P. Gy., F. B. 2021.08.12 13:35 Frissítve: 2021.09.22 20:25

NB III, KÖZÉP-CSOPORT, 2021–2022

A labdarúgó NB III 2021-2022-es idényének őszi szezonja augusztus 1-jétől december 5-ig, a tavaszi szezon február 13-tól május 29-ig tart. A csoportok győztese feljut az NB II-be, a 18., 19. és 20. helyezettek, illetve a három csoport legrosszabb 17.-je kiesik a megyei bajnokságokba, illetve  BLSZ I. osztályába.

 


AZ ÁLLÁS 
1. Makó 8 7 1 16–4 +12  21
2. Kozármisleny 8 6 2 21–5 +16  20
3. Dunaújváros 8 5 3 13–6 +7  18
4. Honvéd II 8 5 1 2 15–9 +6  16
5. Balassagyarmat 8 5 1 2 13–9 +4  16
6. Monor 8 4 2 2 11–7 +4  14
7. Paks II 8 4 1 3 15–8 +7  13
8. MTK II 8 4 1 3 14–9 +5  13
9. Hódmezővásárhely 8 4 4 13–14 –1  12
10. FC Dabas 8 3 3 2 17–10 +7  12
11. FTC II 8 3 2 3 12–11 +1  11
12. Szekszárd 8 3 2 3 10–15 –5  11
13. Gerjen 8 3 1 4 10–14 –4  10
14. Cegléd 8 3 5 10–19 –9  9
15. ESMTK 8 2 3 3 12–9 +3  9
16. Vác 8 2 1 5 8–18 –10  7
17. Iváncsa 8 1 2 5 8–12 –4  5
18. FC Dabas-Gyón 8 4 4 5–17 –12  4
19. Rákosmente 8 1 7 8–21 –13  3
20. Mohács 8 1 7 4–18 –14  1

 

KELETI CSOPORT 
NYUGATI CSOPORT

NB III, 2021–2022, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 1.
Ferencvárosi TC II–
Iváncsa 2–1
Cegléd–Hódmezővásárhely 1–2
Dunaújváros–Szekszárd 2–1
ESMTK–Dabas-Gyón 0–0
FC Dabas–Rákosmente FC 5–1
Gerjen–Paks II 0–2
Makói FC–Monor 0–1
Mohács–Kozármisleny 0–2
Augusztus 25.

Honvéd II–MTK II 2–1
Szeptember 15.*
Balassagyarmat–Vác 1–0
*Az eredeti időpontban a mérkőzés vihar és villámlás miatt a 60. percben, 0–0-s állásnál félbeszakadt.

2. FORDULÓ
Augusztus 11.
Dabas-Gyón–Gerjen 1–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros PASE 1–2
Iváncsa–ESMTK 0–0
Makó FC–Vác FC 3–0
Monor–Mohács 2–1
MTK Budapest II–Ferencvárosi TC II 0–0
Paksi FC II–Balassagyarmati VSE 3–1
Rákosmenti KSK–Bp. Honvéd-MFA II 0–1
Szekszárdi UFC–FC Dabas 2–1
Kozármisleny–Ceglédi VSE 4–0

3. FORDULÓ
Augusztus 15.

Ferencvárosi TC II–Rákosmenti KSK 4–1
Honvéd FC II–Szekszárdi UFC 1–3
Balassagyarmat–Dabas-Gyón 2–0
Ceglédi VSE–Mohács 4–2
Dunaújváros PASE–Kozármisleny 1–1
ESMTK–MTK Budapest II 3–4
FC Dabas–Hódmezővásárhely 0–1
Gerjen–Iváncsa 2–0
Makói FC–Paks II 2–1
Monor–Vác 4–1

4. FORDULÓ
Augusztus 22.

Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd FC II 1–3
Paks II–Vác 4–1
Ceglédi VSE–Monor 1–0
Dabas-Gyón–Makói FC 0–1
Iváncsa–Balassagyarmat 2–3
Mohács–Dunaújváros PASE 0–1
Gerjen–MTK Budapest II 2–1
Rákosmenti KSK–ESMTK 2–1
Szekszárdi UFC–Ferencvárosi TC II 1–1
Kozármisleny–FC Dabas 2–2

