nemzetisport.hu 2020.07.20 11:52 Frissítve: 2021.05.30 22:22

AZ NB III KELETI CSOPORT 2020–21-ES IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

Az NB III 2020–2021-es idényének végén a három csoportgyőztes feljut az NB II-be, míg a 16–20. helyezett, valamint a legrosszabb 15. helyezett kiesik. Az NB I-es és NB II-es klubok tartalékcsapatai (DVTK II, Kisvárda II, Mezőkövesd II, illetve DVSC II) nem juthatnak fel, illetve azok mérkőzésenként maximum négy, 1999. december 31. előtt született labdarúgót nevezhetnek.

 

A KELETI CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
  1. Tiszakécske 38 30 4 4 94–27 +67 94
  2. BVSC-Zugló 38 24 6 8 75–39 +36 78
  3. Jászberény 38 21 10 7 78–41 +37 73
  4. Füzesgyarmat 38 23 3 12 70–44 +26 72
  5. Kisvárda II 38 19 11 8 57–45 +12 68
  6. Eger 38 19 9 10 62–36 +26 66
  7. Balassagyarmat 38 18 10 10 46–32 +14 64
  8. Sényő 38 16 9 13 65–58   +7 57
  9. Diósgyőri VTK II 38 15 9 14 65–57   +8 54
10. Cegléd 38 14 8 16 45–47   –2 50
11. Tiszafüred 38 14 6 18 59–68   –9 48
12. Tiszaújváros 38 14 6 18 51–62 –11 48
13. Debreceni VSC II 37 11 10 16 56–58   –2 43
14. Tállya 38 11 10 17 52–57   –5 43
15. Putnok 38 11 9 18 56–74 –18 42
16. Salgótarjáni BTC 38 11 8 19 54–75 –21 41
17. Gyöngyösi AK 37 10 9 18 53–78 –25 39
18. Hatvan 38 11 5 22 45–63 –18 38
19. Sajóbábony 38 7 3 28 41–102 –61 24
20. Mezőkövesd II 38 5 5 28 42–103 –61 20

 

NYUGATI CSOPORT

KÖZÉP-CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

DVTK II–DVSC II 0–0
Eger–Mezőkövesd II 6–0
BVSC–Salgótarján 1–1
Tiszafüred–Sényő 3–2
Balassagyarmat–Putnok 0–0
Cegléd–Hatvan 1–0
Kisvárda II–Füzesgyarmat 0–2
Sajóbábony–Gyöngyös 3–0
Tiszaújváros–Jászberény 1–1
Tiszakécske–Tállya 2–0

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Diósgyőri VTK II–Termálfürdő Tiszaújváros 2–3
Jászberényi FC–Sajóbábonyi VSE 6–1
Gyöngyösi AK–Kisvárda II 1–3
Füzesgyarmati SK–Ceglédi VSE 0–1
FC Hatvan–Tiszakécskei LC 1–3
Tállya KSE–Balassagyarmati SE 3–2
Putnok FC–Tiszafüredi VSE 1–0
Sényő–Salgótarjáni BTC 6–1
BVSC-Zugló–Mezőkövesd II 2–0
Eger SE–Debreceni VSC II 4–0

3. FORDULÓ
augusztus 12.

Sényő-Carnifex FC–Mezőkövesd II 5–0
Salgótarjáni BTC–Putnok FC 2–0
Tiszafüredi VSE–Tállya KSE 4–1
Balassagyarmati SE–FC Hatvan 1–1
Ceglédi VSE–Gyöngyösi AK 2–0
Kisvárda II–Jászberényi FC 1–3
Sajóbábonyi VSE–Diósgyőri VTK II 0–0
Termálfürdő Tiszaújváros–Debreceni VSC II 3–1
Eger SE–BVSC-Zugló 0–2
Tiszakécskei LC–Füzesgyarmati SK 3–0

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Putnok FC–Mezőkövesd II 3–0
Diósgyőri VTK II–Kisvárda II 3–4
Debreceni VSC II–Sajóbábonyi VSE 5–0
Termálfürdő Tiszaújváros–Eger SE 0–1
Jászberényi FC–Ceglédi VSE 1–0
Gyöngyösi AK–Tiszakécskei LC 1–7
Füzesgyarmati SK–Balassagyarmati SE 3–0
FC Hatvan–Tiszafüredi VSE 3–2
Tállya KSE–Salgótarjáni BTC 0–0
Sényő–BVSC-Zugló 1–2

