Találatok a Falco címkére

Találatok száma: 375

Férfi kosár: új vezetőedzőt nevezett ki a Falco

2021-06-18 10:11:34

Családi okok miatt távozik a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco vezetőedzője, Gasper Okorn. A helyét az eddigi másodedző, Milos Konakov veszi át – írja a szombathelyi klub honlapja.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Milos Konakov Gasper Okorn Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár: Kicsit megőrültem, de megmagyarázom – Gasper Okorn

2021-05-28 07:41:24

A Falco-Vulcano Energia KC szlovén edzője elmondta, hogy hétfőn még mélyen volt csapata, amely történetének harmadik bajnoki címét szerezte meg a szolnoki győzelemmel.

férfi kosárlabda NB I Gasper Okorn Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: legyűrte a Szolnokot, így harmadszor bajnok a Falco

2021-05-26 21:42:42

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely lett a férfi kosárlabda NB I 2020–2021-es kiírásának a bajnoka, miután a döntő párharc 5. mérkőzésén 74–53-ra legyőzte a Szolnoki Olajbányászt.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Falco

Férfi kosár: a szolnoki másodedző bejegyzése kiverte a biztosítékot a Falcónál

2021-05-25 23:54:56

Egyre inkább felszínre törnek az indulatok a Szolnok és a Falco férfi kosárlabdacsapatának bajnoki döntője kapcsán.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Szarvas Gábor Falco

Férfi kosár NB I: hiába jött vissza a Falco, a Szolnok nyerte a döntő 3. meccsét

2021-05-21 16:44:53

A Szolnok hosszabbítás után 81–77-re  legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Falco

Férfi kosár NB I: győztes tripla az utolsó pillanatban, a Szolnok nyert a döntő nyitányán

2021-05-15 19:55:53

Szoros csatát követően, Roko Badzimnak a mérkőzés utolsó pillanatában dobott triplájával a Szolnok hazai pályán 80–77-re legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I döntőjének szombat esti nyitányán. Az utolsó két percre a Falco fordult előnnyel, és bár utána fordult az állás, a szombathelyiek Perl Zoltán két duplájával egyenlítettek mínusz négyről. A hátralévő egy másodperc azonban elég volt a hazaiaknak a győztes kosárhoz. A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart, a második felvonás kedd este következik.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Roko Badzim Perl Zoltán Falco

Férfi kosár: Nem akarok arra gondolni, ki az esélyes – Potocnik a döntő előtt

2021-05-12 09:46:10

Habár a két legjobb együttes játssza a férfi kosárlabda NB I fináléját, a Szolnok edzője, Gasper Potocnik nem akar arra gondolni, ki az esélyes, úgy véli, a felkészülés és a csapatjáték ereje dönthet majd.

Férfi kosár NB I: a Falco és az Olaj is bejutott a döntőbe

2021-05-10 18:23:41

A Falco 98–91-re nyert Szegeden a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 3–1-es összesítéssel bejutott a döntőbe, amelyben a DEAC-ot kiejtő Szolnoki Olaj lesz az ellenfele.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Falco DEAC kosárlabda

Férfi kosár NB I: 37 pontos sikerével újra előnyben a Szolnok

2021-05-07 18:58:36

A Szolnok harminchét ponttal, 94–57-re legyőzte a DEAC-ot a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re újra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Férfi kosár NB I: egyenlített a Szeged és a DEAC is az elődöntőben

2021-05-04 18:20:36

A férfi kosárlabda NB I elődöntőjének második mérkőzésein a Szeged 96–92-re legyőzte a Falcót, így egyenlített a párharcban, míg a DEAC 94–86-ra nyert a Szolnok ellen, ezzel szintén egalizált.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Naturtex-SZTE-Szedeák Falco DEAC

Férfi kosár NB I: Perl Zoltánt feldobta az Inter bajnoki címe

2021-05-03 10:38:46

Perl Zoltán, a Falco kosárlabdázója úgy gondolja, a Szeged elleni bajnoki elődöntő második mérkőzésen is az egy egyek levédése lehet sikerük kulcsa.

férfi kosárlabda NB I Perl Zoltán Naturtex-SZTE-Szedeák Falco

Férfi kosár NB I: vezet a Falco és a Szolnok az elődöntőben

2021-05-01 19:55:02

A Szolnok és a Falco is hazai győzelemmel kezdte az elődöntőt a férfi kosárlabda NB I-ben: a remekül hajrázó szolnokiak a DEAC-ot győzték le 80–65-re, míg a szombathelyiek 109 pontig jutva verték meg a Szegedet a szombati játéknapon.

