nemzetisport.hu 2019.08.02 08:30 Frissítve: 2019.11.24 16:06

AZ NB III KÖZÉP-CSOPORT 2019–20-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI



 A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Pécsi MFC 16 13 2 1 57–8 +49  41
2. Szentlőrinc SE 16 11 4 1 26–10 +16  37
3. Iváncsa KSE 16 9 4 3 28–15 +13  31
4. Monor 16 8 5 3 26–12 +14  29
5. Kozármisleny FC 16 7 6 3 30–19 +11  27
6. Dunaújváros 16 7 3 6 23–25 –2  24
7. FC Dabas 16 7 2 7 13–17 –4  23
8. Rákosmente KSK 16 6 3 7 27–27 0 21
9. Dabas-Gyón FC 16 6 3 7 17–25 –8  21
10. Budapest Honvéd-MFA II 16 5 5 6 30–25 +5  20
11. Kecskeméti TE 16 5 3 8 21–22 –1  18
12. Szekszárdi UFC 16 4 5 7 22–32 –10  17
13. THSE-Szabadkikötő 16 4 3 9 19–49 –30  15
14. Taksony SE 16 3 2 11 12–28 –16  11
15. Kelen SC 16 2 4 10 19–33 –14  10
16. Dunaharaszti MTK 16 2 4 10 11–34 –23  10

 

KELETI CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

NB III, 2019–20, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap

FC Dabas–Kelen SC 1–1
Dunaharaszti MTK–Szentlőrinc SE 1–1
Pécsi MFC–Szekszárdi UFC 4–0
THSE Szabadkikötő–Kozármisleny 1–0
Bp. Honvéd MFA–Taksony SE 0–3
Kecskeméti TE–Dabas-Gyón FC 2–0
Monor–Rákosmente KSK 1–1
Dunaújváros–Iváncsa KSE 1–2

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Rákosmente KSK–Kecskeméti TE 2–2
Dabas-Gyón FC–Bp. Honvéd II 1–2
Taksony–THSE-Szabadkikötő 0–1
Kozármisleny–Pécsi MFC 1–2
Szekszárdi UFC–Dunaharaszti MTK 2–1
Szentlőrinc SE–FC Dabas 1–0
Kelen SC–Dunaújváros 0–2
Iváncsa KSE–Monor 0–2

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap

Iváncsa–Kelen SC 4–0
Dabas–Szekszárd 2–0
Dunaharaszti MTK–Kozármisleny 0–1
PMFC–Taksony 8–1
THSE-Szabadkikötő–Dabas-Gyón FC 1–1
Bp. Honvéd II–Rákosmente 2–2
Kecskeméti TE–Monor 1–2
Dunaújváros–Szentlőrinc 2–3

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap

Kecskeméti TE–Iváncsa KSE 0–2
Monor–Bp. Honvéd-MFA II 3–0
Rákosmente KSK–THSE-Szabadkikötő 3–2
Dabas-Gyón FC–Pécsi MFC 0–6
Taksony–Dunaharaszti MTK 1–0
Kozármisleny–FC Dabas 4–0
Szekszárdi UFC–Dunaújváros 4–1
Szentlőrinc SE–Kelen SC 3–0

5. FORDULÓ
Szeptember 1., vasárnap

Dabas–Taksony 0–1
Dunaharaszti MTK–Dabas-Gyón FC 0–2
PMFC–Rákosmente 6–0
THSE-Szabadkikötő–Monor 0–5
Bp. Honvéd II–Kecskeméti TE 2–4
Kelen SC–Szekszárd 2–3
Iváncsa–Szentlőrinc 1–1
Dunaújváros–Kozármisleny 1–1

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap

Bp. Honvéd II–Iváncsa 0–1
Kecskeméti TE–THSE-Szabadkikötő 2–0
Monor–PMFC 2–2
Rákosmente–Dunaharaszti MTK 4–0
Dabas-Gyón FC–Dabas 1–0
Taksony–Dunaújváros 1–2
Kozármisleny–Kelen SC 4–2
Szekszárd–Szentlőrinc 0–1

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap

Dabas–Rákosmente 1–0
Dunaharaszti MTK–Monor 0–2
PMFC–Kecskeméti TE 3–0
THSE-Szabadkikötő–Bp. Honvéd II 0–11
Szentlőrinc–Kozármisleny 1–1
Kelen SC–Taksony 2–0
Iváncsa–Szekszárd 3–1
Dunaújváros–Dabas-Gyón FC 2–2

