Találatok a Auxerre címkére

Találatok száma: 64

Ligue 1: kiütéses PSG-győzelem, 31 meccses veretlenségi szériával megy a téli szünetre

2022-11-13 13:51:52

A Paris Saint-Germain 5–0-ra nyert az Auxerre ellen vasárnap, a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) téli szünet előtti utolsó, 15. fordulójában – a párizsi csapat már 31 mérkőzés óta nem talált legyőzőre, ezzel jelenleg a legstabilabb formát mutató együttes a Európában.

Renato Sanches PSG Nuno Mendes Ligue 1 Kylian Mbappé Carlos Soler

Ligue 1: egy csereember mentett pontot az Auxerre-nek

2022-11-04 17:30:35

Döntetlenre (1–1) végződött a Troyes és vendége, az Auxerre mérkőzése a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 14. fordulójának péntek esti programjában.

Troyes Ligue 1 Auxerre

Ligue 1: korai góllal sikerült nyernie az Auxerre-nek

2022-10-30 13:53:07

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) vasárnapi játéknapjának első mérkőzésén az Auxerre 1–0-ra legyőzte az Ajacciót.

Ligue 1 francia bajnokság Ajaccio Auxerre

Ligue 1: nyert a Monaco, már csak egy pontra a PSG-től a Lorient

2022-10-09 16:34:18

Elvitte a három pontot az AS Monaco a Montpellier otthonából a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján. A Ferencváros El-ellenfele ezzel már az ötödik helyet foglalja el hazája bajnokságában. Tovább folytatta remek sorozatát a Lorient, újabb győzelmének köszönhetően már csak egy pontra van a listavezető Paris Saint-Germaintől.

Troyes Strasbourg Nice Montpellier Monaco Lorient

Ligue 1: megvan a hatodik, folytatódik a Lorient-csoda

2022-09-16 19:34:55

Elkönyvelte sorozatban a negyedik, összességében a hatodik győzelmét a Lorient a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a bretonok 3–1-re győztek az Auxerre vendégeként a 8. forduló péntek késő esti mérkőzésén.

Terem Moffi Lorient Ligue 1 Auxerre

Ligue 1: Messi adogatta, Mbappé belövögette, újra győzött a PSG

2022-09-03 18:43:01

A Paris Saint-Germain 3–0-ra győzött a sokáig emberhátrányban játszó Nantes vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és ezzel visszaelőzte a Marseille-t, amely délutáni 2–0-s auxerre-i sikerével átmenetileg a tabella élére ugrott. Magabiztosan nyert a Lyon is, hazai pályán 5–0-ra verte meg a még nyeretlen Angers-t.

PSG Olympique Marseille Nantes Marseille Lyon Ligue 1

Ligue 1: rangadót nyert a Lens, átvette az első helyet a PSG-től

2022-08-27 18:45:58

A Lens hazai pályán 2–1-re legyőzte a Rennes-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és átvette a tabella első helyét a meccshátrányban lévő PSG-től. Délután is hazai győzelem született, az Auxerre 1–0-ra verte az egyelőre nyeretlen Strasbourgot, és feljött az ötödik helyre.

Strasbourg Rennes Ligue 1 Lens Auxerre

Ligue 1: 3762 nap után nyert élvonalbeli meccset az Auxerre

2022-08-21 14:55:37

Az Auxerre 2–1-re győzött a Montpellier vendégeként a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján, azaz 1996 bajnokcsapata 3762 nap után újra élvonalbeli sikert ünnepelhetett. A meccs négy kiállítást hozott, de villant a piros máshol is, a Nice például – amely három forduló után nyeretlen – szintén kilenc emberrel fejezte be az 1–0-ra elveszített clermont-i meccsét.

francia foci Reims Montpellier Clermont Foot Auxerre Strasbourg

Ligue 1: nem okozott gondot az újonc a Lille-nek

2022-08-07 17:17:25

Már a harmadik percben 2–0-ra vezetett a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyitó fordulójában az újonc Auxerre ellen a Lille, amely sima győzelemmel kezdte a 2022–2023-as idényt. A Montpellier és a Lens is nagy csatában győzte le a Troyest és a Brestet, míg az Angers és a Nantes nem bírt egymással.

francia foci francia bajnokság Troyes Nantes Montpellier Lille

Ligue 1: az Auxerre feljutott, a kieső szurkolói lerohanták a pályát – videó

2022-05-29 18:02:02

Az Auxerre 1–1-es döntetlent játszott a Saint-Étienne-nel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) osztályozójában, a döntő visszavágóján, majd a tizenegyespárbajban 5–4-re nyert, ezzel feljutott, ellenfele pedig kiesett.

