Női kézilabda NB I: a Ferencváros a Népligetben kiütötte a Kiskunhalast

2010.03.26. 20:46
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság alapszakaszának 22. (utolsó) fordulójában a Ferencváros hazai pályán tizenhét gólos győzelmet aratott a Kiskunhalas ellen.
NŐI NB I, ALAPSZAKASZ, 22. (UTOLSÓ) FORDULÓ
FTC-RIGHTPHONE–KISKUNHALAS NKSE-BRAVOTEL 39–22 (17–12)
Kőbányai út, 250 néző. V: Bujdosó, Tomecskó
FTC: PASTROVICS – BERTA 6, SZAMORÁNSKY A. 4, Németh Cs. 1 (1), Balogh B. 2, Szucsánszki 5 (1), Kenyeres 3. Cs: Andrási (kapus), DAJKA 8 (3), TRUFÁN 7, Emberovics 2, Szádvári, Szabó E., Bari Nagy 1. Edző: Elek Gábor
KISKUNHALAS: GUIU – Kokas 2, Budecevic 2, Szarka 3, Tamás M., Leposava 5, Gerstmár Sz. 1. Cs: Pethő (kapus), Kárpáti 2, CSENDES 5 (2), Szács N., Virág 1, Domokos 1 (1). Edző: Éles József
Az eredmény alakulása. 8. p.: 4–4. 19. p.: 10–6. 23. p.: 13–7. 39. p.: 22–17. 45. p.: 28–17. 55. p.: 35–20
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 4/3
Piros lap: Pethő és Éles J. 55. percben
Elek Gábor: – Az első félidőben még rajtunk volt a Vácon megszerzett sokkhatás, a második játékrészben már jól játszottunk, remélem Szucsánszki sérülése nem komoly.
Éles Jószef: – Úgy gondolom, hogy nem volt ekkora különbség a két csapat között, gratulálok a Ferencvárosnak.
KISKUNHALAS: GUIU – Kokas 2, Budecevic 2,  Szarka 3, Tamás M., Leposava 5, Gerstmár Sz. 1. Cs: Pethő (kapus), Kárpáti 2, CSENDES 5 (2), Szács N., Virág 1, Domokos 1 (1). Edző: Éles József

1. Győri Audi ETO KC 21 21 706–498 +208  42
2. Váci NKSE 21 16 1 4 754–555 +199  33
3. DVSC-Korvex 21 16 5 695–546 +149  32
4. Békéscsabai ENK SE 22 14 3 5 652–505 +147  31
5. FTC-RightPhone 22 11 2 9 696–625 +71  24
6. Siófok KC 21 9 1 11 643–637 +6  19
7. Alcoa Fehérvár KC 22 9 1 12 628–638 –10  19
8. Dunaújvárosi NKKSE 22 8 2 12 682–709 –27  18