P. Gy., F. B. 2021.08.12 13:34 Frissítve: 2021.10.17 20:20

NB III, NYUGATI CSOPORT, 2021–2022

A labdarúgó NB III 2021-2022-es idényének őszi szezonja augusztus 1-jétől december 5-ig, a tavaszi szezon február 13-tól május 29-ig tart. A csoportok győztese feljut az NB II-be, a 18., 19. és 20. helyezettek, illetve a három csoport legrosszabb 17.-je kiesik a megyei bajnokságokba, illetve  BLSZ I. osztályába.

 A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
1. BVSC 12 10 1 1 23–9 +14  31
2. Mosonmagyaróvár 12 7 2 3 24–14 +10  23
3. Veszprém 11 7 2 2 15–5 +10  23
4. Gyirmót II 12 6 1 5 29–24 +5  19
5. Győri ETO II 11 5 4 2 18–11 +7  19
6. Kelen 12 5 4 3 20–16 +4  19
7. Érd 12 5 2 5 18–18 0 17
8. Tatabánya 12 4 5 3 15–11 +4  17
9. ZTE II 12 4 4 4 18–17 +1  16
10. Fehérvár II 12 4 4 4 11–15 –4  16
11. Pápa 12 4 3 5 14–14 0 15
12. Komárom 12 4 3 5 16–17 –1  15
13. Kaposvári Rákóczi 12 4 3 5 10–11 –1  15
14. Balatonfüred 12 4 3 5 17–20 –3  15
15. Sopron 12 4 2 6 12–15 –3  14
16. Puskás Akadémia II 12 3 5 4 15–14 +1  14
17. Bicske 12 3 5 4 11–15 –4  14
18. Nagykanizsa 12 4 1 7 15–23 –8  13
19. Gárdony 12 2 2 8 14–23 –9  8
20. Andráshida 12 1 2 9 10–33 –23  5

 KÖZÉP-CSOPORT
 KELETI CSOPORT

NB III, 2021–2022, NYUGATI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 1.

Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II 0–2
Andráshida–Gyirmót II 1–3
BVSC-Zugló–Gárdony 2–0
Érd–Bicske 4–1
Nagykanizsa–Zalaegerszeg II 0–2
Tatabánya–Győri ETO II 1–4
Veszprém FC–Komáromi VSE 2–0
Pápai Perutz–Sopron 1–0
Kaposvár–Mosonmagyaróvári TE 0–2
Augusztus 5.
Balatonfüred–Kelen SC 2–3

2. FORDULÓ
Augusztus 11.
Kelen SC
–Andráshida 5–1
Balatonfüred–Győri ETO II 1–1
Gárdony–FC Nagykanizsa 2–3
Komárom VSE–Pápai Perutz FC 5–3
Mosonmagyaróvári TE–BVSC-Zugló 3–2
Puskás Akadémia II–Érdi VSE 0–0
Zalaegerszegi TE FC II–Mol Fehérvár FC II 2–3
Bicske–Veszprém 0–2
Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr II 1–1
SC Sopron–Tatabányai SC 0–0

3. FORDULÓ
Augusztus 15.
Mol Fehérvár FC II–Gárdony 1–0
Andráshida–Győri ETO II 0–0
Balatonfüred–SC Sopron 5–2
BVSC-Zugló–Gyirmót FC Győr II 4–3
Érdi VSE–Zalaegerszegi TE FC II 1–1
Komárom VSE–Bicske 1–2
Nagykanizsa–Mosonmagyaróvári TE 3–2
Tatabánya–Pápai Perutz 0–0
Veszprém FC–Puskás Akadémia II 2–1
Kaposvári Rákóczi FC–Kelen SC 1–1

4. FORDULÓ
Augusztus 22.
Gyirmót II–Nagykanizsa 3–1
Puskás Akadémia II–Bicske 2–1
Zalaegerszeg II–Veszprém FC 1–1
Győri ETO II–Kaposvári Rákóczi 3–0
Gárdony–Érd 0–2
Kelen SC–BVSC-Zugló 0–1
Mosonmagyaróvári TE–Mol Fehérvár FC II 2–0 
Pápai Perutz FC–Balatonfüred 0–1
SC Sopron–Andráshida 1–0
Tatabánya–Komáromi VSE 1–1

5. FORDULÓ
Szeptember 1.
Andráshida–Pápai Perutz FC 0–3
Balatonfüred–Tatabányai SC 1–2
BVSC-Zugló–Győri ETO II 1–0
Érdi VSE–Mosonmagyaróvári TE 0–4
Komárom VSE–Puskás Akadémia II 0–0
Mol Fehérvár FC II–Gyirmót FC Győr II 1–3
FC Nagykanizsa–Kelen SC 1–1
VLS Veszprém–Gárdony 2–0
Bicske–Zalaegerszeg II 1–1
Kaposvári Rákóczi–SC Sopron 2–0

