nemzetisport.hu 2019.08.02 08:30 Frissítve: 2019.08.18 23:22

AZ NB III KÖZÉP-CSOPORT 2019–20-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
1. Pécsi MFC 3 3 14–2 +12  9
2. Monor 3 2 1 5–2 +3  7
3. Szentlőrinc SE 3 2 1 5–3 +2  7
4. THSE-Szabadkikötő 3 2 1 3–1 +2  7
5. Iváncsa KSE 3 2 1 6–3 +3  6
6. Kecskeméti TE 3 1 1 1 5–4 +1  4
7. FC Dabas 3 1 1 1 3–2 +1  4
8. Budapest Honvéd-MFA II 3 1 1 1 4–6 –2  4
9. Dunaújváros 3 1 2 5–5 0 3
10. Taksony SE 3 1 2 4–9 –5  3
11. Szekszárdi UFC 3 1 2 2–7 –5  3
12. Rákosmente KSK 3 3 5–5 0 3
13. Dunaharaszti MTK 3 2 1 3–4 –1  2
14. Kozármisleny FC 3 1 2 2–4 –2  1
15. Dabas-Gyón FC 3 1 2 2–5 –3  1
16. Kelen SC 3 1 2 1–7 –6  1

 

KELETI CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

NB III, 2019–20, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap

FC Dabas–Kelen SC 1–1
Dunaharaszti MTK–Szentlőrinc SE 1–1
Pécsi MFC–Szekszárdi UFC 4–0
THSE Szabadkikötő–Kozármisleny 1–0
Bp. Honvéd MFA–Taksony SE 0–3
Kecskeméti TE–Dabas-Gyón FC 2–0
Monor–Rákosmente KSK 1–1
Dunaújváros–Iváncsa KSE 1–2

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Rákosmente KSK–Kecskeméti TE 2–2
Dabas-Gyón FC–Bp. Honvéd II 1–2
Taksony–THSE-Szabadkikötő 0–1
Kozármisleny–Pécsi MFC 1–2
Szekszárdi UFC–Dunaharaszti MTK 2–1
Szentlőrinc SE–FC Dabas 1–0
Kelen SC–Dunaújváros 0–2
Iváncsa KSE–Monor 0–2

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap

Iváncsa–Kelen SC 4–0
Dabas–Szekszárd 2–0
Dunaharaszti MTK–Kozármisleny 0–1
PMFC–Taksony 8–1
THSE-Szabadkikötő–Dabas-Gyón FC 1–1
Bp. Honvéd II–Rákosmente 2–2
Kecskeméti TE–Monor 1–2
Dunaújváros–Szentlőrinc 2–3

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap

Kecskeméti TE–Iváncsa
Monor–Bp. Honvéd II
Rákosmente–THSE-Szabadkikötő
Dabas-Gyón FC–PMFC
Taksony–Dunaharaszti MTK
Kozármisleny–Dabas
Szekszárd–Dunaújváros
Szentlőrinc–Kelen SC

5. FORDULÓ
Szeptember 1., vasárnap

Dabas–Taksony
Dunaharaszti MTK–Dabas-Gyón FC
PMFC–Rákosmente
THSE-Szabadkikötő–Monor
Bp. Honvéd II–Kecskeméti TE
Kelen SC–Szekszárd
Iváncsa–Szentlőrinc
Dunaújváros–Kozármisleny

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap

Bp. Honvéd II–Iváncsa
Kecskeméti TE–THSE-Szabadkikötő
Monor–PMFC
Rákosmente–Dunaharaszti MTK
Dabas-Gyón FC–Dabas
Taksony–Dunaújváros
Kozármisleny–Kelen SC
Szekszárd–Szentlőrinc

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap

Dabas–Rákosmente
Dunaharaszti MTK–Monor
PMFC–Kecskeméti TE
THSE-Szabadkikötő–Bp. Honvéd II
Szentlőrinc–Kozármisleny
Kelen SC–Taksony
Iváncsa–Szekszárd
Dunaújváros–Dabas-Gyón FC

A szeptember 21-22-i hétvégén Magyar Kupa-forduló lesz.

