Találatok a Luxemburg címkére

Találatok száma: 122

Felkészülés: Luxemburg a 92. percig bírta – és jött Haaland

2021-06-02 21:39:32

Norvégia labdarúgó-válogatottja 1–0-ra legyőzte Luxemburgot a két csapat szerdai felkészülési mérkőzésén, és ezzel véget ért Erling Haaland gólmentes minisorozata.

Norvégia Luxemburg Erling Haaland

Férfi röpi Európa-liga: először kapott ki a magyar válogatott

2021-05-28 21:49:31

A magyar férfi röplabda-válogatott 3:0-ra kikapott a horvát csapattól pénteken az Európa-liga ezüst divíziójának ötödik fordulójában Luxembourgban.

magyar férfi röplabda-válogatott férfi röplabda Európa-liga férfi röplabda Luxemburg

Vb 2022: belga és holland gólfesztivál; először nyertek a szlovákok

2021-03-30 20:28:06

Az európai vb-selejtezők kedd esti mérkőzésein Belgium és Hollandia egyaránt kiütéses győzelmet aratott, míg Szlovákia első győzelmét szerezte meg. Törökország hatgólos döntetlent játszott Lettországgal, Portugália pedig fordítás után nyert Luxemburgban.

Wales Törökország Portugália Norvégia Montenegró Luxemburg

Gólfesztivált rendeztek a belgák és a hollandok; először nyertek a szlovákok

2021-03-30 19:59:33

Felkészülés: Katar legyőzte Luxemburgot Debrecenben

2021-03-24 20:42:47

A 2022-es világbajnokságnak otthont adó Katar a debreceni Nagyerdei Stadionban 1–0-ra legyőzte a világbajnoki selejtezősorozat A-csoportjában szabadnapos Luxemburgot. Fehéroroszország Hondurast fogadta, és 1–1-es döntetlent játszott ellene.

felkészülési mérkőzés Luxemburg Katar Debrecen

Labdarúgás: Írország a hó végén Debrecenben lép pályára

2021-03-08 16:47:55

A katari labdarúgó-válogatott márciusban Luxemburggal, Azerbajdzsánnal és Írországgal is a debreceni Nagyerdei Stadionban játszik zárt kapus felkészülési mérkőzést – írja a helyi szövetség hivatalos honlapja.

ír válogatott Írország Nagyerdei Stadion Luxemburg Katar Azerbajdzsán

NL, C-liga: fél óra alatt lerendezte Montenegró

2020-11-17 22:00:20

Montenegró 4–0-ra kiütötte Ciprust a Nemzetek Ligája C-ligájának 1. csoportjában, ezzel megszerezte a kvartett első helyét.

Nemzetek Ligája Montenegró Luxemburg Ciprus Azerbajdzsán

NL, C-liga: ciprusi segély, Montenegró kezében a B-liga

2020-11-14 20:13:35

Ciprusi segítségnek köszönhetően a B-ligába jutás kapujába ért a montenegrói labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligájában.

Nemzetek Ligája NL Montenegró Luxemburg Ciprus Azerbajdzsán

NL: hat év és 40 vereség után San Marino ismét pontot szerzett

2020-10-13 19:46:52

A labdarúgó Nemzetek Ligájában a D-liga 1. csoportjának 4. fordulójában sokáig úgy tűnt, Lettország negyedik mérkőzése is döntetlennel zárul, Málta azonban a 96. percben szerzett góljával három ponttal távozhat Rigából. A 2. csoportban San Marino gól nélküli döntetlent játszott Liechtenstein vendégeként, így megszakította 40 mérkőzéses vereségsorozatát.

San Marino Nemzetek Ligája NL Málta Montenegró Luxemburg

NL, C-liga: Luxemburg és Montenegró is hazai pályán nyert

2020-10-10 16:50:34

A labdarúgó Nemzetek Ligájában a C-liga 1. csoportjában Luxemburg  2–0-ra legyőzte Ciprust. A csoport másik mérkőzésén Montenegró 2–0-ra megverte Azerbajdzsánt.

