Találatok a Spezia címkére

Találatok száma: 73

Serie A: immár 15 koronavírusos eset a Speziánál

2021-07-21 21:01:58

Tizenötre nőtt a koronavírussal fertőzött személyek száma a Spezia labdarúgócsapatánál azt követően, hogy szerdán négy embernél hozott pozitív eredményt a vizsgálat – jelentette az MTI.

koronavírus Spezia

Serie A: a FIFA négy átigazolási időszakból zárta ki a Speziát

2021-07-16 16:49:47

Az átigazolási szabályok megsértése miatt négy transzferidőszakból kizárta az olasz élvonalban szereplő Spezia labdarúgócsapatát a nemzetközi szövetség (FIFA).

Spezia Serie A

Serie A: Thiago Motta ismét vezetőedzői munkát kapott

2021-07-08 20:42:14

Az olasz élvonalbeli Spezia a hivatalos honlapján bejelentette, Thiago Motta lett a csapat vezetőedzője.

Thiago Motta Spezia Serie A

Serie A: hétgólos meccsen nyert, BL-résztvevő az Atalanta!

2021-05-15 16:46:30

Az Atalanta 4–3-ra nyert a Genoa vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában, ezzel biztossá vált a Bajnokok Ligája-szereplése a következő idényben! A Spezia a Torino legyőzésével kiharcolta a bennmaradást az első osztályban.

olasz foci Torino Spezia Serie A Genoa Atalanta

Serie A: kiütötte ellenfelét, és feljött a második helyre a Napoli

2021-05-08 16:52:34

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Kiszorította a legjobb négy közül az AC Milant a Napoli, miután 4–1-re legyőzte a Speziát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának szombati játéknapján.

Udinese Spezia Serie A Napoli Bologna

Serie A: a Spezia a hajrában mentett pontot Veronában

2021-05-01 15:48:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójának nyitó mérkőzésén a Verona 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Speziával.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Verona Spezia Serie A

Serie A: újra kikapott, egyre közelebb a kieséshez a Parma

2021-04-24 17:18:31

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójának szombati játéknapján a Genoa 2–0-ra legyőzte a Speziát hazai pályán, míg a Parma 4–3-ra kikapott otthon a seregajtó Crotonétól. A Sassuolo 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Sampdoriát.

Spezia Serie A Genoa

Serie A: botlott az Inter; zárkózik a Juventus

2021-04-21 21:52:18

Az Inter 1–1-es döntetlent játszott a Speziával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának szerdai mérkőzésén.

Spezia Serie A Parma Juventus Inter

Veszélyben a BL-indulás? A Juventus kikapott az Atalantától

2021-04-17 23:33:34

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójának vasárnapi játéknapján a címvédő Juventus idegenben 1–0-ra kikapott az Atalantától. A Lazio nyolcgólos meccsen nyert a Benevento ellen (5–3), míg a Bologna 4–1-re legyőzte a Speziát.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Spezia Serie A Lazio Juventus

Serie A: tökéletes ollózós gól a Lazio ellen – videó

2021-04-03 19:10:54

Tizenhét perccel a mérkőzés lefújása előtt 1–0–ra vezetett a Lazio az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A), amikor Daniele Verde gyönyörű ollózó mozdulatának köszönhetően kiegyenlített a Spezia. A közösségi médiában persze az olaszok már finoman jelezték, ezért a Puskás-díjat is oda lehetne ítélni a szélsőnek. A meccs egyébként a csodagól ellenére is 2–1-es Lazio-győzelemmel végződött.

videó olasz labdarúgás olasz foci Spezia Lazio Daniele Verde

Serie A: a Lazio szűken, az Atalanta simán nyert

2021-03-12 16:52:52

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójának pénteki játéknapján a Lazio hazai pályán 3–2-re legyőzte a sereghajtó Crotonét, míg az Atalanta otthon 3–1-re nyert a Spezia ellen.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Spezia Serie A Lazio Crotone

Serie A: hiába vezetett, kikapott a Juventus otthonában a Lazio

2021-03-06 17:01:21

1–1-es döntetlent játszott egymással a Spezia és a Benevento az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 26. fordulójában. A találkozó érdekessége, hogy mindkét csapat 26 ponttal áll így a tabellán, a Spezia a 14., a Benevento a 15. helyen. Az Udinese viszont hazai pályán 2–0-ra nyert a Sassuolo ellen. A nap záró meccsén a Juventus 3–1-re múlta felül a Laziót.

olasz labdarúgás Spezia Serie A Lazio Juventus Benevento

Serie A: Ronaldo ismét betalált, a Juventus magabiztosan verte a Speziát

2021-03-02 17:42:09

A Juventus 3–0-ra legyőzte a Speziát az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Serie A) 25. fordulójában. A játéknap másik találkozója, a Lazio és a Torino összecsapása elmaradt.

Spezia Serie A Juventus

Serie A: hét meccs után ismét nyerni tudott a Torino

2021-02-19 17:44:20

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Torino 1–0-ra nyert a Cagliari otthonában, a Fiorentina pedig hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Speziát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójának pénteki játéknapján.

Torino Spezia Serie A Fiorentina Cagliari

Serie A: ez aztán a meglepetés! A Milan kikapott a Speziától

2021-02-13 22:44:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) listavezetője, az AC Milan 2–0-s vereséget szenvedett a bennmaradásért küzdő Spezia vendégeként.

Spezia Serie A AC Milan

Serie A: újabb olasz csapat került amerikai kézbe

2021-02-11 21:58:44

Az egyesült államokbeli Platek család tulajdonába került az olasz labdarúgó élvonalban szereplő Spezia csapata – írja az MTI.

olasz labdarúgás Spezia Serie A

Serie A: hatgólos meccsen Atalanta-iksz – 3–0-ról...

2021-02-06 17:07:13

Az Atalanta 3–3-as döntetlent játszott a Torinóval az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában.

olasz foci Torino Spezia Serie A Sassuolo Atalanta

Serie A: győzött az Udinese a Spezia otthonában

2021-01-31 14:29:23

Az olasz élvonal 20. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén az Udinese 1–0-ra győzött a Spezia otthonában Rodrigo De Paul 52. percben, 11-esből szerzett találatával. A gólszerzőt bő 25 perccel később kiállította a játékvezető, miután öt perc alatt beszedett két sárga lapot. A hazaiknál később Riccardo Sapponara ezt felülmúlva 4 perc alatt kapott két sárgát, így a Spezia is 10 emberrel fejezte be a mérkőzést.

olasz foci Udinese Spezia Serie A Rodrigo De Paul

Olasz Kupa: a Napoli négyessel jutott a legjobb négy közé

2021-01-28 22:49:10

A Napoli 4–2-re legyőzte a Speziát az Olasz Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé.

Spezia Olasz Kupa Napoli

Serie A: fordulatos, hétgólos meccsen győzött otthon a Roma

2021-01-23 16:36:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának szombati játéknapján a Roma 4–3-re legyőzte hazai pályán a Speziát.