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap

THSE-Szabadkikötő–Iváncsa
Bp. Honvéd II–PMFC
Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK
Monor–Dabas
Rákosmente–Dunaújváros
Dabas-Gyón FC–Kelen SC
Taksony–Szentlőrinc
Kozármisleny–Szekszárd

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap

Dabas–Kecskeméti TE
Dunaharaszti MTK–Bp. Honvéd II
PMFC–THSE-Szabadkikötő
Szekszárd–Taksony
Szentlőrinc–Dabas-Gyón FC
Kelen SC–Rákosmente
Iváncsa–Kozármisleny
Dunaújváros–Monor

10. FORDULÓ
Október 12., szombat

PMFC–Iváncsa
THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti MTK
Bp. Honvéd II–Dabas
Kecskeméti TE–Dunaújváros
Monor–Kelen SC
Rákosmente–Szentlőrinc
Dabas-Gyón FC–Szekszárd
Taksony–Kozármisleny

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap

Dabas–THSE-Szabadkikötő
Dunaharaszti MTK–PMFC
Kozármisleny–Dabas-Gyón FC
Szekszárd–Rákosmente
Szentlőrinc–Monor
Kelen SC–Kecskeméti TE
Iváncsa–Taksony
Dunaújváros–Bp. Honvéd II

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap

Dunaharaszti MTK–Iváncsa
PMFC–Dabas
THSE-Szabadkikötő–Dunaújváros
Bp. Honvéd II–Kelen SC
Kecskeméti TE–Szentlőrinc
Monor–Szekszárd
Rákosmente–Kozármisleny
Dabas-Gyón FC–Taksony

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap

Dabas–Dunaharaszti MTK
Taksony–Rákosmente
Kozármisleny–Monor
Szekszárd–Kecskeméti TE
Szentlőrinc–Bp. Honvéd II
Kelen SC–THSE-Szabadkikötő
Iváncsa–Dabas-Gyón FC
Dunaújváros–PMFC

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap

Dabas–Iváncsa
Dunaharaszti MTK–Dunaújváros
PMFC–Kelen SC
THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc
Bp. Honvéd II–Szekszárd
Kecskeméti TE–Kozármisleny
Monor–Taksony
Rákosmente–Dabas-Gyón FC

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap

Dabas-Gyón FC–Monor
Taksony–Kecskeméti TE
Kozármisleny–Bp. Honvéd II
Szekszárd–THSE-Szabadkikötő
Szentlőrinc–PMFC
Kelen SC–Dunaharaszti MTK
Iváncsa–Rákosmente
Dunaújváros–Dabas

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap

Iváncsa–Dunaújváros
Kelen SC–Dabas
Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK
Szekszárd–PMFC
Kozármisleny–THSE-Szabadkikötő
Taksony–Bp. Honvéd II
Dabas-Gyón FC–Kecskeméti TE
Rákosmente–Monor

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap

Kecskeméti TE–Rákosmente
Bp. Honvéd II–Dabas-Gyón FC
THSE-Szabadkikötő–Taksony
PMFC–Kozármisleny
Dunaharaszti MTK–Szekszárd
Dabas–Szentlőrinc
Monor–Iváncsa
Dunaújváros–Kelen SC

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap

Szentlőrinc–Dunaújváros
Szekszárd–Dabas
Kozármisleny–Dunaharaszti MTK
Taksony–PMFC
Dabas-Gyón FC–THSE-Szabadkikötő
Rákosmente–Bp. Honvéd II
Monor–Kecskeméti TE
Kelen SC–Iváncsa

19. FORDULÓ
Március 14., szombat

Iváncsa–Kecskeméti TE
Bp. Honvéd II–Monor
THSE-Szabadkikötő–Rákosmente
PMFC–Dabas-Gyón FC
Dunaharaszti MTK–Taksony
Dabas–Kozármisleny
Dunaújváros–Szekszárd
Kelen SC–Szentlőrinc

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap

Kozármisleny–Dunaújváros
Taksony–Dabas
Dabas-Gyón FC–Dunaharaszti MTK
Rákosmente–PMFC
Monor–THSE-Szabadkikötő
Kecskeméti TE–Bp. Honvéd II
Szekszárd–Kelen SC
Szentlőrinc–Iváncsa

