nemzetisport.hu 2020.07.20 11:52 Frissítve: 2020.10.22 11:47

AZ NB III NYUGATI CSOPORT 2020–21-ES IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

Az NB III 2020–2021-es idényének végén a három csoportgyőztes feljut az NB II-be, míg a 16–20. helyezett, valamint a legrosszabb 15. helyezett kiesik. Az NB I-es és NB II-es klubok tartalékcsapatai (Fehérvár II, Puskás Akadémia II, ZTE II) nem juthatnak fel, illetve azok mérkőzésenként maximum négy, 1999. december 31. előtt született labdarúgót nevezhetnek.

 


A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
1. III. Kerületi TVE 14 12 1 1 34–6 +28  37
2. Mosonmagyaróvár 14 9 2 3 29–10 +19  29
3. Sopron 14 8 2 4 22–18 +4  26
4. Tatabánya 12 8 1 3 24–11 +13  25
5. Lipót 14 7 3 4 32–27 +5  24
6. Érd 12 7 2 3 19–10 +9  23
7. Veszprém 13 6 5 2 23–18 +5  23
8. Fehérvár II 14 6 4 4 20–15 +5  22
9. Nagykanizsa 14 6 3 5 27–19 +8  21
10. Bicske 14 6 2 6 20–21 –1  20
11. Komárom 14 6 2 6 17–19 –2  20
12. Pápa 14 5 3 6 21–21 0 18
13. Puskás Akadémia II 14 4 4 6 18–22 –4  16
14. ZTE II 14 3 6 5 18–24 –6  15
15. Gárdony 14 3 5 6 19–30 –11  14
16. BKV Előre 14 3 4 7 18–23 –5  13
17. Ménfőcsanak 14 3 3 8 17–25 –8  12
18. Balatonfüred 14 3 2 9 19–32 –13  11
19. THSE-Szabadkikötő 13 3 1 9 20–35 –15  10
20. Nagyatád 14 1 1 12 14–45 –31  4

KELETI CSOPORT

KÖZÉP-CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, NYUGATI CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár 0–0
Érd–Gárdony 0–0
BKV Előre–Komárom 0–1
Balatonfüred–ZTE II 0–0
Veszprém–Fehérvár II 2–1
Nagyatád–Nagykanizsa 1–2
Tatabánya–Bicske 2–0
III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak 1–0
Sopron–Pápa 1–2
Lipót–THSE-Szabadkikötő 6–2

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Mol Fehérvár II–Puskás Akadémia II 1–2
Ménfőcsanak–Tatabányai SC 0–1
THSE-Szabadkikötő–SC Sopron 3–1
Nagyatádi FC–Bicskei TC 1–2
FC Nagykanizsa–VLS Veszprém 1–1
Mosonmagyaróvár–Balatonfüredi FC 3–0
Zalaegerszegi TE FC II–BKV Előre 1–1
Komárom VSE–Érdi VSE 0–1
Lipót Pékség SE–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2–2
Pápai Perutz FC–III. Kerületi TVE 0–3

3. FORDULÓ
augusztus 12.

BKV Előre–Credobus Mosonmagyaróvári TE 0–1
Érdi VSE–Zalaegerszegi TE FC II 5–0
Balatonfüredi FC–Mol Fehérvár II 0–1
Puskás Akadémia II–FC Nagykanizsa 1–4
VLS Veszprém–Bicskei TC 2–0
Nagyatádi FC–Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak 1–1
Tatabányai SC–Pápai Perutz FC 1–3
III. Kerületi TVE–THSE-Szabadkikötő 1–0
SC Sopron–Lipót Pékség SE 1–1
Komárom–Gárdony 3–1

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Mol Fehérvár II–BKV Előre 1–1
Ménfőcsanak–VLS Veszprém 1–2
Lipót Pékség SE–III. Kerületi TVE 0–2
THSE-Szabadkikötő–Tatabányai SC 1–2
Bicskei TC–Puskás Akadémia II 2–1
FC Nagykanizsa–Balatonfüredi FC 4–1
Mosonmagyaróvár–Érdi VSE 0–1
SC Sopron–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 1–1
Zalaegerszegi TE FC II–Komárom VSE 2–2
Pápai Perutz FC–Nagyatádi FC 5–2

