nemzetisport.hu 2014.06.28 11:33 Frissítve: 2015.03.31 02:30

Jön a Chelsea, itt járt a székely válogatott, meccs a PSG-vel - NB I-es felkészülés

Tekintse meg az élvonalbeli együttesek nyári programját, a felkészülési meccseket és a közben lejátszott tétmérkőzéseket! Címlapunkon a bajnoki rajtig elérhető táblázatunkat folyamatosan frissítettük az új információkkal, akárcsak az NB I-es átigazolásokról készített adatbázisunkat.

A Ferencváros, az új szerzemény Benjamin Lauthtal a soraiban, a Szabadkígyós ellen játszotta az első felkészülési meccsét
(Fotó: fradi.hu)

 

A BUDAPEST HONVÉD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:  június 23.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 2.: Bp. Honvéd–Rimavská Sobota (Rimaszombat, szlovák II.) 1–0 (Youla)
Július 5.: Bp. Honvéd–MVM Paks 0–0
Július 12.: Bp. Honvéd–Gyirmót 2–1 (Youla, Vernes)
Július 19.: Bp. Honvéd–Mezőkövesd 1–2 (Youla)
Július 23.: Bp. Honvéd–Csepel 2–0 (Hidi, Ihrig-Farkas)
Július 27.: Bp. Honvéd–Galatasaray (török) 1–2 (Vernes)
A DVSC-TEVA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:  június 17.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 21., Tiszaújváros: Tiszaújváros–DVSC-Teva 2–11 (Seydi 6, Kulcsár T. 2, Máté P., Sidibe, Bouadla)
Június 28., Puskás-stadion: FTC–DVSC-Teva 0–1 (Tisza – 11-esből)
Július 5.: DVSC-Teva–Olympique Lyon (francia) 4–2 (Sidibe 2, Kulcsár T. 2)
Július 6. (Pallag): DVSC-Teva–Balmazújváros 5–0 (Damahou 2, Tisza, Seydi, Ruzsa) 
 *Július 11., Szuperkupa, Puskás-stadion: DVSC-Teva–Újpest 0–0, ti: 4–5
Július 12. (Oláh Gábor utcai stadion): DVSC-Teva–Székelyföld válogatottja 6–0 (Volas 2, Damahou, Zsidai, Berdó P., Bereczki D.)
*Július 15., BL-sel, 2. ford., Belfast: Cliftonville (északír)–DVSC-Teva 0–0
Július 19. (Pallag): DVSC-Teva vegyes–Szeged 2011 2–0 (Damahou, Bereczki D.)
*Július 22., BL-sel, 2. ford.: DVSC-Teva–Cliftonville (északír) 2–0 (Mihelic, Sidibe)
 *tétmérkőzés
A DIÓSGYŐRI VTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 21.
Edzőtábor: Bük, június 23–28.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24., Bük: DVTK–Mattersburg (Nagymarton, osztrák II.) 2–0 (Marjanovics, Grumics)
Június 28., Bük: DVTK–FC Nitra (Nyitra, szlovákiai II.) 2–0 (Grumics, Nikházi)
 *Július 3., El-sel, 1. ford., Debrecen: DVTK–Birkirkara (máltai) 2–1 (Barczi, Bacsa)
 Július 5.: DVTK–Tatran Presov (Eperjes, szlovák II.) 1–1 (Csirszki)
 *Július 10., El-sel, 1. ford., Ta'Qali: Birkirkara (máltai)–DVTK 1–4 (Elek Á., Husic, Barczi, Marjanovics)
 Július 12.: DVTK–Mezőkövesd 1–2 (Barczi)
*Július 17., El-sel., 2. ford., Lovecs: Liteksz Lovecs (bolgár)–DVTK 0–2 (Németh, Grumics)
*Július 24., El-sel., 2. ford., Nyíregyháza: DVTK–Liteksz Lovecs (bolgár) 1–2 (Gosztonyi – 11-esből)
 *tétmérkőzés
A DUNAÚJVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: Június 19.
Edzőtábor: Ausztria (St. Lambrecht), június 29–július 5.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 25., Népliget: FTC–Dunaújváros PASE 1–1 (Jakab)
Június 29., Barkóc (Bakovci, Szlovénia): NK Maribor (szlovén)–Dunaújváros PASE 5–0
Július 3., St. Lambrecht: NK Zadar (horvát)–Dunaújváros PASE 1–1
Július 5., Rendek (Liebing): Zorja Luhanszk (ukrán)–Dunaújváros PASE 1–0
Július 9., Csákvár: Csákvár–Dunaújváros PASE 0–3 (Jakab, Tóth T., Sóron)
Július 12.: Dunaújváros PASE–Siófok 4–2
Július 19.: Dunaújváros PASE–Cegléd 2–1
A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 16.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 22., Népliget: FTC–Szabadkígyós 16–0  (Lauth, Busai, Ugrai, Csilus Á. 2-2, Havojic, Nagy Dániel, Holman, Pavlovic, Orosz, Péter A., Csilus T, Nagy Dominik)
Június 25., Népliget: FTC–Dunaújváros PASE 1–1 (Lauth)
Június 28., Puskás-stadion: FTC–DVSC-Teva 0–1
*Július 1., El-sel., 1. ford., Ta'Qali: Sliema Wanderers (máltai)–FTC 1–1 (Nalepa)
*Július 10., El-sel., 1. ford., Puskás-stadion: FTC–Sliema Wanderers (máltai) 2–1 (Ugrai R. – 11-esből, Busai)
*Július 17., El-sel., 2. ford., Rijeka: HNK Rijeka (horvát)–FTC 1–0
*Július 24., El-sel., 2. ford., Puskás-stadion: FTC–HNK Rijeka (horvát) 1–2 (Ugrai R. – 11-esből)
 Augusztus 10., stadionavató gálamérkőzés, 19.00: FTC–Chelsea (angol)
*tétmérkőzés
A GYŐRI ETO NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:  június 18.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 28.: Győri ETO–Spartak Trnava II (Nagyszombat, szlovák II.) 5–0 (Pátkai, Rudolf – 11-esből, Dudás, Koltai, Strestík)
Július 4.: Győri ETO–CFR Cluj (Kolozsvár, román) 0–1
Július 11.: Győri ETO–1. FC Slovácko (cseh) 2–2 (Rudolf 2)
*Július 17., El-sel., 2. ford.: Győri ETO–IFK Göteborg (svéd) 0–3
*Július 24., El-sel., 2. ford., Göteborg: IFK Göteborg (svéd)–Győri ETO 0–1 (Andrics)
*tétmérkőzés
A HALADÁS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 25.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 28.: Haladás–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák) 2–3  (Tihanyi O., Zamostny)
Július 2., Alsólövő (Unterschützen): Haladás–Tyerek Groznij (orosz) 0–5
Július 4.: Király-kupa (Király Sportlétesítmény, 2x40 perces mérkőzések)
                  Elődöntő: Haladás–Concordia Chiajna (román) 1–0 (Zamostny)
                  Döntő: Haladás–PAFC 2–2 – 11-esekkel: 5–4 (Nagy O., Radó)
Július 7., Óbér (Olbendorf): Haladás–FK Ural (orosz) 1–4 (Nagy O.)
Július 10.: Haladás–ZTE 3–1 (Radó 3 – a másodikat 11-esből)
Július 16.: Haladás–Szolnok 3–0 (Nagy O., Radó – 11-esből, Jefremov)
Július 19.: Haladás–Sopron 1–0 (Jancsó)
A KECSKEMÉTI TE NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 23.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 6.: Kecskeméti TE–CFR Cluj (Kolozsvár, román) 1–1 (Vukaszovics)
Július 9.: Kecskeméti TE–Balmazújváros 3–1 (Filyó 2, Csima)
Július 12.: Kecskeméti TE–Cegléd 0–1
Július 12.: Kecskeméti TE–MVM-Paks 2–2 (Gyagya, Karan)
Július 19.: Kecskeméti TE–Békéscsaba 2–0 (Kitl, Pavicsevics)
Július 22.: Kecskeméti TE–Maccabi Netanya (izraeli) 2–2 (Botka, Csima)

