Furfangos megoldásai a mai játékmesterekét idézte, zseniális passzaiból dobták társai a pontokat. Nem jutott ki az NBA-draftra, de a MAFC kosárklubjának szellemisége magával ragadta, mi több, kovásza lett. Kangyal Tibor május 28-án múlt 80 éves.

magyar férfi kosárlabda-válogatott interjú MAFC Képes Sport Kangyal Tibor

Férfi röpi Extraliga: bronzérmes a MAFC, kiesett a Dunaújváros

2022-05-06 22:14:14

Az összetett állást 0–2-ről megfordítva a MAFC szerezte meg a bronzérmet a férfi röplabda Extraligában, miután a helyosztó ötödik, pénteki összecsapásán 3:2-re nyert a Kazincbarcika otthonában.

röplabda férfi röplabda Extraliga Vegyész RC Kazincbarcika MAFC-BME MAFC

Férfi röpi Extraliga: nyert, közel a bronzhoz a Kazincbarcika

2022-04-25 22:25:48

A Kazincbarcika öt szettben múlta felül vendégként a MAFC-ot a férfi röplabda Extraliga bronzcsatájának hétfő este megrendezett második mérkőzésén, és így összesítésben 2:0-ra vezet az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcban – írja a Magyar Távirati Iroda.

férfi röplabda Extraliga MAFC Kazincbarcika

Röplabda: a Pénzügyőr lesz a Fino ellenfele a férfidöntőben

2022-04-18 20:58:37

Kialakult a finálé párosítása a férfi röplabda Extraligában, miután az elődöntő ötödik mérkőzésén a címvédő Pénzügyőr 3:0-ra legyőzte a MAFC-ot, s összesítésben 3:2-re felülkerekedett. Így megismétlődik a tavalyi döntő és a bronzmeccs párosítása is: az aranyéremért a PSE a Fino Kaposvárral, a bronzért a MAFC a Kazincbarcikával csap össze. Egy éve mindkét párharcot a fővárosi csapatok nyerték.

röplabda Pénzügyőr MAFC

Férfi röpi Extraliga: újabb MAFC-bravúr a címvédő ellen

2022-04-10 20:42:09

A MAFC nagy csatában, öt játszmában nyert a Pénzügyőr SE otthonában a férfi röplabda Extraliga elődöntőjének harmadik összecsapásán, ezzel 2–1-re vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

férfi röplabda Extraliga Pénzügyőr MAFC

Férfi röplabda Extraliga: elődöntős a Kaposvár; ismét idegenben egyenlített a MAFC

2022-03-26 20:16:50

A Kaposvár bejutott az elődöntőbe a férfi röplabda Extraligában: szombati győzelmének köszönhetően 3:1-es összesítéssel búcsúztatta a negyeddöntőben a Debrecent. A MAFC 3:1-re győzött Kecskeméten, így kiegyenlítette a párharcot.

röplabda férfi röplabda Extraliga MAFC-BME MAFC Kecskeméti RC Kaposvár röplabda

Férfi röpi Extraliga: második helyen végzett a Kaposvár

2022-03-06 21:00:21

A Kaposvár hazai pályán 3:0-ra győzött a DEAC ellen a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának utolsó, vasárnapi 14. fordulójában, ezzel megszerezte a második helyet – írja az MTI.

röplabda férfi röplabda Extraliga Pénzügyőr MAFC

Férfi röplabda Extraliga: a MAFC lett a bronzérmes

2021-04-18 21:53:26

A MAFC szerezte meg a bronzérmet a férfi röplabda Extraligában, miután vasárnap a helyosztó párharc mindent eldöntő ötödik összecsapásán nagy csatában legyőzte a vendég Kazincbarcikát – közölte az MTI.

férfi röplabda Extraliga Vegyész RC Kazincbarcika MAFC

Férfi röplabda Extraliga: kaposvári előny az elődöntőben

2021-03-18 23:13:52

A Kaposvár nagy csatában, 3:2-re nyert vendége, a MAFC ellen a férfi röplabda Extraliga elődöntőjének első, csütörtöki mérkőzésén.

