P. Gy., F. B. 2021.08.12 13:35 Frissítve: 2022.05.14 19:25

NB III, KÖZÉP-CSOPORT, 2021–2022

A labdarúgó NB III 2021–2022-es idényének őszi szezonja augusztus 1-jétől december 5-ig, a tavaszi szezon február 13-tól május 29-ig tart. A csoportok győztesei feljutnak az NB II-be, a 17., a 18., a 19. és a 20. helyezettek kiesnek a megyei bajnokságokba, illetve a BLSZ I. osztályába.

 

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Kozármisleny 35 26 9 76–20 +56  87
2. Balassagyarmat 35 22 6 7 61–33 +28  72
3. Dunaújváros 35 20 9 6 65–34 +31  69
4. Makó 35 19 6 10 52–27 +25  63
5. Iváncsa 35 18 8 9 71–37 +34  62
6. Paks II 35 19 4 12 63–39 +24  61
7. Honvéd II 35 19 4 12 57–48 +9  61
8. Monor 35 18 5 12 54–37 +17  59
9. MTK II 36 14 10 12 48–45 +3  52
10. FTC II 35 14 8 13 48–49 –1  50
11. Hódmezővásárhely 35 14 6 15 48–56 –8  48
12. ESMTK 35 13 7 15 49–42 +7  46
13. Szekszárd 35 12 8 15 46–47 –1  44
14. FC Dabas 35 11 10 14 59–54 +5  43
15. Cegléd 36 11 6 19 39–66 –27  39
16. Vác 35 9 8 18 41–63 –22  35
17. FC Dabas-Gyón 35 7 8 20 27–66 –39  29
18. Mohács 35 6 6 23 30–69 –39  24
19. Rákosmente 35 6 4 25 36–80 –44  22
20. Gerjen 35 5 4 26 25–83 –58  19


KELETI CSOPORT 

NYUGATI CSOPORT

NB III, 2021–2022, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 1.
Ferencvárosi TC II–
Iváncsa 2–1
Cegléd–Hódmezővásárhely 1–2
Dunaújváros–Szekszárd 2–1
ESMTK–Dabas-Gyón 0–0
FC Dabas–Rákosmente FC 5–1
Gerjen–Paks II 0–2
Makói FC–Monor 0–1
Mohács–Kozármisleny 0–2
Augusztus 25.

Honvéd II–MTK II 2–1
Szeptember 15.*
Balassagyarmat–Vác 1–0
*Az eredeti időpontban a mérkőzés vihar és villámlás miatt a 60. percben, 0–0-s állásnál félbeszakadt.

2. FORDULÓ
Augusztus 11.
Dabas-Gyón–Gerjen 1–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros PASE 1–2
Iváncsa–ESMTK 0–0
Makó FC–Vác FC 3–0
Monor–Mohács 2–1
MTK Budapest II–Ferencvárosi TC II 0–0
Paksi FC II–Balassagyarmati VSE 3–1
Rákosmenti KSK–Bp. Honvéd-MFA II 0–1
Szekszárdi UFC–FC Dabas 2–1
Kozármisleny–Ceglédi VSE 4–0
Vác–Makó 0–3

3. FORDULÓ
Augusztus 15.

Ferencvárosi TC II–Rákosmenti KSK 4–1
Honvéd FC II–Szekszárdi UFC 1–3
Balassagyarmat–Dabas-Gyón 2–0
Ceglédi VSE–Mohács 4–2
Dunaújváros PASE–Kozármisleny 1–1
ESMTK–MTK Budapest II 3–4
FC Dabas–Hódmezővásárhely 0–1
Gerjen–Iváncsa 2–0
Makói FC–Paks II 2–1
Monor–Vác 4–1