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap

Iváncsa–Bp. Honvéd II
THSE-Szabadkikötő–Kecskeméti TE
PMFC–Monor
Dunaharaszti MTK–Rákosmente
Dabas–Dabas-Gyón FC
Dunaújváros–Taksony
Kelen SC–Kozármisleny
Szentlőrinc–Szekszárd

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap

Dabas-Gyón FC–Dunaújváros
Rákosmente–Dabas
Monor–Dunaharaszti MTK
Kecskeméti TE–PMFC
Bp. Honvéd II–THSE-Szabadkikötő
Kozármisleny–Szentlőrinc
Taksony–Kelen SC
Szekszárd–Iváncsa

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap

Iváncsa–THSE-Szabadkikötő
PMFC–Bp. Honvéd II
Dunaharaszti MTK–Kecskeméti TE
Dabas–Monor
Dunaújváros–Rákosmente
Kelen SC–Dabas-Gyón FC
Szentlőrinc–Taksony
Szekszárd–Kozármisleny

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap

Monor–Dunaújváros
Kecskeméti TE–Dabas
Bp. Honvéd II–Dunaharaszti MTK
THSE-Szabadkikötő–PMFC
Taksony–Szekszárd
Dabas-Gyón FC–Szentlőrinc
Rákosmente–Kelen SC
Kozármisleny–Iváncsa

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap

Iváncsa–PMFC
Dunaharaszti MTK–THSE-Szabadkikötő
Dabas–Bp. Honvéd II
Dunaújváros–Kecskeméti TE
Kelen SC–Monor
Szentlőrinc–Rákosmente
Szekszárd–Dabas-Gyón FC
Kozármisleny–Taksony

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap

Bp. Honvéd II–Dunaújváros
THSE-Szabadkikötő–Dabas
PMFC–Dunaharaszti MTK
Dabas-Gyón FC–Kozármisleny
Rákosmente–Szekszárd
Monor–Szentlőrinc
Kecskeméti TE–Kelen SC
Taksony–Iváncsa

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap

Iváncsa–Dunaharaszti MTK
Dabas–PMFC
Dunaújváros–THSE-Szabadkikötő
Kelen SC–Bp. Honvéd II
Szentlőrinc–Kecskeméti TE
Szekszárd–Monor
Kozármisleny–Rákosmente
Taksony–Dabas-Gyón FC

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap

PMFC–Dunaújváros
Dunaharaszti MTK–Dabas
Rákosmente–Taksony
Monor–Kozármisleny
Kecskeméti TE–Szekszárd
Bp. Honvéd II–Szentlőrinc
THSE-Szabadkikötő–Kelen SC
Dabas-Gyón FC–Iváncsa

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap

Iváncsa–Dabas
Dunaújváros–Dunaharaszti MTK
Kelen SC–PMFC
Szentlőrinc–THSE-Szabadkikötő
Szekszárd–Bp. Honvéd II
Kozármisleny–Kecskeméti TE
Taksony–Monor
Dabas-Gyón FC–Rákosmente

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap

Dabas–Dunaújváros
Monor–Dabas-Gyón FC
Kecskeméti TE–Taksony
Bp. Honvéd II–Kozármisleny
THSE-Szabadkikötő–Szekszárd
PMFC–Szentlőrinc
Dunaharaszti MTK–Kelen SC
Rákosmente–Iváncsa

 

 

 

 

2019.08.11 17:29:20

Labdarúgó NB II F. B.

A Haladás a ráadásban mentett pontot • Vereséggel búcsúzott (?) a Balmaz • Hibátlan a Csákvár és az ETO.

2019.08.07 17:27:26

Labdarúgó NB II F. B.

Nem bírt a Haladás a Siófokkal • Elmaradt az újabb Balmaz-csoda • Sitku a ráadásban döntött • Hármat vágott a Budafok.

2019.08.04 15:38:20

Labdarúgó NB II F. B.

Játszott a Balmaz, döntetlent ért el a Siófok ellen • Hármat vágott a Budafok • Otthon kapott ki a Csaba.