5. FORDULÓ
Szeptember 1.
Balassagyarmat–MTK Budapest II 1–2
Dunaújváros PASE–Ceglédi VSE 3–0
ESMTK–Szekszárdi UFC 5–0
FC Dabas–Mohács 5–1
Ferencvárosi TC II–Hódmezővásárhely 1–2
Gerjen–Rákosmenti KSK 2–0
Bp. Honvéd-MFA II–Kozármisleny 2–3
Makó FC–Iváncsa 2–0
Monor–Paks II 1–0
Vác FC–Dabas-Gyón 4–0

6. FORDULÓ
Szeptember 4.
Cegléd–FC Dabas 2–3
Dabas-Gyón–Paks II 2–2
Dunaújváros PASE–Monor 2–1
Hódmezővásárhely–ESMTK 2–3
Iváncsa–Vác 0–0
Mohács–Bp. Honvéd-MFA II 0–1
MTK II–Makói FC 0–1
Rákosmenti KSK–Balassagyarmat 1–3
Szekszárdi UFC–Gerjen 3–1
Kozármisleny–Ferencvárosi TC II 4–0

7. FORDULÓ
Szeptember 12.
Ferencvárosi TC II–Mohács 3–0
Honvéd FC II–Cegléd 4–0
Paks II–Iváncsa 3–0
Balassagyarmat–Szekszárdi UFC 0–0
ESMTK–Kozármisleny 0–1
FC Dabas–Dunaújváros PASE 1–1
Gerjen–Hódmezővásárhely 2–3
Makói FC–Rákosmenti KSK 3–2
Monor–Dabas-Gyón 2–2
Vác–MTK II 0–5

8. FORDULÓ
Szeptember 22.

Cegléd–Ferencvárosi TC II 2–1
Dunaújváros PASE–Honvéd FC II 1–1
FC Dabas–Monor 0–0
Hódmezővásárhely–Balassagyarmat 1–2
Iváncsa–Dabas-Gyón 5–0
Kozármisleny–Gerjen 4–0
Mohács–ESMTK 0–0
MTK II–Paks II 1–0
Rákosmenti KSK–Vác 1–2
Szekszárdi UFC–Makói FC 0–4

9. FORDULÓ
Szeptember 26.
11.00:
FTC II–Dunaújváros
11.00: Honvéd II–FC Dabas
11.00: Paks II–Rákosmente FC
16.00: Makó–Hódmezővásárhely
16.00: Balassagyarmat–Kozármisleny
16.00: Gerjen–Mohács
16.00: ESMTK–Cegléd
16.00: Dabas-Gyón–MTK II
16.00: Vác–Szekszárd
16.00: Monor–Iváncsa

10. FORDULÓ
Október 3.
11.00:
Honvéd II–Monor
15.00: FC Dabas–FTC II
15.00: Dunaújváros–ESMTK
15.00: Cegléd–Gerjen
15.00: Mohács–Balassagyarmat
15.00: Kozármisleny–Makó
15.00: Hódmezővásárhely–Vác
15.00: Szekszárd–Paks II
15.00: Rákosmente FC–Dabas-Gyón
15.00: MTK II–Iváncsa

11. FORDULÓ
Október 10.
11.00:
FTC II–Honvéd II
11.00: Paks II–Hódmezővásárhely
15.00: Makó–Mohács
15.00: Balassagyarmat–Cegléd
15.00: Gerjen–Dunaújváros
15.00: ESMTK–FC Dabas
15.00: Iváncsa–Rákosmente FC
15.00: Dabas-Gyón–Szekszárd
15.00: Vác–Kozármisleny
15.00: Monor–MTK II

12. FORDULÓ
Október 17.
11.00
: FTC II–Monor
11.00: Honvéd II–ESMTK
13.00: FC Dabas–Gerjén
13.00: Dunaújváros–Balassagyarmat
13.00: Cegléd–Makó
13.00: Mohács–Vác
13.00: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
13.00: Szekszárd–Iváncsa
13.00: Rákosmente FC–MTK II
15.00: Kozármisleny–Paks II

13. FORDULÓ
Október 20.
13.00:
Makó–Dunaújváros
13.00: Balassagyarmat–FC Dabas
13.00: Gerjen–Honvéd II
13.00: ESMTK–FTC II
13.00: MTK II–Szekszárd
13.00: Iváncsa–Hódmezővásárhely
13.00: Dabas-Gyón–Kozármisleny
13.00: Paks II–Mohács
13.00: Vác–Cegléd
13.00: Monor–Rákosmente FC

