Találatok a Verona címkére

Találatok száma: 99

Ibrahimovic megint 11-est hibázott, majd a 93. percben pontot mentett a Milannak

2020-11-08 20:26:29

Sokáig emlékezetes hajrát hozott az AC Milan és a Hellas Verona összecsapása az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A házigazda a 90. percben még hátrányban volt, Davide Calabria ekkor egyenlített, de a videobíró visszavonta a gólt, jött a 93. perc és Ibrahimovic, aki a játékrész közepén elhibázott tizenegyese után így ismét hős lehetett…

olasz labdarúgás Verona Serie A AC Milan

Serie A: győzött a Verona, és feljött a hetedik helyre

2020-11-02 18:09:30

A Verona 3–1-re legyőzte a Beneventót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz foci Verona Serie A Benevento

Juventus: Nem kellene pofon ahhoz, hogy felébredjünk – Pirlo

2020-10-26 10:01:49

Egymás utáni második bajnokiján játszott 1–1-es döntetlent a Juventus, amely ezúttal a Verona ellen nem tudta begyűjteni a három pontot. A mérkőzés után a torinóiak vezetőedzője, Andrea Pirlo elégedetlenül nyilatkozott, különösen az első félidővel kapcsolatban.

Verona Serie A Juventus Andrea Pirlo

Serie A: gól nélkül zárt a Verona a Genoa ellen

2020-10-19 22:40:39

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának záró mérkőzésén a Verona és a Genoa gól nélküli döntetlent játszott egymással. Mindkét csapat először ikszelt a 2020–2021-es Serie A-kiírásban, egyben ez volt az első 0–0 az új idényben.

Verona Serie A Genoa

Serie A: ikszelt az Atalanta, papíron még nincs BL-indulás

2020-07-18 16:53:30

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában a Hellas Verona hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Atalantával.

olasz foci Verona Serie A Hellas Verona Duván Zapata Atalanta

Serie A: egymeccses eltiltás és pénzbírság a Verona edzőjének

2020-07-16 18:40:59

Egymeccses eltiltást és 15 ezer eurós bírságot kapott Ivan Juric, a Hellas Verona vezetőedzője, mert a Roma elleni szerdai bajnokin inzultálta a játékvezetőt és az egyik asszisztenst.

büntetés Verona Serie A Roma Ivan Juric

Serie A: három bajnokit, köztük az Interét is elhalasztották a koronavírus miatt

2020-02-23 03:01:20

Három vasárnapi élvonalbeli labdarúgó-mérkőzést, az Atalanta–Sassuolo, a Verona–Cagliari és az Internazionale–Sampdoria találkozót is elhalasztják Olaszországban a koronavírus miatt – jelentette be szombat este Giuseppe Conte miniszterelnök.

koronavírus halasztás Verona Serie A Sassuolo Sampdoria

Serie A: a Verona szíve győzte le a Juvét; Szczesny zavarba esett – visszhangok

2020-02-09 12:59:51

Cristiano Ronaldo történelmet írt, a Juventus viszont negatív idényrekordot állított fel a Hellas Verona ellen. A veronaiak újonc létükre a 6. helyen állnak a tabellán – hogy mi a titok? Ivan Juric vezetőedző szerint a szívük. A Juvét is így győzték le végül.

Verona Maurizio Sarri Juventus Ivan Juric Hellas Verona Giampaolo Pazzini

Serie A: 2018 októbere óta nem fordult elő ilyen a Lazióval!

2020-02-05 22:42:35

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Lazio odahaza csupán gól nélküli döntetlenre volt képes a Veronával, így nem tudta elvenni a második helyet az Intertől.

