nemzetisport.hu 2020.07.20 11:52 Frissítve: 2020.10.25 18:21

AZ NB III KELETI CSOPORT 2020–21-ES IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

Az NB III 2020–2021-es idényének végén a három csoportgyőztes feljut az NB II-be, míg a 16–20. helyezett, valamint a legrosszabb 15. helyezett kiesik. Az NB I-es és NB II-es klubok tartalékcsapatai (DVTK II, Kisvárda II, Mezőkövesd II, illetve DVSC II) nem juthatnak fel, illetve azok mérkőzésenként maximum négy, 1999. december 31. előtt született labdarúgót nevezhetnek.

 

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Tiszakécske 15 13 1 1 43–9 +34  40
  2. Jászberény 15 11 2 2 39–19 +20  35
  3. Füzesgyarmat 13 9 1 3 30–12 +18  28
  4. Sényő 15 8 2 5 35–22 +13  26
  5. Eger 13 7 4 2 27–9 +18  25
  6. Tiszafüred 14 7 2 5 28–24 +4  23
  7. Tiszaújváros 15 7 2 6 24–21 +3  23
  8. Kisvárda II 15 6 5 4 23–25 –2  23
  9. BVSC 14 6 4 4 28–23 +5  22
10. DVTK II 15 5 4 6 28–26 +2  19
11. Putnok 14 5 3 6 21–26 –5  18
12. Cegléd 15 5 2 8 16–22 –6  17
13. Tállya 15 4 5 6 17–18 –1  17
14. Balassagyarmat 13 4 4 5 13–19 –6  16
15. DVSC II 14 4 3 7 21–25 –4  15
16. Salgótarján 15 4 3 8 20–32 –12  15
17. Hatvan 15 4 2 9 21–33 –12  14
18. Gyöngyös 15 3 3 9 20–40 –20  12
19. Sajóbábony 14 3 2 9 19–41 –22  11
20. Mezőkövesd II 14 1 2 11 13–40 –27  5

NYUGATI CSOPORT

KÖZÉP-CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

DVSC II–DVTK II 0–0
Eger–Mezőkövesd II 6–0
BVSC–Salgótarján 1–1
Tiszafüred–Sényő 3–2
Balassagyarmat–Putnok 0–0
Cegléd–Hatvan 1–0
Kisvárda II–Füzesgyarmat 0–2
Sajóbábony–Gyöngyös 3–0
Tiszaújváros–Jászberény 1–1
Tiszakécske–Tállya 2–0

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Diósgyőri VTK II–Termálfürdő Tiszaújváros 2–3
Jászberényi FC–Sajóbábonyi VSE 6–1
Gyöngyösi AK–Kisvárda II 1–3
Füzesgyarmati SK–Ceglédi VSE 0–1
FC Hatvan–Tiszakécskei LC 1–3
Tállya KSE–Balassagyarmati SE 3–2
Putnok FC–Tiszafüredi VSE 1–0
Sényő–Salgótarjáni BTC 6–1
BVSC-Zugló–Mezőkövesd II 2–0
Eger SE–Debreceni VSC II 4–0

3. FORDULÓ
augusztus 12.

Sényő-Carnifex FC–Mezőkövesd II 5–0
Salgótarjáni BTC–Putnok FC 2–0
Tiszafüredi VSE–Tállya KSE 4–1
Balassagyarmati SE–FC Hatvan 1–1
Ceglédi VSE–Gyöngyösi AK 2–0
Kisvárda II–Jászberényi FC 1–3
Sajóbábonyi VSE–Diósgyőri VTK II 0–0
Termálfürdő Tiszaújváros–Debreceni VSC II 3–1
Eger SE–BVSC-Zugló 0–2
Tiszakécskei LC–Füzesgyarmati SK 3–0

