Találatok a adatbank címkére

Találatok száma: 422

ICEHL 2021–22 – A FEHÉRVÁR AV19 MECCSEI

2021-09-22 20:45:45

Cikkünkben az osztrák bázisú nemzetközi jégkorong-bajnokságban szerepelő Fehérvár AV19 bajnoki mérkőzései, eredményei, valamint az alapszakasz tabellája.

jégkorong adatbank ICEHL

ERSTE LIGA 2021–2022 – ADATBANK

2021-09-22 17:54:20

Az Erste Liga 2021–2022-es idényében rekordot jelentő nyolc magyarországi és három romániai klub szerepel majd. A 2022. február 19-ig tartó alapszakasz során minden csapat 40 mérkőzést játszik, majd következik a „wild card” kör a 7–10. helyen végzett csapatok számára, aztán jön az egyik fél negyedik győzelméig tartó rájátszás, amelyen végén bajnokot avatnak – mindenképpen hamarabb, mint a divízió 1/A-s vb május 2-i rajtja.

jégkorong adatbank Erste Liga

MAGYAR KUPA 2021–2022, ADATBANK

2021-09-14 17:35:47

A labdarúgó Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásában a főtáblás küzdelmek 3. fordulójában kapcsolódtak be a sorozatba a legfelső két osztály klubjai. A finálét 2022. május 11-én rendezik meg a Puskás Arénában. Párosítás, időpontok, eredmények – adatbank.

adatbank Mol Magyar Kupa Magyar Kupa

FÉRFI VÍZILABDA OB I, ALAPSZAKASZ 2021–2022

2021-09-13 10:42:08

A 14 csapatos bajnokságban a csapatok oda-vissza alapon körmérkőzéseket játszanak egymással. Az alapszakasz végeredménytől függően a csapatok 1-4., 5-8., 9-12. csoportokban rájátszást játszanak a bajnoki címért és a helyezésekért. A 14. helyezett kiesik a bajnokságból, míg a 13. az ob I/B második helyezettjével játszik osztályozót, azonban ha az ob I/B bajnoka nem kíván élni a feljutási jogával, akkor a 13. helyezett bennmarad az OB I-ben –  a sorozat versenykiírása itt érhető el.

férfi vízilabda ob I adatbank

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2021–2022

2021-09-03 12:29:53

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2021–2022-es idényének adatbankja.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL adatbank Telekom Veszprém

KÉZILABDAIDÉNY, 2021–2022

2020-09-13 17:15:30

A 2021–2022-es kézilabdaidény adatbankjai, legfontosabb tudnivalói.

kézilabdaidény kézilabda adatbank

US OPEN 2021

2021-08-30 18:01:39

Az év utolsó Grand Slam-tornájának párosításai és eredményei. FÉRFI EGYES • NŐI EGYES

tenisz adatbank US Open 2021 US Open

FÉRFI KÉZILABDA NB I, 2021–2022

2021-08-23 10:10:20

A férfi kézilabda NB I 2021–2022-es idényének menetrendje és eredményei.

kézilabda férfi kézilabda NB I adatbank

NŐI KÉZILABDA NB I, 2021–2022

2021-08-22 12:13:36

A női kézilabda NB I 2021–2022-es idényének menetrendje és eredményei.

női kézilabda NB I női kézilabda adatbank

LIGUE 1 2021–2022: EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

2021-08-19 15:07:22

Fordulóról fordulóra a francia bajnokság teljes programja, eredmények, az állás.

tabella program menetrend francia foci francia bajnokság adatbank

SERIE A 2021–2022: EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

2021-08-17 17:03:17

Fordulóról fordulóra az olasz bajnokság teljes programja, eredmények, az állás.

tabella program olasz foci olasz bajnokság menetrend adatbank

LA LIGA 2021–2022: EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

2021-08-16 11:19:33

Fordulóról fordulóra a spanyol bajnokság teljes programja, eredmények, az állás.

tabella spanyol foci spanyol bajnokság program menetrend adatbank

BUNDESLIGA 2021–2022: EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

2021-08-16 10:24:44

Fordulóról fordulóra a német bajnokság teljes programja, eredmények, az állás.

tabella program német foci német bajnokság menetrend adatbank

PREMIER LEAGUE 2021–2022: EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA

2021-08-16 09:55:04

Fordulóról fordulóra az angol bajnokság teljes programja, eredmények, tabella.

tabella program menetrend angol foci angol bajnokság adatbank

Tokió 2020: az utolsó nap bronzot szereztek férfi pólósaink – vasárnapi infoközpont

2021-07-15 17:40:44

A nyári olimpia 16., utolsó napján is szerzett érmet Magyarország – férfi pólósaink 9–5-re megnyerték a spanyolok elleni bronzmérkőzést. A döntőben Szerbia 13–10-re legyőzte Görögországot, azaz megvédte olimpiai bajnoki címét. A női kézilabdatornát Franciaország, a női kosarasok vetélkedését az Egyesült Államok nyerte meg. A kora délutáni záróünnepséggel hivatalosan véget ért a tokiói olimpia.

olimpiai program napi olimpiai program adatbank Tokió 2020

Tokió 2020: újabb két magyar érem, köztük egy arany – szombati infoközpont, program

2021-07-15 17:12:19

Történelmi tettet hajtott végre női kajak négyesünk: az első olyan magyar egység lett ebben a sportágban, amely sorozatban háromszor nyert olimpiai aranyat. Ezt követően a magyar női vízilabda-válogatott bronzérmes lett az oroszok legyőzésével, míg Muszukajev Iszmail a vigaszágon ötödik lett a férfi 65 kg-os szabadfogású birkózók között. Férfi öttusában Marosi Ádám a 6., Kasza Róbert a 24. helyen végzett.

Tokió 2020: magyar bronzkor Japánban – ez történt pénteken az olimpián

2021-07-15 12:14:40

A pénteki magyar versenynap már csütörtökön 22.30-kor megkezdődött, ugyanis ekkor állt rajthoz 50 km-es gyaloglásban Helebrandt Máté és Venyercsán Bence. A szabadfogású birkózó, Muszukajev Iszmail megnyerte az első meccsét, majd kikapott, de a vigaszágon még folytathatja szombaton. A folytatás egy bravúros karate-bronzot hozott Hárspataki Gábor révén. Kovács Sarolta a laser runban nyújtott magabiztos teljesítményével szintén bronzérmes lett a női öttusázók versenyében. Férfi vízilabda-válogatottunk is a bronzérmet veheti célba, miután nem tudta megismételni a negyeddöntőben nyújtott kimagasló teljesítményét és az elődöntőben kikapott Görögországtól.