Találatok a FTC-Telekom címkére

Találatok száma: 120

Erste Liga: nyert az FTC, a MAC és a Csíkszereda

2021-01-21 17:36:58

Az éllovas FTC-Telekom 5–3-ra legyőzte a Vasast a jégkorong Erste Liga alapszakaszának csütörtöki játéknapján. A MAC hazai jégen, hosszabbításban legyűrte a Gyergyót (5–4), a Csíkszereda nagy különbséggel, 7–2-re nyert az Újpest vendégeként, és ugyancsak idegenben győzött a Brassó.

jégkorong Vasas jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga

Férfi vízilabda: öt FTC-játékos koronatesztje pozitív lett

2021-01-20 10:21:04

A Ferencváros a hivatalos honlapján közleményben jelezte, hogy a férfi vízilabdacsapatának öt tagja pozitív mintát adott a legutóbbi koronavírusteszt során.

vízilabda férfi vízilabda ob I Fradi Ferencváros FTC-Telekom FTC vízilabda

Erste Liga: nyert, és élre állt az FTC; kikapott a Brassó

2021-01-07 19:52:16

A jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján az FTC-Telekom hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Gyegyói HK-t, így a tabella élére ugrott.

Gyergyói HK FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Corona Brasov

Erste Liga: győzelmet ért a remek ferencvárosi hajrá

2021-01-03 18:41:30

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján az FTC hazai pályán remek hajrájának köszönhetően 6–4-re legyőzte a MAC HKB Újbudát. A Gyergyó hosszabbítás után győzte le a Csíkszeredát, míg az UTE a Vasas, a DEAC pedig a Dunaújvárosi Acélbikák elleni meccset rendezte le a harmadik harmadban.

Vasas jégkorong UTE SC Csíkszereda MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom

Erste Liga: a Dunaújváros nagyon meglepte a MAC-ot

2020-12-23 16:25:30

Az FTC-Telekom 4–1-re legyőzte a Titánok csapatát a jégkorong Erste Liga szerdai játéknapján, míg a MAC nagy meglepetésre hazai pályán kikapott a Dunaújvárostól.

Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Férfi vízilabda BL: 13 gólos FTC-siker a Hannover ellen

2020-12-17 15:59:16

A címvédő Ferencváros kiütéses, 19–6-os győzelemmel zárta a férfi vízilabda Bajnokok Ligája első szakaszát és egyben a naptári évet is a Waspo Hannover ellen a Duna Arénában.

vízilabda férfi vízilabda BL férfi vízilabda Hannover FTC-Telekom Dinamo Tbiliszi

Férfi vízilabda BL: kiütéses sikerrel kezdett az FTC

2020-12-15 15:57:02

A Duna Arénában buborékrendszerben zajló hatcsapatos viadal keddi mérkőzésén a címvédő Ferencváros 11–2-re nyert a montenegrói Jadran Herceg Novi ellen.

férfi vízilabda BL FTC-Telekom

Férfi vízi BL: a Fradinak meg kell küzdenie a hullámvölggyel

2020-12-15 13:32:59

Az FTC-Telekom címvédőként kezdi meg szereplését a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában kedden, de az ellenfelek mellett a hullámvölggyel is meg kell küzdenie.

férfi vízilabda Bajnokok Ligája férfi vízilabda BL FTC-Telekom

Erste Liga: egygólos FTC-siker; szétlövésben nyert a MAC

2020-12-13 18:08:27

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján az FTC-Telekom hazai pályán 4–3-ra legyőzte az Opten Vasas HC-t. A Fehérvári Titánok kétgólos hátrányból fordítottak, és nyertek végül 5–3-ra a sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikák otthonában. A Gyergyói HK a rendes játékidő végén egyenlített, végül azonban szétlövés után 2–1-re kikapott a MAC HKB Újbudától.

Vasas jégkorong Vasas HC MAC Újbuda Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom

Férfi vízilabda ob I: az OSC megverte az FTC-t a rangadón

2020-12-11 19:23:56

Az OSC négygólos idegenbeli győzelmet aratott a címvédő FTC felett a férfi vízilabda ob I alapszakaszának pénteki rangadóján a Népligetben.

férfi vízilabda ob I OSC FTC-Telekom

Erste Liga: az 59. percben ütött góllal győzött az FTC

2020-12-10 18:42:04

Az FTC a végjátékban ütött góllal gyűrte le 3–2-re a Vasast a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Az éllovas MAC Újbuda 4–2-re kikapott a brassói csapat vendégeként, és a DEAC is vereséget szenvedett Erdélyben – a debrecenieket a Gyergyó verte meg ugyancsak 4–2-re.

Vasas jégkorong MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom Erste Liga DEAC

Erste Liga: a DEAC hétgólos meccsen győzte le az FTC-t

2020-12-02 19:38:16

A jégkorong Erste Liga alapszakaszában szerdán a DEAC 4–3-as idegenbeli győzelmet aratott az FTC-Telekom felett.

FTC-Telekom Erste Liga DEAC

Erste Liga: az FTC simán nyert a Dunaújváros ellen

2020-11-26 15:19:13

Az FTC-Telekom 4–1-re legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján.

jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: hosszabbítás után kapott ki az FTC-Telekom

2020-11-21 18:41:15

Az FTC-Telekom hosszabbítás után 1–0-ra kikapott a romániai Corona Brasovtól a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján.

jégkorong FTC-Telekom Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: szétlövés után nyert az FTC Gyergyóban

2020-11-20 17:56:41

A címvédő FTC-Telekom szétlövés után nyert a Gyergyói HK otthonában a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

jégkorong Gyergyói HK FTC-Telekom Erste Liga

Jégkorong: 138-szoros magyar válogatott játékost igazolt az FTC

2020-11-19 11:03:56

Az FTC-Telekom szerződtette a 138-szoros magyar jégkorong-válogatott Kóger Dánielt – számolt be róla a Fradi.hu. A 31 éves támadó december elsején csatlakozik a magyar bajnokság címvédőjéhez.

Kóger Dániel FTC-Telekom

Erste Liga: az FTC kilencgólos meccsen győzte le az Újpestet

2020-11-15 16:48:26

A címvédő FTC-Telekom 5–4-re legyőzte az ősi rivális Újpestet a jégkorong Erste Liga első vasárnapi mérkőzésén – írja az MTI.

Újpest jégkorong jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga

Férfi ob I: a visszatérő Varga Dénes 16 gólos győzelemre vezette az FTC-t

2020-11-06 21:38:15

Az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata 23–7-re győzött hazai pályán az ob I-ben sereghajtó Tatabánya ellen. A zöld-fehéreknél a sérüléséből visszatérő Varga Dénes volt a legeredményesebb négy góljával.

FTC-Telekom FTC vízilabda

Erste Liga: az FTC és a Dunaújváros is kikapott

2020-10-09 20:39:57

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján a Corona Brasov 6–4-re nyert az FTC-Telekom vendégeként, míg a Gyergyói Hoki Klub a Dunaújvárosi Acélbikák otthonában aratott 5–1-es győzelmet.

jégkorong Gyergyói HK FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Férfi vízilabda ob I: kilenc góllal nyert idegenben a Fradi

2020-10-09 20:22:48

Az FTC-Telekom könnyed, 14–5-ös győzelmet aratott a PVSK-Mecsek Füszért felett a férfi vízilabda ob I alapszakaszának pénteki játéknapján. Pohl Zoltán három lövésből három gólt szerzett.