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Mezőkövesd II–Tállya 2–3
Salgótarján–Hatvan 1–1
Tiszafüred–Füzesgyarmat 0–1
Balassagyarmat–Gyöngyös 1–1
Cegléd–DVTK II 1–5
Kisvárda II–DVSC II 1–3
Sajóbábony–Tiszaújváros 3–1
BVSC–Putnok 3–3
Eger
–Sényő 1–0
Tiszakécske–Jászberény 1–2

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Sajóbábony–Eger 0–1
Tiszaújváros–Kisvárda II 0–0
DVSC II–Cegléd 3–1
DVTK II–Tiszakécske 1–1
Jászberény–Balassagyarmat 4–0
Gyöngyös–Tiszafüred 3–4
Füzesgyarmat–Salgótarján 1–2
Hatvan–Mezőkövesd II 2–1
Tállya–BVSC 1–1
Putnok–Sényő 2–4

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Sényő–Tállya 1–0
Mezőkövesd II–Füzesgyarmat 1–3
Salgótarján–Gyöngyös 1–2
Tiszafüred–Jászberény 2–1
Balassagyarmat–DVTK II 2–1
Cegléd–Tiszaújváros 1–2
Kisvárda II–Sajóbábony 2–2
BVSC–Hatvan 5–0
Eger–Putnok 5–0
Tiszakécske–DVSC II 3–0 – megállapított eredmény

8. FORDULÓ
szeptember 5.
Kisvárda II–Eger SE 0–0
Sajóbábonyi VSE–Ceglédi VSE 0–1
TFC Tiszaújváros–Tiszakécskei LC 0–3
Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE 3–1
Diósgyőri VTK II–Tiszafüredi VSE 2–3
Jászberényi FC–Salgótarjáni BTC 6–1
Gyöngyösi AK–Mezőkövesd II 3–0
FC Hatvan–Sényő 0–1
Tállya KSE–Putnok FC 0–0
október 14.
Füzesgyarmat–BVSC 5–0

9. FORDULÓ
szeptember 9.

Eger SE–Tállya KSE 1–1
Mezőkövesd II–Jászberényi FC 1–4
Salgótarjáni BTC–Diósgyőri VTK II 4–1
Tiszafüredi VSE–Debreceni VSC II 2–2
Balassagyarmati VSE–TFC Tiszaújváros 1–0
Tiszakécskei LC–Sajóbábonyi VSE 7–1
Ceglédi VSE–Kisvárda II 2–3
Putnok FC–FC Hatvan 4–2
Sényő–Füzesgyarmati SK 2–4
BVSC-Zugló–Gyöngyösi AK 2–2

10. FORDULÓ
szeptember 13.

Debreceni VSC II–Salgótarjáni BTC 2–3
Kisvárda II–Tiszakécskei LC 1–4
Sajóbábonyi VSE–Balassagyarmati VSE 1–3
Tiszaújváros–Tiszafüredi VSE 4–0
Diósgyőri VTK II–Mezőkövesd II 2–1
Ceglédi VSE–Eger SE 1–1
Jászberényi FC–BVSC-Zugló 3–2
Gyöngyösi AK–Sényő 2–0
FC Hatvan–Tállya KSE 1–0
november 25.
Füzesgyarmat–Putnok 3–1

11. FORDULÓ
szeptember 27.

Mezőkövesd II–DVSC II 1–1
Salgótarján–Tiszaújváros 1–2
Tiszafüred–Sajóbábony 3–1
Balassagyarmat–Kisvárda II 1–1
Eger–Hatvan 4–0
Tállya–Füzesgyarmat 0–0
Putnok–Gyöngyös 3–0
Sényő–Jászberény 2–2
BVSC–DVTK II 3–2
Tiszakécske–Cegléd 1–0

12. FORDULÓ
október 4.

Cegléd–Balassagyarmat 0–1
Kisvárda II–Tiszafüred 1–1
Sajóbábony–Salgótarján 3–2
Tiszaújváros–Mezőkövesd II 1–2
DVTK II–Sényő 0–0
Jászberény–Putnok 2–1
Gyöngyös–Tállya 1–4
Füzesgyarmat–Hatvan 4–2
Tiszakécske–Eger 2–0
november 25.
DVSC II–BVSC 0–1

13. FORDULÓ
október 10.

Salgótarjáni BTC–Kisvárda II 0–1
Tiszafüred
–Cegléd 3–0
Balassagyarmat–Tiszakécske 0–1
Hatvan–Gyöngyös 4–0
Tállya–Jászberény 0–1
Putnok–DVTK II 1–4
Sényő–DVSC II 2–1
BVSC–Tiszaújváros 0–1
november 11.
Mezőkövesd II–Sajóbábony 5–2
december 10.
Eger–Füzesgyarmat 2–1

14. FORDULÓ
október 18.

Tiszakécske–Tiszafüred 2–1
Cegléd–Salgótarján 3–0
Kisvárda II–Mezőkövesd II 3–2
Sajóbábony–BVSC 2–4
Tiszaújváros–Sényő 2–3
DVSC II–Putnok 0–1
DVTK II–Tállya 2–1
Jászberény–Hatvan 3–2
Gyöngyös–Füzesgyarmat 1–3
november 18.