14. FORDULÓ:
Október 24.
11.00:
FTC II–Gerjen
11.00: Honvéd II–Balassagyarmat
11.00: Hódmezővásárhely–MTK II
13.00: ESMTK–Monor
13.00: FC Dabas–Makó
13.00: Dunaújváros–Vác
13.00: Cegléd–Paks II
13.00: Mohács–Dabas-Gyón
13.00: Szekszárd–Rákosmente FC
15.00: Kozármisleny–Iváncsa

15. FORDULÓ
Október 31.
11.00:
Paks II–Dunaújváros
13.00: Makó–Honvéd II
13.00: Balassagyarmat–FTC II
13.00: Gerjen–ESMTK
13.00: Rákosmente FC–Hódmezővásárhely
13.00: MTK II–Kozármisleny
13.00: Iváncsa–Mohács
13.00: Dabas-Gyón–Cegléd
13.00: Vác–FC Dabas
13.00: Monor–Szekszárd

16. FORDULÓ
November 7.
11.00:
FTC II–Makó
11.00: Honvéd II–Vác
13.00: Gerjen–Monor
13.00: ESMTK–Balassagyarmat
13.00: FC Dabas–Paks II
13.00: Dunaújváros–Dabas-Gyón
13.00: Cegléd–Iváncsa
13.00: Mohács–MTK II
13.00: Hódmezővásárhely–Szekszárd
13.00: Kozármisleny–Rákosmente FC

17. FORDULÓ
November 14.
11.00:
Paks II–Honvéd II
13.00: Makó–ESMTK
13.00: Balassagyarmat–Gerjen
13.00: Szekszárd–Kozármisleny
13.00: Rákosmente FC–Mohács
13.00: MTK II–Cegléd
13.00: Iváncsa–Dunaújváros
13.00: Dabas-Gyón–FC Dabas
13.00: Vác–FTC II
13.00: Monor–Hódmezővásárhely

18. FORDULÓ
November 21.
11.00
: FTC II–Paks II
11.00: Honvéd II–Dabas-Gyón
13.00: Balassagyarmat–Monor
13.00: Gerjen–Makó
13.00: ESMTK–Vác
13.00: FC Dabas–Iváncsa
13.00: Dunaújváros–MTK II
13.00: Cegléd–Rákosmente FC
13.00: Mohács–Szekszárd
13.00: Kozármisleny–Hódmezővásárhely

19. FORDULÓ
November 28.
11.00:
Paks II–ESMTK
13.00: Makó–Balassagyarmat
13.00: Hódmezővásárhely–Mohács
13.00: Szekszárd–Cegléd
13.00: Rákosmente FC–Dunaújváros
13.00: MTK II–FC Dabas
13.00: Iváncsa–Honvéd II
13.00: Dabas-Gyón–FTC II
13.00: Vác–Gerjen
13.00: Monor–Kozármisleny

20. FORDULÓ
December 5.
11.00:
Paks II–Gerjen
13.00: Monor–Makó
13.00: Vác–Balassagyarmat
13.00: Dabas-Gyón–ESMTK
13.00: Iváncsa–FTC II
13.00: MTK II–Honvéd II
13.00: Rákosmente FC–FC Dabas
13.00: Szekszárd–Dunaújváros
13.00: Hódmezővásárhely–Cegléd
15.00: Kozármisleny–Mohács

2021.09.13 18:34:39

Labdarúgó NB II NYITRAY ANDRÁS

A KTE Tóth Dániel 75. percben szerzett találatával győzött.

2021.09.15 00:06:00

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A siófokiak gyorsan kétgólos előnybe kerültek, majd a szolnokiak egyenlítettek, ám a csereként pályára lépő Elek Bence a hajrában eldöntötte a három pont sorsát.

2021.09.15 00:15:33

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Az átaludt első félidő után a Csákvár megfordította az állást, mégsem tudta otthon tartani a három pontot az ETO ellen.

2021.09.15 00:28:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Kétszer is egyenlített a Nyíregyháza, de a hajrában a diósgyőriek kerekedtek felül.

2021.09.15 00:49:26

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Izgalmas mérkőzésen szerezte meg a három pontot a bakonyi együttes a Békéscsaba ellen.