A LOMBARD PÁPA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:  június 23.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 2., Nyitra: FC Nitra (szlovák II.)–Lombard Pápa 2–1 (Faggyas)
Július 5., Aranyosmarót: FC ViOn Zlaté Moravce (szlovák)–Lombard Pápa 1–1 (Kenesei K.)
Július 10., Muraszentmárton: Lombard Pápa–Voliny Luck (ukrán) 0–2
Július 12., Zalaegerszeg: ZTE–Lombard Pápa 3–1 (Waltner)
Július 19., Vágsellye: Slovan Duslo Sala (szlovák II.)–Lombard Pápa 0–1 (Benkő)

AZ MTK BUDAPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 17.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 1., Agárd: MTK–Mezőkövesd 3–1 (Hrepka 2, Frank)
Július 5., Agárd: MTK–FK Pohronie (szlovák) 4–1 (Hrepka, Frank, Huller, Sipos B.)
Július 8., Agárd: MTK–Szolnok 1–0 (Pölöskei Zs.)
Július 8., Agárd: MTK–Tatabánya 1–0 (Gera D.)
Július 12., Agárd: MTK–Csákvár 1–4 (Gera D.)
Július 12., Agárd: MTK–Vasas 5–2 (Kálnoki-Kis 2, Vass P., Frank, Hajdú)
Július 15., Gyirmót: Gyirmót FC Győr–MTK 2–0
Július 19.: MTK–Balmazújváros 2–0 (Sergio, öngól)
AZ MVM PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:  június 23.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 28.: MVM-Paks–PMFC 1–0 (Csorba)
Július 5., Kispest: Bp. Honvéd–MVM-Paks 0–0
Július 9.: MVM-Paks–Kaposvár 1–1 (Gévay)
Július 12., Kecskemét: Kecskeméti TE–MVM-Paks 2–2 (Bartha, Kiss T.)
Július 16., Siófok: Siófok–MVM-Paks 3–2 (Bor 2)
Július 19.: MVM-Paks–Vasas 1–1 (Könyves)
A NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 23.
Edzőtábor: Bükfürdő, július 7–12.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 5., Szentistván: Mezőkövesd–Nyíregyháza 2–0
Július 9., Bécsújhely: Nyíregyháza–Pandurii Targu Jiu (román) 0–0
Július 11., Bécsújhely: Nyíregyháza–Concordia Chiajna (román) 1–1 (Sándor I.)
Július 16., Ungvár: Nyíregyháza–Zirka Kirovograd (ukrán II.) 2–2 (Rezes, Lázár B.)

