Találatok a Dorog címkére

Találatok száma: 605

NB II: életben maradt a Kerület és a Szolnok, kiütéssel nyert a Vasas

2022-05-15 18:43:54

Magabiztos, 2–0-s győzelmet aratott a III. Kerületi TVE a Nyíregyháza ellen, így életben tartotta bennmaradási esélyeit a labdarúgó NB II 37. fordulójában. A Vasas a Budaörs otthonában nyert 5–0-ra – ezzel nehéz helyzetbe hozva a hazaiakat –, míg a Szolnok Tiszakécskén aratott 2–1-es győzelmével tovább küzd a másodosztályú tagság megőrzéséért.

labdarúgó NB II Vasas Tiszakécske Szolnoki MÁV Szentlőrinc Szeged-Csanád GA

A feljutás kapujában a Kecskemét, Vasas-gála, utolsó helyen a Budaörs

2022-05-14 16:38:36

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 37., utolsó előtti fordulójában. A már bajnok Vasas idegenben tömte ki a Budaörsöt, a negyedik Szeged otthon kapott ki az ETO-tól. Eldőlt az is, hogy a Budafok, a Szentlőrinc, a Tiszakécske és a Dorog már semmiképpen sem eshet ki. Győzelmével életben tartotta bennmaradási reményeit a III. Kerületi TVE és a Szolnok, az utolsó helyre csúszott vissza a Budaörs. A nap zárásaként a második helyen álló Kecskemét 3–1-re legyőzte a Haladást, és szinte biztossá tette a feljutását, amely hétfő este válhat véglegessé, ha a DVTK nem nyer Ajkán.

labdarúgó NB II 37. forduló Vasas Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc Szeged

Újabb sikerével menetel az élvonal felé a KTE, az ETO hetet lőtt Pintér csapatának

2022-05-07 21:48:55

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 36. fordulójában. A bajnok Vasas a héten edzőváltáson átesett Szentlőrincet fogadta, és gólerős hajrájának köszönhetően könnyed győzelmet aratott. A második helyen álló Kecskemét egy első percben esett góllal verte a megyei rivális Tiszakécskét, így újabb lépéssel közelebb került az élvonalhoz. Két kiesési helyosztót is rendeztek, a Szolnok–Dorog és a Csákvár–Budaörs mérkőzések is 1–1-s döntetlennel zárultak. Egyre nehezebb, de még nem reménytelen a Pintér Attila által irányított III. Kerület helyzete, amely Győrben szenvedett hétgólos vereséget. Hazai pályán nyert az Ajka a Budafok, a Nyíregyháza pedig a Békéscsaba ellen. A Haladás nyerni tudott Siófokon, míg a Pécs–Szeged mérkőzésen nem született gól.

élő eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

A Szolnok elhullajtott két pontot a Dorog ellen

2022-05-08 00:56:23

A labdarúgó NB II 36. fordulójának kiesési helyosztóján a fordulót megelőzően sereghajtó Szolnok a 17. helyen álló Dorogot fogadta. A második félidő elején a hazaiak megszerezték a vezetést tizenegyesből, majd a vendégek a semmiből egyenlítettek, így megmentettek egy pontot (1–1) a balhésan véget érő találkozón.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnok NB II Dorog

Nyert a Kecskemét és a Szeged, kikapott a DVTK, feljutó a Vasas

2022-05-01 15:21:54

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a második helyen álló Kecskemét a Dorog otthonában győzött három góllal. Nagy meglepetésre a DVTK kikapott a kiesés ellen küzdő Budaörs vendégeként, míg a Szeged hátrányból fordítva győzte le a meccset nyolc játékossal befejező Szolnokot. Ezzel eldőlt, hogy a hétfő este pályára lépő Vasas az ősszel már mindenképpen az NB I-ben folytatja. A bennmaradásért harcoló III. Kerület a Pécs elleni sikerrel menekül, míg a Csákvár Szentlőrincen diadalmaskodott.

eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Esélyt sem adott a Dorognak a tovább szárnyaló Kecskemét

2022-04-29 21:59:25

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a játéknap előtt 16. helyen álló Dorog a feljutásért nagy harcban lévő, második Kecskeméti TE-t fogadta. A vendégek esélyeshez méltóan idegenben is nyerni tudtak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kecskemét KTE Dorog

NB II: fölényes győzelemmel az NB I kapujában a Vasas

2022-04-24 18:12:53

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Vasas a Tiszakécske elleni 4–0-s győzelmével az NB I kapujában áll, míg a Diósgyőr egy góllal győzte le otthon a Szentlőrincet. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg a Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Siófok

Gálázott a Vasas, és hétfőn már feljuthat; először nyert Vukmirral a DVTK

2022-04-24 12:59:31

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a listavezető Vasas négy góllal tömte ki a Tiszakécskét, és ha hétfő este nem nyer a Kecskemét, az angyalföldiek már biztosan feljutnak az első osztályba. A DVTK a Szentlőrincet látta vendégül, és Horváth Zoltán korai góljával először nyert Dragan Vukmir irányításával. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg az új edző által irányított Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

eredménykövetés Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc

Értékes, mégis bosszantó döntetlent harcolt ki Siófokon a Dorog

2022-04-24 00:37:00

Nem bírt egymással a BFC Siófok és a Dorogi FC labdarúgó NB II 34. fordulójában: az első félidőben Rácz Ferenc szabadrúgásból szerezte meg a vezetést a vendégeknek, amire a második játékrész elején Jagodics Bence bombagóllal válaszolt, kialakítva az 1–1-es végeredményt.

élő közvetítés labdarúgó NB II Siófok NB II Dorog 34. forduló

Születésnap: Karába János 80 éves lett

2022-04-19 16:24:58

Dorogra Buzánszky Jenő vitte, a Ferencvárosba pedig Mészáros József. Jobbszélsőként hatalmas gólokat lőtt, a legemlékezetesebbet a Vásárvárosok Kupája 1965-ös elődöntőjének harmadik mérkőzésén a Manchester United ellen. VVK-győztes a Fradival, a VM Egyetértésben fejezte be pályafutását. Karába János április 19-én tölti be a 80. életévét.

Karába János Fradi Ferencváros FTC Dorog

Vasas: Megérett a csapat a feljutásra – Otigba

2022-04-18 08:41:55

A labdarúgó NB II 33. fordulójában Pátkai Máté vezető gólja után nem volt kétséges, melyik együttes nyeri meg a Dorog és a Vasas összecsapását. Az angyalföldiek éllovashoz méltó győzelmet (3–0) arattak, és bár matematikailag még nincs meg nekik a feljutás, nehéz elképzelni, hogy a következő szezont ne az élvonalban kezdjék meg. A mérkőzés után az első gólt jegyző Pátkai Máté és a korábbi magyar bajnok Otigba Kenneth értékelt az NSO Tv kamerája előtt.

videó labdarúgó NB II 33. forduló Vasas Pátkai Máté Otigba Kenneth NSO Tv

Az NB I küszöbén a Vasas, otthon kapott ki a Szeged, a ráadásban nyert a KTE

2022-04-16 20:16:13

A szombati Budafok–ETO FC (2–0) találkozó után vasárnap nyolc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II 33. fordulója. A listavezető Vasas 3–0-s győzelmet aratott Dorogon, míg a feljutásért küzdő Szeged, Kecskemét duóból csak utóbbi tudott győzelmet aratni. A Szeged otthon kapott ki 3–2-re a Siófoktól, a KTE a III. Kerület otthonában nyert 2–1-re Pintér Attila bemutatkozó mérkőzésén. A kiesőzónában szereplő csapatok közül a Csákvár és a Szolnok is győzelmet aratott, előbbi így már nincs kieső helyen, utóbbi pedig elmozdult az utolsó helyről. A Budaörs újabb vereségével ismét kieső helyre csúszott vissza.

