nemzetisport.hu 2019.08.02 08:30 Frissítve: 2019.11.24 16:08

AZ NB III KELETI CSOPORT 2019–20-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

 A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Füzesgyarmati SK 16 13 3 31–16 +15  39
2. Debreceni EAC 16 11 2 3 41–18 +23  35
3. Ceglédi VSE 16 9 3 4 27–22 +5  30
4. Jászberényi FC 16 7 7 2 32–21 +11  28
5. ESMTK 16 7 6 3 27–20 +7  27
6. Sényő FC 16 7 6 3 32–26 +6  27
7. Tiszaújváros 16 7 3 6 26–20 +6  24
8. Balassagyarmat 16 6 4 6 28–27 +1  22
9. Tállya KSE 16 5 4 7 45–17 +28
19
10. Putnok FC 15 5 4 6 21–20 +1  19
11. Gyöngyösi AK 16 5 3 8 25–32 –7  18
12. Eger SE 16 5 2 9 17–28 –11  17
13. Debreceni VSC II 16 4 3 9 29–31 –2  15
14. FC Hatvan 16 3 3 10 20–34 –14  12
15. Diósgyőri VTK II 16 2 2 12 15–39 –24  8
16. Ózdi Kohász SC 15 1 8 6 9–54 –45
5

KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

NB III, 2019–2020, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap
ESMTK–FC Hatvan 1–0
Ceglédi VSE–Eger SE 3–0
Jászberényi FC–Füzesgyarmati SK 1–0
Tiszaújváros–Gyöngyösi AK 0–0
Balassagyarmati SE–Diósgyőri VTK II 3–0
Sényő–Debreceni VSC II 2–2
DEAC–Putnok FC 2–2
Ózdi Kohász SC–Tállya KSE 0–0

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE 0–1
Tállya–DEAC 1–2
Putnok FC–Sényő 0–0
Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros 0–4
Gyöngyösi AK–Jászberényi FC 2–6
Füzesgyarmat–Ceglédi VSE 1–2
Eger SE–ESMTK 3–2
FC Hatvan
–Ózdi Kohász 4–2

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap
ESMTK–Füzesgyarmat 0–1
Cegléd–Gyöngyös 3–3
Jászberény–DVTK II 2–1
Tiszaújváros–DVSC II 4–1
Balassagyarmat–Putnok FC 1–1
Sényő–Tállya 2–2
DEAC–Ózd 4–0
FC Hatvan–Eger 4–1

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap
DEAC–FC Hatvan 3–0
Ózdi Kohász–Sényő 0–0
Tállya–Balassagyarmati SE 3–2
Putnok–FC Tiszaújváros 0–1
Debreceni VSC II–Jászberényi FC 3–3
Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE 1–3
Gyöngyösi AK–ESMTK 1–4
Füzesgyarmat–Eger SE 2–1

5. FORDULÓ

Szeptember 1., vasárnap
ESMTK–Diósgyőri VTK II 3–0
Ceglédi VSE–Debreceni VSC II 4–3
Jászberény–Putnok FC 3–2
Tiszaújváros–Tállya 4–2
Balassagyarmati SE–Ózdi Kohász 2–2
Sényő–DEAC 1–2
Eger SE–Gyöngyösi AK 2–1
FC Hatvan–Füzesgyarmat 1–3

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap
Sényő–FC Hatvan 3–1
DEAC–Balassagyarmat 4–1
Ózd–Tiszaújváros 0–0
Tállya–Jászberény 0–0
Putnok–FC Cegléd 0–2
DVSC II–ESMTK 1–1
DVTK II–Eger 2–1
Gyöngyös–Füzesgyarmat 0–1

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap
ESMTK–Putnok FC 0–0
Cegléd–Tállya 1–0
Jászberény–Ózd 1–1
Tiszaújváros–DEAC 1–2
Balassagyarmat–Sényő 3–3
Füzesgyarmat–DVTK II 4–0
Eger–DVSC II 1–3
FC Hatvan–Gyöngyös 1–3