4. FORDULÓ
Augusztus 22.

Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd FC II 1–3
Paks II–Vác 4–1
Ceglédi VSE–Monor 1–0
Dabas-Gyón–Makói FC 0–1
Iváncsa–Balassagyarmat 2–3
Mohács–Dunaújváros PASE 0–1
Gerjen–MTK Budapest II 2–1
Rákosmenti KSK–ESMTK 2–1
Szekszárdi UFC–Ferencvárosi TC II 1–1
Kozármisleny–FC Dabas 2–2

5. FORDULÓ
Szeptember 1.
Balassagyarmat–MTK Budapest II 1–2
Dunaújváros PASE–Ceglédi VSE 3–0
ESMTK–Szekszárdi UFC 5–0
FC Dabas–Mohács 5–1
Ferencvárosi TC II–Hódmezővásárhely 1–2
Gerjen–Rákosmenti KSK 2–0
Bp. Honvéd-MFA II–Kozármisleny 2–3
Makó FC–Iváncsa 2–0
Monor–Paks II 1–0
Vác FC–Dabas-Gyón 4–0

6. FORDULÓ
Szeptember 4.
Cegléd–FC Dabas 2–3
Dabas-Gyón–Paks II 2–2
Dunaújváros PASE–Monor 2–1
Hódmezővásárhely–ESMTK 2–3
Iváncsa–Vác 0–0
Mohács–Bp. Honvéd-MFA II 0–1
MTK II–Makói FC 0–1
Rákosmenti KSK–Balassagyarmat 1–3
Szekszárdi UFC–Gerjen 3–1
Kozármisleny–Ferencvárosi TC II 4–0

7. FORDULÓ
Szeptember 12.
Ferencvárosi TC II–Mohács 3–0
Honvéd FC II–Cegléd 4–0
Paks II–Iváncsa 3–0
Balassagyarmat–Szekszárdi UFC 0–0
ESMTK–Kozármisleny 0–1
FC Dabas–Dunaújváros PASE 1–1
Gerjen–Hódmezővásárhely 2–3
Makói FC–Rákosmenti KSK 3–2
Monor–Dabas-Gyón 2–2
Vác–MTK II 0–5

8. FORDULÓ
Szeptember 22.

Cegléd–Ferencvárosi TC II 2–1
Dunaújváros PASE–Honvéd FC II 1–1
FC Dabas–Monor 0–0
Hódmezővásárhely–Balassagyarmat 1–2
Iváncsa–Dabas-Gyón 5–0
Kozármisleny–Gerjen 4–0
Mohács–ESMTK 0–0
MTK II–Paks II 1–0
Rákosmenti KSK–Vác 1–2
Szekszárdi UFC–Makói FC 0–4

9. FORDULÓ
Szeptember 26.
Ferencvárosi TC II–Dunaújváros PASE 0–3
Honvéd FC II–FC Dabas 1–4
Paks II–Rákosmenti KSK 3–0
Balassagyarmat–Kozármisleny 0–1
Dabas-Gyón–MTK II 0–1
ESMTK
–Cegléd 1–0
Gerjen–Mohács 1–3
Makói FC
–Hódmezővásárhely 1–0
Monor–Iváncsa 0–2
Vác–Szekszárdi UFC 0–4

10. FORDULÓ
Október 3.
Honvéd FC II
–Monor 3–2
MTK II–Iváncsa 1–3
Cegléd–Gerjen 2–1
Dunaújváros PASE–ESMTK 2–1
FC Dabas–Ferencvárosi TC II 3–3
Hódmezővásárhely–Vác 1–0
Kozármisleny–Makói FC 1–1
Mohács–Balassagyarmat 0–0
Rákosmenti KSK–Dabas-Gyón 3–0
Szekszárdi UFC–Paks II 1–2

11. FORDULÓ
Október 10.

Paks II–Hódmezővásárhely 7–1
Balassagyarmat–Cegléd 0–0
Dabas-Gyón–Szekszárdi UFC 1–0
ESMTK–FC Dabas 2–1
Gerjen–Dunaújváros PASE 1–7
Iváncsa–Rákosmenti KSK 1–1
Makói FC–Mohács 4–0       
Monor–MTK II 4–0
Vác–Kozármisleny 0–1
Ferencvárosi TC II–Honvéd FC II 0–0

