Női kézilabda NB I: baráti mérkőzésen nyert a Vásárhely a Hunnia ellen

2010.02.06. 20:14
A Hódmezővásárhely hazai pályán 42–19-re győzött a Hunnia ellen a női kézilabda NB I egyetlen szombati mérkőzésén, amelyen egy kétperces kiállítás sem született.
NŐI NB I
16. FORDULÓ
ASA-CONSOLIS-HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI NKC–HUNNIA KSK 42–19 (17–9)
Hódmezővásárhely, 400 néző. V: Horváth Z., Simó
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY: Abramovics – Tamás 5, Wolf 4, Fülöp 3, Gaál 3, KUDOR 9, Koroknai 2. Cs: Király (kapus), Sopronyi 8, Varga D. 4 (1), Zsuzsa 2, Mocsári 1, Polics 1. Edző: Dankó Ervin
HUNNIA: Kiss O. – Tóth Á. 3, Bodó 1, Klug 1, Pál 1, Lázár 3, Selenka 3. Cs: Pécsi (kapus), RÓZSAHEGYI 6, Kaufmann, Hajdú, Szabados 1, Major. Edző: Sellei Zoltán
Az eredmény alakulása. 6. p.: 6–2. 18. p.: 10–6. 25. p.: 14–6. 34. p.: 20–10. 48. p.: 34–14
Kíállítások: 0, ill. 0 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. –
Dankó Ervin: – Az első félidőben nagyon türelmetlenül játszottunk, de az egész mérkőzést tekintve a csapat megfelelt az elvárásaimnak.
Sellei Zoltán: – Az első félidőben viszonylag jól tartottuk magunkat, de szünet után kiütközött, hogy a lányok már a harmadik mérkőzésüket játszották ezen a napon.