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap
Balassagyarmati SE–FC Hatvan 2–1
Sényő–Tiszaújváros 3–2
DEAC–Jászberény 1–3
Ózdi Kohász–Ceglédi VSE 0–0
Tállya–ESMTK 0–1
Putnok FC–Eger 4–1
Debreceni VSC II–Füzesgyarmat 2–3
Diósgyőri VTK II–Gyöngyös 2–2

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap
SMTK–Ózdi Kohász 2–2
Ceglédi VSE–DEAC 0–3
Jászberény–Sényő 3–0
Tiszaújváros–Balassagyarmati SE 1–3
Gyöngyösi AK–Debreceni VSC II 3–1
Füzesgyarmat–Putnok FC 3–2
Eger SE–Tállya 1–0
FC Hatvan–Diósgyőri VTK II 1–1

10. FORDULÓ
Október 12., szombat
Tiszaújváros–FC Hatvan 1–2
Balassagyarmat–Jászberény 1–1
Sényő–Cegléd 5–1
DEAC–ESMTK 2–2
Tállya–Füzesgyarmat 1–2
Putnok FC–Gyöngyös 0–1
DVSC II–DVTK II 2–0
Ózd–Eger 0–0

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap
ESMTK–Sényő 2–2
Cegléd–Balassagyarmat 1–0
Jászberény–Tiszaújváros 1–2
DVTK II–Putnok FC 1–2
Gyöngyös–Tállya 0–2
Füzesgyarmat–Ózd 3–1
Eger–DEAC 0–1
FC Hatvan–DVSC II 0–2

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap
Jászberény–FC Hatvan 2–2
Tiszaújváros–Cegléd 1–0
Balassagyarmat–ESMTK 2–3
Sényő–Eger 2–1
DEAC–Füzesgyarmat 3–0
Ózd–Gyöngyös 1–0
Tállya–DVTK II 1–0
Putnok FC–DVSC II 2–1

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap
ESMTK–Tiszaújváros 2–2
Cegléd–Jászberény 2–2
DVSC II–Tállya 0–3
DVTK II–Ózd 3–0
Gyöngyös–DEAC 3–2
Füzesgyarmat–Sényő 2–1
Eger–Balassagyarmat 2–1
FC Hatvan–Putnok FC 0–4

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap
Ceglédi VSE–FC Hatvan 3–1
Jászberény–ESMTK 3–1
Tiszaújváros–Eger SE 0–1
Balassagyarmati SE–Füzesgyarmat 1–3
Sényő–Gyöngyösi AK 3–2
Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II 4–0
Ózdi Kohász SC–Debreceni VSC II (Hatvan) 0–6
Tállya–Putnok FC 0–1

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap
ESMTK–Ceglédi VSE 1–0
Putnok FC–Ózdi Kohász – elhalasztották
Debreceni VSC II–Debreceni EAC 2–3
Diósgyőri VTK II–Sényő 3–4
Gyöngyösi AK–Balassagyarmati SE 1–2
Füzesgyarmat–Tiszaújváros 1–0
Eger SE–Jászberényi FC 1–1
FC Hatvan–Tállya 1–1

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap
FC Hatvan–ESMTK 1–2
Eger–Cegléd 1–2
Füzesgyarmat–Jászberény 2–0
Gyöngyös–Tiszaújváros 3–2
DVTK II–Balassagyarmat 1–3
DVSC II–Sényő 0–1
Putnok FC–DEAC 1–4
Tállya–Ózd 29–0

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap
DEAC–Tállya
Sényő–Putnok FC
Balassagyarmat–DVSC II
Tiszaújváros–DVTK II
Jászberény–Gyöngyös
Cegléd–Füzesgyarmat
ESMTK–Eger
Ózd–FC Hatvan

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap
Füzesgyarmat–ESMTK
Gyöngyös–Cegléd
DVTK II–Jászberény
DVSC II–Tiszaújváros
Putnok FC–Balassagyarmat
Tállya–Sényő
Ózd–DEAC
Eger–FC Hatvan

19. FORDULÓ
Március 14., szombat
FC Hatvan–DEAC
Sényő–Ózd
Balassagyarmat–Tállya
Tiszaújváros–Putnok FC
Jászberény–DVSC II
Cegléd–DVTK II
ESMTK–Gyöngyös
Eger–Füzesgyarmat

