Találatok a Szpari címkére

Találatok száma: 246

Újabb sikerével menetel az élvonal felé a KTE, az ETO hetet lőtt Pintér csapatának

2022-05-07 21:48:55

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 36. fordulójában. A bajnok Vasas a héten edzőváltáson átesett Szentlőrincet fogadta, és gólerős hajrájának köszönhetően könnyed győzelmet aratott. A második helyen álló Kecskemét egy első percben esett góllal verte a megyei rivális Tiszakécskét, így újabb lépéssel közelebb került az élvonalhoz. Két kiesési helyosztót is rendeztek, a Szolnok–Dorog és a Csákvár–Budaörs mérkőzések is 1–1-s döntetlennel zárultak. Egyre nehezebb, de még nem reménytelen a Pintér Attila által irányított III. Kerület helyzete, amely Győrben szenvedett hétgólos vereséget. Hazai pályán nyert az Ajka a Budafok, a Nyíregyháza pedig a Békéscsaba ellen. A Haladás nyerni tudott Siófokon, míg a Pécs–Szeged mérkőzésen nem született gól.

élő eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Nyert a Kecskemét és a Szeged, kikapott a DVTK, feljutó a Vasas

2022-05-01 15:21:54

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a második helyen álló Kecskemét a Dorog otthonában győzött három góllal. Nagy meglepetésre a DVTK kikapott a kiesés ellen küzdő Budaörs vendégeként, míg a Szeged hátrányból fordítva győzte le a meccset nyolc játékossal befejező Szolnokot. Ezzel eldőlt, hogy a hétfő este pályára lépő Vasas az ősszel már mindenképpen az NB I-ben folytatja. A bennmaradásért harcoló III. Kerület a Pécs elleni sikerrel menekül, míg a Csákvár Szentlőrincen diadalmaskodott.

eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Kiegyenlített meccset követően gól nélküli döntetlen Budafokon

2022-04-29 21:59:25

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a játéknap előtt 15. helyezett Budafoki MTE a 10. pozícióban lévő Nyíregyházát fogadta. A találkozót a hazaiak kezdték jobban, de a vezetést nem sikerült megszerezniük. A szünetet követően már a Nyíregyháza dominálta a játékot, a legnagyobb esély mégis a piros-feketék előtt adódott, Kotula az utolsó percekben viszont kihagyta a ziccerét.

labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Budafok 35. forduló

NB II: fölényes győzelemmel az NB I kapujában a Vasas

2022-04-24 18:12:53

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Vasas a Tiszakécske elleni 4–0-s győzelmével az NB I kapujában áll, míg a Diósgyőr egy góllal győzte le otthon a Szentlőrincet. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg a Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Siófok

Gálázott a Vasas, és hétfőn már feljuthat; először nyert Vukmirral a DVTK

2022-04-24 12:59:31

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a listavezető Vasas négy góllal tömte ki a Tiszakécskét, és ha hétfő este nem nyer a Kecskemét, az angyalföldiek már biztosan feljutnak az első osztályba. A DVTK a Szentlőrincet látta vendégül, és Horváth Zoltán korai góljával először nyert Dragan Vukmir irányításával. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg az új edző által irányított Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

eredménykövetés Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc

A hosszabbításban lőtt 11-essel nyert az ETO a Nyíregyháza ellen

2022-04-22 17:58:38

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a játéknap előtt 11. helyen álló ETO FC a 8. Nyíregyházát látta vendégül. A győri csapat hamar hátrányba került, ám még az első félidőben sikerült egyenlítenie. A hosszabbításban pedig jött a csattanó (2–1)...

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Győr

Az NB I küszöbén a Vasas, otthon kapott ki a Szeged, a ráadásban nyert a KTE

2022-04-16 20:16:13

A szombati Budafok–ETO FC (2–0) találkozó után vasárnap nyolc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II 33. fordulója. A listavezető Vasas 3–0-s győzelmet aratott Dorogon, míg a feljutásért küzdő Szeged, Kecskemét duóból csak utóbbi tudott győzelmet aratni. A Szeged otthon kapott ki 3–2-re a Siófoktól, a KTE a III. Kerület otthonában nyert 2–1-re Pintér Attila bemutatkozó mérkőzésén. A kiesőzónában szereplő csapatok közül a Csákvár és a Szolnok is győzelmet aratott, előbbi így már nincs kieső helyen, utóbbi pedig elmozdult az utolsó helyről. A Budaörs újabb vereségével ismét kieső helyre csúszott vissza.

