Női kézilabda: Tilinger 11 góljával győzte le az Alcoa a Hunniát

2010.01.09. 19:22
Az Alcoa FKC hazai pályán 37–23-ra legyőzte a Hunniát a női kézilabda-bajnokság 12. fordulójának szombati mérkőzésén, a fehérvári együttesben Tilinger Tamara 11 gólt szerzett.
NŐI KÉZILABDA NB I
12. FORDULÓ
ALCOA-FKC–HUNNIA SKK 37–23 (17–8)
Székesfehérvár, 500 néző. V: Bacs, Bán
ALCOA: SZIKORA – Azari 3, RÁDL 6, Németh K. 2, Bernataviciuté 4, TILINGER 11 (2), Gazdag. Cs: Kovács A., Kuhinkó 4, Bízik 1, Becséri 2, ZSIGMOND 4, Kapási. Edző: Sótonyi László
HUNNIA: Kiss O. – Tóth Á., Rózsahegyi 1, Ökrös 2, Klug 2, Lázár 3 (1), SELENKA 7. Cs: Pécsi (kapus), Bodó D. 4 (1), Hajdú 3, Pál 1, Radák, Major, Dénes. Edző: Sellei Zoltán
Az eredmény alakulása. 5. p.: 1–2. 15. p.: 7–4. 20. p.: 11–6. 25. p.: 14–8. 35. p.: 20–10. 45. p.: 26–14. 55. p.: 32–19
Kiállítások: 4, ill. 8
Hétméteresek: 2/2, ill. 5/2
Sótonyi László: – A támadójátékunkkal összességében elégedett voltam, a második félidőben védekezésünk nem érte el a kívánt szintet, ebben javulnunk kell, mert a következő ellenfelek erősebbek lesznek.
Sellei Zoltán: – Úgy gondolom, a lányok mindent megtettek a tisztes eredményért, így csak elismeréssel tudok róluk beszélni, egy jó ellenféltől kaptunk ki.