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap

THSE-Szabadkikötő–Iváncsa 3–3
Bp. Honvéd II–Pécsi MFC 1–1
Monor–FC Dabas 1–2
Rákosmente–Dunaújváros 0–1
Dabas-Gyón FC–Kelen SC 2–1
Taksony–Szentlőrinc 0–1
Kozármisleny–Szekszárd 1–2
Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK 4–0

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap

FC Dabas–Kecskeméti TE 1–0
Dunaharaszti MTK–Bp. Honvéd-MFA II 1–3
Pécsi MFC–THSE-Szabadkikötő 4–0
Szekszárd–Taksony 0–0
Szentlőrinc–Dabas-Gyón FC 1–0
Kelen SC–Rákosmente KSK 1–4
Iváncsa–Kozármisleny 2–2
Dunaújváros–Monor 1–0

10. FORDULÓ
Október 12., szombat

PMFC–Iváncsa 2–0
THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti MTK 2–1
Bp. Honvéd II–Dabas 2–0
Kecskeméti TE–Dunaújváros 0–1
Monor–Kelen SC 1–0
Rákosmente–Szentlőrinc 1–2
Dabas-Gyón FC–Szekszárd 1–1
Taksony–Kozármisleny 0–2

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap

Dabas–THSE-Szabadkikötő 2–1
Dunaharaszti MTK–PMFC 0–7
Kozármisleny–Dabas-Gyón FC 3–2
Szekszárd–Rákosmente 1–3
Szentlőrinc–Monor 0–0
Kelen SC–Kecskeméti TE 1–1
Iváncsa–Taksony 4–1
Dunaújváros–Bp. Honvéd II 2–1

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap

Dunaharaszti MTK–Iváncsa 1–1
PMFC–Dabas 2–0
THSE-Szabadkikötő–Dunaújváros 3–4
Bp. Honvéd II–Kelen SC 1–1
Kecskeméti TE–Szentlőrinc 0–4
Monor–Szekszárd 2–2
Rákosmente–Kozármisleny 2–3
Dabas-Gyón FC–Taksony 2–1

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap

Dabas–Dunaharaszti MTK 0–1
Taksony–Rákosmente 1–2
Kozármisleny–Monor 2–2
Szekszárd–Kecskeméti TE 0–3
Szentlőrinc–Bp. Honvéd II 2–0
Kelen SC–THSE-Szabadkikötő 7–0
Iváncsa–Dabas-Gyón FC 2–0
Dunaújváros–PMFC 0–2

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap

FC Dabas–Iváncsa 1–0
Dunaharaszti MTK–Dunaújváros 2–2
Pécsi MFC–Kelen SC 4–0
THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc 3–1
Bp. Honvéd II–Szekszárdi UFC 3–3
Kecskeméti TE–Kozármisleny 1–2
Monor–Taksony 1–0
Rákosmente KSK–Dabas-Gyón FC 3–1

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap

Dabas-Gyón FC–Monor 1–0
Taksony–Kecskeméti TE 1–1
Kozármisleny–Bp. Honvéd-MFA II 0–0
Szekszárd–THSE-Szabadkikötő 2–2
Szentlőrinc–Pécsi MFC 2–1
Kelen SC–Dunaharaszti MTK 0–2
Iváncsa–Rákosmente KSK 1–0
Dunaújváros–FC Dabas 1–2

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap

Iváncsa–Dunaújváros 2–0
Kelen SC–Dabas 1–1
Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK 2–0
Szekszárd–PMFC 1–3
Kozármisleny–THSE-Szabadkikötő 3–0
Taksony–Bp. Honvéd II 1–2
Dabas-Gyón FC–Kecskeméti TE 1–0
Rákosmente–Monor 0–2

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap

Kecskeméti TE–Rákosmente
Bp. Honvéd II–Dabas-Gyón FC
THSE-Szabadkikötő–Taksony
PMFC–Kozármisleny
Dunaharaszti MTK–Szekszárd
Dabas–Szentlőrinc
Monor–Iváncsa
Dunaújváros–Kelen SC

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap

Szentlőrinc–Dunaújváros
Szekszárd–Dabas
Kozármisleny–Dunaharaszti MTK
Taksony–PMFC
Dabas-Gyón FC–THSE-Szabadkikötő
Rákosmente–Bp. Honvéd II
Monor–Kecskeméti TE
Kelen SC–Iváncsa

19. FORDULÓ
Március 14., szombat

Iváncsa–Kecskeméti TE
Bp. Honvéd II–Monor
THSE-Szabadkikötő–Rákosmente
PMFC–Dabas-Gyón FC
Dunaharaszti MTK–Taksony
Dabas–Kozármisleny
Dunaújváros–Szekszárd
Kelen SC–Szentlőrinc

