Magyar Kupa: a Veszprém kilencgólos meccsen győzött

R. P.R. P.
2021.08.27. 21:53
A világoskék mezes veszprémiek fölényes győzelemmel jutottak be a harmadik fordulóba (Fotó: Penovác Károly/Veszprém Megyei Napló)
Két mérkőzést rendeztek pénteken a labdarúgó Magyar Kupában a legjobb 64 közé jutásért. A harmadosztályú csapatok találkozóján a Pápai Perutz 1–0-ra legyőzte a Balatonfüredet. A Balatonalmádi is kikapott, a Veszprém 7–2-re kiütötte a megyei első osztályban szereplő együttest.

Bár a Veszprém sikere sima volt, az első félidőben még jól tartotta magát a hazai pályán játszó Balatonalmádi, hiszen a szünetben csak 2–1 volt a vendégeknek. A második játékrész majdnem felét kihúzta kapott találat nélkül az Almádi, ám a 65. és a 69. perc között, tehát négy perc alatt négy gólt is kapott, ez pedig eldöntötte a meccs és a továbbjutás sorsát.