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak 3–1
Érd–Fehérvár II 2–0
BKV Előre–Nagykanizsa 2–1
Balatonfüred–Bicske 2–3
Veszprém–Pápa 2–1
Nagyatád–THSE-Szabadkikötő 4–1
ZTE II–Gárdony 4–3
Tatabánya–Lipót 1–0
III. Kerületi TVE–Sopron 3–0
Komárom–Mosonmagyaróvár 0–1

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Sopron–Tatabánya 0–4
Lipót–Nagyatád 3–1
THSE-Szabadkikötő–Veszprém 3–0
Ménfőcsanak–Balatonfüred 5–0
Bicske–BKV Előre 3–0
Nagykanizsa–Érd 0–2
III. Kerületi TVE–Gárdony 3–0
Fehérvár II–Komárom 0–1
Mosonmagyaróvár–ZTE II 2–1
szeptember 23.

Pápa–Puskás Akadémia II 2–2

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Gárdony–Mosonmagyaróvár 3–1
Puskás Akadémia II–THSE-Szabadkikötő 2–1
Mol Fehérvár FC II–ZTE II 1–1
Érd–Bicske 2–0
BKV Előre–Ménfőcsanak 3–4
Balatonfüred–Pápa 0–2
Veszprém–Lipót 3–2
Nagyatád–Sopron 0–3
Komárom–Nagykanizsa 1–0
Tatabánya–III. Kerületi TVE 1–2

8. FORDULÓ
szeptember 5.

Fehérvár II–Mosonmagyaróvár 3–2
Tatabányai SC–Gárdony 6–1
III. Kerületi TVE–Nagyatádi FC 7–0
Lipót–Puskás Akadémia II 4–2
Ménfőcsanak–Érdi VSE 1–1
Nagykanizsa–ZTE II 1–1
SC Sopron–VLS Veszprém 4–1
Pápai Perutz FC–BKV Előre 3–2
Bicske–Komárom 2–1
szeptember 23.
THSE-Szabadkikötő–Balatonfüred 5–4

9. FORDULÓ
szeptember 9.

ZTE FC II–Bicskei TC 2–2
Érdi VSE–Pápai Perutz FC 2–1
Balatonfüredi FC–Lipót Pékség SE 0–3
Puskás Akadémia II–SC Sopron 0–1
Nagyatádi FC–Tatabányai SC 0–3
Gárdony–Mol Fehérvár FC II 0–1
Mosonmagyaróvár–FC Nagykanizsa 2–1
Komárom VSE–Ménfőcsanak 1–0
október 14.
VLS Veszprém–III. kerületi TVE 2–2
BKV Előre–THSE-Szabadkikötő 3–1

10. FORDULÓ
szeptember 13.
Ménfőcsanak–
ZTE II 3–1
III. Kerületi TVE–Puskás Akadémia II 2–0
Lipót–BKV Előre 3–3
Bicskei TC–Mosonmagyaróvár 1–3
FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár II 1–5
Nagyatádi FC–Gárdony 2–3
SC Sopron–Balatonfüredi FC 2–0
Pápai Perutz FC–Komárom VSE 1–1
október 28.
THSE-Szabadkikötő–Érd
Tatabánya–Veszprém

11. FORDULÓ
szeptember 27.

Fehérvár II–Bicske 2–1
Puskás Akadémia II–Tatabánya 1–2
BKV Előre–Sopron 0–1
Balatonfüred–III. Kerületi TVE 2–1
Gárdony–Nagykanizsa 0–4
Mosonmagyaróvár–Ménfőcsanak 2–0
Pápa–ZTE II 0–1
Komárom–THSE-Szabadkikötő 3–2
Érd–Lipót 2–3
Veszprém–Nagyatád 5–0