12. FORDULÓ
Október 17.
Rákosmente FC–MTK II 1–2
Ferencvárosi TC II–Monor 4–2
Honvéd FC II–ESMTK 1–2
Cegléd–Makói FC 1–1
Dunaújváros PASE–Balassagyarmat 1–2
FC Dabas–Gerjen 2–1
Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón 1–2
Mohács–Vác 0–2
Szekszárdi UFC–Iváncsa 0–0
Kozármisleny–Paks II 2–0

13. FORDULÓ
Október 20.
Balassagyarmat–FC Dabas 2–1
Dabas-Gyón–Kozármisleny 0–1
ESMTK–Ferencvárosi TC II 0–1
Gerjen–Bp. Honvéd-MFA II 0–1
Iváncsa–Hódmezővásárhely 3–1
Makó FC–Dunaújváros PASE 0–1
Monor–Rákosmenti KSK 2–0
Paksi FC II–Mohács 1–0
Vác FC–Ceglédi VSE 1–3
MTK II–Szekszárdi UFC 0–0

14. FORDULÓ
Október 24.
Ferencvárosi TC II
–Gerjen 2–0
Honvéd FC II–Balassagyarmat 0–3
Cegléd–Paks II 1–2
Dunaújváros PASE–Vác 2–2
ESMTK–Monor 1–2
FC Dabas–Makói FC 2–2
Hódmezővásárhely–MTK II 1–0
Mohács–Dabas-Gyón 2–2
Szekszárdi UFC–Rákosmenti KSK 4–1
Kozármisleny–Iváncsa 5–0

15. FORDULÓ
Október 30.
MTK II–Kozármisleny 0–3
Október 31.

Balassagyarmat–Ferencvárosi TC II 1–3
Dabas-Gyón–Cegléd 0–3
Gerjen–ESMTK 2–1
Iváncsa–Mohács 4–0
Makói FC–Honvéd FC II 0–1
Monor–Szekszárdi UFC 1–0
Rákosmenti KSK–Hódmezővásárhely 2–4
Vác–FC Dabas 1–1
November 17.
Paks II–Dunaújváros 0–0

16. FORDULÓ
November 7.

Ferencvárosi TC II–Makói FC 0–2
Honvéd FC II–Vác 3–2
Cegléd–Iváncsa 0–5
Dunaújváros PASE–Dabas-Gyón 5–0
ESMTK–Balassagyarmat 3–2
FC Dabas–Paks II 3–2
Gerjen–Monor 0–3
Hódmezővásárhely–Szekszárdi UFC 2–1
Mohács–MTK II 0–1
Kozármisleny–Rákosmenti KSK 1–0

17. FORDULÓ
November 14.
Paks II–Honvéd FC II 0–2
Balassagyarmat–Gerjen 2–1
Cegléd–MTK II 0–0
Dabas-Gyón–FC Dabas 1–0
Iváncsa–Dunaújváros PASE 0–1
Makói FC–ESMTK 2–0
Monor–Hódmezővásárhely 0–0
Rákosmenti KSK–Mohács 1–1
Szekszárdi UFC–Kozármisleny 0–0
Vác–Ferencvárosi TC II 3–3

18. FORDULÓ
November 21.
Ferencvárosi TC II
–Paks II 3–2
Honvéd FC II–Dabas-Gyón 3–0
Balassagyarmat–Monor 3–1
Cegléd–Rákosmenti KSK 0–1
Dunaújváros PASE–MTK II 2–2
ESMTK–Vác 1–1
FC Dabas–Iváncsa 5–0
Gerjen–Makói FC 0–2
Mohács–Szekszárdi UFC 0–1
Kozármisleny–Hódmezővásárhely 3–0

