nemzetisport.hu 2019.08.02 08:30 Frissítve: 2019.11.24 16:36

AZ NB III NYUGATI CSOPORT 2019–20-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. Érdi VSE 16 11 3 2 33–12 +21  36
  2. III. kerületi TVE 16 10 4 2 37–17 +20  34
  3. Lipót SK 16 10 3 3 27–14 +13  33
  4. Pápai FC 16 8 4 4 23–19 +4  28
  5. FC Nagykanizsa 16 8 3 5 24–21 +3  27
  6. Ménfőcsanak ESK 16 7 6 3 20–15 +5  27
  7. Veszprém 16 5 5 6 18–14 +4  20
  8. Komárom VSE 16 5 5 6 23–20 +3  20
  9. Mosonmagyaróvár MTE 16 5 4 7 24–27 –3  19
10. Bicskei TC 16 4 6 6 16–20 –4  18
11. Sárvár FC 16 4 6 6 14–19 –5  18
12. Puskás Akadémia FC II 16 5 2 9 24–25 –1  17
13. BKV Előre 16 4 5 7 15–21 –6  17
14. Mol Fehérvár II 16 2 7 7 11–23 –12  13
15. Hévíz SK 16 3 3 10 18–34 –16  12
16. Balatonlelle SE 16 2 4 10 10–36 –26  10

KELETI CSOPORT
KÖZÉP-CSOPORT

NB III, 2019–2020, NYUGATI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap

Érdi VSE–Hévíz SK 7–0
Veszprém–Sárvár FC 1–1
Balatonlelle SE–Pápai FC 0–3
BKV Előre–Mol Fehérvár FC II 0–0
Mosonmagyaróvári TE–Ménfőcsanak ESK 0–1
FC Nagykanizsa–Lipót SK 2–0
III. Kerületi TVE–Komárom VSE 1–1
Bicskei TC–Puskás Akadémia FC II 2–2

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Puskás Akadémia FC II–III. Kerületi TVE 1–2
Mol Fehérvár FC II–Balatonlelle 3–2
Komárom VSE–FC Nagykanizsa 4–2
Lipót SK–Mosonmagyaróvár 0–2
Pápai FC–Veszprém 2–1
Sárvár FC–Érdi VSE 0–3
Hévíz SK–Bicskei TC 0–2
Ménfőcsanak ESK–BKV Előre 1–1

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap

Érd–Pápai FC 1–1
Veszprém–Mol Fehérvár FC II 0–0
Balatonlelle–Ménfőcsanak 2–0
BKV Előre–Lipót SK 1–3
Mosonmagyaróvár–Komárom VSE 5–1
FC Nagykanizsa–Puskás Akadémia II 2–1
III. Ker. TVE–Bicskei TC 3–2
Hévíz SK–Sárvár FC 2–2

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap

Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvári TE 2–1
Mol Fehérvár FC II–Érdi VSE 0–1
III. Ker. TVE–Hévíz SK 1–0
Bicskei TC–FC Nagykanizsa 1–3
Komárom VSE–BKV Előre 2–0
Lipót SK–Balatonlelle SE 2–0
Pápai FC–Sárvár FC 1–1
Ménfőcsanak ESK–Veszprém 1–1

5. FORDULÓ
Szeptember 1., vasárnap

Érd–Ménfőcsanak ESK 0–0
Veszprém–Lipót SK 1–1
Balatonlelle–Komárom VSE 0–5
BKV Előre–Puskás Akadémia II 2–1
Mosonmagyaróvár–Bicskei TC 1–1
FC Nagykanizsa–III. Ker. TVE 0–3
Sárvár FC–Mol Fehérvár FC II 1–0
Hévíz SK–Pápai FC 0–2

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap

Mol Fehérvár FC II–Pápai FC 0–2
Puskás Akadémia II–Balatonlelle 4–0
FC Nagykanizsa–Hévíz SK 2–1
III. Ker. TVE–Mosonmagyaróvár 5–1
Bicskei TC–BKV Előre 1–0
Komárom VSE–Veszprém 0–1
Lipót SK–Érdi VSE 3–1
Ménfőcsanak ESK–Sárvár FC 1–0

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap

Érdi VSE–Komárom VSE 2–0
Veszprém–Puskás Akadémia II 1–0
Balatonlelle–Bicskei TC 2–2
BKV Előre–III. Ker. TVE 1–1
Mosonmagyaróvár–FC Nagykanizsa 2–1
Pápai FC–Ménfőcsanak 0–3
Sárvár FC–Lipót SK 0–0
Hévíz SK–Mol Fehérvár FC II 2–2

