nemzetisport.hu 2020.07.20 11:52 Frissítve: 2021.05.30 22:20

AZ NB III KÖZÉP-CSOPORT 2020–21-ES IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

Az NB III 2020–2021-es idényének végén a három csoportgyőztes feljut az NB II-be, míg a 16–20. helyezett, valamint a legrosszabb 15. helyezett kiesik. Az NB I-es klubok tartalékcsapatai (FTC II, Honvéd II, Paks II, Újpest II) nem juthatnak fel, illetve azok mérkőzésenként maximum négy, 1999. december 31. előtt született labdarúgót nevezhetnek.

A KÖZÉP-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
  1. Iváncsa 38 26 8 4 78–27 +51  86
  2. Kecskeméti TE 38 24 8 6 90–32 +58  80
  3. FC Dabas 38 20 14 4 66–29 +37  74
  4. Honvéd II 38 22 6 10 83–50 +33  72
  5. FTC II 38 20 10 8 75–36 +39  70
  6. Kozármisleny 38 17 6 15 70–56 +14  57
  7. ESMTK 38 15 12 11 56–50   +6  57
  8. Monor 38 15 11 12 64–54 +10  56
  9. Dabas-Gyón 38 17 4 17 48–45   +3  55
10. Paks II 38 14 10 14 60–56   +4  52
11. Újpest II 38 13 12 13 58–50   +8  51
12. Rákosmente 38 13 9 16 40–48   –8  48
13. Dunaújváros 38 14 5 19 52–56   –4  47
14. Szekszárd 38 13 8 17 41–53 –12  47
15. Vác 38 12 11 15 52–54   –2  47
16. Hódmezővásárhely 38 14 4 20 48–72 –24  46
17. Körösladány 38 10 10 18 59–71 –12  40
18. Taksony 38 8 8 22 49–95 –46  32
19. Szegedi VSE 38 5 9 24 30–94 –64  24
20. Majos38353027–118–91 14

KELETI CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

FTC II–Kecskemét 1–0
Honvéd II–Iváncsa 0–3 – óvás után
Kozármisleny–Paks II 4–4
Taksony–Újpest II 0–1
Körösladány–Majosi SE 5–1
Dabas-Gyón–Monor 0–2
ESMTK–FC Dabas 0–3
Szekszárd–Dunaújváros 2–1
Hódmezővásárhely–Szegedi VSE 4–1
Vác–Rákosmente 1–2

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Újpest FC II–Kozármisleny 2–2
Paksi FC II–FTC II 0–0
Iváncsa KSE–Vác FC 6–0
Rákosmente FC–Hódmezővásárhelyi FC 0–1
Szegedi VSE–Szekszárdi UFC 1–3
Dunaújváros–ESMTK 0–1
FC Dabas–Dabas-Gyón FC 2–0
Monor–Körösladányi MSK 0–0
Majosi SE–Taksony SE 1–8
Kecskeméti TE–Bp. Honvéd-MFA II 4–1

3. FORDULÓ
augusztus 12.

Ferencvárosi TC II–Újpest FC II 2–1
HR-Rent Kozármisleny–Majosi SE 1–1
Taksony SE–Monor 2–2
Körösladányi MSK–FC Dabas 1–1
Dabas-Gyón–Dunaújváros 2–1
ESMTK–Szegedi VSE 3–0
Szekszárdi UFC–Rákosmente FC 0–1
Hódmezővásárhelyi FC–Iváncsa KSE 2–4
Vác FC–Bp. Honvéd-MFA II 0–0
Kecskeméti TE–Paksi FC II 3–0

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Újpest FC II–Paksi FC II 2–1
Bp. Honvéd-MFA II–Hódmezővásárhelyi FC 4–1
Vác FC–Kecskeméti TE 3–2
Iváncsa KSE–Szekszárdi UFC 1–0
Rákosmente FC–ESMTK 0–2
Szegedi VSE–Dabas-Gyón 1–0
Dunaújváros–Körösladányi MSK 4–3
FC Dabas–Taksony SE 1–1
Monor–Kozármisleny 0–2
Majosi SE–Ferencváros II 1–4

