Találatok a Aalborg címkére

Találatok száma: 118

Férfi kézi: svéd jobbátlövővel erősíthet a Veszprém – sajtóhír

2022-06-06 08:06:27

A svéd Expressen értesülései szerint számos klub érdeklődése ellenére a Telekom Veszprémnél folytatja pályafutását a dán Aalborg 25 esztendős vb-ezüstérmes és Európa-bajnok jobbátlövője, Lukas Sandell.

férfi kézilabda Telekom Veszprém THW Kiel Lukas Sandell Aalborg

Férfi kézi: Csak most jön az idény legjobb része! – Manaszkov

2022-05-20 08:03:25

A Telekom Veszprém bejutott története hetedik négyes döntőjébe a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, sérülésből visszatérő balszélsője, Dejan Manaszkov szerint a félidőben érezték, hogy kézben van a meccs, az utolsó percekben pedig már nem is kellett izgulniuk.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Dejan Manaszkov

Videó: így ünnepelték meg a Veszprém-játékosok a final fourba jutást

2022-05-19 09:41:49

Mint arról beszámoltunk, a Telekom Veszprém 37–35-re kikapott a dán Aalborg Handboldtól a férfi kézilabda BL-negyeddöntő második, idegenbeli mérkőzésén. A bakonyiak összesítésben öt góllal bizonyultak jobbnak a tavalyi döntősnél, s bejutottak a final fourba. Most megmutatjuk, hogy a találkozó után hogyan mulattak az öltözőben.

ünneplés videó kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda Telekom Veszprém

Férfi kézi BL: kikapott Dániában a Veszprém, de továbbjutott

2022-05-18 17:15:43

A Telekom Veszprém 37–35-re kikapott a dán Aalborg Handboldtól a férfi kézilabda BL-negyeddöntő második, idegenbeli mérkőzésén, így 71–66-os összesítéssel jutott be a kölni final fourba.

kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda Telekom Veszprém Aalborg

Nem volt kérdés, ott van a négyes döntőben a Veszprém

2022-05-17 16:36:22

A Telekom Veszprém 37–35-re kikapott a dán Aalborg Handboldtól a férfi kézilabda BL-negyeddöntő második, idegenbeli mérkőzésén. A bakonyiak összesítésben öt góllal bizonyultak jobbnak a tavalyi döntősnél, s bejutottak a final fourba.

Férfi kézi BL: megfogyatkozva is meglepné az Aalborg a Veszprémet

2022-05-18 14:17:00

Mint ismert, a Telekom Veszprém hazai pályán 36–29-re legyőzte az Aalborgot a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, így hétgólos fórral utazhatott a szerdai visszavágóra. A tetemes előny mellett az is a magyar csapat mellett szólhat, hogy a hírek szerint a dánok vezetőedzőjének, Stefan Madsennek legalább három játékosát nélkülöznie kell.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Veszprém Telekom Veszprém Aalborg

Férfi kézi BL: Mahé szerint a hétgólos előny önmagában nem elég a továbbjutáshoz

2022-05-18 07:43:07

A Telekom Veszprém Bajnokok Ligája-története hetedik kölni négyes döntőjébe juthat be az Aalborg otthonában, de francia irányítója, Kentin Mahé szerint a hétgólos előny nem teheti kényelmessé őket, az egyetlen opció, hogy kint is nyernek.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Telekom Veszprém Kentin Mahé Aalborg

Férfi kézi BL: A hét gól nagy különbség, de nem mondhatjuk, hogy elég – Sipos

2022-05-13 00:03:15

Mindent megtettek a hazai drukkerek, és kellett is a szurkolás: a Telekom Veszprém szép játékkal és hét góllal nyert (36–29) az Aalborg ellen a BL-negyeddöntő első mérkőzésén, ami a kinti visszavágón hasonló játékkal elég lehet a négyes döntőbe jutáshoz. A találkozó után Sipos Adriánnal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó férfi kézi BL Telekom Veszprém Sipos Adrián Rasmus Lauge NSO Tv

