nemzetisport.hu 2020.07.20 11:52 Frissítve: 2021.05.30 22:25

AZ NB III NYUGATI CSOPORT 2020–21-ES IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

Az NB III 2020–2021-es idényének végén a három csoportgyőztes feljut az NB II-be, míg a 16–20. helyezett, valamint a legrosszabb 15. helyezett kiesik. Az NB I-es és NB II-es klubok tartalékcsapatai (Fehérvár II, Puskás Akadémia II, ZTE II) nem juthatnak fel, illetve azok mérkőzésenként maximum négy, 1999. december 31. előtt született labdarúgót nevezhetnek.

A NYUGATI CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
  1. III. Kerületi TVE 38 27 7 4 90–22 +68 88
  2. Mosonmagyaróvár 38 22 8 8 79–35 +44 74
  3. Veszprém 38 20 10 8 62–44 +18 70
  4. Nagykanizsa 38 19 9 10 77–50 +27 66
  5. Tatabánya 38 18 7 13 56–40 +16 61
  6. SC Sopron 38 17 10 11 55–49   +6 61
  7. Lipót 38 17 9 12 66–58   +8 60
  8. Puskás Akadémia II 38 17 5 16 66–51 +15 56
  9. Komárom 38 17 5 16 52–58   –6 56
10. Balatonfüred 38 15 7 16 69–58 +11 52
11. Érd 38 14 9 15 49–56   –7 51
12. Bicske 38 14 8 16 42–50   –8 50
13. ZTE II 38 12 13 13 56–63   –7 49
14. Pápai Perutz 38 13 9 16 48–56   –8 48
15. Fehérvár II 38 13 8 17 52–58   –6 47
16. Gárdony 38 12 8 18 58–82 –24 44
17. BKV Előre 38 10 14 14 46–60 –14 44
18. THSE-Szabadkikötő 38 10 7 21 63–82 –19 37
19. Ménfőcsanak 38 7 8 23 37–72 –35 29
20. Nagyatád38433134–113–7915

 

KELETI CSOPORT

KÖZÉP-CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, NYUGATI CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár 0–0
Érd–Gárdony 0–0
BKV Előre–Komárom 0–1
Balatonfüred–ZTE II 0–0
Veszprém–Fehérvár II 2–1
Nagyatád–Nagykanizsa 1–2
Tatabánya–Bicske 2–0
III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak 1–0
Sopron–Pápa 1–2
Lipót–THSE-Szabadkikötő 6–2

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Mol Fehérvár II–Puskás Akadémia II 1–2
Ménfőcsanak–Tatabányai SC 0–1
THSE-Szabadkikötő–SC Sopron 3–1
Nagyatádi FC–Bicskei TC 1–2
FC Nagykanizsa–VLS Veszprém 1–1
Mosonmagyaróvár–Balatonfüredi FC 3–0
Zalaegerszegi TE FC II–BKV Előre 1–1
Komárom VSE–Érdi VSE 0–1
Lipót Pékség SE–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2–2
Pápai Perutz FC–III. Kerületi TVE 0–3

3. FORDULÓ
augusztus 12.

BKV Előre–Credobus Mosonmagyaróvári TE 0–1
Érdi VSE–Zalaegerszegi TE FC II 5–0
Balatonfüredi FC–Mol Fehérvár II 0–1
Puskás Akadémia II–FC Nagykanizsa 1–4
VLS Veszprém–Bicskei TC 2–0
Nagyatádi FC–Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak 1–1
Tatabányai SC–Pápai Perutz FC 1–3
III. Kerületi TVE–THSE-Szabadkikötő 1–0
SC Sopron–Lipót Pékség SE 1–1
Komárom–Gárdony 3–1

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Mol Fehérvár II–BKV Előre 1–1
Ménfőcsanak–VLS Veszprém 1–2
Lipót Pékség SE–III. Kerületi TVE 0–2
THSE-Szabadkikötő–Tatabányai SC 1–2
Bicskei TC–Puskás Akadémia II 2–1
FC Nagykanizsa–Balatonfüredi FC 4–1
Mosonmagyaróvár–Érdi VSE 0–1
SC Sopron–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 1–1
Zalaegerszegi TE FC II–Komárom VSE 2–2
Pápai Perutz FC–Nagyatádi FC 5–2

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak 3–1
Érd–Fehérvár II 2–0
BKV Előre–Nagykanizsa 2–1
Balatonfüred–Bicske 2–3
Veszprém–Pápa 2–1
Nagyatád–THSE-Szabadkikötő 4–1
ZTE II–Gárdony 4–3
Tatabánya–Lipót 1–0
III. Kerületi TVE–Sopron 3–0
Komárom–Mosonmagyaróvár 0–1

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Sopron–Tatabánya 0–4
Lipót–Nagyatád 3–1
THSE-Szabadkikötő–Veszprém 3–0
Ménfőcsanak–Balatonfüred 5–0
Bicske–BKV Előre 3–0
Nagykanizsa–Érd 0–2
III. Kerületi TVE–Gárdony 3–0
Fehérvár II–Komárom 0–1
Mosonmagyaróvár–ZTE II 2–1
szeptember 23.