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap

Puskás Akadémia II–Érdi VSE 0–2
Ménfőcsanak–Mol Fehérvár FC II 0–0
Mosonmagyaróvári TE–Hévíz SK 3–0
FC Nagykanizsa–BKV Előre 1–3
III. Kerületi TVE–Balatonlelle 5–0
Bicskei TC–Veszprém 1–0
Komárom VSE–Sárvár FC 0–1
Lipót SK–Pápai FC 0–1

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap

Mol Fehérvár FC II–Lipót SK 1–5
Érdi VSE–Bicskei TC 2–1
Veszprém–III. Kerületi TVE 3–1
Balatonlelle–FC Nagykanizsa 0–3
BKV Előre–Mosonmagyaróvári TE 2–1
Pápai FC–Komárom VSE 1–1
Sárvár FC–Puskás Akadémia II 1–4
Hévíz SK–Ménfőcsanak 2–3

10. FORDULÓ
Október 12., szombat

Puskás Akadémia II–Pápai FC 1–2
BKV Előre–Hévíz SK 2–1
Mosonmagyaróvár–Balatonlelle 0–0
FC Nagykanizsa–Veszprém 2–1
III. Kerületi TVE–Érd 1–3
Bicskei TC–Sárvár FC 1–1
Komárom VSE–Mol Fehérvár FC II 3–0
Lipót SK
–Ménfőcsanak 1–0

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap

Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II 1–2
Érd–FC Nagykanizsa 2–2
Veszprém–Mosonmagyaróvár 3–0
Balatonlelle–BKV Előre 1–1
Pápai FC–Bicskei TC 1–2
Sárvár FC–III. Kerületi TVE 1–2
Hévíz SK–Lipót SK 0–1
Ménfőcsanak–Komárom VSE 1–1

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap

Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak 2–3
Balatonlelle–Hévíz SK 0–3
BKV Előre–Veszprém 0–0
Mosonmagyaróvár–Érd 1–3
FC Nagykanizsa–Sárvár FC 1–0
III. Kerületi TVE–Pápai FC 4–1
Bicskei TC–Mol Fehérvár FC II 0–0
Komárom VSE–Lipót SK 1–2

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap

Mol Fehérvár FC II–III. Kerületi TVE 0–2
Érd–BKV Előre 2–1
Veszprém–Balatonlelle 0–1
Lipót SK–Puskás Akadémia II 2–1
Pápai FC–FC Nagykanizsa 0–2
Sárvár FC–Mosonmagyaróvár 0–1
Hévíz SK–Komárom VSE 2–2
Ménfőcsanak–Bicskei TC 2–0

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap

Puskás Akadémia II–Komárom VSE 2–1
Veszprém–Hévíz SK 4–1
Balatonlelle–Érdi VSE 0–2
BKV Előre–Sárvár FC 0–2
Mosonmagyaróvár–Pápai Perutz FC 3–3
FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II 0–0
III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak 3–0
Bicskei TC–Lipót SK 0–2

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap

Mol Fehérvár FC II–Mosonmagyaróvár 2–2
Érdi VSE
–Veszprém 2–1
Komárom VSE–Bicskei TC 1–0
Lipót Pékség–III. Kerületi TVE 3–3
Pápai Perutz FC–BKV Előre 2–0
Sárvár FC–Balatonlelle 2–2
Hévíz SK–Puskás Akadémia II 3–1
Ménfőcsanak–FC Nagykanizsa 1–1

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap

Hévíz SK–Érd 1–0
Sárvár FC–Veszprém 2–1
Pápai FC–Balatonlelle 1–0
Mol Fehérvár FC II–BKV Előre 2–1
Lipót SK FC–Nagykanizsa 2–0
Komárom VSE–III. Kerületi TVE 0–0
Puskás Akadémia II–Bicskei TC 0–0
Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár 3–1

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap

III. Kerületi TVE–Puskás Akadémia II
FC Nagykanizsa–Komárom VSE
Mosonmagyaróvár–Lipót SK
BKV Előre–Ménfőcsanak
Balatonlelle–Mol Fehérvár FC II
Veszprém–Pápai FC
Érd–Sárvár FC
Bicskei TC–Hévíz SK

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap

Pápai FC–Érd
Mol Fehérvár FC II–Veszprém
Ménfőcsanak–Balatonlelle
Lipót SK–BKV Előre
Komárom VSE–Mosonmagyaróvár
Puskás Akadémia II–FC Nagykanizsa
Bicskei TC–III. Kerületi TVE
Sárvár FC–Hévíz SK

19. FORDULÓ
Március 14., szombat

Hévíz SK–III. Kerületi TVE
FC Nagykanizsa–Bicskei TC
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II
BKV Előre–Komárom VSE
Balatonlelle–Lipót SK
Veszprém–Ménfőcsanak
Érd–Mol Fehérvár FC II
Sárvár FC–Pápai FC

