Női vízilabda: a hollandokat is legyőzte, tornagyőztes a magyar válogatott

2021-01-24 21:40:18

Az ötkarikás játékokra már az elődöntőben kvalifikáló magyar női vízilabda-válogatott 13–11-re legyőzte Hollandiát az olimpiai selejtezősorozat fináléjában.

vízilabda olimpiai selejtező női vízilabda magyar női vízilabda-válogatott Tokió 2020 Hollandia

Videó: Zlatan sem csinálta volna szebben – elképesztő sarkazós gól a szöglet után

2021-01-13 20:07:58

Teun Koopmeiners, az AZ Alkmaar játékosa gyönyörű gólt szerzett a PSV Eindhoven otthonában a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szerdai játéknapján. A 22 éves középpályás szöglet után sarokkal talált be.

Teun Koopmeiners PSV Hollandia AZ Alkmaar

Terepkerékpár: Vas Kata Blanka 5. a vk-sorozat 4. versenyén

2021-01-04 16:26:04

Vas Kata Blanka ötödik lett a terepkerékpárosok világkupa-sorozatának negyedik állomásán.

világkupa terepkerékpár Vas Kata Blanka Hollandia

Torna: 25 holland edző ellen indult vizsgálat hatalommal való visszaélés miatt

2020-12-22 15:28:26

A holland Sportjogi Intézet pszichológiai és fizikai bántalmazás gyanújával 25 holland tornaedző ellen indított vizsgálatot.

torna Hollandia

Edzősors: Bert van Marwijk visszatér az Arab Emírségek kispadjára

2020-12-14 11:43:31

Egy évvel menesztése után visszatér az Arab Emírségek labdarúgó-válogatottjának kispadjára Bert van Marwijk.

labdarúgás edzősors Hollandia Egyesült Királyság Bert van Marwijk

Hollandia: letartóztatták az Ajax-játékost, késeléssel vádolják

2020-12-13 12:28:16

A holland rendőrség letartóztatta az Ajax támadóját, Quincy Promest, akit azzal vádolnak, hogy egy késsel sebesítette meg saját családtagját még júliusban – közölte a holland De Telegraaf.

letartóztatás Quincy Promes Hollandia Eredivisie Ajax

Női kézi Eb: a horvátok újabb győzelmükkel az elődöntő küszöbén

2020-12-10 18:34:49

Horvátország folytatta hibátlan menetelését a dániai női kézilabda Európa-bajnokságon: a középdöntő első fordulójában öt góllal győzte le Romániát, így a torna meglepetéscsapata közel került az elődöntőhöz. A mieink hatosában az Eb favoritjának számító Norvégia is százszázalékos maradt, mivel biztosan verte Hollandiát. Az 1. csoportban Montenegró megszorongatta Oroszországot, de ez nem járt pontszerzéssel, mint ahogy a spanyolok is egy találattal maradtak alul a franciákkal szemben.

női kézilabda Európa-bajnokság 2020 női kézilabda Európa-bajnokság női kézilabda Eb női kézilabda női kézi Eb Spanyolország

Női kézi Eb: Bosszantó, hogy egy ilyen esélyt kiadtunk a kezünkből – Bíró Blanka

2020-12-08 22:59:27

Hiába a jó első félidő, a magyar női kézilabda-válogatott 28–24-es vereséget szenvedett a hollandoktól a dániai Európa-bajnokság csoportkörének záró napján. A mérkőzés után – amely arról is döntött, hogy nulla pontot visz a csapat a középdöntőbe –, Bíró Blanka és Kovacsics Anikó értékelt.

női kézilabda Európa-bajnokság magyar női kézilabda-válogatott Kovacsics Anikó Hollandia Bíró Blanka

Női kézi Eb: vereség Hollandiától, de megvan a továbbjutás

2020-12-08 21:59:04

A női kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének 3. fordulójában a magyar válogatott Hollandiával találkozott. Bár az első félidőben jobban játszottunk, a második félidőben a hollandok fokozatosan felőrölték a magyar csapatot, és négygólos győzelmet arattak (24–28). A magyar csapat így 0 pontot visz a középdöntőbe.

női kézilabda Európa-bajnokság 2020 női kézilabda Eb női kézi Eb magyar női kézilabda-válogatott Magyarország Hollandia

Jó első félidő után vereség Hollandiától a kézi Eb-n

2020-12-08 17:12:18

A női kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének 3. fordulójában a magyar válogatott Hollandiával találkozott. Bár az első félidőben jobban játszottunk, a második félidőben a hollandok fokozatosan felőrölték a magyar csapatot, és négygólos győzelmet arattak (24–28). A magyar csapat így nulla pontot visz a középdöntőbe.