Pápa–Puskás Akadémia II 2–2

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Gárdony–Mosonmagyaróvár 3–1
Puskás Akadémia II–THSE-Szabadkikötő 2–1
Mol Fehérvár FC II–ZTE II 1–1
Érd–Bicske 2–0
BKV Előre–Ménfőcsanak 3–4
Balatonfüred–Pápa 0–2
Veszprém–Lipót 3–2
Nagyatád–Sopron 0–3
Komárom–Nagykanizsa 1–0
Tatabánya–III. Kerületi TVE 1–2

8. FORDULÓ
szeptember 5.

Fehérvár II–Mosonmagyaróvár 3–2
Tatabányai SC–Gárdony 6–1
III. Kerületi TVE–Nagyatádi FC 7–0
Lipót–Puskás Akadémia II 4–2
Ménfőcsanak–Érdi VSE 1–1
Nagykanizsa–ZTE II 1–1
SC Sopron–VLS Veszprém 4–1
Pápai Perutz FC–BKV Előre 3–2
Bicske–Komárom 2–1
szeptember 23.
THSE-Szabadkikötő–Balatonfüred 5–4

9. FORDULÓ
szeptember 9.

ZTE FC II–Bicskei TC 2–2
Érdi VSE–Pápai Perutz FC 2–1
Balatonfüredi FC–Lipót Pékség SE 0–3
Puskás Akadémia II–SC Sopron 0–1
Nagyatádi FC–Tatabányai SC 0–3
Gárdony–Mol Fehérvár FC II 0–1
Mosonmagyaróvár–FC Nagykanizsa 2–1
Komárom VSE–Ménfőcsanak 1–0
október 14.
VLS Veszprém–III. kerületi TVE 2–2
BKV Előre–THSE-Szabadkikötő 3–1

10. FORDULÓ
szeptember 13.
Ménfőcsanak–
ZTE II 3–1
III. Kerületi TVE–Puskás Akadémia II 2–0
Lipót–BKV Előre 3–3
Bicskei TC–Mosonmagyaróvár 1–3
FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár II 1–5
Nagyatádi FC–Gárdony 2–3
SC Sopron–Balatonfüredi FC 2–0
Pápai Perutz FC–Komárom VSE 1–1
október 28.
Tatabánya–Veszprém 0–1
november 25.
THSE-Szabadkikötő–Érd 2–3

11. FORDULÓ
szeptember 27.

Fehérvár II–Bicske 2–1
Puskás Akadémia II–Tatabánya 1–2
BKV Előre–Sopron 0–1
Balatonfüred–III. Kerületi TVE 2–1
Gárdony–Nagykanizsa 0–4
Mosonmagyaróvár–Ménfőcsanak 2–0
Pápa–ZTE II 0–1
Komárom–THSE-Szabadkikötő 3–2
Érd–Lipót 2–3
Veszprém–Nagyatád 5–0

12. FORDULÓ
október 4.

Lipót–Komárom 3–1
THSE-Szabadkikötő–ZTE II 0–2
Ménfőcsanak–Fehérvár II 1–1
Bicske–Nagykanizsa 1–1
Veszprém–Gárdony 1–1
Nagyatád–Puskás Akadémia II 0–2
Tatabánya–Balatonfüred 0–2
III. Kerületi TVE–BKV Előre 1–0
Sopron–Érd 2–1
Pápa–Mosonmagyaróvár 0–0

13. FORDULÓ
október 10.

Puskás Akadémia II–Veszprém 0–0
Fehérvár II–Pápa 2–0
BKV Előre–Tatabánya 1–1
Balatonfüred–Nagyatád 6–1
Nagykanizsa–Ménfőcsanak 5–0
Mosonmagyaróvár–THSE-Szabadkikötő 6–0
ZTE II–Lipót 1–2
Komárom–Sopron 1–3
Érd–III. Kerületi TVE 0–3
Gárdony–Bicske 2–0

14. FORDULÓ
október 18.

Puskás Akadémia II–Gárdony 2–2
Veszprém–Balatonfüred 2–2
Nagyatád–BKV Előre 1–2
III. Kerületi TVE–Komárom 3–1
Lipót–Mosonmagyaróvár 0–6
THSE-Szabadkikötő–Fehérvár II 1–1
Ménfőcsanak–Bicske 0–3
Sopron–ZTE II 2–1
Pápa–Nagykanizsa 1–2
november 18.

