A labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC megegyezett Lőrincz Attilával és Pálinkás Gergővel – értesült a Nemzeti Sport Online. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

NB II: Dorogról és a Honvédtól érkezett játékos Kecskemétre

Két új játékossal bővült a minden bizonnyal a labdarúgó NB II-ben szereplő Kecskeméti TE kerete; Rjasko Mihajlo Dorogról, míg Buna Gábor a Budapest Honvédtól érkezett – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: három játékosával is szerződést hosszabbított a Dorog

Hivatalos oldalán jelentette be a Dorogi FC, hogy meghosszabbította Dlusztus András, Papp Máté és Berkó Ádám szerződését is.

magyar foci NB II Dorog

NB II: kapus, védő és támadó is távozik Dorogról

2021-06-10 22:21:27

Három játékos távozik a labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC-től, a kölcsönjátéka után Paksra visszatérő Borsos Vilmos mellett Belényesi Csaba és Beliczky Gergő is elhagyja a klubot – számolt be róla a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

magyar átigazolás labdarúgó NB II NB II Dorog Borsos Vilmos Belényesi Csaba

NB II: öt új labdarúgót igazolt a Kecskemét

2021-06-07 16:09:07

Varga Bence, Kersák Roland, Belényesi Csaba, Szabó Alex és Marsa Levente a minden bizonnyal a labdarúgó NB II-ben induló Kecskeméti TE együttesében folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

magyar átigazolás labdarúgó NB II NB II átigazolás NB II Kersák Roland Kecskemét

Szenzációs tavaszával feljutott a Gyirmót, drámai Vasas-bukás – NB II-es értékelés

2021-05-21 11:38:25

Véget ért a labdarúgó NB II 2020–2021-es kiírása, és a Nemzeti Sport Online szokás szerint értékeli a mögöttünk hagyott idényt. Drámai hajrában a 37. fordulóban Nyíregyházán vereséget szenvedő Vasas lemaradt a feljutásról, így az első helyezettként végző Debreceni VSC mellett a teljes tavaszi szezonban kiemelkedően teljesítő Gyirmót került fel az első osztályba. Büszke lehet a teljesítményére a Pécs, az Ajka és a Szolnok is, a Kazincbarcika, a Kaposvár és a Debreceni EAC azonban nem, hiszen utóbbi három csapat esett ki a második vonalból – a somogyiak 2019 nyarán még az NB I-ben álltak rajthoz, idén nyártól azonban jöhet az NB III.

összefoglaló másodosztály labdarúgó NB II ZTE Vasas Szentlőrinc

NB II: vereséggel búcsúzott a Kaposvár és a Barcika is

2021-05-16 18:54:31

A labdarúgó NB II 38. (utolsó) fordulójában kikapott a Kaposvár és a Kazincbarcika is, így mindkét csapat vereséggel búcsúzott a másodosztálytól. A Soroksár Pécsen, míg a Nyíregyháza Ajkán nyert, a Szolnok pedig a hajrában szerzett találattal gyűrte le a Csákvárt.

Szeged NB II Kazincbarcika Kaposvár Dorog

Hiába nyert a Vasas is, a DVSC és a Gyirmót jutott fel az NB I-be!

2021-05-16 01:03:32

A labdarúgó NB II 38., záró fordulójában eldőltek a nagy kérdések: a DVSC a Haladás legyőzésével (4–2) bajnokként jutott fel az élvonalba, míg a Gyirmót gálázva lett első osztályú, hiszen Csertői Aurél együttese 4–0-ra kiütötte a Békéscsabát. A Vasas így hiába verte meg 3–0-ra a Győri ETO-t, a következő idényben is marad a másodosztályban. Vereséggel búcsúzott az NB II-től a Kaposvár és a Kazincbarcika, előbbi a Dorogtól, utóbbi a Szegedtől kapott ki.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged

Vereséggel búcsúzott a másodosztálytól a Rákóczi

2021-05-13 18:32:12

A labdarúgó NB II 38. fordulójában a Kaposvár-Dorog mérkőzésen sok helyzet alakult ki mindkét kapu előtt, majd a 90. percben megszerezték a vendégek a győztes gólt. Ebben a meccsben benne volt a hazaiak számára a döntetlen, de a balszerencse, ami sokszor kísérte őket az év során, ma is jelentkezett.

