P. Gy., F. B. 2021.08.12 13:36 Frissítve: 2021.10.17 20:26

NB III, KELETI CSOPORT, 2021–2022

A labdarúgó NB III 2021-2022-es idényének őszi szezonja augusztus 1-jétől december 5-ig, a tavaszi szezon február 13-tól május 29-ig tart. A csoportok győztese feljut az NB II-be, a 18., 19. és 20. helyezettek, illetve a három csoport legrosszabb 17-je kiesik a megyei bajnokságokba, illetve  BLSZ I. osztályába.

 

 A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. BKV Előre 12 12 31–  5 +26  36
  2. Kazincbarcika 12 11 1 41–  5 +36  34
  3. DEAC 12 8 2 2 34–13 +21  26
  4. Hajdúszoboszló 12 7 3 2 24–13 +11  24
  5. Békéscsaba II 12 7 2 3 33–18 +15  23
  6. Kisvárda II 12 7 2 3 26–16 +10  23
  7. Tiszaújváros 12 6 3 3 23–17   +6  21
  8. Füzesgyarmat 12 4 5 3 15–13   +2  17
  9. Sényő 12 4 4 4 22–19   +3  16
10. DVSC II 12 4 3 5 22–21   +1  15
11. Újpest II 12 4 3 5 18–22   –4  15
12. DVTK II 12 4 2 6 23–29   –6  14
13. Tiszafüred 12 3 5 4 23–20   +3  14
14. Jászberény 12 4 1 7 16–21   –5  13
15. Putnok 12 3 4 5 12–15   –3  13
16. Eger 12 4 8 14–22   –8  12
17. Tállya 12 2 3 7   7–31 –24    9
18. Hidasnémeti 12 2 1 9 12–47 –35    7
19. Salgótarjáni BTC
12 3 9   5–29 –24    3
20. Törökszentmiklós 12 1 11   7–32 –25    1

KÖZÉP-CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

NB III, 2021–2022, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
Békéscsaba II–Füzesgyarmat 2–2
Eger SE–Tállya 1–0
BKV Előre–Salgótarjáni BTC 3–0
Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II 2–0
Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II 0–0
Jászberény–
Törökszentmiklós 4–0
Kazincbarcika–Tiszafüred 2–1
Kisvárda II–Sényő 3–0
Tiszaújváros–Újpest II 3–1
Putnok
–Hidasnémeti 3–0*
*
A mérkőzés elmaradt, mert a a vendégcsapat technikai gondok miatt nem tudott megfelelő létszámmal pályára lépni – derült ki a putnokiak hivatalos honlapjának híréből. Az MLSZ versenybizottságának döntése alapján a három pontot a Putnok kapta 3–0-s gólkülönbséggel.

2. FORDULÓ
Augusztus 11.

Debreceni VSC II–Kazincbarcika 0–3
Diósgyőri VTK II–BKV Előre 1–4
Füzesgyarmat–Putnok VSE 0–0
Hidasnémeti–Jászberényi FC 1–1
Salgótarjáni BTC–Kisvárda II 1–1
Sényő–Eger SE 3–0
Tállya–Tiszaújváros 0–0
Tiszafüred–Békéscsaba II 2–4
Törökszentmiklós–Debreceni EAC 0–4
Újpest FC II–Hajdúszoboszló 2–3

3. FORDULÓ
Augusztus 15.

Békéscsaba II–Debreceni VSC II 3–3
Hajdúszoboszló–Tállya 2–1
Eger SE–Salgótarjáni BTC 4–0
BKV Előre–Törökszentmiklós 4–1
Debreceni EAC–Hidasnémeti 7–0
Füzesgyarmat–Tiszafüred 0–0
Jászberényi FC–Putnok VSE 2–1
Kazincbarcika–Újpest II 1–1
Kisvárda II–Diósgyőri VTK II 5–1
Tiszaújváros–Sényő 3–1

4. FORDULÓ
Augusztus 22.

Diósgyőri VTK II–Eger SE 2–1
Békéscsaba II–Újpest FC II 1–2
Debreceni VSC II–Tiszafüred 2–3
Hidasnémeti–BKV Előre 0–5
Jászberényi FC–Füzesgyarmat 2–1
Putnok VSE–Debreceni EAC 0–0
Salgótarjáni BTC–Tiszaújváros 0–3
Sényő–Hajdúszoboszló 1–1
Tállya–Kazincbarcika 0–5
Törökszentmiklós–Kisvárda II 0–2