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Putnok FC–Mezőkövesd II 3–0
Diósgyőri VTK II–Kisvárda II 3–4
Debreceni VSC II–Sajóbábonyi VSE 5–0
Termálfürdő Tiszaújváros–Eger SE 0–1
Jászberényi FC–Ceglédi VSE 1–0
Gyöngyösi AK–Tiszakécskei LC 1–7
Füzesgyarmati SK–Balassagyarmati SE 3–0
FC Hatvan–Tiszafüredi VSE 3–2
Tállya KSE–Salgótarjáni BTC 0–0
Sényő–BVSC-Zugló 1–2

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak 3–1
Érd–Fehérvár II 2–0
BKV Előre–Nagykanizsa 2–1
Balatonfüred–Bicske 2–3
Veszprém–Pápa 2–1
Nagyatád–THSE-Szabadkikötő 4–1
ZTE II–Gárdony 4–3
Tatabánya–Lipót 1–0
III. Kerületi TVE–Sopron 3–0
Komárom–Mosonmagyaróvár 0–1

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Sajóbábony–Eger 0–1
Tiszaújváros–Kisvárda II 0–0
DVSC II–Cegléd 3–1
DVTK II–Tiszakécske 1–1
Jászberény–Balassagyarmat 4–0
Gyöngyös–Tiszafüred 3–4
Füzesgyarmat–Salgótarján 1–2
Hatvan–Mezőkövesd II 2–1
Tállya–BVSC 1–1
Putnok–Sényő 2–4

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Sényő–Tállya 1–0
Mezőkövesd II–Füzesgyarmat 1–3
Salgótarján–Gyöngyös 1–2
Tiszafüred–Jászberény 2–1
Balassagyarmat–DVTK II 2–1
Cegléd–Tiszaújváros 1–2
Kisvárda II–Sajóbábony 2–2
BVSC–Hatvan 5–0
Eger–Putnok 5–0
Tiszakécske–DVSC II 3–0 – megállapított eredmény

8. FORDULÓ
szeptember 5.
Kisvárda II–Eger SE 0–0
Sajóbábonyi VSE–Ceglédi VSE 0–1
TFC Tiszaújváros–Tiszakécskei LC 0–3
Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE 3–1
Diósgyőri VTK II–Tiszafüredi VSE 2–3
Jászberényi FC–Salgótarjáni BTC 6–1
Gyöngyösi AK–Mezőkövesd II 3–0
FC Hatvan–Sényő 0–1
Tállya KSE–Putnok FC 0–0
október 14.
Füzesgyarmat–BVSC 5–0

9. FORDULÓ
szeptember 9.

Eger SE–Tállya KSE 1–1
Mezőkövesd II–Jászberényi FC 1–4
Salgótarjáni BTC–Diósgyőri VTK II 4–1
Tiszafüredi VSE–Debreceni VSC II 2–2
Balassagyarmati VSE–TFC Tiszaújváros 1–0
Tiszakécskei LC–Sajóbábonyi VSE 7–1
Ceglédi VSE–Kisvárda II 2–3
Putnok FC–FC Hatvan 4–2
Sényő–Füzesgyarmati SK 2–4
BVSC-Zugló–Gyöngyösi AK 2–2

10. FORDULÓ
szeptember 13.

Debreceni VSC II–Salgótarjáni BTC 2–3
Kisvárda II–Tiszakécskei LC 1–4
Sajóbábonyi VSE–Balassagyarmati VSE 1–3
Tiszaújváros–Tiszafüredi VSE 4–0
Diósgyőri VTK II–Mezőkövesd II 2–1
Ceglédi VSE–Eger SE 1–1
Jászberényi FC–BVSC-Zugló 3–2
Gyöngyösi AK–Sényő 2–0
FC Hatvan–Tállya KSE 1–0
november 18.
Füzesgyarmat–Putnok

11. FORDULÓ
szeptember 27.

Mezőkövesd II–DVSC II 1–1
Salgótarján–Tiszaújváros 1–2
Tiszafüred–Sajóbábony 3–1
Balassagyarmat–Kisvárda II 1–1
Eger–Hatvan 4–0
Tállya–Füzesgyarmat 0–0
Putnok–Gyöngyös 3–0
Sényő–Jászberény 2–2
BVSC–DVTK II 3–2
Tiszakécske–Cegléd 1–0