Július 19., Ungvár: Hoverla Uzshorod (Ungvár, ukrán)–Nyíregyháza 0–0

A PÉCSI MFC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 25.
Edzőtábor: Ausztria (Bad Leonfelden), július 1–5.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 28., Paks: MVM Paks–PMFC 1–0
Július 2., Ottensheim: LASK Linz (osztrák II.)–PMFC 2–2 (Balogh B., Wittrédi – 11-esből)
Július 5., Ried: SV Ried (osztrák)–PMFC 2–0
Július 9., Kozármisleny: Kozármisleny–PMFC 1–1 (Mohl)
Július 13., Nyulas (Jois, Ausztria), PMFC–Pandurii Targu Jiu (Zsilvásárhely, román) 0–3
A PUSKÁS AKADÉMIA FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 20.
Edzőtábor: Ausztria (Loipersdorf), július 4–10.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 28.: PAFC–Mezőkövesd 1–1 (Tischler)
Július 2.: PAFC–CFR Cluj (Kolozsvár, román) 0–2
Július 4., Király-kupa, Szombathely (Király Sportlétesítmény, 2x40 perces mérkőzések)
                 Elődöntő: PAFC–Kaposvári Rákóczi 1–0 (Lencse)
                 Döntő: Haladás–PAFC 2–2 – 11-esekkel: 5–4 (Czvitkovics – 11-esből, Lencse)
Július 9., Wildon: PAFC–Jagodina (szerb) 2–0 (Makrai, Tischler – 11-esből)
Július 10., Keresztúr (Krizevci, Szlovénia): PAFC–CSMS Iasi (Jászvásár, román) 1–0 (Harsányi)
Július 16.: PAFC–Vasas 1–1 (Lencse)
Július 19., Bécs: PAFC–Slavija Sarajevo (bosnyák) 2–2 (Tischler, Czvitkovics)
Július 19., Bécs: PAFC–Velez Mostar (bosnyák) 1–2 (Harsányi)
Július 29., Telki: Puskás Akadémia FC–Maccabi Netanya (izraeli) 2–2
AZ ÚJPEST FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 16.
Edzőtábor: Belgium (Sint-Truiden), június 30–július 6.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 2., Duffel: KV Mechelen (belga)–Újpest FC 1–1 (Simon K.)
Július 5., Sint-Truiden, Philips Stayen-kupa (1x45 p): Carl Zeiss Jena (német IV.)–Újpest 0–0
Július 5., Sint-Truiden, Philips Stayen-kupa (1x45 p): Alcorcón (spanyol II.)–Újpest 1–0
*Július 11., Szuperkupa, Puskás-stadion: Újpest–DVSC-Teva 0–0, ti: 5–4
Július 19., Székesfehérvár: Videoton–Újpest FC 1–1 (Balogh)
*tétmérkőzés
A VIDEOTON NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 23.
Edzőtábor: Ausztria (Leoben), június 28–július 12.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 4., Oberaich: SV Allerheiligen (osztrák III.)–Videoton 1–7 (Gyurcsó, Nikolics N. 2, Kovács I., Haraszti Zs. 2, Zsótér)
Július 9., Stainach: Jablonec (cseh)–Videoton 1–1 (Trebotic)
Július 12., Gleisdorf: Paris Saint-Germain (francia)–Videoton 4–3 (Nikolics N. 2, Juhász R.)
Július 19.: Videoton–Újpest FC 1–1 (Nikolics)

 

2021.06.23 12:46:20

Labdarúgó NB I BACSKAI JÁNOS

A BL-re készülő, edzőtáborban lévő magyar bajnok második neves ellenfelét is megverte.

2021.06.22 11:52:26

Labdarúgó NB I HEGYI TAMÁS

„Itthon maradni? Megvallom, nagy kedvem volna. De az életem úgy alakult, hogy csak a sport köt Budapesthez.”

2021.06.20 16:43:48

Labdarúgó NB I BACSKAI JÁNOS

A nagyon jó erőkből álló Legiát 2–0-ra verte meg a tartalékos Stöger-csapat a németországi edzőtáborozás közben.

2021.06.13 23:16:43

Labdarúgó NB I BOBORY BALÁZS

ALAPVONAL. Olyan országban élünk, amelyben a klubtörténeti sikerek sem jelentik automatikusan azt, hogy a futballedző megtarthatja az állását és építheti tovább eredményesen, amit elkezdett.