HIRDETÉS
HIRDETÉS
Nemzetisport.hu 2009.08.17 19:08 Frissítve: 2015.02.23 01:42

Női kézilabda-bajnokság, 2009–2010

HIRDETÉS
RÁJÁTSZÁS
 
DÖNTŐ
 05. 02.
Győri Audi ETO KC–Debreceni VSC-Korvex
35–21
 05. 08.
DVSC–Győri ETO
25–26
Bajnok: a Győri ETO, 2–0-s összesítéssel.
 
A HARMADIK HELYÉRT 
05. 01.
Vác–Békéscsaba 26–29
05. 08.
Békéscsaba–Vác 26–27
05. 15.
Vác–Békéscsaba 28–22
A bronzérmet a Vác együttese szerezte meg 2–1-es összesítéssel.
A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE (FELSŐHÁZ)
1. Győri Audi ETO KC (A bajnokcsapat névsora: Eduarda Amorim, Aurelia Bradeanu, Deáki Dóra, Görbicz Anita, Hornyák Ágnes, Hosszu Boglárka, Kisfaludy Anett, Kovacsics Anikó, Kovács-Pelczéder Orsolya, Mayer Szabina, Katarina Mraviková, Oguntoye Viktória, Orbán Adrienn, Pálinger Katalin, Palkó Fruzsina, Planéta Szimonetta, Simona Spiridon, Szegedi Orsolya, Szölösi Patrícia, Tarjányi Szilvia, Tomori Zsuzsanna, Tóth Eszter, Vérten Orsolya, Víg Vivien. Edző: Konkoly Csaba)
2. DVSC-Korvex
3. Váci NKSE
4. Mondi Békéscsabai ENKSE
A GÓLLÖVŐLISTA ÉLMEZŐNYE
Gólkirály: Tóth Tímea (Váci NKSE)  276 gól
Tilinger Tamara (Alcoa Fehérvár KC)  212
Olha Nikolajenko (Mondi Békéscsabai ENKSE)  206
Veszeli Judit (Veszprém Barabás KC)  198
Szucsánszki Zita (FTC)  186
Ferling Bernadett (Dunaújvárosi NKKSE)  169
Koroknai Viktória (ASA-Consolis HNKC)
159
Sopronyi Anett (ASA-Consolis HNKC)  158
Radulovics Bojana (Dunaújvárosi NKKSE) 153
Wolf Alexandra (ASA-Consolis HNKC)  145
Kudor Kitti (ASA-Consolis HNKC)  145
Vincze Melinda (Alcoa Fehérvár KC)  142
 
ELŐDÖNTŐ
04. 07. Győr–Békéscsaba 32–24
04. 11.
Vác–DVSC 27–31
04. 19. DVSC–Vác 31–26
04. 21. Békéscsaba–Győr 22–30
 
AZ 5-8. HELYÉRT
04. 10. Alcoa Fehérvár KC–Siófok KC 34–23
04. 11. FTC–Dunaújvárosi NKKSE 37–39
04. 17. FTC–Alcoa Fehérvár KC 32–30
04. 17. Siófok KC–Dunaújvárosi NKKSE 36–29
04. 22. Dunaújvárosi NKKSE–Alcoa Fehérvár KC 43–35
04. 24. Siófok KC–FTC 32–34
04. 29. Dunaújvárosi NKKSE–Siófok KC 42–38
04. 28
Alcoa Fehérvár KC–FTC 27–26
05. 06. Dunaújvárosi NKKSE–FTC 29–34
05. 08. Siófok KC–Alcoa Fehérvár KC 33–31
05. 15. FTC–Siófok KC 37–19
05. 15. Alcoa Fehérvár KC–Dunaújvárosi NKKSE   32–37

AZ 5–8. HELYÉRT, VÉGEREDMÉNY 
5. FTC-RightPhone 6 4 2 200–176 +24  12 (4)
6. Dunaújvárosi NKKSE 6 4 2 219–212 +7  9 (1)
7. Siófok KC 6 2 4 181–207 –26  7 (3)
8. Alcoa Fehérvár KC 6 2 4 189–194 –5  6 (2)
 A zárójelben a csapatok alapszakaszból hozott pontjainak a számát tüntettük fel.