élő közvetítés labdarúgás NB II 38. forduló NB II Kaposvár Dorog

NB II: három pontot szerzett a Loki és a Gyirmót, búcsúzik a Kaposvár és a Barcika

2021-05-09 19:00:07

A labdarúgó NB II 37. fordulójában vereséget szenvedett a Kazincbarcika és a Kaposvár, így eldőlt, hogy nyártól mindkét csapat az NB III-ban folytatja. A feljutásért küzdő Loki hátrányból, a Gyirmót pedig két tizenegyessel szerzet három pontot, ezzel mindkettejüknek maradt esélye arra, hogy feljussanak az első osztályba.

Szeged Pécs Nyíregyháza NB II Loki Haladás

Kikapott a Vasas, élen a Loki, feljutó helyen a Gyirmót; a Kaposvár és a Barcika kiesett

2021-05-08 20:11:01

Az utolsó előtti, 37. fordulót rendezték meg vasárnap a labdarúgó NB II-ben. Mivel a Loki és a Gyirmót is nyerni tudott, a Vasas pedig alulmaradt Nyíregyházán, így a záró kör előtt az előbbi kettő áll feljutó helyen, a piros-kékek pedig visszacsúsztak a harmadik pozícióba. Az alsóházban viszont vereséget szenvedett a Kazincbarcika és a Kaposvár, így eldőlt, hogy nyártól mindkét csapat az NB III-ban folytatja, míg a Csákvár hazai kudarca ellenére is benn maradt a másodosztályban.

eredménykövetés Vasas Szpari Szeged Pécs Nyíregyháza

Csizmadia Zoltán döntött, az Ajka a Dorogot is legyőzte

2021-05-07 17:03:08

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a forduló előtt 16. helyen álló Dorog az ötödik Ajkát látta vendégül Gyirmóton, tehát albérletben. Csizmadia Zoltán korai gólja után a bakonyiak még az első félidőben Zsolnai Richárd révén tizenegyest hibáztak, de ez is belefért nekik, hiszen a meddő támadójátékot produkáló Dorog képtelen volt egyenlíteni.

élő közvetítés NB II Dorog Ajka 37. forduló

MK: 1.5 milliós büntetés és szektorbezárás az Újpestnek

2021-05-06 22:30:45

Egy pozitív és egy kevésbé örömteli hozadéka is van a járványügyi korlátozások feloldásának. Visszatértek a szurkolók – és a Magyar Labdarúgó-szövetség nézőtéri rendbontások miatt kiszabott büntetéseiről szóló híreink is. Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága csütörtöki ülésén súlyos bírságot szabott ki az Újpest FC-re – egyrészről egészségvédelmi szabályok megszegése, másrészről egyes drukkereinek viselkedése miatt.

Újpest FC labdarúgó NB II Zuigeber Ákos Mol Magyar Kupa Magyar Kupa Dorog

NB II: fölényesen nyert a Vasas, a kiesés szélén a Kaposvár és a Barcika

2021-05-02 18:36:57

A listavezető Vasas esélyeshez méltóan három góllal verte a Dorogot, a Pécs idegenben győzte le a Kaposvárt, a Kazincbarcika pedig nem tudta megtartani az előnyét Szolnokon, a labdarúgó NB II 36. fordulójában. Az utolsó előtti somogyiaknak és a szintén kieső helyen álló borsodiaknak így két forduló alatt ötpontos hátrányt kellene behozniuk a bennmaradáshoz.