12. FORDULÓ
október 4.

Cegléd–Balassagyarmat 0–1
Kisvárda II–Tiszafüred 1–1
Sajóbábony–Salgótarján 3–2
Tiszaújváros–Mezőkövesd II 1–2
DVTK II–Sényő 0–0
Jászberény–Putnok 2–1
Gyöngyös–Tállya 1–4
Füzesgyarmat–Hatvan 4–2
Tiszakécske–Eger 2–0
november 25.
DVSC II–BVSC – elhalasztva

13. FORDULÓ
október 10.

Salgótarjáni BTC–Kisvárda II 0–1
Tiszafüred
–Cegléd 3–0
Balassagyarmat–Tiszakécske 0–1
Hatvan–Gyöngyös 4–0
Tállya–Jászberény 0–1
Putnok–DVTK II 1–4
Sényő–DVSC II 2–1
BVSC–Tiszaújváros 0–1
november 11.
Mezőkövesd II–Sajóbábony
december 10.
Eger–Füzesgyarmat

14. FORDULÓ
október 18.

Tiszakécske–Tiszafüred 2–1
Cegléd–Salgótarján 3–0
Kisvárda II–Mezőkövesd II 3–2
Sajóbábony–BVSC 2–4
Tiszaújváros–Sényő 2–3
DVSC II–Putnok 0–1
DVTK II–Tállya 2–1
Jászberény–Hatvan 3–2
Gyöngyös–Füzesgyarmat 1–3
november 18.

Balassagyarmat–Eger

15. FORDULÓ
október 25.

Cegléd–Mezőkövesd II 2–2
Salgótarján–Tiszakécske 1–3
Füzesgyarmat–Jászberény 4–0
Hatvan–DVTK II 2–3
Eger–Gyöngyös 3–3
Tállya–DVSC II 3–0
Putnok–Tiszaújváros 2–4
Sényő–Sajóbábony 6–2
BVSC–Kisvárda II 1–2
november 11.
Tiszafüred–Balassagyarmat

16. FORDULÓ
november 1.

Balassagyarmat–Salgótarján
Tiszakécske–Mezőkövesd II
Cegléd–BVSC
Kisvárda II–Sényő
Tiszafüred–Eger
Sajóbábony–Putnok
Tiszaújváros–Tállya
DVSC II–Hatvan
DVTK II–Füzesgyarmat
Jászberény–Gyöngyös

17. FORDULÓ
november 8.

Salgótarján–Tiszafüred
Gyöngyös–DVTK II
Eger–Jászberény
Mezőkövesd II–Balassagyarmat
Füzesgyarmat–DVSC II
Hatvan–Tiszaújváros
Tállya–Sajóbábony
Putnok–Kisvárda II
Sényő–Cegléd
BVSC–Tiszakécske

18. FORDULÓ
november 14.

Salgótarján–Eger
Tiszafüred–Mezőkövesd II
Balassagyarmat–BVSC
Tiszakécske–Sényő
Cegléd–Putnok
Kisvárda II–Tállya
Sajóbábony–Hatvan
Tiszaújváros–Füzesgyarmat
DVSC II–Gyöngyös
DVTK II–Jászberény

19. FORDULÓ
november 22.

Jászberény–DVSC II
Gyöngyös–Tiszaújváros
Füzesgyarmat–Sajóbábony
Hatvan–Kisvárda II
Tállya–Cegléd
Mezőkövesd II–Salgótarján
Eger–DVTK II
Putnok–Tiszakécske
Sényő–Balassagyarmat
BVSC–Tiszafüred

20. FORDULÓ
november 29.

Mezőkövesd II–Eger
Salgótarján–BVSC
Sényő–Tiszafüred
Putnok–Balassagyarmat
Tállya–Tiszakécske
Hatvan–Cegléd
Füzesgyarmat–Kisvárda II
Gyöngyös–Sajóbábony
Jászberény–Tiszaújváros
DVSC II–DVTK II