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap

Ménfőcsanak–Érd
Petőfi Sportkör–Lipót Veszprém
Komárom VSE–Balatonlelle
Puskás Akadémia II–BKV Előre
Bicskei TC–Mosonmagyaróvár
III. Kerületi TVE–FC Nagykanizsa
Mol Fehérvár FC II–Sárvár FC
Pápai FC–Hévíz SK

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap

Hévíz SK–FC Nagykanizsa
Mosonmagyaróvár–III. Kerületi TVE
BKV Előre–Bicskei TC
Balatonlelle–Puskás Akadémia II
Veszprém–Komárom VSE
Érd–Lipót SK
Sárvár FC–Ménfőcsanak
Pápai FC–Mol Fehérvár FC II

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap

Komárom VSE–Érd
Puskás Akadémia II–Veszprém
Bicskei TC–Balatonlelle
III. Kerületi TVE–BKV Előre
FC Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár
Ménfőcsanak–Pápai FC
Lipót SK–Sárvár FC
Mol Fehérvár FC II–Hévíz SK

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap

Hévíz SK–Mosonmagyaróvár
BKV Előre–FC Nagykanizsa
Balatonlelle–III. Kerületi TVE
Veszprém–Bicskei TC
Érd–Puskás Akadémia II
Sárvár FC–Komárom VSE
Pápai FC–Lipót SK
Mol Fehérvár FC II–Ménfőcsanak

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap

Bicskei TC–Érd
III. Kerületi TVE–Veszprém
FC Nagykanizsa–Balatonlelle
Mosonmagyaróvár–BKV Előre
Lipót SK–Mol Fehérvár FC II
Komárom VSE–Pápai FC
Puskás Akadémia II–Sárvár FC
Ménfőcsanak–Hévíz SK

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap

Hévíz SK–BKV Előre
Balatonlelle–Mosonmagyaróvár
Veszprém FC–Nagykanizsa
Érd–III. Kerületi TVE
Sárvár FC–Bicskei TC
Pápai FC–Puskás Akadémia II
Mol Fehérvár FC II–Komárom VSE
Ménfőcsanak–Lipót SK

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap

FC Nagykanizsa–Érd
Mosonmagyaróvár–Veszprém
BKV Előre–Balatonlelle
Komárom VSE–Ménfőcsanak
Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár FC II
Bicskei TC–Pápai FC
III. Kerületi TVE–Sárvár FC
Lipót SK–Hévíz SK

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap

Hévíz SK–Balatonlelle
Veszprém–BKV Előre
Érd–Mosonmagyaróvár
Sárvár FC–FC Nagykanizsa
Pápai FC–III. Kerületi TVE
Mol Fehérvár FC II–Bicskei TC
Ménfőcsanak–Puskás Akadémia II
Lipót SK–Komárom VSE

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap

BKV Előre–Érd
Balatonlelle–Veszprém
Puskás Akadémia II–Lipót SK
Bicskei TC–Ménfőcsanak
III. Kerületi TVE–Mol Fehérvár FC II
FC Nagykanizsa–Pápai FC
Mosonmagyaróvár–Sárvár FC
Komárom VSE–Hévíz SK

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap

Hévíz SK–Veszprém
Érd–Balatonlelle
Sárvár FC–BKV Előre
Pápai FC–Mosonmagyaróvár
Mol Fehérvár FC II–FC Nagykanizsa
Ménfőcsanak–III. Kerületi TVE
Lipót SK–Bicskei TC
Komárom VSE–Puskás Akadémia II

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap

Veszprém–Érd
Bicskei TC–Komárom VSE
III. Kerületi TVE–Lipót SK
FC Nagykanizsa–Ménfőcsanak
Mosonmagyaróvár–Mol Fehérvár FC II
BKV Előre–Pápai FC
Balatonlelle–Sárvár FC
Puskás Akadémia II–Hévíz SK

2019.12.05 16:19:42

Labdarúgó NB II P. K.

Korábban már a Debrecen is hívta, de szeretnék minél tovább az Előrénél tartani, ahol a felnőttcsapatban fejlődhet.

2019.12.01 12:31:07

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Halit • Jova megint betalált, a Szpari a Csákvárt verte meg • A Budafok nem bírt a Siófokkal.

2019.11.29 11:59:53

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER

Őszinte munkásderbi: Pupos Gáborral, a szabadrúgásairól híres Galga-völgyi Bombázóval jártunk a Vasas–Budafoki MTE rangadón.

2019.11.26 23:02:16

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hármat vágott a Budaörs és a Csaba • Az Ajka felülmúlta a Gyirmótot • Tiszakécskén kapott ki a Haladás.

2019.11.24 00:44:31

Labdarúgó NB II F. B.

A Békéscsaba a ráadásban mentett pontot az ETO ellen • A Gyirmót nem bírt a Budafokkal • A Szpari Szolnokon nyert.