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap
DVTK II–ESMTK
DVSC II–Cegléd
Putnok FC–Jászberény
Tállya–Tiszaújváros
Ózd–Balassagyarmat
DEAC–Sényő
Gyöngyös–Eger
Füzesgyarmat–FC Hatvan

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap
FC Hatvan–Sényő
Balassagyarmat–DEAC
Tiszaújváros–Ózd
Jászberény–Tállya
Cegléd–Putnok FC
ESMTK–DVSC II
Eger–DVTK II
Füzesgyarmat–Gyöngyös

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap
Putnok FC–ESMTK
Tállya–Cegléd
Ózd–Jászberény
DEAC–Tiszaújváros
Sényő–Balassagyarmat
DVTK II–Füzesgyarmat
DVSC II–Eger
Gyöngyös–FC Hatvan

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap
FC Hatvan–Balassagyarmat
Tiszaújváros–Sényő
Jászberény–DEAC
Cegléd–Ózd
ESMTK–Tállya
Eger–Putnok FC
Füzesgyarmat–DVSC II
Gyöngyös–DVTK II

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap
Ózd–ESMTK
DEAC–Cegléd
Sényő–Jászberény
Balassagyarmat–Tiszaújváros
DVSC II–Gyöngyös
Putnok FC–Füzesgyarmat
Tállya–Eger
DVTK II–FC Hatvan

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap
FC Hatvan–Tiszaújváros
Jászberény–Balassagyarmat
Cegléd–Sényő
ESMTK–DEAC
Eger–Ózd
Füzesgyarmat–Tállya
Gyöngyös–Putnok FC
DVTK II–DVSC II

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap
Sényő–ESMTK
Balassagyarmat–Cegléd
Tiszaújváros–Jászberény
Putnok FC–DVTK II
Tállya–Gyöngyös
Ózd–Füzesgyarmat
DEAC–Eger
DVSC II–FC Hatvan

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap
FC Hatvan–Jászberény
Cegléd–Tiszaújváros
ESMTK–Balassagyarmat
Eger–Sényő
Füzesgyarmat–DEAC
Gyöngyös–Ózd
DVTK II–Tállya
DVSC II–Putnok FC

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap
Tiszaújváros–ESMTK
Jászberény–Cegléd
Tállya–DVSC II
Ózd–DVTK II
DEAC–Gyöngyös
Sényő–Füzesgyarmat
Balassagyarmat–Eger
Putnok FC–FC Hatvan

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap
FC Hatvan–Cegléd
ESMTK–Jászberény
Eger–Tiszaújváros
Füzesgyarmat–Balassagyarmat
Gyöngyös–Sényő
DVTK II–DEAC
DVSC II–Ózd
Putnok FC–Tállya

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap
Cegléd–ESMTK
Ózd–Putnok FC
DEAC–DVSC II
Sényő–DVTK II
Balassagyarmat–Gyöngyös
Tiszaújváros–Füzesgyarmat
Jászberény–Eger
Tállya–FC Hatvan

2019.12.05 16:19:42

Labdarúgó NB II P. K.

Korábban már a Debrecen is hívta, de szeretnék minél tovább az Előrénél tartani, ahol a felnőttcsapatban fejlődhet.

2019.12.01 12:31:07

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Halit • Jova megint betalált, a Szpari a Csákvárt verte meg • A Budafok nem bírt a Siófokkal.

2019.11.29 11:59:53

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER

Őszinte munkásderbi: Pupos Gáborral, a szabadrúgásairól híres Galga-völgyi Bombázóval jártunk a Vasas–Budafoki MTE rangadón.

2019.11.26 23:02:16

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hármat vágott a Budaörs és a Csaba • Az Ajka felülmúlta a Gyirmótot • Tiszakécskén kapott ki a Haladás.

2019.11.24 00:44:31

Labdarúgó NB II F. B.

A Békéscsaba a ráadásban mentett pontot az ETO ellen • A Gyirmót nem bírt a Budafokkal • A Szpari Szolnokon nyert.