Férfi kézi BL: A veszprémi szurkolók nyomást helyeztek az Aalborgra – Lauge

2022-05-12 23:36:32

Mindent megtettek a hazai drukkerek, és kellett is a szurkolás: a Telekom Veszprém szép játékkal és hét góllal nyert (36–29) az Aalborg ellen a BL-negyeddöntő első mérkőzésén, ami a kinti visszavágón hasonló játékkal elég lehet a négyes döntőbe jutáshoz. A találkozó után a dán Rasmus Laugéval beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó férfi kézi BL Telekom Veszprém Rasmus Lauge NSO Tv Bajnokok Ligája

Férfi kézi BL: hétgólos veszprémi siker a negyeddöntő első mérkőzésén

2022-05-12 20:28:18

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Telekom Veszprém 36–29-re legyőzte a dán Aalborgot.

Aalborg Telekom Veszprém férfi kézi BL férfi kézilabda

Fantasztikus játékkal, hét góllal nyerte a Veszprém a BL-negyeddöntő első felvonását

2022-05-12 18:15:40

férfi kézi BL Telekom Veszprém Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő Aalborg

Férfi kézi BL: minden gól számítani fog! – Rasmus Lauge

2022-05-12 09:46:45

Hazai pályán kezdi a Bajnokok Ligája negyeddöntőjét a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata, dán játékosa, Rasmus Lauge szerint minél kevesebb góllal győzik le itthon az Aalborgot, annál nehezebb lesz a jövő heti visszavágó.

férfi kézi BL Veszprém Aalborg

Férfi kézi: újabb dán válogatott klasszis igazol az Aalborghoz

2022-04-12 11:20:45

A német SG Flensburg-Handewitt 27 éves beállója, Simon Hald 2023 nyarán hazatér, s a dán férfi kézilabda-bajnokságban szereplő Aalborgnál folytatja a pályafutását – írja a klub közleménye.

kézilabda férfi kézilabda Simon Hald Flensburg Aalborg

Férfi kézi BL: hosszabbított a Veszprém negyeddöntős ellenfelének vezetőedzője

2022-04-08 13:33:12

További két évvel, 2025-ig meghosszabbította az eredetileg 2023-ban lejáró szerződését Stefan Madsen, a dán férfi kézilabda-bajnokságban szereplő Aalborg Handbold vezetőedzője – írja a klub honlapja. Mint ismert, a dán együttes a Telekom Veszprém ellenfele lesz a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

kézilabda férfi kézilabda BL férfi kézilabda Stefan Madsen Aalborg

Férfi kézi: Nem reális a final four, de semmi sem lehetetlen – Ligetvári Patrik

2022-04-07 00:41:33

Bár a visszavágón döntetlent játszott a Telekom Veszprém a Vardarral, a továbbjutás eldőlt az első meccsen, így jöhet az Aalborg elleni negyeddöntő a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. Ligetvári Patrikkal tekintettünk vissza a szkopjeiek elleni párharcra, reagált Nagy László Sportrádióban tett kijelentésére, és kitértünk a válogatott előtt álló, Izrael elleni vb-selejtezőre is.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája magyar férfi kézilabda-válogatott Vardar Telekom Veszprém Ligetvári Patrik Aalborg

Kézilabda: jövő nyáron hazatér a világklasszis dán kapus

2022-04-04 12:40:23

Az Aalborg férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Niklas Landin a klubnál folytatja pályafutását 2023 nyarától.

Niklas Landin Kiel Aalborg

Férfi kézi BL: csoportelső az Aalborg, biztos negyeddöntős a Kielce

2022-03-09 23:43:56

Az Aalborg hazai pályán legyőzte a PPD Zagrebet a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában az A-csoport utolsó fordulójában, ezzel bebiztosította elsőségét.