Női kézi Eb: társas, kártya és már alig várják a sétát – így él buborékban a válogatott

2020-12-07 14:49:24

Jó hangulatban telik a dániai buborékban a magyar női kézilabda-válogatott második szabadnapja, hiszen a szerbek elleni kiütéses győzelem után készülhetnek a hollandok elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzésükre. Tomori Zsuzsanna és Háfra Noémi mesélt arról, hogyan ütik el az időt a hotelbe zárva, miközben már természetesen a világbajnok elleni keddi mérkőzés jár a fejükben. Úgy érzik, a szerbek ellen megtalálták azokat a felállásokat, amik igazán működhetnek. De vajon mit mondtak Szöllősi-Zácsik Szandrának, miután 10 gólt dobott vasárnap délután?

videó női kézilabda Európa-bajnokság 2020 női kézilabda Európa-bajnokság női kézilabda Eb női kézi Eb magyar női kézilabda-válogatott

Női kézi Eb: ezt ki hitte volna!? A horvátok a hollandokat is elkapták

2020-12-06 19:21:08

A horvát válogatott Hollandiát is legyőzte a mieink csoportjában a Dániában zajló női kézilabda Európa-bajnokságon, ezzel továbbjutott a középdöntőbe. Mindez azt is jelenti, hogy a magyar csapatra kedden sorsdöntő meccs vár a 2019-ben világbajnok hollandok ellen.

női kézilabda Európa-bajnokság 2020 női kézilabda Európa-bajnokság női kézilabda Eb női kézi Eb Szlovénia Montenegró

Edzősors: Dick Advocaat a nyáron befejezi pályafutását

2020-12-01 19:07:08

A Feyenoord labdarúgócsapatát irányító holland Dick Advocaat kedden bejelentette, hogy jövő nyáron befejezi edzői pályafutását – számolt be a hírről a Magyar Távirati Iroda.

Hollandia Feyenoord Dick Advocaat

NL, A-liga: Olaszországgal és Belgiummal teljes a final four

2020-11-18 20:12:11

A labdarúgó Nemzetek Ligája szerdai játéknapja előtt két hely volt még kiadó a négyes döntőben – az egyiket Belgium, a másikat Olaszország foglalta el: a belgák hazai pályán 4–2-re megverték Dániát, az olaszok 2–0-ra győztek Bosznia-Hercegovina vendégeként. Ez egyúttal azt jelenti, hogy a játéknap előtt a fináléért még szintén versenyben lévő Dánia, Hollandia és Lengyelország ezúttal lemarad a végjátékról.

Olaszország Nemzetek Ligája Lengyelország Izland Hollandia Dánia

Női kosár: Aki fel meri adni, annak nincs helye a csapatban – Székely

2020-11-16 10:25:17

A női kisárlabda-válogatott szövetségi kapitánya, Székely Norbert az újabb hollandiai kudarc után úgy érzi, akkor lesznek jók, ha küzdenek egymásért, míg az Európa-bajnoki kvalifikációval kapcsolatban azt mondja, aki fel meri adni, annak nincs helye a csapatban.

női kosárlabda Eb-selejtező magyar női kosárlabda-válogatott Székely Norbert Magyarország Hollandia

Videó: egymást másolták? Depay és Grealish is varázsolt egyet

2020-11-16 11:02:27

A holland válogatott Memphis Depay és az angol nemzeti csapat játékosa, Jack Grealish közel azonos mozdulattal varázsolta maga elé a labdát a vasárnapi holland–bosnyák és belga–angol Nemzetek Ligája-mérkőzéseken. A Lyon és az Aston Villa futballistája is sarokkal tette maga elé a labdát – de vajon melyik volt a szebb?

videó holland válogatott angol válogatott Nemzetek Ligája Memphis Depay Jack Grealish

NL: Wijnaldum duplázott, Hollandia a csoport élére ugrott

2020-11-15 19:09:08

Hollandia 3–1-re legyőzte vendégét, Bosznia-Hercegovinát a labdarúgó Nemzetek Ligája A-ligájának vasárnapi játéknapján, és ezzel megőrizte esélyét arra, hogy bejusson a sorozat négyes döntőjébe. A B-ligában Wales és Finnország győzelemmel melegített az utolsó kör ki-ki csatájára, továbbá fontos meccset nyert meg Törökország is. A C-ligában Albánia és Fehéroroszország három-három ponttal készítette elő az egymás elleni „csoportdöntőt”, s az örmények is életben tartották feljutási reményeiket.

Nemzetek Ligája Hollandia

Holland–spanyol: a hazaiak csak a szünet után éledtek fel

2020-11-11 20:26:26

Egy egyre végződött a Spanyolország–Hollandia felkészülési labdarúgó-mérkőzés, érdekes és paprikás második félidő után.

spanyol válogatott online! közvetítés holland válogatott felkészülés Spanyolország