19. FORDULÓ
November 28.
Paks II–ESMTK 1–0
Dabas-Gyón–Ferencvárosi TC II 0–2
Hódmezővásárhely–Mohács 1–0
Iváncsa–Honvéd FC II 4–0
Makói FC–Balassagyarmat 1–2
Monor–Kozármisleny 1˜–3
Rákosmenti KSK–Dunaújváros PASE 3–4
Szekszárdi UFC–Cegléd 3–1
Vác–Gerjen 3–0
MTK II–FC Dabas 3–0

20. FORDULÓ
December 5.
Paks II–Gerjen 8–0
Hódmezővásárhely–Cegléd 3–3
Iváncsa–Ferencvárosi TC II 4–0
Monor–Makói FC 1–0
Rákosmenti KSK–FC Dabas 1–4
Szekszárdi UFC–Dunaújvárosi PASE 2–5
Kozármisleny–Mohács 2–1
December 8.
MTK II
–Honvéd II 2–0
Vác–Balassagyarmat 2–2
Dabas-Gyón–ESMTK 2–2

21. FORDULÓ
Február 13.
Ferencvárosi TC II–MTK Budapest II 0–2
Honvéd FC II–Rákosmenti KSK 1–2
Balassagyarmat–Paks II 1–1
Cegléd–Kozármisleny 1–1
Dunaújváros PASE–Hódmezővásárhely 4–2
ESMTK–Iváncsa 1–1
FC Dabas–Szekszárdi UFC 3–2
Gerjen–Dabas-Gyón 0–1
Mohács–Monor 2–1
Vác–Makói FC 0–3

22. FORDULÓ

Február 20.
Paks II–Makói FC 3–0
Dabas-Gyón–Balassagyarmat 0–1
Hódmezővásárhely–FC Dabas 1–0
Iváncsa–Gerjen 7–0
Mohács–Cegléd 0–1
MTK II–ESMTK 2–1
Rákosmenti KSK–Ferencvárosi TC II 0–2
Szekszárdi UFC
–Honvéd FC II 4–3
Vác–Monor 1–2
Kozármisleny–Dunaújváros PASE 1–1

23. FORDULÓ
Február 27.

Ferencvárosi TC II
–Szekszárdi UFC 1–0
Honvéd FC II–Hódmezővásárhely 1–1
Balassagyarmat–Iváncsa 0–1
Dunaújváros PASE–Mohács 2–0
ESMTK–Rákosmenti KSK 3–2
FC Dabas–Kozármisleny 0–3
Makó FC–Dabas-Gyón 0–1
Monor–Cegléd 0–1
MTK II–Gerjen 1–0
Vác–Paks II 2–1

24. FORDULÓ
Március 6.

Paks II–Monor 0–1
Cegléd–Dunaújváros PASE 1–2
Dabas-Gyón–Vác 0–1
Hódmezővásárhely–Ferencvárosi TC II 3–0
Iváncsa–Makó FC 1–0
Mohács–FC Dabas 1–1
MTK II–Balassagyarmat 0–1
Rákosmenti KSK–Gerjen 1–2
Szekszárdi UFC–ESMTK 1–0
Kozármisleny–Honvéd FC II 3–0

25. FORDULÓ
Március 13.
Ferencvárosi TC II–Kozármisleny 2–3
Bp. Honvéd-MFA II–Mohács 4–1
Paks II–Dabas-Gyón 3–2
Balassagyarmat–Rákosmenti KSK 3–0
ESMTK–Hódmezővásárhely 0–2
FC Dabas–Ceglédi VSE 5–0
Gerjen–Szekszárdi UFC 0–2
Makó FC–MTK Budapest II 2–0
Monor–Dunaújváros PASE 0–1
Vác FC–Iváncsa KSE 0–1