Érd–Tatabánya 2–0

15. FORDULÓ
október 25.

Fehérvár II–Lipót 0–2
Bicske–Pápa 1–0
Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő 3–1
Mosonmagyaróvár–Sopron 4–0
III. Kerületi TVE–ZTE II 4–0
Komárom–Tatabánya 1–0
Gárdony–Ménfőcsanak 5–1
BKV Előre–Veszprém 0–3
Balatonfüred–Puskás Akadémia II 3–1
december 2.
Nagyatád–Érd 0–3 – játék nélkül

16. FORDULÓ
november 1.

Puskás Akadémia II–BKV Előre 1–2
Nagyatád–Komárom 2–2
III. Kerületi TVE–Mosonmagyaróvár 0–0
Lipót–Nagykanizsa 4–2
THSE-Szabadkikötő–Bicske 2–2
Balatonfüred–Gárdony 3–0
Sopron–Fehérvár II 1–3
Tatabánya–ZTE II 1–2
november 18.
Pápa–Ménfőcsanak 2–1
december 9.
Veszprém–Érd 2–0

17. FORDULÓ
november 8.

ZTE II–Nagyatád 1–1
Fehérvár II–III. Kerületi TVE 0–4
Bicske–Lipót 1–1
Nagykanizsa–Sopron 4–1
Mosonmagyaróvár–Tatabánya 2–0
Komárom–Veszprém 1–0
BKV Előre–Balatonfüred 1–1
Gárdony–Pápa 5–1
Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő 0–6
december 11.

Érd–Puskás Akadémia II 0–5

18. FORDULÓ
november 14.

Puskás Akadémia II–Komárom 3–2
Balatonfüred–Érd 1–1
Veszprém–ZTE II 1–0
Nagyatád–Mosonmagyaróvár 0–5
III. Kerületi TVE–Nagykanizsa 4–4
BKV Előre–Gárdony 3–1
THSE-Szabadkikötő–Pápa 2–2
november 18.
Sopron–Bicske 1–1
december 2.
Lipót–Ménfőcsanak 2–1
Tatabánya–Fehérvár II 2–0

19. FORDULÓ
november 22.

Fehérvár II–Nagyatád 3–0 – játék nélkül
Ménfőcsanak–Sopron 0–6
Lipót–Pápa 0–0
Bicske–III. Kerületi TVE 0–1
Nagykanizsa–Tatabánya 2–1
Mosonmagyaróvár–Veszprém 2–1
ZTE II–Puskás Akadémia II 2–0
Komárom–Balatonfüred 0–6
Érd–BKV Előre 1–1
Gárdony–THSE-Szabadkikötő 3–3

20. FORDULÓ
november 29.

Fehérvár II–Veszprém 1–3
Gárdony–Érd 2–1
Komárom–BKV Előre 3–1
ZTE II–Balatonfüred 3–0
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II 3–0
Nagykanizsa–Nagyatád 3–0 – játék nélkül
Bicske–Tatabánya 0–0
THSE-Szabadkikötő–Lipót 1–3
Ménfőcsanak
–III. Kerületi TVE 2–1
Pápa–Sopron 0–1

21. FORDULÓ
december 6.

Nagyatád–Bicske 0–3 – játék nélkül
Sopron–THSE-Szabadkikötő 2–1
III. Kerületi TVE–Pápa 3–0
Tatabánya–Ménfőcsanak
Veszprém–Nagykanizsa 3–3
Puskás Akadémia II–Fehérvár II 5–0
Balatonfüred–Mosonmagyaróvár 3–1
BKV Előre–ZTE II 1–1
Érd–Komárom 1–0
Gárdony–Lipót 1–4

22. FORDULÓ
Február 27.
ZTE II–Érd 1–1
Február 28.
Fehérvár II–Balatonfüred 1–4
THSE-Szabadkikötő–III. Kerületi TVE 0–4
Gárdony–Komárom 2–1
Mosonmagyaróvár–BKV Előre 1–1
Nagykanizsa–Puskás Akadémia II 1–2
Bicske–Veszprém 0–1
Ménfőcsanak–Nagyatád 1–2
Pápa–Tatabánya 1–0
Lipót–Sopron 1–1

