Női kézilabda NB I: 12 góllal győzte le az FTC a Veszprémet

2009.09.12. 21:07
12 góllal, 38–26-ra győzte le a Ferencváros a Veszprémet a női kézilabda NB I 3. fordulójában.
NŐI KÉZILABDA NB I

3. FORDULÓ

FTC-RIGHTPHONE–VESZPRÉM BARABÁS KC 38–26 (21–16)

Népliget, 500 néző. V: Bujdosó, Tomecskó

FTC: Gridnyeva – BERTA 5, Zácsik 3, SZUCSÁNSZKI 5, Balogh Barbara 2, Albert Helga 1, KENYERES 9 (6). Cs: Szidorova (kapus), Trufán 3, Bari-Nagy 3, EMBEROVICS 4, Dajka 1 (1), Szamoránsky A. 2, Németh Cs. Edző: Elek Gábor

VESZPRÉM: Hoffmann K. – Földes 3, Weigel 4, Gerstmár R. 3 (1), ÁBRAHÁM 7 (2), VESZELI 7 (1), Horváth V. 2. Cs: Lengyel (kapus), Koszorús, Smidéliusz, Velky, Szabadfi. Edző: Gyurka János

Az eredmény alakulása. 4. p.: 3–1. 8. p.: 4–4. 20. p.: 13–9. 22. p.: 16–10. 38. p.: 24–20. 41. p.: 26–20. 45. p.: 31–21. 50. p.: 36–23

Kiállítások: 6, ill. 18 perc

Hétméteresek: 9/7, ill. 5/4

Elek Gábor: – Viszonylag gyengébb első félidei teljesítmény után a második játékrészben érvényesítettük erőfölényünket. Még mindig sok a pontatlanság a játékunkban. Zácsik Szandrát visszavárjuk.

Gyurka János: – Hibáinkból élt a Ferencváros, nagyon sok gólt kaptunk kontrákból, ami döntőnek bizonyult.

3. FORDULÓ

Elek Gábor: – Viszonylag gyengébb első félidei teljesítmény után a  második játékrészben érvényesítettük erőfölényünket. Még mindig sok a pontatlanság a játékunkban. Zácsik Szandrát visszavárjuk.