26. FORDULÓ
Március 20.
Dabas-Gyón–Monor 2–2
Dunaújváros PASE–FC Dabas 0–0
Hódmezővásárhely–Gerjen 2–0
Iváncsa–Paks II 1–2
Mohács–Ferencvárosi TC II 2–1
MTK II–Vác 3–0
Rákosmenti KSK–Makó FC 0–1
Szekszárdi UFC–Balassagyarmat 1–3
Kozármisleny–ESMTK 1–0
Április 6.
Cegléd–Honvéd II 0–3

27. FORDULÓ
Március 27.
Ferencvárosi TC II–Ceglédi VSE 1–1
Bp. Honvéd FC-MFA II–Dunaújváros PASE 2–3
Paksi FC II–MTK Budapest II 3–1     
Balassagyarmat–Hódmezővásárhely 3–1
Dabas-Gyón–Iváncsa 0–4
ESMTK–Mohács 5–1
Gerjen–Kozármisleny 1–2
Makó FC–Szekszárdi UFC 0–0
Monor–FC Dabas 4–0
Vác FC–Rákosmenti KSK 1–0

28. FORDULÓ
Április 2.
Hódmezővásárhely–Makó 2–2
Április 3.
Mohács
–Gerjen 3–1
Cegléd–ESMTK 0–2
Dunaújváros PASE–Ferencvárosi TC II 0–1
FC Dabas–Honvéd II 1–2
MTK II–Dabas-Gyón 2–2
Rákosmente FC–Paks II 1–2
Szekszárdi UFC–Vác 1–2
Iváncsa–Monor 1–1
Kozármisleny–Balassagyarmat 2–1

29. FORDULÓ
Április 9.
Paks II–Szekszárdi UFC 0–0
Április 10.
Ferencvárosi TC II–FC Dabas 2–0
Balassagyarmat–Mohács 2–1
Dabas-Gyón–Rákosmenti KSK 1–2
ESMTK–Dunaújváros PASE 2–1
Gerjen–Cegléd 1–2
Iváncsa–MTK II 2–2
Makó FC–Kozármisleny 0–2
Monor–Honvéd FC II 1–0
Vác–Hódmezővásárhely 1–1

30. FORDULÓ
Április 13.
Honvéd II–Ferencvárosi TC II 1–0
Mohács–Makó 0–5
Cegléd–Balassagyarmat 1–3
Dunaújváros PASE–Gerjen 0–0
FC Dabas–ESMTK 1–1
Rákosmente FC–Iváncsa 0–6
Szekszárdi UFC–Dabas-Gyón 5–0
Hódmezővásárhely–Paks II 2–4
MTK II–Monor 0–2
Kozármisleny–Vác 2–2

31, FORDULÓ
Április 17.
Paks II–Kozármisleny 0–3
MTK II–Rákosmenti KSK 1–1
Balassagyarmat–Dunaújváros PASE 3–1
Dabas-Gyón–Hódmezővásárhely 0–1
ESMTK–Honvéd FC II 1–2
Gerjen–FC Dabas 1–1
Iváncsa–Szekszárdi UFC 4–2
Makó FC–Ceglédi VSE 3–1
Monor–Ferencvárosi TC II 1–3
Vác FC–Mohács 2–0

32. FORDULÓ
Április 24.
Honvéd II
–Gerjen 2–0
Ferencvárosi TC II–ESMTK 0–2
Dunaújváros PASE–Makó 0–1
FC Dabas–Balassagyarmat 1–5
Szekszárdi UFC–MTK II 1–1
Hódmezővásárhely–Iváncsa 1–2
Mohács–Paks II 3–0
Cegléd
–Vác 3–1
Rákosmente FC–Monor 1–4
19.00: Kozármisleny–Dabas-Gyón