A hosszabbításban egyenlített a Nyíregyháza a Pécs ellen

2022-04-15 12:25:22

A labdarúgó NB II 33. fordulójában a játéknap előtt nyolcadik helyen álló Nyíregyháza az ugyancsak 45 ponttal hetedik Pécsi MFC-t fogadta, és a mérkőzés 1–1-es döntetlennel rét véget.

élő közvetítés labdarúgó NB II 33. forduló Szpari Pécs PMFC Nyíregyháza

Hazai pályán botlott a Diósgyőr, ötgólos soroksári siker Szentlőrincen

2022-04-08 20:07:47

Nyolc napon belül immár a harmadik fordulót bonyolították le a labdarúgó NB II-ben. A második helyezett Diósgyőr kispadján nem sikerült jól az új vezetőedző, Dragan Vukmir bemutatkozása, hiszen a Tiszakécske elleni mérkőzésen nem született gól. A hétfőn Angyalföldön pályára lépő Szeged egy győzelemmel így akár megelőzheti a miskolci gárdát. Tovább folytatódott a Haladás gyenge tavaszi sorozata, ezúttal Ajkán szenvedett vereséget. A Szentlőrinc hazai pályán ötgólos vereséget szenvedett a Soroksártól, a Kecskemét szintén ötgólos meccsen, 4–1-re verte meg a Békéscsabát. Hazai pályán nyert az utolsó Szolnok, a Siófok, a Pécs és a Budaörs is. A Csákvár–Dorog mérkőzés 1–1-es döntetlennel zárult.

eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Siófok

NB II: büntetővel nyert a Szeged, a Csaba és a Kécske négyese

2022-04-06 19:59:40

A labdarúgó NB II 31. fordulójának kora esti programjában a harmadik Szeged Horváth Krisztofer tizenegyesével legyőzte a Csákvárt, és tartja a lépést a Diósgyőrrel. Négyszer talált a hálóba a Tiszakécske az Ajka, illetve a Békéscsaba a Siófok ellen. Utóbbi találkozón a lila-fehérek valamennyi gólját Lukács Raymond szerezte. Távolodik a kiesőzónától a Budafok, miután két góllal megverte a Pécset, a Haladás pedig megint kikapott otthon, ezúttal a Soroksártól. A Nyíregyháza fordulatos meccsen 2–2-re végzett a Kecskeméttel.

labdarúgó NB II Szpari Szeged Nyíregyháza NB II Kecskemét

Három góllal nyert Óbudán a Vasas, a ráadásban harcolta ki a győzelmet a DVTK

2022-04-04 19:19:58

Újabb teljes hétközi fordulót játszottak a labdarúgó NB II-ben. A DVTK a ráadásban szerzett góllal győzött a Dorog vendégeként, míg a listavezető Vasas Óbudán nyert három góllal. A harmadik Szeged Horváth Krisztofer tizenegyesével legyőzte a Csákvárt, és tartja a lépést a Diósgyőrrel. Négyszer talált a hálóba a Tiszakécske az Ajka, illetve a Békéscsaba a Siófok ellen – utóbbi találkozón a lila-fehérek valamennyi gólját Lukács Raymond szerezte. Távolodik a kiesőzónától a Budafok, miután két góllal megverte a Pécset, a Haladás pedig megint kikapott otthon, ezúttal a Soroksártól. A Nyíregyháza fordulatos meccsen 2–2-re végzett a Kecskeméttel.

Egyetlen gól három pontot ért a Siófoknak a Nyíregyháza ellen

2022-04-02 08:11:05

Sorozatban negyedik bajnoki mérkőzésén maradt veretlen a BFC Siófok, amely a labdarúgó NB II 30. fordulójában Eördögh András 57. percben szerzett góljával 1–0-ra győzött a Nyíregyháza Spartacus FC ellen.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Siófok Nyíregyháza NB II

Hatot vágott a Vasas a Csabának, a Szeged kiütötte a DVTK-t

2022-04-01 15:01:50

Mind a tíz mérkőzést lejátszották vasárnap a labdarúgó NB II 30. fordulójában. Az első három délutáni meccsen a KTE hátrányból fordítva verte az ETO-t, míg a Budafok és a Haladás idegenben szerzett fontos három pontot. A játéknap rangadóját Miskolcon játszották, ahol a Szeged meglepetésre 5–0-s, kiütéses győzelmet aratott a DVTK ellen. A listavezető Vasas hatgólos sikert aratott a Békéscsaba ellen, míg a Csákvár szintén hatgólos mérkőzésen ért el kiütéses győzelmet a III. Kerület ellen. Hazai pályán tudott nyerni a Siófok és az Ajka is, a Tiszakécske pedig Soroksáron folytatta remek tavaszi sorozatát.