12. FORDULÓ
október 4.

Lipót–Komárom 3–1
THSE-Szabadkikötő–ZTE II 0–2
Ménfőcsanak–Fehérvár II 1–1
Bicske–Nagykanizsa 1–1
Veszprém–Gárdony 1–1
Nagyatád–Puskás Akadémia II 0–2
Tatabánya–Balatonfüred 0–2
III. Kerületi TVE–BKV Előre 1–0
Sopron–Érd 2–1
Pápa–Mosonmagyaróvár 0–0

13. FORDULÓ
október 10.

Puskás Akadémia II–Veszprém 0–0
Fehérvár II–Pápa 2–0
BKV Előre–Tatabánya 1–1
Balatonfüred–Nagyatád 6–1
Nagykanizsa–Ménfőcsanak 5–0
Mosonmagyaróvár–THSE-Szabadkikötő 6–0
ZTE II–Lipót 1–2
Komárom–Sopron 1–3
Érd–III. Kerületi TVE 0–3
Gárdony–Bicske 2–0

14. FORDULÓ
október 18.

Puskás Akadémia II–Gárdony 2–2
Veszprém–Balatonfüred 2–2
Nagyatád–BKV Előre 1–2
III. Kerületi TVE–Komárom 3–1
Lipót–Mosonmagyaróvár 0–6
THSE-Szabadkikötő–Fehérvár II 1–1
Ménfőcsanak–Bicske 0–3
Sopron–ZTE II 2–1
Pápa–Nagykanizsa 1–2
november 18.

Érd–Tatabánya

15. FORDULÓ
október 25.

Bicske–Pápa
Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő
Fehérvár II–Lipót
Mosonmagyaróvár–Sopron
III. Kerületi TVE–ZTE II
Komárom–Tatabánya
Gárdony–Ménfőcsanak
BKV Előre–Veszprém
Balatonfüred–Puskás Akadémia II
december 2.
Nagyatád–Érd

16. FORDULÓ
november 1.

Puskás Akadémia II–BKV Előre
Veszprém–Érd
Nagyatád–Komárom
Tatabánya–ZTE II
III. Kerületi TVE–Mosonmagyaróvár
Sopron–Fehérvár II
Lipót–Nagykanizsa
THSE-Szabadkikötő–Bicske
Balatonfüred–Gárdony
Pápa–Ménfőcsanak

17. FORDULÓ
november 8.

Bicske–Lipót
Nagykanizsa–Sopron
Fehérvár II–III. Kerületi TVE
Mosonmagyaróvár–Tatabánya
ZTE II–Nagyatád
Komárom–Veszprém
Érd–Puskás Akadémia II
BKV Előre–Balatonfüred
Gárdony–Pápa
Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő

18. FORDULÓ
november 14.

Balatonfüred–Érd
Puskás Akadémia II–Komárom
Veszprém–ZTE II
Nagyatád–Mosonmagyaróvár
Tatabánya–Fehérvár II
III. Kerületi TVE–Nagykanizsa
Sopron–Bicske
BKV Előre–Gárdony
Lipót–Ménfőcsanak
THSE-Szabadkikötő–Pápa

19. FORDULÓ
november 22.

Lipót–Pápa
Ménfőcsanak–Sopron
Bicske–III. Kerületi TVE
Nagykanizsa–Tatabánya
Fehérvár II–Nagyatád
Mosonmagyaróvár–Veszprém
ZTE II–Puskás Akadémia II
Komárom–Balatonfüred
Érd–BKV Előre
Gárdony–THSE-Szabadkikötő

20. FORDULÓ
november 29.

Gárdony–Érd
Komárom–BKV Előre
ZTE II–Balatonfüred
Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II
Fehérvár II–Veszprém
Nagykanizsa–Nagyatád
Bicske–Tatabánya
Ménfőcsanak–III. Kerületi TVE
Pápa–Sopron
THSE-Szabadkikötő–Lipót