21. FORDULÓ
december 6.

Tiszaújváros–DVTK II
Sajóbábony–Jászberény
Kisvárda II–Gyöngyös
Cegléd–Füzesgyarmat
Tiszakécske–Hatvan
Balassagyarmat–Tállya
Tiszafüred–Putnok
Salgótarján–Sényő
Mezőkövesd II–BVSC
DVSC II–Eger

22. FORDULÓ
február 28.

Sényő–Mezőkövesd II
Putnok–Salgótarján
Tállya–Tiszafüred
Hatvan–Balassagyarmat
Füzesgyarmat–Tiszakécske
Gyöngyös–Cegléd
Jászberény–Kisvárda II
DVTK II–Sajóbábony
DVSC II–Tiszaújváros
BVSC–Eger

23. FORDULÓ
március 7.

Eger–Tiszaújváros
Sajóbábony–DVSC II
Kisvárda II–DVTK II
Cegléd–Jászberény
Tiszakécske–Gyöngyös
Balassagyarmat–Füzesgyarmat
Tiszafüred–Hatvan
Salgótarján–Tállya
Mezőkövesd II–Putnok
BVSC–Sényő

24. FORDULÓ
március 14.

Tállya–Mezőkövesd II
Hatvan–Salgótarján
Füzesgyarmat–Tiszafüred
Gyöngyös–Balassagyarmat
Jászberény–Tiszakécske
DVTK II–Cegléd
DVSC II–Kisvárda II
Tiszaújváros–Sajóbábony
Putnok–BVSC
Sényő–Eger

25. FORDULÓ
március 21.

Eger–Sajóbábony
Kisvárda II–Tiszaújváros
Cegléd–DVSC II
Tiszakécske–DVTK II
Balassagyarmat–Jászberény
Tiszafüred–Gyöngyös
Salgótarján–Füzesgyarmat
Mezőkövesd II–Hatvan
BVSC–Tállya
Sényő–Putnok

26. FORDULÓ
március 28.

Füzesgyarmat–Mezőkövesd II
Gyöngyös–Salgótarján
Jászberény–Tiszafüred
DVTK II–Balassagyarmat
DVSC II–Tiszakécske
Tiszaújváros–Cegléd
Sajóbábony–Kisvárda II
Tállya–Sényő
Hatvan–BVSC
Putnok–Eger

27. FORDULÓ
április 4.

Eger–Kisvárda II
Cegléd–Sajóbábony
Tiszakécske–Tiszaújváros
Balassagyarmat–DVSC II
Tiszafüred–DVTK II
Salgótarján–Jászberény
Mezőkövesd II–Gyöngyös
BVSC–Füzesgyarmat
Sényő–Hatvan
Putnok–Tállya

28. FORDULÓ
április 11.

Jászberény–Mezőkövesd II
DVTK II–Salgótarján
DVSC II–Tiszafüred
Tiszaújváros–Balassagyarmat
Sajóbábony–Tiszakécske
Kisvárda II–Cegléd
Hatvan–Putnok
Füzesgyarmat–Sényő
Gyöngyös–BVSC
Tállya–Eger

29. FORDULÓ
április 14.

Tiszakécske–Kisvárda II
Balassagyarmat–Sajóbábony
Tiszafüred–Tiszaújváros
Salgótarján–DVSC II
Mezőkövesd II–DVTK II
Eger–Cegléd
BVSC–Jászberény
Sényő–Gyöngyös
Putnok–Füzesgyarmat
Tállya–Hatvan

30. FORDULÓ
április 18.

DVSC II–Mezőkövesd II
Tiszaújváros–Salgótarján
Sajóbábony–Tiszafüred
Kisvárda II–Balassagyarmat
Hatvan–Eger
Cegléd–Tiszakécske
Füzesgyarmat–Tállya
Gyöngyös–Putnok
Jászberény–Sényő
DVTK II–BVSC