A 9-12. HELYÉRT
04. 10.
Kiskunhalas NKSE-Bravotel–ASA-Consolis-HNKC 31–31
04. 11. Veszprém Barabás KC–Hunnia KSK 51–35
04. 15          
ASA-Consolis-HNKC–Hunnia KSK 50–21
04. 17. Veszprém Barabás KC–Kiskunhalas NKSE-Bravotel 23–18
04. 23. ASA-Consolis-HNKC–Veszprém Barabás KC 32–32
04. 25. Kiskunhalas NKSE-Bravotel–Hunnia KSK 51–20
05. 01. Hunnia KSK–ASA-Consolis-HNKC 19–56
05. 02. Kiskunhalas NKSE-Bravotel–Veszprém Barabás KC 20–32
05. 07. ASA-Consolis-HNKC–Kiskunhalas NKSE-Bravotel 38–19
05. 08. Hunnia KSK–Veszprém Barabás KC 24–46
05. 15. Hunnia KSK–Kiskunhalas NKSE-Bravotel 19–32
05. 15. Veszprém Barabás KC–ASA-Consolis-HNKC  30–28

A 9–12. HELYÉRT, VÉGEREDMÉNY 
9. Veszprém Barabás KC 6 5 1 214–157 +57  15 (4)
10. Hódmezővásárhelyi NKC  6 3 2 1 235–152 +83  11 (3)
11. Kiskunhalas NKSE 6 2 1 3 171–163 +8  7 (2)
12. Hunnia KSK 6 6 138–286 –148  0 (1)*
A zárójelben a csapatok alapszakaszból hozott pontjainak a számát tüntettük fel.
* A Hunniától egy pontot levontak.

 ALAPSZAKASZ

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE 
1. Győri Audi ETO KC 22 22 766–517 +249  44
2. Váci NKSE 22 17 1 4 787–581 +206  35
3. DVSC-Korvex 22 17 5 738–576 +162  34
4. Békéscsabai ENK SE 22 14 3 5 652–505 +147  31
5. FTC-RightPhone 22 11 2 9 696–625 +71  24
6. Siófok KC 22 9 1 12 669–670 –1  19
7. Alcoa Fehérvár KC 22 9 1 12 628–638 –10  19
8. Dunaújvárosi NKKSE 22 8 2 12 682–709 –27  18
9. Veszprém Barabás KC 22 8 2 12 615–694 –79  18
10. Hódmezővásárhelyi NKC  22 8 2 12 670–692 –22  18
11. Kiskunhalas NKSE 22 1 21 481–714 –233  2
12. Hunnia KSK 22 1 21 459–922 –463  2

