Női kézilabda NB I: kilenc góllal nyert a Debrecen Kiskunhalason

2009.11.05. 19:39
Biztos győzelmet aratott a Debrecen együttese Kiskunhalason a női kézilabda NB I 9. fordulójában.
NŐI NB I
9. FORDULÓ
KISKUNHALAS NKSE BRAVOTEL–DVSC-AQUATICUM 24–33 (13–15)
Kiskunhalas, 200 néző. Vezette: Horváth, Marton
KISKUNHALAS: GUIU – Kokas 2, KÁRPÁTI 5, KARSAI D. 11 (5), Szarka 4, Sipos 1, JUHÁSZ 1. Cs: Tóth J., Horváth M., Karsai R. Edző: Éles József
DEBRECEN: Kiss É. – Csáki 3, Mörtel 5 (1), Slakta, Borbás 4, Bogdanovics 2, KAZAI 7. Cs: TRIFFA (kapus), Juhász, Lovric 3, HORNYÁK 2, Szabó V. BULATH 7 (3). Edző: Bakó Botond
Az eredmény alakulása. 10. p.: 5–4. 17. p.: 10–8. 25. p.: 13–12. 33. p.: 15–15. 50. p.: 20–26. 58. p.: 22–32
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 5/4
Éles József: – Amikor a második félidő elején a táblára néztem, nem hittem a szememnek, de az erőnlét hiánya a végén megakadályozott bennünket a szorosabb eredmény elérésében.
Bakó Botond: – Sajnos nem pörögtünk megfelelően az első félidőben, és csak nehezen jöttünk ki a lassú tempóból a mérkőzés végére.