Balassagyarmat–Eger 2–0

15. FORDULÓ
október 25.

Cegléd–Mezőkövesd II 2–2
Salgótarján–Tiszakécske 1–3
Füzesgyarmat–Jászberény 4–0
Hatvan–DVTK II 2–3
Eger–Gyöngyös 3–3
Tállya–DVSC II 3–0
Putnok–Tiszaújváros 2–4
Sényő–Sajóbábony 6–2
BVSC–Kisvárda II 1–2
november 11.
Tiszafüred–Balassagyarmat 0–1

16. FORDULÓ
november 1.

Balassagyarmat–Salgótarján 1–1
Tiszakécske–Mezőkövesd II 2–1
Cegléd–BVSC 1–2
Sényő–Kisvárda II 0–0
Tiszafüred–Eger 0–0
Sajóbábony–Putnok 3–1
Tiszaújváros–Tállya 1–1
DVSC II–Hatvan 1–0
DVTK II–Füzesgyarmat 1–0
Jászberény–Gyöngyös 6–0

17. FORDULÓ
november 8.

Salgótarján–Tiszafüred 2–1
Gyöngyös–DVTK II 0–0
Eger–Jászberény 1–3
Mezőkövesd II–Balassagyarmat 0–4
Füzesgyarmat–DVSC II 0–1
Tállya–Sajóbábony 1–3
Putnok–Kisvárda II 0–0
Sényő–Cegléd 0–0
BVSC–Tiszakécske 3–1
december 10.
Hatvan–Tiszaújváros 1–2

18. FORDULÓ
november 14.

Salgótarján–Eger 1–2
Balassagyarmat–BVSC 1–0
Cegléd–Putnok 1–0
Kisvárda II–Tállya 3–2
Sajóbábony–Hatvan 0–4
DVTK II–Jászberény 0–1
Tiszakécske–Sényő 3–0 – megállapított eredmény
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 3–0 – megállapított eredmény
december 2.
Tiszafüred–Mezőkövesd II 4–2
december 10.
Gyöngyös–DVSC II 2–0

19. FORDULÓ
november 22.

Jászberény–DVSC II 3–3
Gyöngyös–Tiszaújváros 1–2
Füzesgyarmat–Sajóbábony 4–0
Hatvan–Kisvárda II 0–1
Tállya–Cegléd 0–2
Mezőkövesd II–Salgótarján 3–2
Eger–DVTK II 2–0
Putnok–Tiszakécske 0–3
Sényő–Balassagyarmat 3–0
BVSC–Tiszafüred 2–1

20. FORDULÓ
november 29.

BVSC–Salgótarján 5–1
Sényő–Tiszafüred 4–2
Putnok–Balassagyarmat 0–2
Tállya–Tiszakécske 0–1
Hatvan–Cegléd 4–1
Füzesgyarmat–Kisvárda II 2–1
Gyöngyös–Sajóbábony 5–1
Jászberény–Tiszaújváros 2–0
DVSC II–DVTK II 3–0
Mezőkövesd II–Eger 1–2

21. FORDULÓ
december 6.

Sajóbábony–Jászberény 0–3 – megállapított eredmény
Tiszaújváros–DVTK II 2–2
Kisvárda II–Gyöngyös 1–3
Cegléd–Füzesgyarmat 2–1
Tiszakécske–Hatvan 4–1
Balassagyarmat–Tállya 4–1
Tiszafüred–Putnok 3–4
Salgótarján–Sényő 1–0
Mezőkövesd II–BVSC 0–2
DVSC II–Eger 0–2

22. FORDULÓ
február 28.

Mezőkövesd II–Sényő 2–2
Putnok–Salgótarján 2–3
Tállya–Tiszafüred 2–4
Hatvan–Balassagyarmat 0–1
Füzesgyarmat–Tiszakécske 1–0
Gyöngyös–Cegléd 1–1
Jászberény–Kisvárda II 2–2
DVTK II–Sajóbábony 5–2
DVSC II–Tiszaújváros 2–1
BVSC–Eger 2–1