5. FORDULÓ
Szeptember 1.
Békéscsaba II–Tállya 6–0
BKV Előre–Putnok VSE 1–0
Debreceni EAC–Jászberényi FC 3–2
Eger SE–
Törökszentmiklós 3–0
Füzesgyarmat–Debreceni VSC II 3–1
Kisvárda II–Hidasnémeti 2–4
Tiszafüred–Újpest FC II 0–1
Tiszaújváros–Diósgyőri VTK II 1–1
Hajdúszoboszló–Salgótarjáni BTC 2–1
Kazincbarcika–Sényő 3–0

6. FORDULÓ
Szeptember 4.

Diósgyőri VTK II–Hajdúszoboszló 0–2
Újpest FC II–Debreceni VSC II 1–3
Debreceni EAC–Füzesgyarmat 2–1
Hidasnémeti–Eger SE 4–1
Jászberényi FC–BKV Előre 1–3
Putnok–Kisvárda II 1–2
Salgótarjáni BTC–Kazincbarcika 0–3
Sényő–Békéscsaba II 4–3
Tállya–Tiszafüred 1–0
Törökszentmiklós–Tiszaújváros 2–4

7. FORDULÓ
Szeptember 12.

Békéscsaba II
–SBTC 3–1
Hajdúszoboszló–Törökszentmiklós 1–0
BKV Előre–Debreceni EAC 2–1
Debreceni VSC II–Tállya 2–2
Eger SE–Putnok VSE 1–3
Füzesgyarmat–Újpest II 2–0
Kisvárda II–Jászberényi FC 2–0
Tiszafüred–Sényő 2–2
Tiszaújváros–Hidasnémeti 3–0
Kazincbarcika–Diósgyőri VTK II 5–2

8. FORDULÓ
Szeptember 22.

Diósgyőri VTK II–Békéscsaba II 2–3
BKV Előre–Füzesgyarmat 3–1
Debreceni EAC–Kisvárda II 4–2
Hidasnémeti–Hajdúszoboszló 1–5
Jászberényi FC–Eger SE 0–1
Putnok VSE–Tiszaújváros 1–1
SBTC–Tiszafüred 0–3
Sényő–Debreceni VSC II 2–0
Tállya–Újpest II 1–4
Törökszentmiklós–Kazincbarcika 0–3

9. FORDULÓ
Szeptember 25.
Kisvárda II–BKV Előre 0–2
Szeptember 26.

Békéscsaba II–Törökszentmiklós 1–0
Újpest II–Sényő 2–2
Hajdúszoboszló–Putnok VSE 6–1
SBTC–Debreceni VSC II 1–5
Debreceni EAC–Eger SE 3–0
Füzesgyarmat–Tállya 0–0
Kazincbarcika–Hidasnémeti 7–0
Tiszafüred–Diósgyőri VTK II 4–4
Tiszaújváros–Jászberényi FC 2–1

10. FORDULÓ
Október 3.

Diósgyőri VTK II–Debreceni VSC II 1–0
BKV Előre–Eger SE 1–0
Debreceni EAC–Tiszaújváros 5–0
Hidasnémeti–Békéscsaba II 0–4
Jászberényi FC–Hajdúszoboszló 2–0
Kisvárda II–Füzesgyarmat 0–0
Putnok VSE–Kazincbarcika 0–1
Salgótarjáni BTC–Újpest FC II 0–0
Sényő–Tállya 6–0
Törökszentmiklós–Tiszafüred 2–2

11. FORDULÓ
Október 10.

Békéscsaba II–Putnok VSE 0–1
Debreceni VSC II–Törökszentmiklós 2–1
Eger SE–Kisvárda II 0–3
Füzesgyarmat–Sényő 2–1
Hajdúszoboszló–Debreceni EAC 2–2
Kazincbarcika–Jászberényi FC 4–0
Tállya–Salgótarjáni BTC 2–1
Tiszafüred–Hidasnémeti 5–1
Tiszaújváros–BKV Előre 0–1
DVTK II–Újpest FC II 5–2

12. FORDULÓ
Október 17.

Kisvárda II–Tiszaújváros 4–3
Diósgyőri VTK II
–Tállya 4–0
BKV Előre–Hajdúszoboszló 2–0
Debreceni EAC–Kazincbarcika 1–4
Eger SE–Füzesgyarmat 2–3
Hidasnémeti–Debreceni VSC II 1–4
Jászberényi FC–Békéscsaba II 1–3
Putnok VSE–Tiszafüred 1–1
Salgótarjáni BTC–Sényő 0–0
Törökszentmiklós–Újpest FC II 1–2

13. FORDULÓ
Október 20.

13.00: Békéscsaba II–Debreceni EAC
13.00: Kazincbarcika SC–BKV Előre
13.00: Hajdúszoboszló SE–Kisvárda II
13.00: Tiszaújváros–Eger
13.00: Sényő–Diósgyőri VTK II
13.00: Tállya–Törökszentmiklós
13.00: Újpest FC II–Hidasnémeti
13.00: Debreceni VSC II–Putnok
13.00: Tiszafüred–Jászberény
13.00: Füzesgyarmat–Salgótarjáni BTC

