Női kézilabda NB I: a szünet után húzott bele a Győr a Halas ellen

2010.01.13. 19:52
Második félidei játékának köszönhetően a listavezető Győr kiütéses győzelmet aratott a sereghajtó Kiskunhalas ellen a női kézilabda NB I 13. fordulójának nyitó mérkőzésén.
NŐI NB I
13. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–KISKUNHALASI NKSE BRAVOTEL 33–14 (13–10)
Győr, 1000 néző. V: Matkai, Szalay
GYŐR: Oguntoye – ORBÁN 6, BRADEANU 2, Kovacsics 2, Spiridon 2, Tomori 5, Vérten 2. Cs: VIG (kapus), Hornyák 3, MAYER 5, Szöllősi 4 (1), Amorim 2 (1). Edző: Konkoly Csaba
KISKUNHALAS: Guiu – Kokas 4 (3), Virág 1, CSENDES 4, Tamás, Szűcs J. 2, Szarka 1. Cs: PATKÓ (kapus), Kárpáti 2, Papp R., Horváth M., Juhász D. Edző: Éles József
Az eredmény alakulása. 5. p.: 4–1. 15. p.: 7–5. 27. p.: 12–6. 36. p.: 18–10. 48. p.: 25–12. 54. p.: 30–14
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 4/3
Konkoly Csaba: – A két félidő mérlege mindent elárul a mérkőzésről. Megyünk tovább, folytatjuk a munkát a vasárnapi fontos BL-mérkőzésre.
Éles József: – Az első félidőben a Győr nem tudott felpörögni, a szünet után viszont kijött a két csapat közötti különbség.
NŐI NB I
13. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–KISKUNHALASI  NKSE BRAVOTEL 33–14 (13–10)
Az eredmény alakulása. 5. p.: 4–1. 15. p.: 7–5.  27. p.: 12–6. 36. p.: 18–10. 48. p.: 25–12. 54. p.: 30–14
1. Győri Audi ETO KC 13 13 449–294 +155  26
2. DVSC-Aquaticum 12 10 2 390–304 +86  20
3. Békéscsabai ENK SE 12 9 1 2 356–267 +89  19
4. Váci NKSE 12 7 1 4 390–322 +68  15
5. FTC 12 6 6 372–343 +29  12
6. Siófok KC 12 6 6 349–364 –15  12
7. Alcoa Fehérvár KC 12 6 6 351–334 +17  12
8. Dunaújvárosi NKKSE 12 5 7 355–380 –25  10