Találatok a FTC-Telekom címkére

Találatok száma: 162

Vízilabda BL: megvan az idény első FTC-győzelme

2021-11-30 21:40:43

Az FTC hazai medencében 11–10-re nyert a Novi Beograd ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, ezzel megszerezte az első sikerét a 2021–2022-es kiírásban. A zöld-fehérek kapusa, Vogel Soma 62 százalékkal védett, így kulcsfigura volt a győzelemben.

férfi vízilabda Bajnokok Ligája férfi vízilabda LEN BL FTC-Telekom

Erste Liga: a Csíkszereda nyerte az erdélyi rangadót

2021-11-26 18:56:18

Hatalmas küzdelmet hozott az erdélyi rangadó: a listavezető SC Csíkszereda fordulatos meccsen, 5–4-re legyőzte a házigazda Gyergói HK-t, míg az FTC-Telekom szekere nehezen indult be, de végül 5–1-re felülmúlta a DVTK-t a jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján.

jégkorong Ferencváros jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga DVTK jégkorong

Jégkorong MK: Újpesten került előnybe az FTC

2021-11-24 20:14:18

Az FTC 3–2-re nyert Újpesten a jégkorong Magyar Kupában, az elődöntőbe jutásért rendezett párharc első mérkőzésén, szerdán. A kiválóan kezdő DVTK Jegesmedvék csapata 6-4-re győzött a MAC HKB Újbuda vendégekén

jégkorong Magyar Kupa UTE MAC HKB Újbuda FTC-Telekom DVTK Jegesmedvék

Női vízi Euroliga: a BVSC nem lesz főtáblás, az FTC még lehet

2021-11-20 10:04:18

A Ferencváros 13–7-re legyőzte a holland Tetteroo együttesét a női vízilabda Euroliga római selejtezőcsoportja harmadik fordulójában szombat délelőtt, majd este 8–4-re kikapott a SIS Romától, míg a BVSC 15–8-ra vereséget szenvedett a spanyol CN Mataro ellen a berlini csoportban.

női vízilabda Euroliga női vízilabda FTC-Telekom

Férfi vízi BL: őrült hajrá után ezúttal is ikszelt a Ferencváros

2021-11-19 19:10:50

A Ferencváros 9–9-es döntetlent játszott a görög Olympiakosz ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, így három kör után továbbra is veretlen, egyben nyeretlen.

férfi vízilabda BL Olympiakosz Ferencváros FTC-Telekom FTC

Női vízilabda Euroliga: a BVSC és az FTC is vereséggel kezdett

2021-11-18 17:28:33

A BVSC-Zugló 13–5-re kikapott a görög Vuliagmenitől a női vízilabda Euroliga 1. selejtezőkörében, a C-csoport Berlinben zajló küzdelmeinek csütörtöki nyitányán. Vereséggel kezdett az FTC is Rómában, a spanyol Mediterrani két góllal múlta felül (8–10).

női vízilabda Euroliga női vízilabda FTC-Telekom BVSC-Zugló

Férfi vízi ob I: simán nyert a Ferencváros a sereghajtó ellen

2021-11-13 14:03:26

A Ferencváros hazai medencében könnyedén legyőzte az UVSE-t a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szombati játéknapján.

férfi vízilabda ob I UVSE Ferencváros FTC-Telekom

Férfi vízi BL: újabb Varga Dénes-gól került be a legszebbek közé – videó

2021-11-12 14:25:44

Mint ismert, a Ferencváros 11–11-es döntetlent játszott a Radnicski Kragujevac ellen a LEN Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának csoportkörében. Varga Dénes gólját a harmadik legszebbnek választották az A-csoportban. Az első játéknap után övé volt a legszebb találat.

férfi vízi BL Varga Dénes FTC-Telekom

Férfi vízi BL: két magyar csapat a főtáblán – idényelőzetes

2021-10-26 11:56:54

A Ferencváros és az OSC edzője sem tekint messzire előre, egyelőre mindkét szakember azzal foglalkozik, hogy együttese győzelemmel kezdje a Bajnokok Ligája csoportkörét.

vízilabda férfi vízilabda Bajnokok Ligája OSC Ferencváros vízilabda FTC-Telekom

Jégkorong: győzött az FTC a KK-ban, de nem jutott tovább

2021-10-24 17:41:51

Az FTC-Telekom 3–1-re legyőzte a lett Olimp Rigát a jégkorong Kontinentális Kupa Tüskecsarnokban zajló második körének harmadik, vasárnapi fordulójában, így maradt minimális esélye a legjobb nyolc közé jutásra, de estére kiderült, hogy ezzel nem tud élni, s végül a harmadik helyen végzett a csoportjában.

