Találatok a ATP-vb címkére

Találatok száma: 150

ATP-vb: Medvegyev legyőzte Thiemet, ő az új világbajnok!

2020-11-22 21:57:26

Az orosz Danyill Medvegyev nyerte meg a férfi teniszezők Londonban rendezett ATP-világbajnokságát, a fináléban döntő szettben múlta felül az osztrák Dominic Thiemet. Medvegyev csak a második orosz teniszező, aki világbajnoki címet tudott szerezni, hazájából az első Nyikolaj Davigyenko volt 2009-ben.

Nyikolaj Davigyenko Dominic Thiem Danyiil Medvegyev ATP-vb

ATP-vb: holland, horvát duó sikere a párosoknál

2020-11-22 21:09:52

Wesley Koolhof és Nikola Mektic sikerét hozta a párosok döntője a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán.

tenisz ATP-vb

ATP-vb: itt az újabb szenzáció! Nadal kikapott Medvegyevtől

2020-11-22 00:01:58

Teniszben, az ATP-világbajnokság elődöntőjének második meccsén is meglepetés született! A spanyol Rafael Nadal három szettben kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől.

ATP ATP-vb Danyil Medvegyev Rafael Nadal tenisz

ATP-vb: Thiem elképesztő végjátékban legyőzte Djokovicsot, döntős!

2020-11-21 18:10:05

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként az ATP-világbajnokság döntőjébe, mivel három szettben legyőzte a világelső szerb Novak Djokovicsot. Ellenfele a Rafael Nadal–Danyiil Medvegyev találkozó győztese lesz a londoni fináléban.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Dominic Thiem Danyiil Medvegyev ATP-vb

ATP-vb: legyőzte Zverevet, ezzel elődöntős Djokovics

2020-11-20 18:02:26

A világelső Novak Djokovics két játszmában legyőzte a német Alexander Zverevet a férfi teniszezők Londonban zajló ATP-világbajnokságán, így elődöntőbe jutott, ahol az osztrák Dominic Thiemmel találkozik. Danyiil Medvegyev szintén két szettben verte Diego Schwartzmant, aki így nyert meccs nélkül búcsúzott.

Novak Djokovics Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Nadal szoros mérkőzésen verte Cicipaszt, és ezzel továbbjutott

2020-11-19 16:35:12

A londoni rendezésű tenisz ATP-világbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában a spanyol Rafael Nadal a görög Sztefanosz Cicipaszt, az orosz Andrej Rubljov az osztrák Dominic Thiemet győzte le.

Dominic Thiem Andrej Rubljov ATP-világbajnokság ATP-vb ATP London

ATP-vb: Djokovics simán kikapott Medvegyevtől

2020-11-18 17:51:47

A londoni rendezésű tenisz ATP-világbajnokság csoportkörének második fordulójában a 2018-as világbajnok, Alexander Zverev a vb-újonc argentin Diego Schwartzman ellen diadalmaskodott három játszmában, így az utolsó fordulóban a világelső Novak Djokovics ellen kell bebiztosítania helyét az elődöntőben.

Diego Schwartzman Alexander Zverev ATP-világbajnokság ATP-vb

ATP-vb: a címvédő kiizzadta, Nadallal küzd az elődöntőért

2020-11-17 17:40:13

A férfi teniszezők év végi világbajnokságán a London 2020 csoport 2. fordulójában az osztrák Dominic Thiem két rövidítéses szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt. Az esti meccsen Sztefanosz Cicipasz legyűrte Andrej Rubljovot, ezzel Thiem csoportelsőként a négy között, az orosz pedig kiesett.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Dominic Thiem Andrej Rubljov ATP-vb

ATP-vb: Djokovics könnyed győzelemmel kezdte a tornát

2020-11-16 17:19:06

A világelső Novak Djokovics 6:3, 6:2-re legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a londoni tenisz ATP-világbajnokság csoportkörének első fordulójában.

tenisz Novak Djokovics Diego Schwartzman ATP-világbajnokság ATP-vb

ATP-vb: Nadal az orosz Rubljov legyőzésével rajtolt

2020-11-15 23:04:01

Rafael Nadal két szettben legyőzte Andrej Rubljovot a férfi teniszezők ATP-világbajnokságának vasárnapi nyitónapján a londoni O2 Arenában – írja az MTI.