NŐI KÉZILABDA NB I, 2009–2010
1. FORDULÓ (szeptember 2.)  
Győri Audi ETO KC–Váci NKSE 28–23
Siófok KC–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 25–24
RightPhone-FTC–Dunaújváros NKKSE 34–24
Békéscsabai ENK SE–ASA Consolis HNKC 36–24
DVSC-Aquaticum–Veszprém Barabás KC 43–21
Hunnia KSK–Alcoa FKC   28–34
2. FORDULÓ (szeptember 6.)  
Veszprém Barabás KC–Békéscsabai ENK SE 23–25
ASA Consolis HNKC–RightPhone-FTC 31–29
Dunaújváros NKKSE–Siófok KC 31–32
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Győri Audi ETO KC 17–40
Alcoa FKC–DVSC-Aquaticum        26–29
Váci NKSE–Hunnia KSK 34–24
3. FORDULÓ (szeptember 13.)  
Győri Audi ETO KC–Dunaújváros NKKSE    42–22
Siófok KC–ASA Consolis HNKC 31–28
RightPhone-FTC–Veszprém Barabás KC 38–26
Békéscsabai ENK SE–DVSC-Aquaticum        24–20
Alcoa FKC–Váci NKSE 29–25
Hunnia KSK–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 23–17
4. FORDULÓ (szeptember 19.)  
Békéscsabai ENK SE–Alcoa FKC 29–20
DVSC-Aquaticum–RightPhone-FTC 39–33
Veszprém Barabás KC–Siófok KC 30–26
ASA Consolis HNKC–Győri Audi ETO KC   32–33
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Váci NKSE 20–31
Dunaújváros NKKSE–Hunnia KSK 39–23
5. FORDULÓ (október 4.)  
Győri Audi ETO KC–Veszprém Barabás KC 33–22
Siófok KC–DVSC-Aquaticum        25–32
RightPhone-FTC–Békéscsabai ENK SE 27–30
Váci NKSE–Dunaújváros NKKSE    35–30
Alcoa FKC–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 29–19
Hunnia KSK–ASA Consolis HNKC 32–35
6. FORDULÓ (október 10.)  
RightPhone-FTC–Alcoa FKC   33–28
Békéscsabai ENK SE–Siófok KC 33–19
DVSC-Aquaticum–Győri Audi ETO KC   24–28
ASA Consolis HNKC–Váci NKSE 33–33
Dunaújváros NKKSE–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 35–28
Veszprém Barabás KC–Hunnia KSK 35–27
7. FORDULÓ (október 25.)  
Győri Audi ETO KC  –Békéscsabai ENK SE 27–15
Siófok KC–RightPhone-FTC 25–27
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–ASA Consolis HNKC 20–29
Váci NKSE–Veszprém Barabás KC 40–21
Alcoa FKC  –Dunaújváros NKKSE    36–26
Hunnia KSK–DVSC-Aquaticum        21–36
8. FORDULÓ (november 1.)  
Siófok KC–Alcoa FKC   32–31
RightPhone-FTC–Győri Audi ETO KC   26–36
DVSC-Korvex–Váci NKSE 27–25
Veszprém Barabás KC–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 34–25
ASA Consolis HNKC–Dunaújváros NKKSE    24–26
Békéscsabai ENK SE–Hunnia KSK 43–14
9. FORDULÓ (november 8.)  
Győri Audi ETO KC–Siófok KC 33–25
Dunaújváros NKKSE–Veszprém Barabás KC 33–23
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–DVSC-Korvex 24–33
Váci NKSE–Békéscsabai ENK SE 29–23
Alcoa FKC–ASA Consolis HNKC 36–29
Hunnia KSK–RightPhone-FTC 15–41
10. FORDULÓ (november 15.)  
Győri Audi ETO KC–Alcoa FKC   35–22
RightPhone-FTC–Váci NKSE 24–29
Békéscsabai ENK SE–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 42–12
DVSC-Korvex–Dunaújváros NKKSE    38–24
Veszprém Barabás KC–ASA Consolis HNKC 37–33
Siófok KC–Hunnia KSK 52–19
11. FORDULÓ (január 3.)  
ASA Consolis HNKC–DVSC-Korvex 27–34
Dunaújváros NKKSE–Békéscsabai ENK SE 28–32
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–RightPhone-FTC 23–27
Váci NKSE–Siófok KC 54–27
Alcoa FKC–Veszprém Barabás KC 23–26
Hunnia KSK–Győri Audi ETO KC   20–45
12. FORDULÓ (január 10.)  
Váci NKSE–Győri Audi ETO KC   32–36
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Siófok KC 22–30
Dunaújváros NKKSE–RightPhone-FTC 37–33
ASA Consolis HNKC–Békéscsabai ENK SE 24–24
Veszprém Barabás KC–DVSC-Korvex 26–35