21. FORDULÓ
december 6.

Sopron–THSE-Szabadkikötő
III. Kerületi TVE–Pápa
Tatabánya–Ménfőcsanak
Nagyatád–Bicske
Veszprém–Nagykanizsa
Puskás Akadémia II–Fehérvár II
Balatonfüred–Mosonmagyaróvár
BKV Előre–ZTE II
Érd–Komárom
Lipót–Gárdony

22. FORDULÓ
február 28.

ZTE II–Érd
Mosonmagyaróvár–BKV Előre
Fehérvár II–Balatonfüred
Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
Bicske–Veszprém
Ménfőcsanak–Nagyatád
Pápa–Tatabánya
THSE-Szabadkikötő–III. Kerületi TVE
Lipót–Sopron
Komárom–Gárdony

23. FORDULÓ
március 7.

III. Kerületi TVE–Lipót
Tatabánya–THSE-Szabadkikötő
Nagyatád–Pápa
Veszprém–Ménfőcsanak
Puskás Akadémia II–Bicske
Balatonfüred–Nagykanizsa
BKV Előre–Fehérvár II
Érd–Mosonmagyaróvár
Gárdony–Sopron
Komárom–ZTE II

24. FORDULÓ
március 14.

Fehérvár II–Érd
Nagykanizsa–BKV Előre
Bicske–Balatonfüred
Ménfőcsanak–Puskás Akadémia II
Pápa–Veszprém
THSE-Szabadkikötő–Nagyatád
ZTE II–Gárdony
Lipót–Tatabánya
Sopron–III. Kerületi TVE
Mosonmagyaróvár–Komárom

25. FORDULÓ
március 21.

Tatabánya–Sopron
Nagyatád–Lipót
Veszprém–THSE-Szabadkikötő
Puskás Akadémia II–Pápa
Balatonfüred–Ménfőcsanak
BKV Előre–Bicske
Érd–Nagykanizsa
Gárdony–III. Kerületi TVE
Komárom–Fehérvár II
ZTE II–Mosonmagyaróvár

26. FORDULÓ
március 28.

Bicske–Érd
Ménfőcsanak–BKV Előre
Pápa–Balatonfüred
THSE-Szabadkikötő–Puskás Akadémia II
Lipót–Veszprém
Sopron–Nagyatád
Mosonmagyaróvár–Gárdony
Nagykanizsa–Komárom
Fehérvár II–ZTE II
III. Kerületi TVE–Tatabánya

27. FORDULÓ
április 4.

Gárdony–Tatabánya
Nagyatád–III. Kerületi TVE
Veszprém–Sopron
Puskás Akadémia II–Lipót
Balatonfüred–THSE-Szabadkikötő
BKV Előre–Pápa
Érd–Ménfőcsanak
Komárom–Bicske
ZTE II–Nagykanizsa
Mosonmagyaróvár–Fehérvár II

28. FORDULÓ
április 11.

Pápa–Érd
THSE-Szabadkikötő–BKV Előre
Lipót–Balatonfüred
Sopron–Puskás Akadémia II
III. Kerületi TVE–Veszprém
Tatabánya–Nagyatád
Fehérvár II–Gárdony
Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár
Bicske–ZTE II
Ménfőcsanak–Komárom

29. FORDULÓ
április 14.

Veszprém–Tatabánya
Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE
Balatonfüred–Sopron
BKV Előre–Lipót
Érd–THSE-Szabadkikötő
Komárom–Pápa
ZTE II–Ménfőcsanak
Mosonmagyaróvár–Bicske
Fehérvár II–Nagykanizsa
Gárdony–Nagyatád

30. FORDULÓ
április 18.

Sopron–BKV Előre
III. Kerületi TVE–Balatonfüred
Tatabánya–Puskás Akadémia II
Nagykanizsa–Gárdony
Bicske–Fehérvár II
Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár
Pápa–ZTE II
THSE-Szabadkikötő–Komárom
Lipót–Érd
Nagyatád–Veszprém

31. FORDULÓ
április 25.

Komárom–Lipót
ZTE II–THSE-Szabadkikötő
Mosonmagyaróvár–Pápa
Fehérvár II–Ménfőcsanak
Nagykanizsa–Bicske
Gárdony–Veszprém
Puskás Akadémia II–Nagyatád
Balatonfüred–Tatabánya
BKV Előre–III. Kerületi TVE
Érd–Sopron

