Találatok a Falco címkére

Találatok száma: 412

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, rájátszásban az OSE és a Szedeák

2022-05-11 19:13:35

A férfi kosárlabda NB I középszakasza csoportkörének utolsó fordulójában a Sopron idegenben legyőzte az Alba Fehérvárt, és ezzel megszerezte a 4. helyet, vagyis a pályaelőnyt a playoffra. Az OSE legyőzte a Szedeákot, de mindkét gárda bejutott a rájátszásba, mivel a Kaposvár otthon vereséget szenvedett a DEAC-tól.

férfi kosárlabda NB Szolnoki Olaj Sopron KC Pécsi VSK OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: a Körmendé a 3. hely, a KTE is a playoffban

2022-05-07 18:00:22

A Körmend hazai pályán 85–72-re legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján, ezzel biztossá tette, hogy a harmadik helyen jut be a playoffba. Az Alba Fehérvár rossz kezdés után fontos győzelmet aratott Szolnokon, és bár a harmadik helyre már nem érhet oda, a negyedikért lépéselőnyben van. A középházban a Kecskemét remek utolsó negyeddel nyert Kaposváron, amivel kiharcolta a playoffszereplés lehetőségét.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olajbányász Kaposvári KK KTE-Duna Aszfalt Falco Egis Körmend

Férfi kosárlabda NB I: simán nyert otthon a Falco és Körmend

2022-04-30 22:04:06

A Falco könnyedén, 24 pontos különbséggel kerekedett vendége, a Fehérvár fölé, a Körmend hét ponttal győzte le a vendég Sopron együttesét a férfi kosárlabda NB I középszakaszában.

férfi kosárlabda NB I Körmend Falco

Férfi kosár NB I: a Szolnok hosszabbításban győzte le a címvédőt

2022-04-20 20:10:04

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában, a szerdai játéknapon a Szolnok hosszabbításban győzte le a címvédő Szombathelyet, míg a Sopron 83–75-re felülmúlta az Alba Fehérvárt. A középházban a Lions a Szedeákot, a Kaposvár a DEAC-ot gyűrte le.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár MK: bombameglepetés, a Szeged kiejtette a címvédő Falcót

2022-03-31 14:56:55

Nagy meglepetéssel kezdődött meg csütörtökön a férfi kosárlabda Zsíros Tibor Magyar Kupa debreceni nyolcas döntője: a címvédő Falco 78–74-re kikapott a parádézó Szedeáktól. A szegediek elődöntőbeli ellenfele az Alba Fehérvár lesz, amely 94–87-re legyőzte a házigazda DEAC-ot. A Szolnok fölényesen, 96–75-re verte meg a Körmendet, és leendő ellenfele, a Kecskemét is simán húzta be az utolsó negyeddöntőt a Nyíregyháza ellen (77–63).

férfi kosárlabda Magyar Kupa Szolnoki Olajbányász Naturtex-SZTE-Szedeák KTE-Duna Aszfalt Falco Alba Fehérvár

Férfi kosár BL: a Falco hatodik próbálkozásra már sikerrel járt

2022-03-23 21:48:02

A Falco a tétnélküliség ellenére is küzdelmes találkozón múlta felül a litván Rytast a Bajnokok Ligája második csoportkörének utolsó fordulójában.

kosárlabda férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosárlabda BL férfi kosár BL Rytas Falco KC Szombathely

Férfi kosár BL: a Falco hisz abban, hogy lesz esélye Tenerifén

2022-03-09 13:43:15

Különösebb nyomás nélkül, de elszántan készül a Bajnokok Ligája 2. csoportkörének 4. fordulójára a Falco, amely szerda este a kvartettben hibátlan Tenerife otthonában próbálja meg életben tartani továbbjutási esélyeit.

kosárlabda férfi kosárlabda BL férfi kosárlabda Falco

Férfi kosár BL: ez lehet a Falco utolsó esélye

2022-03-08 21:24:02

A remek formában lévő és a 2. csoportkörben még hibátlan korábbi Bajnokok Ligája-győztes ellen lép szerdán parkettre a Benke Szilárdot nélkülöző szombathelyi együttes.

kosárlabda férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosárlabda Falco

Férfi kosár BL: a vége nagyon nem sikerült, kikapott a Falco

2022-02-08 18:45:46

Harmadszor is vereséget szenvedett a Falco a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában: a szombathelyiek három negyeden át szoros csatát vívtak a Strasbourg legénységével kedd este, de a hajrában elvesztették a fonalat, és súlyos, 85–63-as vereséget szenvedtek francia vendégüktől.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája Strasbourg Falco