Alcoa FKC–Hunnia KSK 37–23
13. FORDULÓ (január 17.)  
Békéscsabai ENK SE–Veszprém Barabás KC 36–20
RightPhone-FTC–ASA Consolis HNKC 32–28
Siófok KC–Dunaújváros NKKSE    33–32
Győri Audi ETO KC–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 33–14
DVSC-Korvex–Alcoa FKC   35–26
Hunnia KSK–Váci NKSE 16–57
14. FORDULÓ (január 24.)  
Dunaújváros NKKSE–Győri Audi ETO KC   29–34
ASA Consolis HNKC–Siófok KC 37–35
Veszprém Barabás KC–RightPhone-FTC 26–26
DVSC-Korvex–Békéscsabai ENK SE 28–21
Váci NKSE–Alcoa FKC 35–24
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Hunnia KSK 26–17
15. FORDULÓ (január 31.)  
Alcoa FKC–Békéscsabai ENK SE 14–21
RightPhone-FTC–DVSC-Korvex 32–29
Siófok KC–Veszprém Barabás KC 31–33
Győri Audi ETO KC–ASA Consolis HNKC 33–25
Váci NKSE–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 49–21
Hunnia KSK–Dunaújváros NKKSE    18–44
16. FORDULÓ (február 7.)  
Veszprém Barabás KC–Győri Audi ETO KC   21–36
DVSC-Korvex–Siófok KC 31–28
Békéscsabai ENK SE–RightPhone-FTC 25–25
Dunaújváros NKKSE–Váci NKSE 37–39
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Alcoa FKC   21–29
ASA Consolis HNKC–Hunnia KSK 42–19
17. FORDULÓ (február 14.)  
Alcoa FKC–RightPhone-FTC 30–29
Siófok KC–Békéscsabai ENK SE 25–25
Győri Audi ETO KC–DVSC-Korvex 35–23
Váci NKSE–ASA Consolis HNKC 40–19
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Dunaújváros NKKSE    27–29
Hunnia KSK–Veszprém Barabás KC 22–36
18. FORDULÓ (február 21.)  
Békéscsabai ENK SE–Győri Audi ETO KC   20–22
RightPhone-FTC–Siófok KC 32–26
ASA Consolis HNKC–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 37–22
Veszprém Barabás KC–Váci NKSE 27–34
Dunaújváros NKKSE–Alcoa FKC   36–36
DVSC-Korvex–Hunnia KSK 52–14
19. FORDULÓ (március 7.)  
Alcoa FKC–Siófok KC 27–29
Győri Audi ETO KC–RightPhone-FTC 36–31
Váci NKSE–DVSC-Korvex 37–30
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Veszprém Barabás KC 27–31
Dunaújváros NKKSE–ASA Consolis HNKC 36–34
Hunnia KSK–Békéscsabai ENK SE 22–49
20. FORDULÓ (március 14.)  
Siófok KC–Győri Audi ETO KC   30–33
Veszprém Barabás KC–Dunaújváros NKKSE    36–36
DVSC-Korvex–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 36–24
Békéscsabai ENK SE–Váci NKSE 32–33
ASA Consolis HNKC–Alcoa FKC 38–32
RightPhone-FTC–Hunnia KSK 51–20
21. FORDULÓ (március 21.)  
Alcoa FKC–Győri Audi ETO KC   25–28
Váci NKSE–RightPhone-FTC 40–27
Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL–Békéscsabai ENK SE 26–36
Dunaújváros NKKSE–DVSC-Korvex 25–41
ASA Consolis HNKC–Veszprém Barabás KC 31–29
Hunnia KSK–Siófok KC 23–57
22. FORDULÓ (március 27.)  
DVSC-Korvex–ASA Consolis HNKC 43–30
Békéscsabai ENK SE–Dunaújváros NKKSE    31–23
RightPhone-FTC–Kiskunhalas NKSE-BRAVOTEL 39–22
Siófok KC–Váci NKSE 26–33
Veszprém Barabás KC–Alcoa FKC   32–34
Győri Audi ETO KC–Hunnia KSK 60–19

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.23 17:10:03

Kézilabda nemzetisport.hu

Bodó a második félidőben megállíthatatlan volt, Sego 18 védéssel zárt.

2018.09.22 17:09:23

Kézilabda nemzetisport.hu

A magyar csapat nem tudta szorossá tenni a találkozót, vereség a vége.

2018.09.16 19:13:11

Kézilabda nemzetisport.hu

A magyar bajnok rosszul sikerült első félidő után a másodikban összekapta magát, és nyert.

2018.09.15 17:30:03

Kézilabda nemzetisport.hu

Még az utolsó percben is volt esélye a pontszerzésre a lengyel csapatnak, de Lékai lezárta a meccset.

HIRDETÉS
HIRDETÉS