23. FORDULÓ
március 7.

Eger–Tiszaújváros 3–0
Sajóbábony–DVSC II 1–0
Kisvárda II–DVTK II 1–1
Cegléd–Jászberény 1–1
Tiszakécske–Gyöngyös 1–1
Balassagyarmat–Füzesgyarmat 0–1
Tiszafüred–Hatvan 2–0
Salgótarján–Tállya 2–3
Mezőkövesd II–Putnok 2–0
BVSC–Sényő 5–1

24. FORDULÓ
március 14.

DVSC II–Kisvárda II 0–1
Tállya–Mezőkövesd II 2–1
Hatvan–Salgótarján 1–0
Füzesgyarmat–Tiszafüred 2–1
Gyöngyös–Balassagyarmat 0–1
Jászberény–Tiszakécske 1–2
DVTK II–Cegléd 1–1
Tiszaújváros–Sajóbábony 1–0
Putnok–BVSC 1–4
Sényő–Eger 1–1

25. FORDULÓ
március 21.

Eger–Sajóbábony 3–0
Kisvárda II–Tiszaújváros 5–2
Cegléd–DVSC II 1–0
Tiszakécske–
DVTK II 3–2
Balassagyarmat–Jászberény 0–0
Tiszafüred–Gyöngyös 3–1
Salgótarján–Füzesgyarmat 1–0
Mezőkövesd II–Hatvan 0–0
BVSC–Tállya 3–1
Sényő–Putnok 1–1

26. FORDULÓ
március 27.

Füzesgyarmat
–Mezőkövesd II 5–0
Gyöngyös–Salgótarján 2–0
DVSC II–Tiszakécske 0–1
Tiszaújváros–Cegléd 2–0
Sajóbábony–Kisvárda II 0–2
Tállya–Sényő 5–0
Hatvan–BVSC-Zugló 0–1
Putnok–Eger 2–2
Jászberény–Tiszafüred 3–0 – megállapított eredmény
Április 7., szerda
DVTK II–Balassagyarmat 1–0

27. FORDULÓ
április 4.

Eger–Kisvárda II 1–0
Cegléd–Sajóbábony 2–0
Tiszakécske–Tiszaújváros 5–0
Balassagyarmat–DVSC II 3–0
Tiszafüred–DVTK II 1–5
Salgótarján–Jászberény 2–0
Mezőkövesd II–Gyöngyös 1–2
BVSC-Zugló
–Füzesgyarmat 3–0
Sényő–Hatvan 3–1
Putnok–Tállya 2–5

28. FORDULÓ
április 11.

DVSC II–Tiszafüred 0–0
Jászberény–Mezőkövesd II 1–0
DVTK II–Salgótarjáni BTC 3–2
Tiszaújváros–Balassagyarmat 0–3
Sajóbábony–Tiszakécske 0–4
Kisvárda II–Cegléd 1–0
Hatvan–Putnok 0–2
Füzesgyarmat–Sényő 1–1
Gyöngyös–BVSC-Zugló 0–2
Tállya–Eger 2–2

29. FORDULÓ
április 14.

Tiszakécske–Kisvárda II 1–0
Balassagyarmat–Sajóbábony 1–0
Tiszafüred–Tiszaújváros 2–0
Salgótarján–DVSC II 2–2
Mezőkövesd II–DVTK II 1–5
Eger–Cegléd 0–2
BVSC–Jászberény 1–0
Sényő–Gyöngyös 1–0
Putnok–Füzesgyarmat 3–0
Tállya–Hatvan 1–2

30. FORDULÓ
április 18.

DVSC II–Mezőkövesd II 6–0
Tiszaújváros–Salgótarján 1–1
Sajóbábony–Tiszafüred 1–1
Kisvárda II–Balassagyarmat 0–0
Hatvan–Eger 2–1
Cegléd–Tiszakécske 2–1
Füzesgyarmat–Tállya 1–1
Gyöngyös–Putnok 2–2
Jászberény–Sényő 1–2
DVTK II–BVSC 1–0

31. FORDULÓ
április 25.

Eger–Tiszakécske 1–1
Balassagyarmat–Cegléd 1–0
Tiszafüred–Kisvárda II 0–1
Salgótarján–Sajóbábony 3–0
Mezőkövesd II–Tiszaújváros 1–3
BVSC–DVSC II 2–2
Sényő–DVTK II 2–0
Putnok–Jászberény 0–0
Tállya–Gyöngyös 2–0
Hatvan–Füzesgyarmat 1–2

