz Görögország Bognár Tamás

Görögország: nem értenek egyet a nézőszám korlátozásával

2021-12-28 14:05:05

A görög labdarúgó-élvonal klubjainak többsége nem ért egyet azzal, hogy a koronavírus-járvány miatti óvintézkedésként jelentősen korlátozták a nézőszámot a stadionokban.

görög labdarúgás Panathinaikosz Görögország Athanasziosz Plevrisz

Görögország: Bognár Tamás újabb rangadót vezethet

2021-12-03 13:37:54

Az előző idény után újra görög bajnoki mérkőzést vezethet Bognár Tamás, akit ezúttal a vasárnapi AEK Athén–Panathinaikosz rangadóra kérte fel a görög szövetség.

játékvezetés görög bajnokság Panathinaikosz Bognár Tamás AEK Athén

Az Olümposz tetején – 50 éve játszott BEK-döntőt Puskás Panathinaikosza

2021-06-02 08:51:52

Ma ötven éve, hogy a magyar vezetőedző Puskás Ferenc irányításával a Panathinaikosz első és mindmáig egyetlen görög csapatként BEK-döntőt játszott.

Puskás Ferenc Panathinaikosz Képes Sport BEK-döntő

Edzősors: ezért búcsúzott Bölöni László a Panathinaikosztól

2021-05-12 08:38:08

Az elismert magyar edző segítője, ifjabb Szergej Kuznyecov beszélt arról, hogy a Panathinaikosznál elfogyott a türelem, de a hullámzó teljesítményhez a túlzott elvárás is hozzájárult.

Szergej Kuznyecov Panathinaikosz Bölöni László

Panathinaikosz: már nem Bölöni László a vezetőedző – hivatalos

2021-05-11 12:29:03

A Panathinaikosz bejelentette, hogy már nem Bölöni László a vezetőedzője. A magyar szakember hétfőn mondta el a Nemzeti Sporttal, hogy távozik az athéni klubtól, amely kedden hivatalosan közölte a szakítást.