Férfi kosár BL: fantasztikus első félidő után kikapott Litvániában a Falco

2022-02-02 17:32:59

A Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely 91–88-ra kikapott a Rytas Vilnius vendégeként a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában az L-csoportban.

kosárlabda férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosárlabda BL férfi kosárlabda Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár BL: a legjobb 16 között már nincs nyomás a Falcón

2022-02-02 09:46:02

A szombathelyiek csapatkapitánya, Váradi Benedek úgy véli, a szükséges idegenbeli bravúrgyőzelemre talán éppen a Rytas vendégeként van a legnagyobb esélyük a Bajnokok Ligájában.

férfi kosár BL Váradi Benedek Falco

Férfi kosár: Keller Ákos szerint túl vannak terhelve a magyar válogatott játékosok

2022-01-26 22:11:58

Keller Ákos, a Falco 32 esztendős centere szerint karanténban lévő kulcsembereik nélkül nem nyújthatták azt a Tenerife elleni BL-találkozón, amire valóban képesek.

kosárlabda férfi kosárlabda Keller Ákos Falco

Férfi kosár BL: hattal kikapott a Falco a Tenerifétől otthon

2022-01-25 19:56:30

A férfi kosárlabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában az L-csoportban a Falco otthonába látogató spanyol Tenerife nagy küzdelemben hat ponttal, 79–73-ra nyert a a két kulcsjátékosát nélkülöző szombathelyiek ellen.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosár BL Tenerife Falco

Férfi kosár NB I: jobban bírta a hajrát, nyert a Falco Pécsen

2022-01-19 17:46:37

A PVSK sokáig szorongatta a Falcót, de a végét a vendég szombathelyiek bírták jobban, és 88–77-re megnyerték a férfi kosárlabda NB I szerda esti egyetlen mérkőzését.

férfi kosárlabda NB I PVSK Falco

Férfi kosár NB I: a Falco legyőzte a Körmendet a vasi klasszikuson

2022-01-15 16:22:51

A Falco 79–73-ra nyert otthon a Körmend ellen a férfi kosárlabda-bajnokság szombati, Vas megyei rangadóján. Tartja kiváló formáját a Sopron, amely 100 pontig jutott, és a DEAC leiskolázásával sorozatban a kilencedik győzelmét könyvelte el. A Kaposvár is jó passzban van, zsinórban ötödször nyert, míg a Szeged és az Oroszlány hosszabb rossz periódust zárt le szombati diadalával.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Falco Egis Körmend

Akik nélkül nincs szombathelyi kosárarany – a bajnok Váradi család

2021-12-27 08:58:38

Három bajnoki címe van a Falco kosárlabdacsapatának, és mindegyikben főszerepet vállalt a Váradi család egy tagja. Az édesapa, Attila kiváló edző, nagyobbik fia, Kornél fiatalon elszenvedett súlyos sérülése után követte a pályán. A kisebbik fiú, Benedek jelenleg a Bajnokok Ligájában menetelő szombathelyiek csapatkapitánya. A mostani a család első karácsonya a feleség és édesanya, a szintén sikeres edző Váradiné Szarka Ildikó nélkül.

magyar férfi kosárlabda-válogatott interjú Váradi Kornél Váradi Benedek Váradi Attila Képes Sport

Férfi kosár BL: Okorn szerint a Falco kiskölyökből tinédzser lett

2021-12-24 08:06:45

Gasper Okorn, a Falco kosárlabda-csapatának szakmai tanácsadója elárulta, négyes posztra keresnek még egy játékost az évad hátralévő szakaszára.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár BL: csoportelsőként jutott a legjobb 16 közé a Falco

2021-12-22 22:29:37

A Falco KC Szombathely hazai pályán 68–59-re legyőzte a lett Rigát szerdán a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája hatodik, utolsó fordulójában, ezzel csoportgyőztesként közvetlenül bejutott a 16 közé.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosárlabda Riga Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: a DEAC elvette a Falco veretlenségét!

2021-12-19 17:09:58

Már nem veretlen a Falco a férfi kosárlabda NB I mostani idényében: a DEAC végig vezetve, ám rendkívül kiélezett végjátékot követően 91–88-ra legyőzte a címvédőt a 12. forduló vasárnapi mérkőzésén.

férfi kosárlabda NB I Falco KC Szombathely Falco DEAC

Férfi kosár BL: idegenben is legyőzte az AEK Athént a Falco!

2021-12-14 17:53:27

Elkönyvelte negyedik győzelmét a Falco a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában: a szombathelyiek nagy csatában 89–83-ra nyertek az AEK Athén vendégeként a keddi játéknapon, és egy fordulóval a zárás előtt a D-csoport első helyére ugrottak.