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Paks II–Majosi SE 1–0
FTC II–Monor 4–0
Kozármisleny–FC Dabas 0–2
Taksony–Dunaújváros 0–3
Körösladány–Szegedi VSE 3–1
Dabas-Gyón–Rákosmente 2–1
ESMTK–Iváncsa 0–1
Szekszárd–Honvéd II 1–2
Hódmezővásárhely–Vác 2–1
Kecskemét–Újpest II 4–1

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Vác–Szekszárd 1–0
Iváncsa–Dabas-Gyón 2–1
Rákosmente–Körösladány 1–5
Szegedi VSE–Taksony 0–2
Dunaújváros–Kozármisleny 0–2
FC Dabas–FTC II 1–0
Hódmezővásárhely–Kecskemét 0–5
Monor–Paks II 1–0
Majosi SE–Újpest II 1–1
szeptember 16.
Honvéd II–ESMTK 3–5

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Paks II–FC Dabas 1–3
Újpest II–Monor 1–3
FTC II–Dunaújváros 1–0
Kozármisleny–Szegedi VSE 3–1
Taksony–Rákosmente 3–3
Körösladány–Iváncsa 1–2
ESMTK–Vác 3–3
Szekszárd–Hódmezővásárhely 1–4
Kecskemét–Majosi SE 5–0
Szeptember 23.
Dabas-Gyón–Honvéd II 0–1

8. FORDULÓ
szeptember 5.
Honvéd II–Körösladányi MSK 1–1
Hódmezővásárhelyi FC–ESMTK 1–3
Vác FC–Dabas-Gyón 2–1
Iváncsa KSE–Taksony SE 2–0
Rákosmente FC–Kozármisleny 2–2
Szegedi VSE–FTC II 0–5
Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE 1–2
Dunaújváros–Paksi FC II 0–1
FC Dabas–Újpest FC II 2–2
Monor–Majosi SE 4–1

9. FORDULÓ
szeptember 9.

Újpest FC II–Dunaújváros 4–1
FTC II–Rákosmente FC 1–0
Kozármisleny–Iváncsa KSE 2–2
Taksony SE–Bp. Honvéd-MFA II 1–3
Körösladányi MSK–Vác FC 2–1
Dabas-Gyón FC–Hódmezővásárhelyi FC 5–1
ESMTK–Szekszárdi UFC 0–0
Majosi SE–FC Dabas 0–4
Kecskeméti TE–Monor 4–1
szeptember 23.
Paks II–Szegedi VSE 2–1

10. FORDULÓ
szeptember 13.

Bp. Honvéd-MFA II–Kozármisleny 0–3
Szekszárdi UFC–Dabas-Gyón 0–0
Hódmezővásárhelyi FC–Körösladány 0–2
Vác FC–Taksony SE 1–2
Iváncsa KSE–FTC II 1–1
ESMTK–Kecskeméti TE 0–2
FC Dabas–Monor 1–1
Rákosmente FC–Paksi FC II 3–1
Szegedi VSE–Újpest FC II 2–1
Dunaújváros–Majosi SE 4–1

11. FORDULÓ
szeptember 27.

FTC II–Honvéd II 1–1
Újpest II–Rákosmente 2–0
Taksony–Hódmezővásárhely 2–1
Körösladány–Szekszárd 1–1
Dabas-Gyón–ESMTK 0–1
Majos–Szegedi VSE 2–2
Monor–Dunaújváros 1–3
Kecskemét–FC Dabas 2–0
október 14.
Paks II–Iváncsa 2–2
október 21.
Kozármisleny
–Vác 1–0

12. FORDULÓ
október 4.

Honvéd II–Paks II 0–0
Dabas-Gyón–Kecskemét 2–1
ESMTK–Körösladány 1–1
Szekszárd–Taksony 0–3
Hódmezővásárhely–Kozármisleny 0–1
Vác–FTC II 1–2
Dunaújváros–FC Dabas 0–1
Rákosmente–Majos 2–0
Szegedi VSE–Monor 1–4
december 9.
Iváncsa–Újpest II 0–3

13. FORDULÓ
október 10.

Újpest II–Honvéd II 0–1
FTC II–Hódmezővásárhely 3–2
Paks II–Vác 0–0
Kozármisleny–Szekszárd 0–2  
Taksony–ESMTK 0–0
Körösladány–Dabas-Gyón 0–1
FC Dabas–Szegedi VSE 5–1
Monor–Rákosmente 2–1
Majos–Iváncsa 0–2
Kecskemét–Dunaújváros 2–2

