nemzetisport.hu
2021.09.14 17:47 Frissítve: 2022.05.11 22:03

MAGYAR KUPA 2021–2022, ADATBANK

A labdarúgó Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásában a főtáblás küzdelmek 3. fordulójában kapcsolódtak be a sorozatba a legfelső két osztály klubjai. A finálét 2022. május 11-én rendezik meg a Puskás Arénában. Párosítás, időpontok, eredmények – adatbank. 

Ezért a trófeáért küzdenek a Magyar Kupában (Fotó: Török Attila)

 

MOL MAGYAR KUPA

DÖNTŐ
Május 11., szerda
Ferencváros–Paksi FC 3–0
Puskás Aréna

ELŐDÖNTŐ

Április 19., kedd
Paks–Újpest 3–0
Április 20., szerda
ETO FC (NB II)–Ferencváros 1–4

6. FORDULÓ, NEGYEDDÖNTŐ

Március 1., kedd
Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III)–Paksi FC 0–1
Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC 0–1
Március 2., szerda
Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Újpest FC 2–3
Március 3., csütörtök
ETO FC (NB II)–Mol Fehérvár FC 2–1

5. FORDULÓ, NYOLCADDÖNTŐ

Február 5., szombat:
Ceglédi VSE (NB III)–Kazincbarcika SC (NB III) 0–1
Február 8., kedd:
Újpest FC–Kisvárda Master Good 2–1
Szeged-Csanád GA (NB II)–Mol Fehérvár FC 0–3
Február 9., szerda:
FC Nagykanizsa (NB III)–ETO FC Győr 2–3
Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Gyirmót FC Győr 3–1
Aqvital FC Csákvár (NB II)–Paksi FC 0–2
Kecskeméti TE (NB II)–Bp. Honvéd 1–2
Vasas (NB II)–Ferencváros 0–2

4. FORDULÓ (A LEGJOBB 16 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT)

Október 27., szerda
Jászberényi FC (III.)–Vasas FC (II.) 0–1
ESMTK (III.)–Békéscsaba Előre (II.) 2–4
FC Nagykanizsa (III.)–Tatabányai SC (III.) 1–0 – h. u.
Szegedi VSE (megyei I.)–Ceglédi VSE (III.) 0–2
Tököl (megyei I.)–Ferencváros 0–7
Kisvárda–MTK Budapest 4–1
ETO FC Győr (II.)–Puskás Akadémia 1–0
Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr 0–0 – 11-esekkel: 2–3
Budafoki MTE (II.)–Újpest FC 1–2
Kecskeméti TE (II.)–Debreceni VSC 2–1 – h. u.
Szeged-Csanád GA (II.)–Mezőkövesd-Zsóry 1–1 – 11-esekkel: 3–1
FC Csákvár (II.)–Pécsi MFC (II.) 2–0
Zalaegerszegi TE FC–Bp. Honvéd 0–1 – h. u.

Október 28., csütörtök
Kazincbarcika (III.)–Diósgyőri VTK (II.) 3–2
November 3., szerda
BVSC-Zugló (III.)–Mol Fehérvár FC 2–5
III. Kerületi TVE (II.)–Paksi FC 0–5

3. FORDULÓ (A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Szeptember 18., szombat:
FC Dabas (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II) 1–2
Vác FC (NB III)–Zalaegerszegi TE FC 0–4
Debreceni EAC (NB III)–Kisvárda 0–2
Komárom VSE (NB III)–Mezőkövesd 0–2
VLS Veszprém (NB III)–Debreceni VSC 0–1
UFC Gyömrő (megyei I.)–Paksi FC 1–9
Monor (NB III)–Csákvár (NB II) 0–3
Budaörs (NB II)–Vasas FC (NB II) 1–3
Jászberényi FC (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III) 2–1
BVSC-Zugló (NB III)–Iváncsa KSE (NB III) 1–0
Kelen SC (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) 0–4
Ceglédi VSE (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III) 3–0
Csepel FC (BLSZ I.)–Szegedi VSE (megyei I.) 0–1
Mosonmagyaróvár (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 0–2
VSK Tököl (megyei I.)–Teskánd KSE (megyei I.) 4–2
Pápai Perutz FC (NB III)–Budafoki MTE (NB II) 1–4
Tiszakécskei LC (NB II)–Újpest FC 0–3
SC Sopron (NB III)–Mol Fehérvár FC 2–6
Diósgyőri VTK (NB II)–Szentlőrinc (NB II) 2–1
Kazincbarcika SC (NB III)–Szolnoki MÁV FC (NB II) 2–1
Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Dorogi FC (NB II) 3–0
Tatabányai SC (NB III)–Soroksár SC (NB II) 3–1
Sényő-Carnifex FC (NB III)–MTK Budapest 0–7

