Női kézilabda NB I: tizenöt góllal győzött a Debrecen

2009.10.24. 18:40
Biztos győzelmet aratott a DVSC-Aquatikum együttese a női kézilabda NB I 7. fordulójában.
NŐI KÉZILABDA NB I

7. FORDULÓ

HUNNIA KSK–DVSC-AQUATICUM 21–36 (10–21)
Fáy utca, 400 néző. V: Andorka, Hucker
HUNNIA: Makarenko – Kolos, Németh N. 3, KUPRICSENKOVA 4, forgács 3, Nagy I. 2, Selenka 3. Cs: Kiss O. (kapus), Lázár, TAMÁS K. 4, Tamás M., Barna 1 (1), Takács O. 1. Edző: Varga Márta
DEBRECEN: TRIFFA – Csáki 5, Bulath 4, Lovrics 2, Szabó V. 3, MÖRTEL 8 (2), JUHÁSZ 5. CS: KISS É. (kapus). Kazai, HORNYÁK D. 6, Borbás 2, Slakta 1, Szalai. Edző: Bakó Botond
Az eredmény alakulása. 9. p.: 4–4. 17. p.: 4–9. 28. p.: 9–20. 41. p.: 12–27. 54. p.: 16–34
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 2/2
Varga Márta: – Ez a gárda ebben az összeállításban most játszott együtt utoljára, köszönöm a lányoknak a mérkőzést, és gratulálok a Debrecennek.
Bakó Botond: – Csak a mérkőzés egyes szakaszban játszottunk jól, 25 percnyi jó teljesítmény a jövőben nem lesz elég.