14. FORDULÓ
október 18.

Honvéd II–Majos 6–0
Dabas-Gyón–Taksony 0–0
ESMTK–Kozármisleny 3–1
Szekszárd–FTC II 1–4
Körösladány–Kecskemét 0–3
Hódmezővásárhely–Paks II 0–1
Vác–Újpest II 2–2
Iváncsa–Monor 1–1
Rákosmente–FC Dabas 0–0
Szegedi VSE–Dunaújváros 0–4

15. FORDULÓ
október 25.

FTC II–ESMTK 1–1
Újpest II–Hódmezővásárhely 3–1
Paks II–Szekszárd 6–1
Kozármisleny–Dabas-Gyón 3–0
Taksony–Körösladány 2–1
Dunaújváros–Rákosmente 3–2
FC Dabas–Iváncsa 2–2
Majos–Vác 1–7
Kecskemét–Szegedi VSE 1–1
november 25.
Monor–Honvéd II 1–2

16. FORDULÓ
november 1.

Körösladány–Kozármisleny 1–2
Dabas-Gyón–FTC II 1–0
ESMTK–Paks II 3–1
Taksony–Kecskemét 1–2
Szekszárd–Újpest II 1–1
Hódmezővásárhely–Majos 1–0
Vác–Monor 2–1
Iváncsa–Dunaújváros 1–0
Rákosmente–Szegedi VSE 1–0
Későbbi időpontban

Honvéd II–FC Dabas

17. FORDULÓ
november 8.

Újpest II–ESMTK 3–3
Paks II–
Dabas-Gyón 2–1
Kozármisleny–Taksony 3–1
Szegedi VSE–Iváncsa 1–0
Dunaújváros–Honvéd II 1–3
FC Dabas–Vác 2–0
Monor–Hódmezővásárhely 2–3
Majos–Szekszárd 0–1
Kecskemét–Rákosmente 2–0
december 2.
FTC II–Körösladány 0–0

18. FORDULÓ
november 14.

Körösladány–Paks II 2–5
Dabas-Gyón–Újpest II 2–1
ESMTK–Majos 2–0
Szekszárd–Monor 1–4
Hódmezővásárhely–FC Dabas 1–2
Vác–Dunaújváros 0–0
Honvéd II–Szegedi VSE 4–1
Kozármisleny–Kecskemét 1–4
Iváncsa
–Rákosmente 2–0
november 18.
Taksony–FTC II 1–3

19. FORDULÓ
november 22.

Újpest II–Körösladány 3–0
FTC II–Kozármisleny 3–1
Rákosmente–Honvéd II 0–1
Szegedi VSE–Vác 1–1
Dunaújváros–Hódmezővásárhely 1–2
FC Dabas–Szekszárd 2–0
Monor–ESMTK 2–2
Majos–Dabas-Gyón 1–5
Paks II–Taksony 4–5
Kecskemét–Iváncsa 1–0

20. FORDULÓ
november 29.

Újpest II–Taksony 0–0
Paks II–Kozármisleny 2–1
Majos–Körösladány 1–1
Monor–Dabas-Gyón 1–1
FC Dabas–ESMTK 1–1
Dunaújváros–Szekszárd 2–1
Szegedi VSE–Hódmezővásárhely 0–0
Rákosmente–Vác 1–3
Iváncsa–Honvéd II 3–0
Kecskemét–FTC II 3–1

21. FORDULÓ
december 6.

Vác–Iváncsa 0–0
Hódmezővásárhely–Rákosmente 0–0
Szekszárd–Szegedi VSE 3–0
ESMTK–Dunaújváros 2–3
Dabas-Gyón–FC Dabas 1–1
Körösladány–Monor 1–0
Taksony–Majos 3–0
Kozármisleny–Újpest II 2–4
FTC II–Paks II 0–0
Honvéd II–Kecskemét 0–2

22. FORDULÓ
február 28.

Újpest II–FTC II 3–3
Honvéd II–Vác 2–1
Paks II–Kecskemét 0–0
Majos–Kozármisleny 0–4
Monor–
Taksony 5–2
FC Dabas–Körösladány 3–2
Dunaújváros–Dabas-Gyón 0–2
Szegedi VSE–ESMTK 0–6
Rákosmente–Szekszárd 1–0
Iváncsa–Hódmezővásárhely 1–1