Idegenben nyert a Vasas és a DVTK, fölényes szegedi siker, gólzápor Kécskén

2022-03-19 21:29:26

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 29. fordulójában. Kora délután az éllovas Vasas a Nyíregyháza vendége volt Balmazújvárosban, és Otigba góljával 1–0-s győzelmet aratott. A második Diósgyőr szintén 1–0-ra nyert a III. Kerületi TVE otthonában. A Soroksár ismét gólgazdag mérkőzést játszott, és győzött Dorogon, Győrben viszont nem született gól. A folytatásban a Szeged fölényesen verte meg az Ajkát, a Tiszakécske pedig gólzáporos mérkőzésen nyerte meg az alsóházi helyosztót a Budaörs ellen. Ismét nyert a kiesés elől menekülő Budafok, a Haladás pedig sorozatban a hatodik hazai vereségét szenvedte el a Szentlőrinc ellen.

A Nyíregyházát is legyőzte a listavezető Vasas

2022-03-18 18:45:21

A labdarúgó NB II 29. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus a listavezető Vasast fogadta Balmazújvárosban, és Otigba Kenneth második félidőben szerzett góljával a vendégek nyertek 1–0-ra, amivel továbbra is őrzik négypontos előnyüket a második Diósgyőrrel szemben.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas Szpari Nyíregyháza NB II

Őrült hajrában nyert a Nyíregyháza Csákváron

2022-03-12 19:12:17

A labdarúgó NB II 28. fordulójában a szabolcsi alakulat az első negyedórában eldönthette volna a meccset, de a két gólján kívül kihagyta ziccereit. A házigazda csákváriak nem adták fel, talpra álltak, s a hajrában emberhátrányban is egyenlíteni tudtak. A slusszpoén azonban a Nyíregyházáé volt, amely a lefújás előtti másodpercekben bevitte a mindent eldöntő találatot.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Csákvár

Drámai hajrában győzte le a Csaba a DVTK-t, már négy pont a Vasas előnye

2022-03-12 18:53:41

A Vasas lett a labdarúgó NB II 28. fordulójának nagy nyertese. Kuttor Attila együttese az ETO ellen sorrendben a negyedik bajnoki győzelmét érte el, és mivel a Diósgyőr meglepetésre drámai hajrában hazai pályán kikapott a Békéscsabától, négy pontra nőtt a piros-kékek előnye. A Nyíregyháza egy hajrágóllal tudott nyerni Csákváron, akárcsak a Tiszakécske Szentlőrincen. A Budaörs hatfordulós nyeretlenségi sorozatát megszakítva fölényesen verte a Dorogot, a Kecskemét és a Szeged pedig ezúttal csak döntetlenre volt képes.

Kikapott a DVTK a keleti derbin, élre állt a Vasas, a Szeged kiütötte a Budaörsöt

2022-03-07 22:10:58

Nyolc mérkőzést játszottak szerdán a labdarúgó NB II 27. fordulójában. A keleti rangadón a DVTK 1–0-ra kikapott a Nyíregyháza vendégeként, Balmazújvárosban. Hét gól esett Győrben, ahol az ETO 4–3-ra megverte a Csákvárt. Óbudán döntetlenre végzett a III. Kerület a Soroksárral. A Vasas több mint 30 percet emberelőnyben játszva 1–0-ra nyerni tudott a Pécs MFC otthonában a labdarúgó NB II 27. fordulójában és ezzel a tabella élére ugrott. A Szeged fél tucat góllal tömte ki a Budaörs hálóját, a Békéscsaba 0–2-ről fordított haza pályán az Ajkával szemben, a Tiszakécske viszont nem tudta megőrizni az előnyét a Haladás ellen. A Siófok esélyeshez méltóan mind a három pontot elvitte a sereghajtó Szolnok otthonából.

élő eredménykövetés labdarú Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok

NB II: a DVTK kikapott a Szparitól, hétgólos meccs Győrben

2022-03-09 15:41:41

Idénybeli negyedik vereségét szenvedte el a Diósgyőr a labdarúgó NB II 27. fordulójában. Kondás Elemér  együttese a Nyíregyháza vendégeként, Balmazújvárosban kapott ki 1–0-ra. Hét gól esett Győrben, ahol az ETO 4–3-ra megverte a Csákvárt. Óbudán döntetlenre végzett a III. Kerület a Soroksárral.

labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II ETO Diósgyőr

A Nyíregyháza megverte a DVTK-t a keleti rangadón

2022-03-07 22:46:12

A labdarúgó NB II 27. fordulójában a Nyíregyháza a forduló előtt listavezető Diósgyőri VTK-t fogadta ideiglenes otthonában, Balmazújvárosban, és Kovács Ádám második játékrészben szerzett góljával 1–0-s győzelmet aratott.