32. FORDULÓ
április 28.
DVSC II–Sényő 4–2
Sajóbábony–Mezőkövesd II 6–1
Kisvárda II–Salgótarján 3–1
Cegléd–Tiszafüred 5–0
Tiszakécske–Balassagyarmat 1–0
Gyöngyös–Hatvan 3–1
Jászberény–Tállya 1–0
DVTK II–Putnok 3–1
Füzesgyarmat–Eger 2–1
Tiszaújváros–BVSC 0–2

33. FORDULÓ
május 2.
Putnok–DVSC II 3–3
Tállya–DVTK II 0–2
Eger–Balassagyarmat 0–1
Tiszafüred–Tiszakécske 1–1
Salgótarján–Cegléd 2–2
Mezőkövesd II–Kisvárda II 2–4
BVSC–Sajóbábony 3–1
Sényő–Tiszaújváros 0–0
Hatvan–Jászberény 0–0
Füzesgyarmat–Gyöngyös 3–2

34. FORDULÓ
május 8.
DVTK II–Hatvan 0–2
Kisvárda II–BVSC-Zugló 1–0
május 9.
DVSC II–Tállya 2–1
Balassagyarmat–Tiszafüred 3–0
Mezőkövesd II–Cegléd 2–0
Tiszakécske–Salgótarján 5–0
Jászberény–Füzesgyarmat 4–1
DVTK II–Hatvan 0–2
Gyöngyös–Eger 0–1
Tiszaújváros–Putnok 1–3
Sajóbábony–Sényő 0–1

35. FORDULÓ
május 12.

Salgótarján–Balassagyarmat 2–2
Mezőkövesd II–Tiszakécske 1–3
BVSC–Cegléd 2–0
Kisvárda II–Sényő 3–2
Eger–Tiszafüred 2–1
Putnok–Sajóbábony 4–1
Tállya–Tiszaújváros 2–1
Hatvan–DVSC II 1–1
Füzesgyarmat–DVTK II 2–1
Gyöngyös–Jászberény 2–2

36. FORDULÓ
május 16.
14.30: DVSC II–Füzesgyarmat
18.00: Tiszafüred–Salgótarján
18.00: DVTK II–GyöngyösJászberény–Eger
18.00: Balassagyarmat–Mezőkövesd II
18.00: DVTK II–Gyöngyös
18.00: Tiszaújváros–Hatvan
18.00: Sajóbábony–Tállya
18.00: Kisvárda II–Putnok
18.00: Cegléd–Sényő
18.00: Tiszakécske–BVSC

37. FORDULÓ
május 23.
Debreceni VSC II–Gyöngyös 2–1
Tállya–Kisvárda II 1–1
Eger–Salgótarjáni BTC 2–1
Mezőkövesd II–Tiszafüred 0–1
Sényő–Tiszakécske 2–3
Putnok–Cegléd 2–1
FC Hatvan–Sajóbábony 3–0
Füzesgyarmat–Tiszaújváros 1–0
Jászberény–Diósgyőri VTK II 0–1

38. FORDULÓ
május 30.

Debreceni VSC II–Jászberény 3–3
Tiszaújváros–Gyöngyösi AK 3–4
Sajóbábony–Füzesgyarmat 0–4
Kisvárda II–Hatvan 2–0
Ceglédi VSE–Tállya 1–1
Salgótarjáni BTC–Mezőkövesd II 3–2
Diósgyőri VTK II–Eger 0–2
Tiszakécske–Putnok 4–1
Balassagyarmat–Sényő 0–1
Tiszafüred–BVSC-Zugló 1–2

KELETI CSOPORT 2019–2020

2021.07.28 07:10:36

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

A szünet után megőrizte első félidőben szerzett egygólos előnyét a DVTK.

2021.07.28 07:10:36

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Egy büntető döntött a dél-alföldi rangadón, a pályafutását az ellenfélnél kezdő Germán Tamás találatával nyertek a Tisza-partiak.

2021.07.28 07:10:36

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Klausz László győzelemmel mutatkozott be a győriek kispadján.

2021.08.01 00:06:57

Labdarúgó NB II NYITRAY ANDRÁS

Egy félidőnyi előnyt adott a KTE a Pest megyei együttesnek, ami ezúttal soknak bizonyult.

2021.08.01 00:16:46

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A helyzetek alapján a soroksáriak közelebb álltak a győzelemhez, de a siófokiak kiküzdötték az egy pontot.