férfi röplabda Extraliga férfi röplabda MAFC Kaposvár

Férfi röpi Extraliga: először nyert a Debrecen

2021-02-13 19:48:49

A Debrecen 3:1-re győzött Dunaújvárosban a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának szombati játéknapján.

röplabda férfi röplabda Extraliga férfi röplabda Pénzügyőr MAFC-BME MAFC

Férfi röplabda Magyar Kupa: a Kecskemét az utolsó elődöntős

2021-02-10 21:35:00

Utolsóként a Kecskemét csapata biztosította helyét a férfi röplabda Magyar Kupa elődöntőjében annak ellenére is, hogy a negyeddöntő szerdai visszavágóján 3:2-re kikapott a MAFC együttesétől.

röplabda MAFC Kecskemét röplabda

Férfi röplabda Extraliga: idegenben nyert a Kaposvár

2021-01-30 19:07:06

A Kaposvár négy szettben nyert a Dunaferr vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának szombati játéknapján, míg a MAFC-BME 3:2re győzött a Kazincbarcika ellen.

férfi röplabda Extraliga MAFC Kazincbarcika Kaposvár Dunaferr

Férfi röplabda Extraliga: a MAFC legyőzte a Kecskemétet

2020-12-18 22:58:35

A MAFC-BME három játszmában legyőzte a vendég Kecskemétet a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának pénteki mérkőzésén. A mezőny legeredményesebbje a fővárosiak kecskeméti nevelésű játékosa, Csoma Krisztián volt 17 ponttal – írja az MTI.

férfi röplabda Extraliga MAFC Kecskeméti RC

Férfi röplabda Extraliga: nagy csatában nyert a Kazincbarcika

2020-10-11 20:19:23

A házigazda Kazincbarcika 3:2-re legyőzte a MAFC-ot a férfi röplabda Extraliga vasárnapi mérkőzésén – tudósít az MTI.

Férfi röpi Extraliga: sima hazai sikerrel rajtolt a Kaposvár

2020-09-18 21:33:01

A Kaposvár esélyeshez méltóan 3:0-ra nyert a vendég Debrecen ellen a férfi röplabda Extraliga 2020–2021-es idényének péntek esti nyitómérkőzésén.

röplabda MAFC Kaposvár Dunaferr Debrecen

Egyszerre két egyetemi csapat is az NB I-ben – versenyen kívül

2020-08-24 18:28:29

Volt olyan évad – az 1920–1921-es –, amikor két egyetemi csapat (MAFC, BEAC) is szerepelt labdarúgásunk élvonalában. Ennek okait, előzményeit foglaljuk össze történeti visszapillantásunkban.

futballtörténelem Népsport MAFC I. világháború BEAC

Férfi röpi: Nagy Péter vezetőedző hosszabbított a MAFC-nál

2020-03-05 15:26:50

A következő idény is a játékosként Bajnokok Ligája-győztes ifjabb Nagy Péter irányítja a MAFC-BME férfi röplabdacsapatát.

röplabda férfi röplanda férfi röplabda Extraliga Nagy Péter MAFC-BME MAFC

Labdarúgás: történelmi meccs a BEAC és a MAFC között

2020-03-02 09:06:29

Idén a XI. Kárpát-medencei Egyetemek Kupáján debütált az I. nagypályás torna a KEK berkein belül. Ahogy Simon Gábor, a BEAC ügyvezetője mondta a megnyitón, a KEK szervezői szeretnék hagyománnyá tenni ezt az eseményt is. A jövőbeli tervek azok, hogy a nagypályás KEK egyfajta felkészülési tornaként fog szolgálni a csapatok számára a bajnokság kezdete előtt egy héttel.

MAFC BEAC

Férfi röplabda Extraliga: a MAFC legyőzte a címvédőt

2020-02-24 21:43:43

A MAFC saját közönsége előtt 3:1-re legyőzte a címvédő Kazincbarcikát a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának hétfői játéknapján.

Férfi röpi Extraliga: három szettben nyert a Kaposvár

2020-02-16 19:38:29

A Kaposvár házigazdaként, a DEAC vendégként nyert három szettben a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.