R. P. 2022.03.13 19:26 Frissítve: 2022.03.13 20:03

NB III: az Újpest II is legyőzte 2–1-re a Debrecent

Akárcsak szombaton az élvonalban, a harmadosztályban is legyőzte az Újpest labdarúgócsapata idegenben a Debrecent. A második számú együttes is 2–1-re diadalmaskodott. Az 5–0-s diadalt arató Dabasban Puskás Zoltán három gólt szerzett, ezzel az egész játéknap legeredményesebb játékosa lett.

Az Újpest II is 2–1-re nyert Debrecenben (Fotó: dvsc.hu)


Az élvonalban az Újpest első csapata 2–1-re nyert a DVSC ellen. Hogy meglegyen a párhuzam, a harmadosztály Keleti csoportjában a lilák második csapata is ugyanilyen különbséggel győzött a hajdúságiak ellen.

A Közép-csoportban a Ferencváros második együttese 3–2-re kikapott hazai pályán a Kozármislenytől. Az FC Dabas aratta a legfölényesebb győzelmet, 5–0-ra nyert a Ceglédi VSE ellen.

A Nyugati csoportban a BVSC is szórta a gólokat, szintén 5–0-ra diadalmaskodott az SC Sopron ellen.

NB III
25. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

Békéscsaba II–Sényő 0–1
Kisvárda II–Putnok 2–2
BKV Előre–Jászberényi FC 2–0
Debreceni VSC II–Újpest FC II 1–2
Eger SE–Hidasnémeti 2–0
Füzesgyarmat–Debreceni EAC 3–1
Hajdúszoboszló–Diósgyőri VTK II 4–1
Tiszafüred–Tállya 1–0
Tiszaújváros–Törökszentmiklós 2–1
Kazincbarcika–Salgótarjáni BTC 3–0

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Kazincbarcika 25 22 2 1 78–14 +64  68
2. BKV Előre 25 19 2 4 51–24 +27  59
3. DEAC 25 17 4 4 67–24 +43  55
4. Hajdúszoboszló 25 16 4 5 56–25 +31  52
5. Tiszaújváros 25 14 5 6 51–36 +15  47
6. Kisvárda II 25 13 6 6 44–31 +13  45
7. Sényő 25 11 5 9 39–37 +2  38
8. Békéscsaba II 25 11 4 10 57–44 +13  37
9. Putnok 25 10 7 8 35–34 +1  37
10. Füzesgyarmat 25 8 11 6 35–35 0 35
11. Jászberény 25 10 3 12 37–42 –5  33
12. Újpest II 25 9 5 11 42–46 –4  32
13. Eger 25 10 1 14 36–47 –11  31
14. Tiszafüred 25 7 6 12 35–42 –7  27
15. DVTK II 25 7 5 13 47–59 –12  26
16. DVSC II 25 6 5 14 35–46 –11  23
17. Tállya 25 4 4 17 19–65 –46  16
18. Salgótarján 25 3 7 15 19–47 –28  16
19. Hidasnémeti 25 3 5 17 24–73 –49  14
20. Törökszentmiklós 25 2 5 18 20–56 –36  11

 

KÖZÉP-CSOPORT
Ferencvárosi TC II–Kozármisleny 2–3
Bp. Honvéd-MFA II–Mohács 4–1
Paks II–Dabas-Gyón 3–2
Balassagyarmat–Rákosmenti KSK 3–0
ESMTK–Hódmezővásárhely 0–2
FC Dabas–Ceglédi VSE 5–0
Gerjen–Szekszárdi UFC 0–2
Makó FC–MTK Budapest II 2–0
Monor–Dunaújváros PASE 0–1
Vác FC–Iváncsa KSE 0–1

  A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Kozármisleny 25 19 6 55–12 +43  63
2. Dunaújváros 25 17 7 1 56–23 +33  58
3. Balassagyarmat 25 14 5 6 38–25 +13  47
4. Makó 25 14 3 8 37–18 +19  45
5. Paks II 25 13 3 9 51–27 +24  42
6. Iváncsa 25 12 5 8 45–27 +18  41
7. MTK II 25 12 4 9 31–27 +4  40
8. Monor 25 12 3 10 34–28 +6  39
9. Honvéd II 25 12 3 10 39–39 0 39
10. Hódmezővásárhely 25 12 3 10 37–41 –4  39
11. FTC II 25 11 5 9 38–39 –1  38
12. FC Dabas 25 10 7 8 52–36 +16  37
13. Szekszárd 25 10 5 10 35–35 0 35
14. Cegléd 25 8 5 12 28–45 –17  29
15. ESMTK 25 7 6 12 31–34 –3  27
16. Vác 25 6 6 13 29–46 –17  24
17. FC Dabas-Gyón 25 5 6 14 17–45 –28  21
18. Gerjen 25 5 1 19 19–62 –43  16
19. Rákosmente 25 4 2 19 27–58 –31  14
20. Mohács 25 2 5 18 15–47 –32  11

 

NYUGATI CSOPORT
Mol Fehérvár FC II–Kelen SC 2–1
Puskás Akadémia II–Zalaegerszegi TE FC II 3–1
Veszprém FC–Mosonmagyaróvári TE 0–0
Andráshida–Tatabánya 0–0
BVSC-Zugló–SC Sopron 5–0
Érdi VSE–Gyirmót FC Győr II 4–1
Komárom VSE–Balatonfüred 0–0
FC Nagykanizsa–ETO Akadémia 1–0
Kaposvári Rákóczi FC–Pápai Perutz FC 1–2
Bicskei TC–Gárdony 2–0

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. BVSC 25 20 2 3 62–18 +44  62
2. Mosonmagyaróvár 25 19 4 2 69–16 +53  61
3. Veszprém 25 17 5 3 42–12 +30  56
4. Győri ETO II 25 13 6 6 42–24 +18  45
5. Pápa 25 12 6 7 30–23 +7  42
6. Bicske 25 11 9 5 30–25 +5  42
7. Tatabánya 25 10 9 6 31–26 +5  39
8. Nagykanizsa 25 11 2 12 38–47 –9  35
9. Puskás Akadémia II 25 8 10 7 36–26 +10  34
10. Gyirmót II 25 10 3 12 48–49 –1  33
11. Érd 25 9 5 11 38–43 –5  32
12. Kelen 25 8 7 10 31–37 –6  31
13. Kaposvári Rákóczi 25 7 9 9 30–30 0 30
14. Fehérvár II 25 7 9 9 23–33 –10  30
15. ZTE II 25 6 7 12 31–39 –8  25
16. Balatonfüred 25 6 6 13 27–49 –22  24
17. Komárom 25 5 9 11 30–42 –12  24
18. Sopron 25 6 5 14 26–43 –17  23
19. Andráshida 25 2 5 18 17–69 –52  11
20. Gárdony 25 2 4 19 19–49 –30  10
2022.06.26 10:44:00

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER, SZABÓKY ZSOLT

Diósgyőri csillagok a Hátsó füves futballmentő túrán: „Ha a füzéri meccsel tehetünk azért, hogy több gyerek focizzon itt, már megérte.”

2022.05.28 08:45:57

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER, SZABÓKY ZSOLT

Hátsó füves futballmentő túra: kilenc év után támadt fel Makkoshotyka, Pisont István a helyi cigány közösségnek is üzent.

2022.05.21 06:45:31

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Lukács Raymond találata döntött, a lila-fehérek maradtak benn a másodosztályban.

2022.05.21 06:45:31

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Az első negyedórában szerzett gól győzelmet eredményezett a Fejér megyei együttes számára.