Találatok a FTC-Telekom címkére

Találatok száma: 138

Férfi vízi ob I: az OSC legyőzte a címvédő FTC-t, és döntős

2021-05-16 14:08:34

Az OSC 10–9-re legyőzte a címvédő Ferencvárost a férfi vízilabda ob I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel bejutott a fináléba, s a Szolnok lesz az ellenfele.

férfi vízilabda ob I OSC FTC-Telekom

Férfi vízi ob I: négy góllal nyert az FTC a Szolnok ellen

2021-04-29 18:45:54

Az FTC-Telekom 11–7-re legyőzte a Szolnoki Dózsát csütörtökön a férfi vízilabda ob I alapszakaszának 29. fordulójában.

férfi vízilabda ob I Szolnoki Dózsa FTC-Telekom

Férfi vízi BL: színvonalas meccsen fontos győzelmet aratott az FTC

2021-04-21 20:45:45

Színvonalas meccsen fontos győzelmet aratott a Barceloneta ellen az FTC-Telekom a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, ám a lényeg csak az utolsó csoportfordulóban dől el.

vízilabda férfi vízilabda Bajnokok Ligája FTC-Telekom

Jégkorong MK: hatalmas esés! Dobott egy szaltót a DEAC játékosa – videó

2021-04-02 15:19:46

A DEAC cseh hokisa, Jan Dalecky óriásit esett a jégkorong Magyar Kupa debreceni négyes döntőjének első mérkőzésén, amelyen végül a debreceniek hosszabbításban diadalmaskodtak a Ferencváros felett. A 31 éves játékos akkora erővel csapódott a jégre, hogy csak segítséggel tudta elhagyni a jeget.

videó jégkorong Magyar Kupa jégkorong MK esés FTC-Telekom DEAC

Jégkorong MK: nem lesz címvédés, a DEAC kiejtette az FTC-t

2021-04-02 15:04:19

A jégkorong Magyar Kupa debreceni négyes döntőjének első mérkőzését a Ferencváros és a házigazda DEAC vívta egymással, és a színvonalas, sok kapura lövést, ám csak három gólt hozó találkozót a debreceniek nyerték meg hosszabbításban.

jégkorong Magyar Kupa jégkorong MK FTC-Telekom DEAC

Jégkorong: Tükörbe tudunk nézni, megtettünk mindent – Fodor

2021-03-30 18:35:04

A jégkorong Erste Liga legutóbbi két kiírásában aranyérmes FTC-Telekom vezetőedzője, Fodor Szabolcs nem elégedett azzal, hogy csapata ebben az évadban „csak” az elődöntőig jutott, de kárpótlást jelent neki a magyar bajnoki cím megszerzése – írja az MTI.

jégkorong Fodor Szabolcs FTC-Telekom Erste Liga

Férfi vízi ob I: magabiztosan nyert az FTC és a Szolnok is

2021-03-27 16:37:44

Az FTC-Telekom 18–9-re legyőzte a Szentest a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, míg a BVSC Zugló 19–12-re nyert a Kaposvár ellen. A Szolnoki Dózsa 18–8-ra győzött a Honvéd ellen, a Vasas 14–3-ra múlta felül a PVSK-t, az UVSE pedig idegenben nyert 13–9-re az Eger ellen.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda Szentes vízilabda Kaposvári VK FTC-Telekom BVSC vízilabda

Erste Liga: a kiesés szélén a DEAC; megmenekült az FTC

2021-03-23 20:15:44

A Corona Brasov hosszabbítás után 1–0-ra nyert a DEAC ellen a jégkorong Erste Liga elődöntőjének ötödik mérkőzésén, s már csak egy győzelem kell neki a továbbjutáshoz. A másik meccsen az FTC hátrányból felállva 3–1-re legyőzte a Csíkszeredát, így egyelőre versenyben maradt.

SC Csíkszereda Ferencváros jégkorong FTC-Telekom Erste Liga DEAC Csíkszereda

Erste Liga: kikapott az FTC; nagyot fordított a Brassó

2021-03-21 20:49:09

A jégkorong Erste Liga elődöntőjében a Csíkszereda hazai pályán 3–2-re legyőzte az FTC-t, így már csak egy siker választja el a finálétól. A másik elődöntőben a DEAC hiába vezetett otthon három góllal is, 7–5-ra kikapott a Brassótól, amely így összesítésben kiegyenlített (2–2).

FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga DEAC jégkorong DEAC Csíkszereda

Erste Liga: az FTC, a DEAC és a Csíkszereda elődöntős; a Vasas szépített

2021-03-09 17:41:38

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) rájátszásának negyeddöntőjében a keddi játéknapon a Csíkszereda 5–1-re legyőzte a Gyergyót, így már elődöntős, míg a Vasas fordított idegenben, és 5–1-re nyert a Corona Brasov ellen, így szépített a párharcban. Az FTC-Telekom 4–2-re legyőzte otthon a MAC Újbudát, ezzel szintén elődöntős, a DEAC pedig hosszabbításban gyűrte le az Újpestet, így harmadikként jutott be a legjobb négy közé.

Újpest Vasas MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom DEAC

Férfi vízilabda BL: háromgólos FTC-vereség a Brescia ellen

2021-03-05 17:54:59

Az FTC-Telekom 9–6-ra kikapott a Brescia ellen pénteken a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében a Duna Arénában.

férfi vízilabda BL FTC-Telekom Waterpolo FTC-Telekom Brescia

Férfi vízi BL: sima FTC-siker a Jadran Herceg Novi ellen

2021-03-04 20:02:04

A Ferencváros a harmadik sikerét is elkönyvelte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti tornáján: a zöld-fehérek a Barceloneta és a Dinamo Tbiliszi minapi legyőzése után csütörtök este 12–5-re verték meg a montenegrói Jadran Herceg Novit.

férfi vízilabda BL FTC-Telekom

Erste Liga: közel négyórás meccset nyert meg a MAC az FTC ellen

2021-03-03 18:17:01

Szerdán folytatódtak a jégkorong Erste Liga rájátszásának negyeddöntős összecsapásai. A második mérkőzésen a Corona Brasov 5–4-re legyőzte a Vasast, a Csíkszereda hosszabbítás után 2–1-re kikapott a Gyergyótól, a DEAC 4–3-ra nyert az Újpest ellen, míg a MAC Újbuda kétszeres hosszabbítás után győzte le 4–3-ra idegenben a Ferencvárost.

Újpesti TE Vasas jégkorong MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom Erste Liga

Férfi vízi BL: kiélezett meccset nyert meg az FTC a Barceloneta ellen

2021-03-02 14:15:52

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tavaszi folytatásán az FTC-Telekom 11–10-re legyőzte a CN Barcelonetát Budapesten, a Duna Arénában egy rendkívül fordulatos mérkőzésen.

férfi vízilabda BL FTC-Telekom Barceloneta

Férfi vízi ob I: negyednyi kihagyás, a BVSC legyőzte az FTC-t

2021-02-26 18:47:31

A BVSC 11–10-re legyőzte az FTC-t a férfi vízilabda ob I alapszakaszának pénteki játéknapján.

vízilabda férfi vízilabda ob I FTC-Telekom BVSC vízilabda

Erste Liga: legyőzte a Brassót, s az élről várja az alapszakasz végét az FTC

2021-02-21 19:44:00

Véget ért az alapszakasz a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) szereplő FTC-Telekom számára, miután vasárnap este lejátszotta utolsó meccsét is: 5–2-re győzött a listavezető Brassó otthonában, amivel megelőzte az erdélyieket. Ugyanakkor a Coronának még van három meccse – mindháromszor a Gyergyó ellen –, s ha ezeken legalább két pontot szerez, megnyeri az alapszakaszt.

jégkorong FTC-Telekom Erste Liga Corona Brasov

Erste liga: az FTC második helynél hátrébb nem zárhatja az alapszakaszt

2021-02-20 18:13:53

A Ferencváros 4–0-ra győzött a Gyergyói HK otthonában a jégkorong Erste Liga szombati első mérkőzésén – számolt be a Magyar Távirati Iroda. A Vasas ezt követően 7–2-re verte meg a Titánokat – ezzel óriási lépést tett a playoff felé.

jégkorong Vasas HC Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste liga

Erste Liga: négygólos MAC-siker hazai pályán a Fradi ellen

2021-02-06 18:27:48

A jégkorong Erste Liga szombati játéknapján a MAC Újbuda 5–1-re legyőzte otthon a Ferencvárost, a Gyergyó 3–2-re nyert a Titánok ellen, míg az Újpest 4–2-re kikapott a Csíkszereda vendégeként.

Újpest jégkorong MAC Újbuda Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: nyert az FTC, a MAC és a Csíkszereda

2021-01-21 17:36:58

Az éllovas FTC-Telekom 5–3-ra legyőzte a Vasast a jégkorong Erste Liga alapszakaszának csütörtöki játéknapján. A MAC hazai jégen, hosszabbításban legyűrte a Gyergyót (5–4), a Csíkszereda nagy különbséggel, 7–2-re nyert az Újpest vendégeként, és ugyancsak idegenben győzött a Brassó.