Verona Serie A Lazio Inter

Serie A: 1959 óta nem látott olyat Olaszország, mint most Immobilétől

2020-02-02 16:11:54

A Lazio hazai pályán kiütötte a seregható SPAL-t, ezzel nyomás alá helyezte a kora este pályára lépő Intert a 2. helyért folytatott csatában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Az AC Milan sorozatban az ötödik bajnokiján sem kapott ki, igaz, ezúttal nem is nyert: a Hellas Verona vitt el egy pontot a San Siróból. Az Atalanta–Genoa mérkőzésen már 35 perc után kialakult a végeredmény, 2–2-es döntetlent hozott az összecsapás.

olasz labdarúgás Verona Serie A SPAL Lazio Genoa

Serie A: az Inter nem tudta legyőzni a Leccét

2020-01-19 16:34:38

A vasárnap 15 órakor kezdődő mind a három mérkőzés döntetlent hozott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában. Az Inter a Lecce, a Cagliari a Brescia, a Verona a Bologna otthonából hozott el egy pontot – mindezek közül a legnagyobb meglepetés az Internazionale botlása.

olasz labdarúgás Verona Serie A Lecce Internazionale Cagliari

Serie A: a Verona győzött a tíz emberrel játszó SPAL ellen

2020-01-05 17:20:28

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Verona 2–0-ra győzött a forduló előtt 19. helyen álló SPAL vendégeként, a hazaiak a 38. perctől, Nenad Tomovics kiállítását követően emberhátrányban játszottak.

Verona Serie A SPAL

Serie A: háromgólos hátrányból mentett pontot a Verona

2019-12-15 13:17:03

Bár már háromgólos hátrányban is volt, 3–3-as döntetlent játszott hazai pályán a Hellas Verona a Torinóval az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójában.

olasz foci Verona Torino Serie A

Serie A: felfüggesztették a Verona stadionbezárását

2019-11-21 19:42:04

Az Olasz Labdarúgó-szövetség fellebbviteli testülete csütörtökön felfüggesztette a Verona stadionjának részleges bezárását, amit szurkolóinak rasszista magatartása miatt kapott a klub.

stadionbezárás Verona Serie A

Serie A: a Veronát részleges stadionbezárással büntették

2019-11-05 18:13:42

A Verona stadionjának egy részét le kell zárni a labdarúgócsapat következő hazai mérkőzésén a klub szurkolóinak rasszista magatartása miatt.

büntetés Verona Balotelli

Serie A: Mario Balotelli levonult, visszatért, gólt lőtt – mit sem ért

2019-11-03 16:50:58

Az Udinese Genovában győzött az edzőváltás után, a Sassuolo a hajrában mentett pontot a Lecce ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának egyik legemlékezetesebb pillanata mégis vélhetően a Verona–Brescia összecsapáshoz kötődik majd. A vendégek olasz válogatott támadója, Mario Balotelli a második félidő elején ugyanis levonult a pályáról, miután a hazai drukkerek többször is bőrszínével provokálták a lelátóról – a játék jó tíz percet állt, a 29 éves csatár társai unszolására visszatért, a hajrában gólt is szerzett, de a Brescia számára ez pontot már nem ért.

olasz labdarúgás Verona Udinese Serie A Sassuolo Lecce

Serie A: Sassuolo-sikerrel indult a forduló – egy gól döntött

2019-10-25 19:55:22

A Sassuolo 1–0-ra legyőzte a Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában.

olasz foci Verona Serie A Sassuolo

Serie A: két kapufát bombagól követett, Buffon bánta – videó

2019-09-22 09:21:12

Mint arról beszámoltunk, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában a címvédő Juventus otthon 2–1-re legyőzte a Hellas Veronát, amely nem mindennapi góllal szerzett vezetést a 20. percben.

olasz labdarúgás Verona Miguel Veloso Juventus Hellas Verona Gianluigi Buffon

Serie A: Buffon beérte Maldinit, a Juve fordított a Verona ellen

2019-09-21 16:55:50

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában a címvédő Juventus otthon 2–1-re legyőzte a Veronát. A meccs krónikájához hozzátartozik, hogy a 94. percben Marash Kumbullát (Verona) kiállította a játékvezető.

Verona Udinese Serie A Paolo Maldini Miguel Veloso Juventus

Serie A: mégis lesz veronai csapat az élvonalban

2019-06-02 23:21:27

A Brescia és a Lecce után a Serie B alapszakaszának 5. helyén végző Hellas Verona jutott fel az olasz labdarúgó-bajnokság első osztályába, miután a playoff döntőjében az idegenbeli 2–0-s vereség után otthon 3–0-ra megverte a mérkőzést kilenc emberrel befejező Cittadellát.