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap

Kozármisleny–Dunaújváros
Taksony–Dabas
Dabas-Gyón FC–Dunaharaszti MTK
Rákosmente–PMFC
Monor–THSE-Szabadkikötő
Kecskeméti TE–Bp. Honvéd II
Szekszárd–Kelen SC
Szentlőrinc–Iváncsa

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap

Iváncsa–Bp. Honvéd II
THSE-Szabadkikötő–Kecskeméti TE
PMFC–Monor
Dunaharaszti MTK–Rákosmente
Dabas–Dabas-Gyón FC
Dunaújváros–Taksony
Kelen SC–Kozármisleny
Szentlőrinc–Szekszárd

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap

Dabas-Gyón FC–Dunaújváros
Rákosmente–Dabas
Monor–Dunaharaszti MTK
Kecskeméti TE–PMFC
Bp. Honvéd II–THSE-Szabadkikötő
Kozármisleny–Szentlőrinc
Taksony–Kelen SC
Szekszárd–Iváncsa

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap

Iváncsa–THSE-Szabadkikötő
PMFC–Bp. Honvéd II
Dunaharaszti MTK–Kecskeméti TE
Dabas–Monor
Dunaújváros–Rákosmente
Kelen SC–Dabas-Gyón FC
Szentlőrinc–Taksony
Szekszárd–Kozármisleny

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap

Monor–Dunaújváros
Kecskeméti TE–Dabas
Bp. Honvéd II–Dunaharaszti MTK
THSE-Szabadkikötő–PMFC
Taksony–Szekszárd
Dabas-Gyón FC–Szentlőrinc
Rákosmente–Kelen SC
Kozármisleny–Iváncsa

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap

Iváncsa–PMFC
Dunaharaszti MTK–THSE-Szabadkikötő
Dabas–Bp. Honvéd II
Dunaújváros–Kecskeméti TE
Kelen SC–Monor
Szentlőrinc–Rákosmente
Szekszárd–Dabas-Gyón FC
Kozármisleny–Taksony

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap

Bp. Honvéd II–Dunaújváros
THSE-Szabadkikötő–Dabas
PMFC–Dunaharaszti MTK
Dabas-Gyón FC–Kozármisleny
Rákosmente–Szekszárd
Monor–Szentlőrinc
Kecskeméti TE–Kelen SC
Taksony–Iváncsa

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap

Iváncsa–Dunaharaszti MTK
Dabas–PMFC
Dunaújváros–THSE-Szabadkikötő
Kelen SC–Bp. Honvéd II
Szentlőrinc–Kecskeméti TE
Szekszárd–Monor
Kozármisleny–Rákosmente
Taksony–Dabas-Gyón FC

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap

PMFC–Dunaújváros
Dunaharaszti MTK–Dabas
Rákosmente–Taksony
Monor–Kozármisleny
Kecskeméti TE–Szekszárd
Bp. Honvéd II–Szentlőrinc
THSE-Szabadkikötő–Kelen SC
Dabas-Gyón FC–Iváncsa

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap

Iváncsa–Dabas
Dunaújváros–Dunaharaszti MTK
Kelen SC–PMFC
Szentlőrinc–THSE-Szabadkikötő
Szekszárd–Bp. Honvéd II
Kozármisleny–Kecskeméti TE
Taksony–Monor
Dabas-Gyón FC–Rákosmente

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap

Dabas–Dunaújváros
Monor–Dabas-Gyón FC
Kecskeméti TE–Taksony
Bp. Honvéd II–Kozármisleny
THSE-Szabadkikötő–Szekszárd
PMFC–Szentlőrinc
Dunaharaszti MTK–Kelen SC
Rákosmente–Iváncsa

 

 

 

 

2019.12.05 16:19:42

Labdarúgó NB II P. K.

Korábban már a Debrecen is hívta, de szeretnék minél tovább az Előrénél tartani, ahol a felnőttcsapatban fejlődhet.

2019.12.01 12:31:07

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Halit • Jova megint betalált, a Szpari a Csákvárt verte meg • A Budafok nem bírt a Siófokkal.

2019.11.29 11:59:53

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER

Őszinte munkásderbi: Pupos Gáborral, a szabadrúgásairól híres Galga-völgyi Bombázóval jártunk a Vasas–Budafoki MTE rangadón.

2019.11.26 23:02:16

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hármat vágott a Budaörs és a Csaba • Az Ajka felülmúlta a Gyirmótot • Tiszakécskén kapott ki a Haladás.

2019.11.24 00:44:31

Labdarúgó NB II F. B.

A Békéscsaba a ráadásban mentett pontot az ETO ellen • A Gyirmót nem bírt a Budafokkal • A Szpari Szolnokon nyert.