33. FORDULÓ
Április 29.

Monor–ESMTK 0–1
Gerjen–Ferencvárosi TC II 1–1
Május 1.
Paks II–Cegléd 1–0
Balassagyarmat–Honvéd FC II 0–0
Dabas-Gyón–Mohács 2–3
Iváncsa–Kozármisleny 2–2
Makó FC–FC Dabas 1–0
MTK II–Hódmezővásárhely 2–1
Rákosmenti KSK–Szekszárdi UFC 1–0
Vác–Dunaújváros PASE 1–2

34. FORDULÓ
Május 4.
Cegléd–Dabas-Gyón 0–2
Dunaújváros PASE–Paks II 2–0
ESMTK–Gerjen 4–0
FC Dabas–Vác 2–0
Ferencvárosi TC II–Balassagyarmat 0–1
Honvéd FC II–Makó FC 3–1
Hódmezővásárhely–Rákosmenti KSK 2–2
Mohács–Iváncsa 0–2
Szekszárdi UFC–Monor 0–1
Kozármisleny–MTK II 1–1

35. FORDULÓ
Május 8.
Paks II
–FC Dabas 2–1
Monor–Gerjen 4–1
Balassagyarmat–ESMTK 2–0
Makó–Ferencvárosi TC II 1–1
Vác–Honvéd II 2–3
Dabas-Gyón–Dunaújváros PASE 1–0
Iváncsa–Cegléd 2–0
MTK II–Mohács 2–2
Rákosmente FC–Kozármisleny 1–4
Szekszárdi UFC–Hódmezővásárhely 1–0

36. FORDULÓ
Május 15.
11.00:
Honvéd II–Paks II
11.00: Ferencvárosi TC II–Vác
17.00:
ESMTK–Makó
17.00: Gerjen–Balassagyarmat
17.00: Mohács–Rákosmente FC
MTK II–Cegléd 2–3
17.00: Dunaújváros PASE–Iváncsa
17.00: FC Dabas–Dabas-Gyón
17.00: Hódmezővásárhely–Monor
17.00: Kozármisleny–Szekszárdi UFC

37. FORDULÓ
Május 22.
11.00:
Paks II–Ferencvárosi TC II
17.00: Monor–Balassagyarmat
17.00: Makó–Gerjen
17.00: Vác–ESMTK
17.00: Dabas-Gyón–Honvéd II
17.00: Iváncsa–FC Dabas
17.00: MTK II–Dunaújváros PASE
17.00: Rákosmente FC–Cegléd
17.00: Szekszárdi UFC–Mohács
17.00: Hódmezővásárhely–Kozármisleny

38. FORDULÓ
Május 29.
17.00:
Balassagyarmat–Makó
17.00: Mohács–Hódmezővásárhely
17.00: Cegléd–Szekszárdi UFC
17.00: Dunaújváros PASERákosmente FC
17.00:
FC Dabas–MTK II
17.00: Gerjen–Vác
17.00: Honvéd II–Iváncsa
17.00
: Ferencvárosi TC II–Dabas-Gyón
17.00: ESMTK–Paks II
17.00: Kozármisleny–Monor

2022.05.16 07:38:19

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Nem született gól az FC Ajka és a Diósgyőri VTK találkozóján, ezzel matematikailag eldőlt, hogy a borsodiak maradnak NB II-esek.

2022.05.13 19:20:37

Labdarúgó NB II S. L.

Romanek János együttese hátrányból tudta megnyerni a rendkívül fontos idegenbeli mérkőzését.

2022.05.13 19:20:37

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Hiába játszott nyolcvan percen keresztül jól a Csákvár, a Soroksár a hajrában bebiztosította győzelmét.

2022.05.13 19:20:37

Labdarúgó NB II LENDVAI MARTIN

Magabiztos játékkal múlta felül a Budafok a Békéscsabát, amelynek sorsa az utolsó fordulóban dől el.

2022.05.13 19:20:37

Labdarúgó NB II KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Az első félidőben Birtalan szerzett vezetést a hazaiaknak, a másodikban Barczi zárta le a meccs érdemi részét.