Férfi kosár NB I: a Falco már elődöntős; sima Szolnok-siker

2021-04-23 17:40:42

A férfi kosárlabda NB I rájátszásának negyeddöntőjében pénteken a címvédő Falco 104–91-re nyert a Körmend ellen, így három mérkőzés után továbbjutott, és már elődöntős, éppúgy, mint a Szedeák, amely 96–94-re győzte le az Atomerőmű SE-t. A Szolnok könnyedén, 82–61-re nyert a Sopron ellen, így 2–1-re vezet a párharcban, míg a DEAC 97–82-re legyőzte az Alba Fehérvárt, életben tartva továbbjutási reményeit.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Naturtex-SZTE-Szedeák Falco Egis Körmend

Férfi kosár NB I: egyedül az Alba csente el a pályaelőnyt

2021-04-17 17:49:36

A Szeged és a Falco magabiztos hazai győzelemmel kezdte szombat este a negyeddöntőt a férfi kosárlabda NB I rájátszásában. Nyert az alapszakaszelső Szolnok is a Sopron ellen, de egyáltalán nem könnyen, a DEAC pedig elvesztette a pályaelőnyt – az Alba Fehérvár fölényes győzelemmel indul haza Debrecenből. A párharcok az egyik fél harmadik győzelméig tartanak, folytatás kedden.

Férfi kosár MK: Megígértem édesanyámnak, hogy megcsináljuk – Váradi

2021-04-13 12:26:39

A Falco magyar válogatott csapatkapitánya, Váradi Benedek szeretné továbbvinni, amit édesanyjától tanult, s úgy érzi, vasárnap, a döntőben ő is ott volt velük és segített nekik.

kosárlabda férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosárlabda Váradi Benedek Falco

Férfi kosárlabda: a Falco nyerte meg a Magyar Kupát

2021-04-11 20:49:02

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda Magyar Kupát, miután a vasárnap esti budapesti fináléban 67–64-re legyőzte a Debreceni EAC-ot.

férfi kosárlabda Magyar Kupa Perl Zoltán Falco DEAC

Férfi kosár MK: a Falco és a DEAC jutott be a döntőbe

2021-04-09 16:14:21

A Szombathely jutott be elsőként a férfi kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe azzal, hogy pénteken 21 pont különbséggel, 84–63-ra megverte a Szolnokot a Ludovika Arénában. A másik elődöntőben a DEAC még ennél is magabiztosabb győzelmet aratott a Körmend felett (102–74).

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosárlabda Szolnoki Olaj Falco Egis Körmend DEAC kosárlabda

Férfi kosár NB I: ismét Falco-siker a Körmend elleni rangadón

2021-03-23 18:30:48

A Falco 95–79-re legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I keddi rangadóján.

kosárlabda férfi kosárlaba Falco Egis Körmend

Férfi kosár NB I: remek hajrá, Szolnok-siker a Falco ellen

2021-03-20 16:52:15

Az utolsó negyedben egyértelműen riválisa fölé kerekedett a Szolnok, és Roko Badzim négy másodperccel a vége előtt értékesített büntetőivel 79–77-re legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I szombati csúcsrangadóján. Hazai győzelemmel tudta le a játéknapot a Kaposvár és a Pécs is.

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, kikapott az éllovas Szolnok

2021-03-17 20:29:23

A legutóbbi bajnok Falco hazai pályán legyőzte a Sopront, míg az éllovas Szolnok kikapott Körmenden a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.