jégkorong hoki Kontinentális Kupa FTC-Telekom FTC jégkorong

Jégkorong: kiütéses Fradi-siker a Kontinentális Kupában

2021-10-22 16:19:34

Jól kezdte a második számú európai jégkorongsorozat második körét a Ferencváros: a zöld-fehérek – elsősorban második harmadbeli hatékony játékuknak köszönhetően – 8–1-re megverték az észt bajnok Tartu Välk legénységét a Kontinentális Kupa pénteki játéknapján.

jégkorong Kontinentális Kupa Kontinentális Kupa FTC-Telekom FTC jégkorong FTC

Erste Liga: bravúrgyőzelem a Titánoktól – videók

2021-10-15 10:44:03

Ahogy arról korábban beszámoltunk, az FTC és a DVTK is nagy vereségbe szaladt bele, míg a Gyergyói HK a DEAC felett aratott győzelmével átvette a vezetést a tabellán a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) csütörtöki játéknapján, miután az Újpest kikapott a Titánok otthonában. A Magyar Jégkorongszövetség gólösszefoglalójából kiderül, hogy a székesfehérváriak sikeréhez egy gyönyörű, szétlövésben szerzett gól kellett.

Újpesti TE jégkorong Titánok Gyergyói HK FTC-Telekom FTC jégkorong

Erste Liga: nyolccal nyert a Brassó a Titánok ellen; győzött az FTC is

2021-10-01 19:43:14

Az FTC-Telekom 4–2-re legyőzte a Győrt, a Brassó nyolcgólos sikert aratott a Titánok felett, míg a listavezető Csíkszereda 3–2-re nyert a DVTK Jegesmedvék ellen a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) pénteki játéknapján. A Gyergyó idegenben diadalmaskodott 5–3-ra a Dunaújváros ellen.

UNI Győr SC Csíkszereda Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Dunaújvárosi Acélbikák

Jégkorong Kontinentális Kupa: észt csapat került az FTC csoportjába

2021-09-27 10:38:28

Az észt Tartu Välk 494 nyerte meg a jégkorong Kontinentális Kupa első fordulójának vilniusi csoportját, így továbbjutott abba a négyesbe, amelynek küzdelmeit az FTC-Telekom rendezi októberben a Tüskecsarnokban – írja az MTI.

jégkorong Kontinentális Kupa jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong

Erste Liga: szétlövéssel győzött a MAC a Ferencváros ellen

2021-09-24 22:09:13

Hosszabbítás után szétlövéssel nyert a MAC Újbuda a Ferencváros ellen a jégkorong Erste Liga negyedik fordulójának pénteki utolsó összecsapásán, a Tüskecsarnokban. A két csapat előző három találkozóján a Ferencváros győzött.

MAC Gyergyói HK FTC-Telekom Erste Liga

Férfi vízi ob I: hibátlan maradt az FTC, botlott a Vasas

2021-09-24 21:05:26

A Ferencváros 17–11-re legyőzte az Egert, míg a Vasas 9–9-es döntetlent játszott a Honvéddal a férfi vízilabda ob I 3. fordulójában pénteken.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ZF-Eger FTC-Telekom Budapesti Honvéd A-Híd VasasPlaket

Jégkorong: csak kétfelé kell figyelni – rajtol a hazai hokiidény

2021-09-17 08:30:00

A Fehérvár tartja magát az osztrák központú ICEHL-ben, a hazai Erste Ligában viszont nagy volt a mozgolódás, és végképp eltolódni látszanak a súlypontok a határon túlra: mindkét sorozatban pénteken dobják be a korongot.

jégkorong MAC Újbuda ICEHL Hydro Fehérvár AV19 FTC-Telekom Erste Liga

Bármi megtörténhet a favorit nélküli vízilabda-bajnokságban

2021-09-08 09:32:04

Négy csapat nagyjából azonos eséllyel pályázik az aranyéremre az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság szerdán kezdődő rendhagyó idényében.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda Szolnoki Dózsa OSC FTC-Telekom

Női foci: a Milanból szerződtetett támadót az FTC

2021-07-23 19:14:14

A Ferencváros az élvonalban és a Magyar Kupában is címvédő női labdarúgócsapata szerződtette a olasz Milanból a bosnyák támadót, Lidija Kulist – jelentette be a klub hivatalos honlapján.