23. FORDULÓ
március 6.
Tatabánya
–THSE-Szabadkikötő 2–0
március 7.

Gárdony–Sopron 1–0
Puskás Akadémia II–Bicske 7–2
Komárom–ZTE II 2–2
Veszprém–Ménfőcsanak 0–0
III. Kerületi TVE–Lipót 2–0
Nagyatád–Pápa 1–2
Balatonfüred–Nagykanizsa 0–2
BKV Előre–Fehérvár II 0–2
Érd–Mosonmagyaróvár 1–2

24. FORDULÓ
március 14.

Fehérvár II–Érd 2–1
THSE-Szabadkikötő–Nagyatád 4–1
Gárdony–ZTE II 4–0
Sopron–III. Kerületi TVE 0–0
Nagykanizsa–BKV Előre 3–1
Bicske–Balatonfüred 0–0
Ménfőcsanak–Puskás Akadémia II 0–1
Pápa–Veszprém 1–0
Lipót–Tatabánya 2–1
Mosonmagyaróvár–Komárom 6–0

25. FORDULÓ
március 21.

Puskás Akadémia II–Pápa 4–1
ZTE II–Mosonmagyaróvár 1–1
Veszprém–THSE-Szabadkikötő 1–0
Tatabánya–Sopron 3–1
Nagyatád–Lipót 0–2
Balatonfüred–Ménfőcsanak 2–0
BKV Előre–Bicske 1–0
Érd–Nagykanizsa 1–1
Gárdony–III. Kerületi TVE 1–3
április 7.
Komárom–Fehérvár II 0–3

26. FORDULÓ
március 27.

THSE-Szabadkikötő–Puskás Akadémia II 0–1
ZTE FC II–Fehérvár II 3–2
SC Sopron–Nagyatád 2–1
Bicske–Érd 2–0
Ménfőcsanak–BKV Előre 1–1
Pápai Perutz–Balatonfüred 2–1
Lipót–Veszprém 1–2
Mosonmagyaróvár–Gárdony 2–2
Nagykanizsa–Komárom 3–0
III. Kerületi TVE–Tatabányai SC 2–2

27. FORDULÓ
április 4.

Nagyatád–III. Kerületi TVE 0–3játék nélkül
Gárdony–Tatabánya 2–2
Puskás Akadémia II–Lipót 1–0
ZTE FC II–Nagykanizsa 0–0
Veszprém–Sopron 1–1
Balatonfüred–THSE-Szabadkikötő 4–1
BKV Előre–Pápai Perutz 1–1
Érd–Ménfőcsanak 2–0
Komárom–Bicske 2–0
Mosonmagyaróvár–Mol Fehérvár II 1–0

28. FORDULÓ
április 10.
Tatabánya
–Nagyatád 1–0
április 11.

Fehérvár II–Gárdony 3–0
THSE-Szabadkikötő–BKV Előre 1–2
Sopron–Puskás Akadémia II 1–1
Pápa–Érd 1–2
Lipót–Balatonfüred 3–3
III. Kerületi TVE–Veszprém 3–0
Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár 4–1
Bicske–ZTE II 1–0
Ménfőcsanak–Komárom 1–2

29. FORDULÓ
április 14.

Veszprém–Tatabánya 1–0
Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE 0–2
Balatonfüred–Sopron 0–1
BKV Előre–Lipót 1–4
Érd–THSE-Szabadkikötő 1–3
Komárom–Pápa 2–1
ZTE II–Ménfőcsanak 2–2
Mosonmagyaróvár–Bicske 2–1
Fehérvár II–Nagykanizsa 1–2
Gárdony–Nagyatád 3–2

30. FORDULÓ
április 18.

Tatabánya–Puskás Akadémia II 1–0
ZTE II–Pápa 0–3
THSE-Szabadkikötő–Komárom 0–2
Sopron–BKV Előre 1–1
III. Kerületi TVE–Balatonfüred 2–1
Nagykanizsa–Gárdony 5–1
Bicske–Fehérvár II 3–2
Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár 0–1
Lipót–Érd 3–1
Nagyatád–Veszprém 1–5