32. FORDULÓ
április 28.

Tatabánya–BKV Előre
Nagyatád–Balatonfüred
Veszprém–Puskás Akadémia II
Ménfőcsanak–Nagykanizsa
Pápa–Fehérvár II
THSE-Szabadkikötő–Mosonmagyaróvár
Lipót–ZTE II
Sopron–Komárom
III. Kerületi TVE–Érd
Bicske–Gárdony

33. FORDULÓ
május 2.

Balatonfüred–Veszprém
BKV Előre–Nagyatád
Gárdony–Puskás Akadémia II
Tatabánya–Érd
Komárom–III. Kerületi TVE
ZTE II–Sopron
Mosonmagyaróvár–Lipót
Fehérvár II–THSE-Szabadkikötő
Nagykanizsa–Pápa
Bicske–Ménfőcsanak

34. FORDULÓ
május 9.

Pápa–Bicske
THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa
Lipót–Fehérvár II
Sopron–Mosonmagyaróvár
ZTE II–III. Kerületi TVE
Tatabánya–Komárom
Ménfőcsanak–Gárdony
Érd–Nagyatád
Veszprém–BKV Előre
Puskás Akadémia II–Balatonfüred

35. FORDULÓ
május 12.

BKV Előre–Puskás Akadémia II
Érd–Veszprém
Komárom–Nagyatád
ZTE II–Tatabánya
Mosonmagyaróvár–III. Kerületi TVE
Fehérvár II–Sopron
Nagykanizsa–Lipót
Bicske–THSE-Szabadkikötő
Gárdony–Balatonfüred
Ménfőcsanak–Pápa

36. FORDULÓ
május 16.

Lipót–Bicske
Sopron–Nagykanizsa
III. Kerületi TVE–Fehérvár II
Tatabánya–Mosonmagyaróvár
Nagyatád–ZTE II
Veszprém–Komárom
Puskás Akadémia II–Érd
Balatonfüred–BKV Előre
Pápa–Gárdony
THSE-Szabadkikötő–Ménfőcsanak

37. FORDULÓ
május 23.

Érd–Balatonfüred
Komárom–Puskás Akadémia II
ZTE II–Veszprém
Mosonmagyaróvár–Nagyatád
Fehérvár II–Tatabánya
Nagykanizsa–III. Kerületi TVE
Bicske–Sopron
Gárdony–BKV Előre
Ménfőcsanak–Lipót
Pápa–THSE-Szabadkikötő

38. FORDULÓ
május 30.

Pápa–Lipót
Sopron–Ménfőcsanak
III. Kerületi TVE–Bicske
Tatabánya–Nagykanizsa
Nagyatád–Fehérvár II
Veszprém–Mosonmagyaróvár
Puskás Akadémia II–ZTE II
Balatonfüred–Komárom
BKV Előre–Érd
THSE-Szabadkikötő–Gárdony

NYUGATI CSOPORT 2019–2020

2020.10.20 12:47:53

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

Győzelmével a harmadik helyre ugrott a Gyirmót, amely korai góllal nyert Szegeden.

2020.10.18 22:59:31

Labdarúgó NB II PUM ANDRÁS

Medgyes Zoltán góljára Vitális Milán hatalmas bombával válaszolt.

2020.10.18 00:40:46

Labdarúgó NB II RÁDIN MÁRKÓ

A születésnapos Bódi Ádám duplázott, majd Pintér Ádám alakította ki a 3–0-s végeredményt.

2020.10.16 21:44:42

Labdarúgó NB II PATAI GERGELY

Második győzelmét ünnepelhette a Vasas Schindler Szabolcs vezetésével, Radó duplája mellett Hinora és Vernes volt eredményes.

2020.10.16 23:14:00

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

Újabb hazai sikert aratott a Szeged-Csanád GA, amely a győztes találatot a hajrában szerezte meg.