Saint-Étienne Ligue 1 Auxerre

Ligue 1: 10 év után feljutni – az Auxerre megőrizte az esélyt

2022-05-26 20:04:30

A második mérkőzésre maradt a döntés a francia labdarúgó-bajnokság élvonalbeli tagságáért zajló playoffpárharcban: a csütörtök esti első felvonásban 1–1-re végzett egymással a másodosztályból felfelé igyekvő házigazda, az Auxerre és az elsőben benn maradni próbáló Saint-Étienne.

Saint-Étienne Ligue 2 Ligue 1 Auxerre

Ligue 1: tizenegyesekkel jutott az osztályozó döntőjébe az Auxerre

2022-05-20 20:04:43

A francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) harmadik helyén zárt Auxerre 0–0-t követően a tizenegyespárbajban 5–4-re felülmúlta a Sochaux-t, így ő játszhat osztályozót a feljutásért az élvonal (Ligue 1) 18. helyezettjével.

Sochaux Ligue 2 Ligue 1 Franciaország Auxerre

Gyász: 31-szeres válogatott Auxerre-legendát siratnak

2020-10-20 10:00:57

Életének 59. évében elhunyt Bruno Martini, az AJ Auxerre, az AS Nancy és a Montpellier korábbi labdarúgója – számolt be róla kedden a Montpellier a hivatalos honlapján.

halál gyász francia válogatott Montpellier Ligue 1 Bruno Martini

A Lyon fizetett azért, hogy ne kelljen átigazolnia Griezmannt!

2019-10-16 16:20:48

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel vigasztaljuk magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, néhány lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK.

majdnem-transzferek Roy Keane Roma Raúl Michel Platini Metz

Ligue 2: összeverekedtek a csapattársak, két piros villant – videó

2018-03-17 10:58:02

A francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 30. fordulójának pénteki játéknapján ritkán látható jelenetek játszódtak le a Quevilly Rouen–Auxerre meccs hajrájában: a 81. percben a vendégek két játékosa, Pierre-Yves Polomat és Michaël Barreto a pályán esett egymásnak. A nagyobb verekedést sikerült megakadályozni, a játékvezető azonban mindkét Auxerre-játékost kiállította.

verekedés Pierre-Yves Polomat Michaël Barreto Ligue 2 Auxerre

Franciaország: szörnyű csapás érte a kupadöntős csapatot

2015-05-31 16:01:17

Nem sokkal a labdarúgó Francia Kupa szombati döntője előtt váratlanul elhunyt az egyik részt vevő csapat, az Auxerre főtulajdonosa, Emmanuel Limido. A felügyelőbizottság elnöki tisztét is betöltő sportvezető szívinfarktust kapott.

gyász Francia Kupa Auxerre

Francia Kupa: egy magyar is dolgozik Ibráék legyőzéséért

2015-05-30 10:44:10

Ma este rendezik meg a labdarúgó Francia Kupa 98. döntőjét, amelyben a bajnok Paris Saint-Germain ellenfele az Auxerre lesz. A legendás Guy Roux által évtizedeken át edzett Auxerre egyszeres bajnok és négyszeres kupagyőztes, ám 2012 óta a francia másodosztályban szerepel – vagyis a döntőbe jutása meglepetés.

PSG Francia Kupa Farkas Attila Auxerre

Videoton: ezt mondja Casoniról korábbi magyar kollégája

2015-05-28 09:42:21

Farkas Attila évek óta a francia Auxerre kapusedzője, ezekben a napokban éppen a Francia Kupa szombati döntőjére készül csapatával – az ellenfél a Paris Saint-Germain lesz –, de készséggel megosztotta véleményét a Nemzeti Sport Online-nal, amikor a Videoton leendő edzőjeként emlegetett Bernard Casoniról, korábbi főnökéről kérdeztük.

Videoton Joan Carrillo Farkas Attila Bernard Casoni Auxerre

Videó: csak a szokásos - Ibra végtelenül pimasz és laza gólja

2015-04-09 10:07:42

Pimasz megoldással szerezte meg második gólját a Saint-Étienne ellen Zlatan Ibrahimovic, a Paris Saint-Germain sztárja a labdarúgó Francia Kupa elődöntőjében. A csatár olyan természetességgel kerülte meg a vendégek kapusát, mintha ez lenne a világ legegyszerűbb dolga. A találkozót 4–1-re nyerte a PSG, a mesterhármasig jutó Ibra pedig elégedetten kereshet rá a találataira saját keresőjében.

videó gólvideó gól Zlatan Ibrahimovic PSG Francia Kupa

Francia Kupa: Ibra triplájával döntős a PSG

2015-04-08 23:36:56

Az Auxerre után a PSG is bejutott a Francia Kupa döntőjébe, miután a szerdai elődöntőben háromgólos győzelmet aratott a Saint-Étienne ellen. A sikerben főszerepet vállalt Zlatan Ibrahimovic, aki az első félidő közepén, büntetőből szerzett találatát követően a hajrában duplázott.