31. FORDULÓ
április 25.

Puskás Akadémia II–Nagyatád 2–0
ZTE II–THSE-Szabadkikötő 1–3
Fehérvár II–Ménfőcsanak 3–0
Komárom–Lipót 3–0
Mosonmagyaróvár–Pápa 2–0
Nagykanizsa–Bicske 2–1
Gárdony–Veszprém 1–5
Balatonfüred–Tatabánya 0–1
BKV Előre–III. Kerületi TVE 1–0
Érd–Sopron 1–4n

32. FORDULÓ
április 28.

Veszprém–Puskás Akadémia II 3–1
Nagyatád–Balatonfüred 2–3
Ménfőcsanak–Nagykanizsa 3–0
Pápa–Fehérvár II 1–1
Lipót–ZTE II 0–1
Sopron–Komárom 0–3
III. Kerületi TVE–Érd 0–1
Bicske
–Gárdony 1–0
Tatabánya–BKV Előre 1–1
május 26.
THSE-Szabadkikötő
–Mosonmagyaróvár 4–3

33. FORDULÓ
május 2.

ZTE II–Sopron 2–1
Tatabánya–Érd 1–1
Fehérvár II–THSE-Szabadkikötő 2–2
Balatonfüred
–Veszprém 3–0
BKV Előre–Nagyatád 4–1
Gárdony–Puskás Akadémia II 0–4
Komárom–III. Kerületi TVE 1–2
Mosonmagyaróvár–Lipót 4–0
Nagykanizsa–Pápa 3–2
Bicske–Ménfőcsanak 1–0

34. FORDULÓ
május 9.

Puskás Akadémia II–Balatonfüred 1–2
ZTE II–III. Kerületi TVE 0–6
THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa 1–0
Veszprém–BKV Előre 0–0
Sopron–Mosonmagyaróvár 1–1
Lipót–Fehérvár II 0–0
Ménfőcsanak–Gárdony 1–0
Érd–Nagyatád 4–2
Pápa–Bicske 0–0
Tatabánya–Komárom 2–1

35. FORDULÓ
május 12.

BKV Előre–Puskás Akadémia II 1–0
Érd–Veszprém 0–1
Komárom–Nagyatád 4–0
ZTE II–Tatabánya 3–1
Mosonmagyaróvár–III. Kerületi TVE 1–1
Fehérvár II–Sopron 0–2
Nagykanizsa–Lipót 3–0
Gárdony–Balatonfüred 1–0
Ménfőcsanak–Pápa 2–0
Bicske–THSE-Szabadkikötő 1–0

36. FORDULÓ
május 16.

Lipót–Bicske
Sopron–Nagykanizsa
III. Kerületi TVE–Fehérvár II
Tatabánya–Mosonmagyaróvár
Nagyatád–ZTE II
Veszprém–Komárom
Puskás Akadémia II–Érd
Balatonfüred–BKV Előre
Pápa–Gárdony
THSE-Szabadkikötő–Ménfőcsanak

37. FORDULÓ
május 23.

ZTE II–Veszprém 6–2
Fehérvár II–Tatabánya 1–1
Érd–Balatonfüred 1–1
Komárom–Puskás Akadémia II 1–0
Nagykanizsa–III. Kerületi TVE 0–0
Bicske–SC Sopron 0–1
Gárdony–BKV Előre 3–2
Ménfőcsanak–Lipót 0–0
Pápa–THSE-Szabadkikötő 2–2
Mosonmagyaróvár–Nagyatád 3–0 – játék nélkül

38. FORDULÓ
május 30.

Pápa–Lipót 2–1
SC Sopron–Ménfőcsanak 4–2
III. Kerületi TVE–Bicske 5–1
Tatabánya–Nagykanizsa 3–0
Nagyatád–Fehérvár II 2–1
Veszprém–Mosonmagyaróvár 2–0
Puskás Akadémia II–Zalaegerszegi TE II 2–1
Balatonfüred–Komárom VSE 3–1
BKV Előre–Érd 1–1
THSE-Szabadkikötő–Gárdony 3–1

NYUGATI CSOPORT 2019–2020

2021.07.06 10:08:01

Labdarúgó NB II CS. M.

Az NB I-ből a 2020–2021-es idény végén kiesett Budafok a III. Kerültei TVE ellen lép pályára az első fordulóban.

2021.07.05 22:16:55

Labdarúgó NB II F. B.

NB II-ES PIACFIGYELŐ. A III. Kerület, a Szentlőrinc, a Soroksár, az Ajka és a Békéscsaba tovább erősítette keretét.

2021.06.04 11:35:40

Labdarúgó NB II MALONYAI PÉTER

A Vasas elnöke feljelenti klubját, a csapat nem játszhat otthon, az adósság örök…