Szeptember 19., vasárnap:
FC Hatvan (megyei I.)–Ferencvárosi TC 0–9
Bonyhád VLC (megyei I.)–Pécsi MFC (NB II) 0–1
BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Kecskeméti TE (NB II) 0–10
Zalaszentgróti VFC (megyei I.)–III. Kerületi TVE (NB II) 0–2
Karancslapujtő KSE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III) 0–5
Sárosd NKSC (megyei I.)–ESMTK (NB III) 1–3 – hosszabbítás után
FC Ajka (NB II)–Gyirmót FC Győr 0–1
BFC Siófok (NB II)–Puskás Akadémia FC 0–3
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Budapest Honvéd 1–5

2. FORDULÓ (A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Augusztus 29., vasárnap
Gyulai Termál FC (megyei I.)–BVSC-Zugló (NB III) 0–3
Ibrány (megyei I.)–Vác FC (NB III) 0–1
Karcag (megyei I.)–Jászberényi FC (NB III) 2–3
Ménfőcsanak (megyei I.)–Tatabánya (NB III) 0–1
Móri SE (megyei I.)–Komáromi VSE (NB III) 1–3 
Semjénháza SE (megyei I.)–Tököl (megyei I.) 1–5
Ercsi Kinizsi (megyei I.)–Sárosd (megyei I.) 1–2
Gyöngyösi AK (megyei I.)–Felsőzsolca (megyei I.) 2–3
Karancslapujtő (megyei I.)–Monostorpályi (megyei I.) 2–1 – hosszabbítás után
Szabadszállás (megyei I.)–Gyömrő (megyei I.) 0–6

Augusztus 28., szombat
Balassagyarmat (NB III)
–Putnok VSE (NB III) 3–0
Tordas (megyei I.)–Iváncsa (NB III) 0–9
Heréd (megyei I.)–FC Hatvan (megyei I.) 0–4
Ráckeve (megyei II.)–FC Dabas (NB III) 1–4
Bonyhád (megyei I.)–Nagyatád (megyei I.) 2–2 – 11-esekkel 4–2
Ceglédi VSE (NB III)–Törökszentmiklós (NB III) 5–2
Csepel FC (megyei I.)–Bátaszék (megyei I.)  4–0
Hódmezővásárhely (NB III) –ESMTK (NB III) 0–2
Jánoshalma (megyei I.)–Monor (NB III) 0–6
Kadarkút (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III) 0–4
Koroncó (megyei I.)–SC Sopron (NB III) 1–4
Perbál (megyei II.)–Teskánd (megyei I.) 1–4
Pécsvárad (megyei I.)–Kelen SC (NB III) 2–3
Sényő (NB III)–Tállya (NB III) 2–0
Szegedi VSE (megyei I.)–Dabas-Gyón (NB III) 2–1
Tarpa (megyei I.)–Debreceni EAC (NB III) 0–4
Zalaszentgrót (megyei I.)–Tihany (megyei I.) 3–1
Zsámbék (megyei I.)–Mosonmagyaróvári TE (NB III) 1–2
Kaposvári Rákóczi (NB III)–Bicske (NB III) 2–1
Kazincbarcika (NB III)–Hidasnémeti (NB III) 4–0

Augusztus 27., péntek
Balatonfüred (NB III)–Pápai Perutz (NB III) 0–1
Balatonalmádi (megyei I.)–Veszprém (NB III) 2–7

1. FORDULÓ

Augusztus 8., vasárnap
Pécsi VSK (megyei I.)–Iváncsa KSE (NB III) 1–5
Monostorpályi SE (megyei I.)–Berkenye SE (megyei I.) 4–2
Rakamazi Spartacus SE (megyei II.)–Heréd LC (megyei I.) 1–5
CSO-KI Sport (megyei I.)–Jászberényi FC (NB III) 4–5
Budai FC (megyei II.)–Tordas Fész (megyei I.) 0–2
Aqua-General Hajdúszoboszlói SE (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1–4
BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Salgótarjáni BTC (NB III) 0–0 – 11-esekkel 5–4
Jánoshalmi FC (megyei I.)–ESK Kiskundorozsma (megyei I.) 5–0
Albertirsai SE (megyei II.)–Karcagi SE (megyei I.) 0–1
Szarvasi FC 1905 (megyei I.)–ESMTK (NB III) 0–2
Koroncó KSSZE (megyei I.)–Szentantalfa NVSE (megyei I.) 5–2
Csornai SE (megyei I.)–Balatonfüredi FC (NB III) 2–4
Csolnoki SZSE (megyei II.)–SC Sopron (NB III) 1–10
Tanakajd TC (megyei II.)–Balatonalmádi SE (megyei I.) 1–7
Mosonszentmiklós SE (megyei II.)–Perbál SC (megyei II.) 0–7
Móri SE (megyei I.)–Femat Csesztreg (megyei I.) 7–3
Táplán SE (megyei I.)–Tatabányai SC (NB III) 0–11
Győrújbarát SE (megyei I.)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–6
Úrkút SK (megyei I.)–Komárom VSE (NB III) 1–3
Majosi SE (megyei I.)–Pécsvárad SE R-Bus (megyei I.) 0–1
Ercsi Kinizsi SE (megyei I.)–Villány TC (megyei I.) 4–2
THSE-Szabadkikötő (megyei I.)–Kelen SC (NB III) 0–5
Balatonkeresztúr SK (megyei I.)–Bonyhád VLC (megyei I.) 1–2
Somogysárd SE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III) 2–3