23. FORDULÓ
március 7.
FTC II–Majos 8–0
Paks II–Újpest II 0–0
Kecskemét–Vác 1–1
Hódmezővásárhely–Honvéd II 2–5
Szekszárd–Iváncsa 1–2
ESMTK–Rákosmente 0–0
Dabas-Gyón–Szegedi VSE 3–0
Körösladány–Dunaújváros 0–2
Taksony–FC Dabas 1–2
Kozármisleny–Monor 2–2

24. FORDULÓ
március 14.
Honvéd II
–Szekszárd 5–1
Újpest II–Kecskemét 1–3
Monor–FTC II 1–0
FC Dabas–Kozármisleny 3–1
Dunaújváros–Taksony 2–1
Szegedi VSE–Körösladány 2–0
Rákosmente–Dabas-Gyón 1–2
Iváncsa–ESMTK 3–1
Majos–Paks II 1–2
március 24.
Vác–Hódmezővásárhely 3–1

25. FORDULÓ
március 21.

FTC II–FC Dabas 2–1
Paks II–Monor 1–2
Újpest II–Majos 0–1
Szekszárd–Vác 1–0
ESMTK–Honvéd II 1–3
Dabas-Gyón–Iváncsa 0–1
Körösladány–Rákosmente 0–2
Taksony–Szegedi VSE 1–1
Kozármisleny–Dunaújváros 3–1
Kecskemét–Hódmezővásárhely 2–0

26. FORDULÓ
március 27.
Honvéd II–Dabas-Gyón 1–2
Dunaújváros–FTC II 0–2
Szegedi VSE–Kozármisleny 0–1
Rákosmente–Taksony 1–0
Iváncsa–Körösladány 4–1
Vác–ESMTK 1–2
Majos–Kecskemét 1–6
Hódmezővásárhely–Szekszárd 0–1
Monor–Újpest II 1–1
FC Dabas–Paksi II 1–0

27. FORDULÓ
április 4.
FTC II–Szegedi VSE 3–0
Paksi II–Dunaújváros 2–1
Újpest II–FC Dabas 1–0
ESMTK–Hódmezővásárhely 1–2
Dabas-Gyón–Vác 1–2
Taksony–Iváncsa 1–2
Kozármisleny–Rákosmente 0–2
Majos–Monor 1–2
Kecskemét–Szekszárd 2–2
Április 21.: Körösladány–Honvéd II 2–4

28. FORDULÓ
április 11.

Honvéd II–Taksony 7–0
Rákosmente–FTC II 0–1
Iváncsa–Kozármisleny 2–0
Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón 1–0
Szekszárd–ESMTK 0–0
Monor–Kecskemét 2–1
FC Dabas–Majos 6–0
Szegedi VSE–Paks II 3–3
Dunaújváros–Újpest FC II 0–0
május 5.
Vác–Körösladány 1–2

29. FORDULÓ
április 14.
Újpest II–Szegedi VSE 1–1
Dabas-Gyón–Szekszárd 0–1
Körösladány–Hódmezővásárhely 0–5
Taksony–Vác 2–2
Kozármisleny–Honvéd II 0–2
FTC II–Iváncsa 0–2
Monor–FC Dabas 0–1
Paks II–Rákosmente 0–1
Majos–Dunaújváros 0–3
Kecskemét–ESMTK 3–0

30. FORDULÓ
április 18.

Honvéd II–FTC II 2–2
Vác–Kozármisleny 1–0
Hódmezővásárhely–Taksony 2–1
Szekszárd–Körösladány 2–0
ESMTK–Dabas-Gyón 0–1
Rákosmente–Újpest II 1–0
Iváncsa–Paks II 4–1
Szegedi VSE–Majos 3–2
FC Dabas–Kecskemét 0–0
Dunaújváros–Monor 2–2

31. FORDULÓ
április 25.
FTC II–Vác 3–1
Paks II–Honvéd II 3–1
Újpest II–Iváncsa 0–1
Körösladány–ESMTK 1–1
Taksony–Szekszárd 0–1
Kozármisleny–Hódmezővásárhely 3–0
FC Dabas–Dunaújváros 2–1
Majos–Rákosmente 1–2
Monor–Szegedi VSE 2–0
Kecskemét–Dabas-Gyón 2–1