Nemzetek Ligája Montenegro Milan Mijatovics Luxemburg Ciprus Azerbajdzsán

NL, C-liga: Ciprus Azerbajdzsántól, Luxemburg Montenegrótól kapott ki

2020-09-08 22:46:35

Montenegró csak a 93. percben értékesített büntetővel tudta legyőzni idegenben Luxemburgot a Nemzetek Ligája 2. fordulójában, a C-liga 1. csoportjában. Azerbajdzsán ugyanebben a csoportban Ciprust verte meg 1–0-ra. A D-ligában Liechtenstein 2–0-ra nyert San Marino otthonában.

labdarúgás San Marino Nemzetek Ligája Montenegro Luxemburg Liechtenstein

NL, C-liga: Jovetics a kispadon kezdett, aztán hős lett

2020-09-05 19:13:17

A szünetben becserélt Sztevan Jovetics két góljával Montenegró 2–0-ra győzött Ciprus vendégeként a labdarúgó Nemzetek Ligája szombati játéknapján. A C-liga további szombati fejleményei: Grúzia és Luxemburg szintén idegenben gyűjtötte be a három pontot, az egyedüli hazai sikert Észak-Macedónia könyvelte el.

Sztevan Jovetics Nemzetek Ligája Montenegró Luxemburg

Videó: CR lövést rontott, a szurkolók Messit emlegették

2019-11-17 16:40:34

„Személyre szabott” üzenettel „kedveskedtek” a luxemburgi szurkolók Cristiano Ronaldónak a Luxemburg–Portugália Eb-selejtező közben. A Juventus sztárja elhibázott egy lövést, mire a humoros kedvű rajongók elkezdték a jelenkor másik zsenije, Lionel Messi nevét skandálni…

videó foci Eb 2020 Portugália Luxemburg Lionel Messi Európa-bajnoki selejtező

Kijutott a címvédő is, C. Ronaldo megszerezte a 99. gólját a válogatottban

2019-11-17 14:40:49

Szerbia a 94. percben kapott góllal hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a biztos csoportelső Ukrajnával, de így sem tudta kiharcolni a selejtezőben az Eb-részvételt. A címvédő Portugália eközben Luxemburg otthonában győzött 2–0-ra, ezzel megőrizte második helyét. A szerbek számára a Nemzetek Ligája rájátszásából vezethet még út a kontinensviadalra.

ukrán válogatott szerb válogatott portugál válogatott luxemburgi válogatott foci Eb 2020 Ukrajna

Cristiano Ronaldo három góllal jelentkezett, portugál gála

2019-11-14 20:26:20

Az Európa-bajnoki selejtezősorozat B-csoportjában csütörtökön Portugália simán legyőzte Litvániát, a másik meccsen pedig a szerbek 3–2-re nyertek Luxemburg ellen.

szerb válogatott portugál válogatott onlive! luxemburgi válogatott litván válogatott közvetítés

Eb 2020, B-csoport: portugál siker, látványos C. Ronaldo-gól

2019-10-11 21:59:20

A B-csoport nagyágyúi közül az éllovas Ukrajna és a címvédő Portugália is győzött a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének pénteki játéknapján: a portugálok vendége Luxemburg (3–0), a 24-es döntő küszöbére érő ukránoké Litvánia volt (2–0).

Ukrajna Portugália Luxemburg Litvánia Eb-selejtező Eb 2020

Eb 2020, B-csoport: portugál gála – CR mesternégyesével

2019-09-10 18:52:22

Portugália Cristiano Ronaldo mesternégyesével 5–1-re legyőzte Litvániát a labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőkörének B-csoportjában.

foci Eb 2020 Szerbia Portugália Luxemburg Litvánia Eb 2020

Videó: elképesztő öngól, ezzel kapott ki Luxemburg

2019-09-06 08:48:17

Ritkán látható öngól esett csütörtök este az Észak-Írország–Luxemburg mérkőzésen. A luxemburgi csapat védője, Kevin Malget egy felpattanó labdára úgy érkezett meg, és úgy fejelte a kapuba, mintha csak az ellenfél tizenhatosánál próbált volna gólt szerezni – ezzel ki is alakította a végeredményt.

Észak-Írország videó Luxemburg Kevin Malget

Red Bull Neymar Jr's Five: így készül a magyar csapat a brazilok elleni nyolcaddöntőre

2019-07-13 02:05:44

A magyar színeket képviselő Zsírkréták a pénteki csoportelsőségüket követően a szombati kieséses szakaszban elsőként a világdöntőnek otthont adó Brazília legjobbjaival találkozhatnak.

Zsírkréták Spanyolország Neymar Jr’s Five Neymar Luxemburg India

Red Bull Neymar Jr's Five: szenzációs kezdés – csoportgyőztes a magyar csapat!

2019-07-12 17:56:05

Szenzációsan indult a Red Bull Neymar Jr's Five brazíliai világdöntője a magyar csapat (Zsírkréták) számára, hiszen a csoportkörben nagyszerűen teljesítve, első helyen jutott be a szombati kieséses szakaszba – itt a házigazda Brazília legjobbjaival találkoznak a mieink.