Rafael Nadal Andrej Rubljov ATP-vb

ATP-vb: Thiem legyőzte a címvédőt a tavalyi döntő „visszavágóján”

2020-11-15 18:34:27

A londoni tenisz ATP-világbajnokság csoportkörének első mérkőzésén az osztrák Dominic Thiem három szettben, 7:6, 4:6, 6:3-ra legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Dominic Thiem ATP-vb

Tenisz: „Tudom, miért vagyok itt: a trófeáért” – Djokovics elszántan várja az ATP-vb-t

2020-11-15 09:25:13

Alexander Zverev sajnálja, hogy a téma elterelődött a sportról, és továbbra is tagadja a vádakat, melyek szerint bántalmazta korábbi barátnőjét.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Novak Djokovics Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Nadal, Thiem, Rubljov és a címvédő egy csoportban

2020-11-12 20:42:50

A címvédő görög Sztefanosz Cicipasz a Roland Garros-bajnok spanyol Rafael Nadallal, a US Open-győztes osztrák Dominic Thiemmel, valamint az orosz Andrej Rubljovval került egy csoportba a vasárnap rajtoló londoni tenisz ATP-világbajnokság csütörtöki sorsolásán.

Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Andrej Rubljov ATP-vb

Tenisz: a címvédő és a 2018-as győztes helye is biztos a vb-n

2020-10-12 14:19:09

A címvédő Sztefanosz Cicipasz, illetve a 2018-as győztes Alexander Zverev is biztosan indulhat Londonban a férfi teniszezők idei ATP-világbajnokságán – írja MTI.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Alexander Zverev ATP-világbajnokság ATP-vb

ATP-vb: Medvegyev a negyedik résztvevője a londoni tornának

2020-09-14 15:13:09

Danyiil Medvegyev tette biztossá negyedikként a részvételét a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságán.

tenisz Danyiil Medvegyev ATP-vb

Tenisz: Bautista egyik célja, hogy karrierje során ATP-vb-n szerepeljen

2020-05-19 14:20:33

Roberto Bautista Agut spanyol teniszező céljai között szerepel, hogy karrierje során ATP-világbajnokságon szerepelhessen.

tenisz Roberto Bautista ATP-vb

ATP-vb: Cicipasz fordított, legyőzte Thiemet a döntőben

2019-11-17 21:54:00

A londoni ATP-világbajnokság döntőjében a görög Sztefanosz Cicipasz fordított, így 6:7, 6:2, 7:6-ra legyőzte az osztrák Dominic Thiemet.

tenisz férfi tenisz Sztefanosz Cicipasz Dominic Thiem ATP-világbajnokság ATP-vb

Cicipasz három szettben legyőzte Thiemet az ATP-vb döntőjében

2019-11-17 14:48:03

ATP-vb: Cicipasz túl nagy falat volt Federernek; Thiem is döntős

2019-11-16 15:17:05

A görög Sztefanosz Cicipasz bejutott a döntőbe a londoni ATP-világbajnokságon, miután a legjobb négy között két szettben, 6:3, 6:4-re legyőzte Roger Federert. Az esti találkozón Dominic Thiem két szettben diadalmaskodott a címvédő Alexander Zverev felett.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Roger Federer ATP-vb

ATP-vb: Nadal óriási csatát nyert meg, de így sem jutott tovább

2019-11-15 18:09:17

Rafael Nadal óriási csatában, 2 óra 52 perces mérkőzésen 6:7, 6:4, 7:5-re legyőzte Sztefanosz Cicipaszt a londoni ATP-világbajnokságon az Andre Agassi-csoport 3. fordulójában, de így sem jutott be a legjobb négy közé, mert a címvédő Alexander Zverev az esti programban 6:4, 7:6-ra megverte Danyiil Medvegyevet.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Danyiil Medvegyev Alexander Zverev ATP-vb