32. FORDULÓ
április 28.

Honvéd II–Újpest II 2–1
Hódmezővásárhely–FTC II 2–1
Szekszárd–Kozármisleny 1–2
ESMTK–Taksony 3–2
Dabas-Gyón–Körösladány 1–5
Dunaújváros–Kecskemét 0–2
Szegedi VSE–FC Dabas 1–4
Rákosmente–Monor 2–2
Iváncsa–Majos 4–0
Vác–Paks II 3–1

33. FORDULÓ
május 2.
FTC II–Szekszárd 1–1
Paks II–Hódmezővásárhely 1–3
Újpest II–Vác 3–2
Kozármisleny–ESMTK 5–0
Majos–Honvéd II 0–2
Monor–Iváncsa 0–3
FC Dabas–Rákosmente 1–1
Dunaújváros–Szegedi VSE 1–1
Kecskemét–Körösladány 2–2
Taksony–Dabas-Gyón 0–3 (a Taksony lemondta a mérkőzést, a három pontot a Dabas-Gyón kapta meg)

34. FORDULÓ
május 9.
Honvéd II–Monor 2–0
ESMTK–FTC II 2–1
Dabas-Gyón–Kozármisleny 2–0
Körösladány–Taksony 7–1
Rákosmente–Dunaújváros 4–1
Iváncsa–FC Dabas 2–2
Vác–Majos 1–0
Hódmezővásárhely–Újpest II 0–2
Szekszárd–Paks II 1–1
Szegedi VSE–Kecskemét 0–3

35. FORDULÓ
május 12.
Újpest II–Szekszárd 0–1
Kozármisleny–Körösladány 1–2
FTC II–Dabas-Gyón 0–1
Paks II–ESMTK 2–0
Majos–Hódmezővásárhely 3–1
Monor–Vác 1–1
FC Dabas–Honvéd II 1–1
Dunaújváros–Iváncsa 1–0
Szegedi VSE–Rákosmente 0–0
Kecskemét–Taksony 7–0

36. FORDULÓ
május 16.
11.00: Honvéd II–Dunaújváros
18.00: Körösladány–FTC II
18.00: Taksony–Kozármisleny
18.00: Iváncsa–Szegedi VSE
18.00: Vác–FC Dabas
18.00: Hódmezővásárhely–Monor
18.00: Szekszárd–Majos
18.00: ESMTK–Újpest II
18.00: Rákosmente–Kecskemét
18.00: Dabas-Gyón–Paks II

37. FORDULÓ
május 23.
FTC II–Taksony 6–0
Paksi FC II–Körösladány 3–1
Újpest FC II–Dabas-Gyón 3–1
Majos–ESMTK 0–0
Monor–Szekszárd 2–1
FC Dabas–Hódmezővásárhely 0–0
Dunaújváros–Vác 2–1
Szegedi VSE–Bp. Honvéd-MFA II 0–6
Kecskeméti TE–Kozármisleny 1–2
Rákosmente–Iváncsa 0–2 

38. FORDULÓ
május 30.
Bp. Honvéd II–Rákosmente 4–1
Vác–Szegedi VSE 2–1
Hódmezővásárhely–Dunaújváros 1–0
Szekszárd–FC Dabas 2–0
ESMTK–Monor 1–0
Dabas-Gyón–Majos 1–4
Körösladány–Újpest II 1–4
Kozármisleny–FTC II 2–3
Taksony–Paks II 0–6
Iváncsa–Kecskeméti TE 3–0

KÖZÉP-CSOPORT 2019–2020

2021.07.28 07:10:36

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

A szünet után megőrizte első félidőben szerzett egygólos előnyét a DVTK.

2021.07.28 07:10:36

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Egy büntető döntött a dél-alföldi rangadón, a pályafutását az ellenfélnél kezdő Germán Tamás találatával nyertek a Tisza-partiak.

2021.07.28 07:10:36

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Klausz László győzelemmel mutatkozott be a győriek kispadján.

2021.08.01 00:06:57

Labdarúgó NB II NYITRAY ANDRÁS

Egy félidőnyi előnyt adott a KTE a Pest megyei együttesnek, ami ezúttal soknak bizonyult.

2021.08.01 00:16:46

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A helyzetek alapján a soroksáriak közelebb álltak a győzelemhez, de a siófokiak kiküzdötték az egy pontot.