Angyalföldi gála húsvétvasárnap Dorogon

2022-04-15 12:25:22

élő közvetítés labdarúgó NB II 33. forduló Vasas NB II Dorog

A Csákvár a hajrában csikarta ki az egy pontot

2022-04-10 01:56:03

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a nagy szél alaposan megnehezítette a csapatok dolgát Csákváron. Az első félidő a dorogiaké, a második a hazaiaké volt, így az 1–1-es döntetlen igazságosnak mondható.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Dorog Csákvár 32. forduló

Hazai pályán botlott a Diósgyőr, ötgólos soroksári siker Szentlőrincen

2022-04-08 20:07:47

Nyolc napon belül immár a harmadik fordulót bonyolították le a labdarúgó NB II-ben. A második helyezett Diósgyőr kispadján nem sikerült jól az új vezetőedző, Dragan Vukmir bemutatkozása, hiszen a Tiszakécske elleni mérkőzésen nem született gól. A hétfőn Angyalföldön pályára lépő Szeged egy győzelemmel így akár megelőzheti a miskolci gárdát. Tovább folytatódott a Haladás gyenge tavaszi sorozata, ezúttal Ajkán szenvedett vereséget. A Szentlőrinc hazai pályán ötgólos vereséget szenvedett a Soroksártól, a Kecskemét szintén ötgólos meccsen, 4–1-re verte meg a Békéscsabát. Hazai pályán nyert az utolsó Szolnok, a Siófok, a Pécs és a Budaörs is. A Csákvár–Dorog mérkőzés 1–1-es döntetlennel zárult.

eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Siófok

NB II: a ráadásban nyert a DVTK, hármat vágott Óbudán a Vasas

2022-04-06 17:55:33

A labdarúgó NB II 31. fordulójában a DVTK a ráadásban szerzett góllal győzött a Dorog vendégeként. Az ETO négyet vágott a Szolnoknak, míg a listavezető Vasas Óbudán nyert három góllal. A Szentlőrinc hazai pályán 1–1-re végzett a Budaörssel.

Vasas Szolnok Szentlőrinc NB II III. Kerületi TVE ETO

Három góllal nyert Óbudán a Vasas, a ráadásban harcolta ki a győzelmet a DVTK

2022-04-04 19:19:58

Újabb teljes hétközi fordulót játszottak a labdarúgó NB II-ben. A DVTK a ráadásban szerzett góllal győzött a Dorog vendégeként, míg a listavezető Vasas Óbudán nyert három góllal. A harmadik Szeged Horváth Krisztofer tizenegyesével legyőzte a Csákvárt, és tartja a lépést a Diósgyőrrel. Négyszer talált a hálóba a Tiszakécske az Ajka, illetve a Békéscsaba a Siófok ellen – utóbbi találkozón a lila-fehérek valamennyi gólját Lukács Raymond szerezte. Távolodik a kiesőzónától a Budafok, miután két góllal megverte a Pécset, a Haladás pedig megint kikapott otthon, ezúttal a Soroksártól. A Nyíregyháza fordulatos meccsen 2–2-re végzett a Kecskeméttel.

A Diósgyőr az utolsó pillanatban csikarta ki a győzelmet Dorogon

2022-04-04 19:46:18

Nagy csatát és kemény küzdelmet hozott a Dorog és a Diósgyőr összecsapása a labdarúgó NB II 31. játéknapján, a feljutásért küzdő DVTK a ráadásban döntött, és 1–0-ra győzött.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Dorog Diósgyőr DVTK

Öt perc alatt szerzett három gólt, és simán nyert az Ajka

2022-04-02 08:11:05

Öt percen belül háromszor is a kapuba talált a FC Ajka a labdarúgó NB II 30. fordulójában a Dorogi FC elleni bajnoki első félidejében. A házigazda végig szervezetten játszott, a vendégek nem tudtak újítani, így még a szépítés sem jött össze nekik (3–0).