6. FORDULÓ
Szeptember 4.
Gyirmót II–Érd 3–4
Zalaegerszeg II–Puskás Akadémia II 2–2
Balatonfüred–Komáromi VSE 1–1
Gárdony–Bicske 0–0
Győri ETO II
–Nagykanizsa 3–2
Kelen SC–Mol Fehérvár FC II 0–0
Mosonmagyaróvári TE–Veszprém FC 0–0
SC Sopron–BVSC-Zugló 0–1
Tatabánya–Andráshida 5–0
Szeptember 7.
Pápai Perutz
–Kaposvár 1–0

7. FORDULÓ
Szeptember 12.
Mol Fehérvár FC II–Győri ETO II 0–3
Puskás Akadémia II–Gárdony 1–2
Andráshida–Balatonfüred 5–3
BVSC-Zugló–Pápa 3–2
Érd–Kelen SC 3–1
Komáromi VSE–Zalaegerszeg II 3–1
Nagykanizsa–SC Sopron 1–4
Veszprém FC–Gyirmót II 2–0
Bicske–Mosonmagyaróvári TE 0–0
Kaposvár–Tatabánya 1–1

8. FORDULÓ
Szeptember 22.
Kelen SC–Veszprém FC 1–3
Andráshida–Komáromi VSE 0–4
Balatonfüred–Kaposvár 1–0
Gárdony–Zalaegerszeg II 2–2
Gyirmót II–Bicske 1–2
Győri ETO II–Érd 1–0
Tatabánya–BVSC-Zugló 0–2
Pápa–Nagykanizsa 1–2
SC Sopron–Mol Fehérvár FC II 2–2
Október 6.
Mosonmagyaróvári TE–Puskás Akadémia II 2–1

9. FORDULÓ
Szeptember 26.
Mol Fehérvár FC II–Pápa 1–0
Puskás Akadémia II–Gyirmót II 2–3
Bicske–Kelen SC 1–2
BVSC-Zugló–Balatonfüred 3–0
Érd–SC Sopron 0–2
Komáromi VSE–Gárdony 1–0
Nagykanizsa–Tatabánya 0–2
Zalaegerszeg II–Mosonmagyaróvári TE 2–1
Kaposvár–Andráshida 3–0
November 3.: VLS Veszprém–ETO Akadémia

10. FORDULÓ
Október 3.
Gyirmót II
–Zalaegerszeg II 1–0
Győri ETO II–Bicske 1–1
Andráshida–BVSC-Zugló 1–1
Balatonfüred–Nagykanizsa 1–0
Kelen SC–Puskás Akadémia II 1–1
Mosonmagyaróvári TE–Gárdony 3–1
Mol Fehérvár FC II–Tatabánya 0–0
Pápa–Érd 2–1
SC Sopron–Veszprém FC 1–0
Kaposvár–Komáromi VSE 1–0

11. FORDULÓ
Október 10.

Mol Fehérvár FC II–Balatonfüred 0–0
Puskás Akadémia II–Győri ETO II 1–1
BVSC-Zugló–Kaposvári Rákóczi FC 1–0
Érd–Tatabánya 0–2
Gárdony–Gyirmót FC Győr II 5–3
Komárom VSE–Mosonmagyaróvári TE 0–4
FC Nagykanizsa–Andráshida 2–1
VLS Veszprém–Pápai Perutz 0–0
Zalaegerszeg II–Kelen SC 0–2
Bicske–SC Sopron 1–0

12. FORDULÓ
Október 17.

Tatabánya–Veszprém FC 1–2
Gyirmót II–Mosonmagyaróvári TE 1–4
Győri ETO II
–Zalaegerszeg II 5–1
Andráshida–Mol Fehérvár FC II 1–3
Balatonfüred–Érd 1–3
BVSC-Zugló
–Komáromi VSE 2–0
Kaposvár
–Nagykanizsa 1–0
Kelen SC
–Gárdony 3–2
Pápai Perutz–Bicske 1–1
SC Sopron–Puskás Akadémia II 0–2

13. FORDULÓ
Október 20.
13.00:
Érd–Andráshida
13.00: Gárdony–Győri ETO II
13.00: Komáromi VSE–Gyirmót II
13.00: Mol Fehérvár FC II–Kaposvár
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kelen SC
13.00: Nagykanizsa–BVSC-Zugló
13.00: Puskás Akadémia II–Pápai Perutz
13.00: Veszprém FC–Balatonfüred
13.00: Zalaegerszeg II–SC Sopron
18.00: Bicske–Tatabánya