14. FORDULÓ
Október 24.

11.00: Diósgyőri VTK II–Salgótarjáni BTC
13.00: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.00: Eger–Hajdúszoboszló
13.00: Kisvárda II–Kazincbarcika
13.00: BKV Előre–Békéscsaba II
13.00: Debreceni EAC–Tiszafüred
13.00: Jászberény–Debreceni VSC II
13.00: Putnok–Újpest II
13.00: Hidasnémeti–Tállya
13.00: Törökszentmiklós–Sényő

15. FORDULÓ
Október 31.

11.00: Békéscsaba II–Kisvárda II
11.00: Újpest FC II–Jászberény
13.00: Kazincbarcika–Eger
13.00: Hajdúszoboszló–Tiszaújváros
13.00: Salgótarjáni BTC–Törökszentmiklós
13.00: Sényő–Hidasnémeti
13.00: Tállya–Putnok
13.00: Debreceni VSC II–Debreceni EAC
13.00: Tiszafüred–BKV Előre
13.00: Füzesgyarmat–Diósgyőri VTK II

16. FORDULÓ
November 7.
13.00: Hajdúszoboszló–Füzesgyarmat
13.00: Tiszaújváros–Kazincbarcika
13.00: Eger–Békéscsaba
13.00: Kisvárda II–Tiszafüred
13.00: BKV Előre–Debreceni VSC II
13.00: Debreceni EAC–Újpest FC II
13.00: Jászberény–Tállya KSE
13.00: Putnok–Sényő
13.00: Hidasnémeti–Salgótarjáni BTC
13.00: Törökszentmiklós–Diósgyőri VTK II

17. FORDULÓ
November 14.

11.00: Újpest FC II–BKV Előre
11.00: Diósgyőri VTK II–Hidasnémeti
13.00: Békéscsaba II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13.00: Kazincbarcika–Hajdúszoboszló
13.00: Salgótarjáni BTC–Putnok
13.00: Sényő–Jászberény
13.00: Tállya–Debreceni EAC
13.00: Debreceni VSC II–Kisvárda II
13.00: Tiszafüred– Eger
13.00: Füzesgyarmat–Törökszentmiklós

18. FORDULÓ
November 21.

13.00: Kazincbarcika–Füzesgyarmat
13.00: Hajdúszoboszló– Békéscsaba II
13.00: Tiszaújváros–Tiszafüred
13.00: Eger–Debreceni VSC II
13.00: Kisvárda II–Újpest FC II
13.00: BKV Előre–Tállya
13.00: Debreceni EAC–Sényő
13.00: Jászberény–Salgótarjáni BTC
13.00: Putnok–Diósgyőri VTK II
13.00: Hidasnémeti–Törökszentmiklós

19. FORDULÓ
November 28.

11.00: Békéscsaba II–Kazincbarcika
11.00: Újpest II–Eger
11.00: Diósgyőri VTK II–Jászberény
13.00: Törökszentmiklós–Putnok
13.00: Salgótarjáni BTC–Debreceni EAC
13.00: Sényő–BKV Előre
13.00: Tállya–Kisvárda II
13.00: Debreceni VSC II–Tiszaújváros
13.00: Tiszafüred–Hajdúszoboszló
13.00: Füzesgyarmat–Hidasnémeti

20. FORDULÓ
December 5.

11.00: Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
11.00: Újpest FC II–Tiszaújváros
13.00: Füzesgyarmat–Békéscsaba II
13.00: Tiszafüred–Kazincbarcika
13.00: Debreceni VSC II–Hajdúszoboszló
13.00: Tállya–Eger
13.00: Sényő–Kisvárda II
13.00: Salgótarjáni BTC–BKV Előre
13.00: Törökszentmiklós–Jászberény
13.00: Hidasnémeti–Putnok

2021.10.17 21:57:23

Labdarúgó NB II RÓTH ZOLTÁN

A Kerület büntetőt hibázott a 80. percben, Jova védése három pontot ért a Vasasnak.

2021.10.16 15:45:52

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Előzött a Pécs hazai pályán, miután a közvetlen rivális Budafok ellen hátrányból fordítva győzött.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II VARGA BALÁZS

Emberelőnyben mindkét félidőben betalált az ETO, és elvitte a három pontot Szolnokról.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Nem adott esélyt a bakonyi együttes hazai pályán a Tiszakécskének. A vendégek csak 5–0 után tudtak szépíteni.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Könyves és Eperjesi találatával a Dorogot gyűrte le Kondás Elemér csapata.