31. FORDULÓ
április 25.

Eger–Tiszakécske
Balassagyarmat–Cegléd
Tiszafüred–Kisvárda II
Salgótarján–Sajóbábony
Mezőkövesd II–Tiszaújváros
BVSC–DVSC II
Sényő–DVTK II
Putnok–Jászberény
Tállya–Gyöngyös
Hatvan–Füzesgyarmat

32. FORDULÓ
április 28.

Sajóbábony–Mezőkövesd II
Kisvárda II–Salgótarján
Cegléd–Tiszafüred
Tiszakécske–Balassagyarmat
Gyöngyös–Hatvan
Jászberény–Tállya
DVTK II–Putnok
Füzesgyarmat–Eger
DVSC II–Sényő
Tiszaújváros–BVSC

33. FORDULÓ
május 2.

Eger–Balassagyarmat
Tiszafüred–Tiszakécske
Salgótarján–Cegléd
Mezőkövesd II–Kisvárda II
BVSC–Sajóbábony
Sényő–Tiszaújváros
Putnok–DVSC II
Tállya–DVTK II
Hatvan–Jászberény
Füzesgyarmat–Gyöngyös

34. FORDULÓ
május 9.

Mezőkövesd II–Cegléd
Tiszakécske–Salgótarján
Balassagyarmat–Tiszafüred
Jászberény–Füzesgyarmat
DVTK II–Hatvan
Gyöngyös–Eger
DVSC II–Tállya
Tiszaújváros–Putnok
Sajóbábony–Sényő
Kisvárda II–BVSC

35. FORDULÓ
május 12.

Salgótarján–Balassagyarmat
Mezőkövesd II–Tiszakécske
BVSC–Cegléd
Sényő–Kisvárda II
Eger–Tiszafüred
Putnok–Sajóbábony
Tállya–Tiszaújváros
Hatvan–DVSC II
Füzesgyarmat–DVTK II
Gyöngyös–Jászberény

36. FORDULÓ
május 16.

Tiszafüred–Salgótarján
DVTK II–Gyöngyös
Jászberény–Eger
Balassagyarmat–Mezőkövesd II
DVSC II–Füzesgyarmat
Tiszaújváros–Hatvan
Sajóbábony–Tállya
Kisvárda II–Putnok
Cegléd–Sényő
Tiszakécske–BVSC

37. FORDULÓ
május 23.

Eger–Salgótarján
Mezőkövesd II–Tiszafüred
BVSC–Balassagyarmat
Sényő–Tiszakécske
Putnok–Cegléd
Tállya–Kisvárda II
Hatvan–Sajóbábony
Füzesgyarmat–Tiszaújváros
Gyöngyös–DVSC II
Jászberény–DVTK II

38. FORDULÓ
május 30.

DVSC II–Jászberény
Tiszaújváros–Gyöngyös
Sajóbábony–Füzesgyarmat
Kisvárda II–Hatvan
Cegléd–Tállya
Salgótarján–Mezőkövesd II
DVTK II–Eger
Tiszakécske–Putnok
Balassagyarmat–Sényő
Tiszafüred–BVSC

KELETI CSOPORT 2019–2020

2020.10.25 01:07:54

Labdarúgó NB II MOLNÁR KRISZTIÁN

A Szpari közel nyolcvan percig vezetett nagy riválisa ellen a keleti derbin.

2020.10.24 20:47:56

Labdarúgó NB II P. Gy.

Hat csapat győzött idegenben, a Pécs nyerte a legjobb védelmű csapatok csatáját, iksz lett a Szpari–Loki.

2020.10.23 22:14:01

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

A jól záró védelmek közül most a Gyirmóté ingott meg többször, de ezt csak egyszer használta ki a Pécs.

2020.10.24 20:29:57

Labdarúgó NB II FERENCZ NORBERT

A szünet után hat perc leforgása alatt kétszer is betaláltak a vendégek, a somogyiak a ráadásban csak szépíteni tudtak.

2020.10.25 00:34:30

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

A piros-kékek idegenben egy góllal legyőzték a tartalékos bakonyi csapatot.