14. FORDULÓ
Október 24.
11.00:
Győri ETO II–Mosonmagyaróvári TE
13.00: Andráshida–Veszprém FC
13.00: Balatonfüred–Bicske
13.00: BVSC-Zugló–Mol Fehérvár FC II
13.00: Kaposvár–Érd
13.00: Kelen SC–Gyirmót II
13.00: Nagykanizsa–Komáromi VSE
13.00: Tatabánya–Puskás Akadémia II
16.00: Pápai Perutz–Zalaegerszeg II
16.00: SC Sopron–Gárdony

15.. FORDULÓ
Október 31.
11.00:
Gyirmót II–Győri ETO II
11.00: Mol Fehérvár FC II–Nagykanizsa
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: Veszprém FC–Kaposvár
11.00: Zalaegerszeg II–Tatabánya
13.00: Érd–BVSC-Zugló
13.00: Gárdony–Pápai Perutz
13.00: Komáromi VSE–Kelen SC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–SC Sopron
16.00: Bicske–Andráshida

16. FORDULÓ
November 7.
11.00:
Győri ETO II–Kelen SC
11.00: Mol Fehérvár FC II–Komáromi VSE
13.00: Andráshida–Puskás Akadémia II
13.00: Balatonfüred–Zalaegerszeg II
13.00: BVSC-Zugló–Veszprém FC
13.00: Kaposvár–Bicske
13.00: Nagykanizsa–Érd
13.00: Tatabánya–Gárdony
15.00: Pápai Perutz–Mosonmagyaróvári TE
16.00: SC Sopron–Gyirmót II

17. FORDULÓ
November 14.
11.00:
Gyirmót II–Pápai Perutz
11.00: Puskás Akadémia II–Kaposvár
11.00: Veszprém FC–Nagykanizsa
11.00: Zalaegerszeg II–Andráshida
13.00: Érd–MolFehérvár FC II
13.00: Gárdony–Balatonfüred
13.00: Kelen SC–SC Sopron
13.00: Komáromi VSE–Győri ETO II
13.00:
Mosonmagyaróvári TE–Tatabánya
16.00: Bicske–BVSC-Zugló

18. FORDULÓ
November 21.
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Veszprém FC
13.00: Andráshida–Gárdony
13.00: Balatonfüred–Mosonmagyaróvári TE
13.00: BVSC-Zugló–Puskás Akadémia II
13.00: Érd–Komáromi VSE
13.00: Kaposvár–Zalaegerszeg II
13.00: Nagykanizsa–Bicske
13.00: Tatabánya–Gyirmót II
15.00: Pápai Perutz–Kelen SC
16.00: SC Sopron–Győri ETO II

19. FORDULÓ
November 28.
11.00:
Gyirmót II–Balatonfüred
11.00: Győri ETO II–Pápai Perutz
11.00: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
11.00: Zalaegerszeg II–BVSC-Zugló
13.00: Gárdony–Kaposvár
13.00: Kelen SC–Tatabánya
13.00: Komáromi VSE–SC Sopron
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Andráshida
13.00: Veszprém FC–Érd
16.00: Bicske–Mol Fehérvár FC II

20. FORDULÓ
December 5.
11.00:
Gyirmót II–Andráshida
11.00: Győri ETO II–Tatabánya
11.00: Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár FC II
11.00: Zalaegerszeg II–Nagykanizsa
11.00: Gárdony–BVSC-Zugló
13.00: Kelen SC–Balatonfüred
13.00: Komáromi VSE–Veszprém FC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kaposvár
16.00: Bicske–Érd
16.00: SC Sopron–Pápai Perutz

2021.10.17 21:57:23

Labdarúgó NB II RÓTH ZOLTÁN

A Kerület büntetőt hibázott a 80. percben, Jova védése három pontot ért a Vasasnak.

2021.10.16 15:45:52

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Előzött a Pécs hazai pályán, miután a közvetlen rivális Budafok ellen hátrányból fordítva győzött.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II VARGA BALÁZS

Emberelőnyben mindkét félidőben betalált az ETO, és elvitte a három pontot Szolnokról.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Nem adott esélyt a bakonyi együttes hazai pályán a Tiszakécskének. A vendégek csak 5–0 után tudtak szépíteni.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Könyves és Eperjesi találatával a Dorogot gyűrte le Kondás Elemér csapata.