Augusztus 7., szombat
MUN SE (megyei I.)–Csepel FC (megyei I.) 0–3
FC Hatvan (megyei I.)–Sajóbábonyi VSE (megyei I.) 2–1
Ráckeve VAFC (megyei I.)–Kalocsai FC (megyei I.) 1–0
Érsekvadkerti SE (megyei I.)–Karancslapujtő KSE (megyei I.) 3–4
Austria-J. Vásárosnamény (megyei I.)–Sényő-Carnifex FC (NB III) 0–7
Tüzépker-Derecskei LSE (megyei I.)–Gyöngyösi AK-Mátra-Beton (megyei I.) 1–4
Energia SC Gyöngyös (megyei I.)–Tállya KSE (NB III) 2–8
Debreceni EAC (NB III)–Tiszafüredi VSE (NB III) 3–1
Encs VSC (megyei I.)–Ibrány SE (megyei I.) 0–4
Eger SE (NB III)–Putnok FC (NB III) 1–2
Nagydobosi LSE (megyei II.)–Tarpa SC (megyei I.) 2–5
Csenger FC (megyei I.)–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III) 0–2
Vác FC (NB III)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III) 3–0
Cigánd SE (megyei I.)–Hidasnémeti VSC Polgári (NB III) 1–2
Szegedi VSE (megyei I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 3–2
Körösladányi MSK (megyei I.)–FC Dabas (NB III) 1–5
Jamina SE Békéscsaba (megyei I.)–Gyulai Termál FC (megyei I.) 1–6
Kiskőrösi LC (megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III) 0–3
Fővárosi Vízművek SK (megyei I.)–Szabadszállási SE (megyei I.) 2–3
Tiszasziget SE (megyei I.)–BVSC-Zugló (NB III) 1–2
Ikarus BSE (megyei I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III) 0–4
Algyő SK (megyei I.)–UFC Gyömrő (megyei I.) 1–4
Taksony SE (megyei I.)–Ceglédi VSE (NB III) 2–10
Monor (NB III)–Rákosmente FC (NB III) 1–0 – hosszabbítás után
Törökszentmiklósi FC (NB III)–BKV Előre (NB III) 2–0
Zsámbéki SK (megyei I.)–Lipót Pékség SE (megyei I.) 3–1
Tutitextil Körmend VSE (megyei II.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III) 1–3
Jánossomorjai SE (megyei I.)–VLS Veszprém (NB III) 1–7
Technoroll Teskánd KSE (megyei I.)–Sárvár FC (megyei I.) 3–1
Abda SC-VVFK BAU (megyei I.)–Tihanyi FC (megyei I.) 3–6 – h. u.
FC Esztergom (megyei I.)–Zalaszentgróti VFC (megyei I.) 0–7
Haladás VSE-Zanati SE (megyei I.)–Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak (megyei I.) 1–4
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III) 0–1 – h. u.
Sárosd NKSC (megyei I.)–Sport36 Komlói Bányász (megyei I.) 1–0
Semjénháza SE (megyei I.)–Balatoni Vasas SE (megyei I.) 1–0
Kadarkút VSK (megyei I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III) 3–2
Bátaszék SE (megyei I.)–Érdi VSE (NB III) 0–0 – 11-esekkel 7–6
Nagyatádi FC (megyei I.)–Dunaújváros (NB III) 2–2 – 11-esekkel 4–3
VSK Tököl (megyei I.)–Szepetnek SE (megyei I.) 2–1
Szekszárdi UFC (NB III)–Bicskei TC (NB III) 1–3

AZ EDDIGI GYŐZTESEK ITT OLVASHATÓK!

2022.10.01 08:57:06

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Holender találatát Lesjak egyenlítette ki • A piros-kékeknek több nagy helyzetük volt, de ezek kimaradtak.

2022.10.01 08:57:06

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Szrdjan Blagojevics vezetőedző hétgólos meccsen szerzett győzelemmel mutatkozott be a debrecenieknél.

2022.10.01 08:57:06

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Gouré duplázott, Simon is betalált, két piros lap a vendégeknek – sorozatban a harmadik bajnokiját bukta el a Kisvárda.

2022.09.30 19:26:03

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Kuttor Attila vereséggel tért vissza Kövesdre; fordítani tudott, és a harmadik helyre ugrott a Paks.