Vasas Szpari Szeged Pécs Nyíregyháza NB II

Győzött a Vasas és a Loki, de a városi rangadón nyertes Gyirmót tartja velük a lépést

2021-05-02 15:36:16

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 36. fordulóját. A listavezető Vasas esélyeshez méltóan három góllal verte meg a Dorogot, míg a Loki fordulatos meccsen 4–2-re a Csákvárt. A győri városi rangadón a Gyirmót 2–1-re legyőzte az ETO-t és tartja a lépést a feljutást érő helyeken lévő párossal. A Pécs idegenben múlta felül a Kaposvárt, a Kazincbarcika nem tudta megtartani előnyét Szolnokon. Az utolsó előtti somogyiaknak és a szintén kieső helyen álló borsodiaknak így két forduló alatt ötpontos hátrányt kellene behozniuk a bennmaradáshoz. Már biztos bennmaradó a Siófok, a Szentlőrinc, a Békéscsaba és a Dorog.

Háromgólos győzelemmel a Vasas nagy lépést tett a feljutás felé

2021-05-02 01:12:31

A  labdarúgó NB II 36. fordulójában a Vasas a Dorogot fogadta. Az első félidőben még tartotta magát a dorogi gárda, ám amikor a szünet után Balajti Ádám kettőre növelte csapata előnyét, minden esélyük elszállt a pontszerzésre a vendégeknek. Az utolsó fél órában a Vasas listavezetőhöz méltó játékot nyújtott, s akár még nagyobb különbséggel is nyerhetett volna.

élő közvetítés Vasas NB II Dorog 36. forduló

Potyogtak a gólok, idegenben ikszelt a Loki és a Vasas – ez történt az NB II-ben

2021-04-27 17:46:11

Mind a három élcsapat idegenben lépett pályára a labdarúgó NB II szerdai, 35. fordulójában. Az éllovas Vasas a ráadásban, emberhátrányban mentett pontot Soroksáron, a második DVSC fordulatos, nyolcgólos meccsen ikszelt Békéscsabán. A harmadik Gyirmót létszámfölényét kihasználva nyert Nyíregyházán, és két pontra megközelítette a debrecenieket. Az alsóházban a Kazincbarcika hazai pályán maradt alul a Siófok ellen, a már kiesett DEAC simán megverte a héten edzőt váltó Kaposvárt, a Szentlőrinc pedig a Haladás ellen gyűjtött be értékes három pontot.

Ötgólos mérkőzésen győzte le a Szeged a Dorogot

2021-04-26 17:30:19

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a 13. helyezett Dorog az éppen egy hellyel előtte álló Szeged-Csanádot látta vendégül ideiglenes otthonában, Gyirmóton. Az első félidő közepén a Dorog szerzett vezetést, előnyét azonban nem tudta megtartani, és kikapott a három gólt szerző Szegedtől.

élő közvetítés Szeged NB II Dorog 35. forduló

NB II: kétgólos hátrányból mentett pontot a Siófok; menekül a Csákvár

2021-04-25 18:23:32

A második Debreceni VSC a Kazincbarcika, a harmadik Gyirmót a Dorog ellen hazai pályán nyert kétgólos különbséggel a labdarúgó NB II 34. fordulójában, így megmaradt a négypontos különbség a két csapat között. Az alsóházban a Siófok kétgólos hátrányból mentett pontot az ETO-val szemben, a Szentlőrinc odahaza nem bírt a már kiesett DEAC-cal, míg a Csákvár Szombathelyen aratott bravúrgyőzelmet a Haladással szemben.

Szpari Szentlőrinc Szeged Nyíregyháza NB II Loki

Két góllal győzött a Loki és a Gyirmót, egyre nagyobb bajban a Kaposvár – ez történt az NB II-ben

2021-04-25 10:10:35

A pénteki Vasas–Pécs találkozó után vasárnap kilenc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II küzdelemsorozata. A 34. fordulóban a második Debreceni VSC a Kazincbarcika, a harmadik Gyirmót a Dorog ellen hazai pályán nyert kétgólos különbséggel, így megmaradt a négypontos differencia a két csapat között. Az alsóházban a Siófok kétgólos hátrányból mentett pontot az ETO-val szemben, a Szentlőrinc odahaza nem bírt a már kiesett DEAC-cal, míg a Csákvár Szombathelyen aratott bravúrgyőzelmet. Egyre nagyobb bajban van a Kaposvár, amely most Ajkáról távozott üres kézzel.