NB II, 2013–2014: PROGRAM, EREDMÉNYEK, TABELLA

A Magyar Labdarúgó-szövetség közzétette a 2013–2014-es NB II-es szezon teljes menetrendjét. Az ősszel tizenhat fordulót rendeznek meg, az első játéknap augusztus 17., az utolsó őszi forduló időpontja november 30. A tavaszi idény 2014. március elsején kezdődik, a bajnokság május 31-én zárul.

Hosszú évek után ismét egy csoporttal: az NB II szezonja augusztus 17-én indult (Fotó: Fuszek Gábor, archív)

 

NB III, 2013–2014: KELETI CSOPORTKÖZÉPCSOPORT NYUGATI CSOPORT


A VÉGEREDMÉNY
1. Nyíregyháza Spartacus 30 20 6 4 57–23 +34  66
2. Dunaújváros PASE 30 19 5 6 50–25 +25  62
3. Gyirmót FC Győr 30 17 6 7 63–33 +30  57
4. Vasas 30 16 4 10 59–43 +16  52
5. Siófok 30 13 10 7 44–36 +8  49
6. Békéscsaba Előre 30 12 7 11 50–43 +7  43
7. FC Ajka 30 12 7 11 46–44 +2  43
8. Balmazújváros 30 11 8 11 49–48 +1  41
9. Zalaegerszegi TE FC 30 9 12 9 43–48 –5  39
10. Soproni VSE 30 10 8 12 40–47 –7  38
11. Szigetszentmiklósi TK 30 10 7 13 31–41 –10  37
12. Szolnoki MÁV FC 30 10 6 14 39–41 –2  36
13. Ceglédi VSE 30 9 4 17 33–53 –20  31
14. Kisvárda SE 30 7 10 13 39–44 –5  31
15. Kozármisleny 30 5 6 19 24–49 –25  21
16. Duna FC Tatabánya 30 4 6 20 24–73 –49  18


1. FORDULÓ (augusztus 16-17.)
Augusztus 16., péntek

Dunaújváros PASE–Vasas 2–0
Augusztus 17., szombat

Kozármisleny–ZTE 0–0
Ajka–Nyíregyháza 0–3
SZTK-Erima–Cegléd 1–0
Kisvárda–Soproni VSE 1–1
Siófok–Balmazújváros 3–0
Békéscsaba–Tatabánya 4–0
Szolnoki MÁV–Gyirmót FC-Győr 2–3


2. FORDULÓ (augusztus 24-25.)
Augusztus 24., szombat
Cegléd–Kozármisleny 3–2
Balmazújváros–Kisvárda 3–3
Nyíregyháza–Dunaújváros PASE 4–0
Tatabánya–Szolnoki MÁV 1–1
Soproni VSE–SZTK-Erima 1–0
Gyirmót FC Győr–Siófok 0–1
ZTE–Ajka 2–2

Augusztus 25., vasárnap

Vasas–Békéscsaba 1–1

3. FORDULÓ (augusztus 30-31.)
Augusztus 30., péntek
Siófok–Szolnoki MÁV 2–2
Augusztus 31., szombat

Dunaújváros PASE–ZTE 3–0
Cegléd–Ajka 0–0 
Kozármisleny–Soproni VSE 0–1
SZTK-Erima–Balmazújváros 0–3
Kisvárda–Gyirmót FC Győr 0–0
Tatabánya–Vasas 3–2
Békéscsaba–Nyíregyháza 2–3


4. FORDULÓ (szeptember 7-8.)
Szeptember 7., szombat
Cegléd–Dunaújváros PASE 2–1
Siófok–Tatabánya 5–2
Soproni VSE–Ajka 3–4
ZTE–Békéscsaba 3–1
Nyíregyháza–Vasas 4–0
Gyirmót FC Győr–SZTK-Erima 2–0

Szeptember 8., vasárnap
Balmazújváros–Kozármisleny 3–1
Szolnoki MÁV–Kisvárda 1–3

5. FORDULÓ (szeptember 14.)
Szeptember 14., szombat
Dunaújváros PASE–Soproni VSE 3–1
Ajka–Balmazújváros 3–2
Kozármisleny–Gyirmót FC Győr 1–2
SZTK-Erima–Szolnoki MÁV 1–0
Kisvárda–Siófok 0–2
Vasas–ZTE 2–0
Tatabánya–Nyíregyháza 1–2
Békéscsaba–Cegléd 3–3


6. FORDULÓ (szeptember 21-22.)
Szeptember 20., péntek
ZTE–Nyíregyháza 1–4
Szeptember 21., szombat
Kisvárda–Tatabánya 5–0
Siófok–SZTK-Erima 1–0
Soproni VSE–Békéscsaba 1–2
Cegléd–Vasas 2–3
Gyirmót FC Győr–Ajka 3–0
Szolnoki MÁV–Kozármisleny 3–0
Szeptember 22., vasárnap
Balmazújváros–Dunaúváros PASE 2–3

7. FORDULÓ (szeptember 28.)

Szeptember 28., szombat
Békéscsaba–Balmazújváros 1–2
Dunaújváros PASE–Gyirmót FC Győr 2–0
Ajka–Szolnoki MÁV 2–0
Kozármisleny–Siófok 0–1
SZTK-Erima–Kisvárda 1–1
Nyíregyháza–Cegléd 1–0
Vasas–Soproni VSE 1–0
Tatabánya–ZTE 1–2

8. FORDULÓ (október 5-6.)
Október 4., péntek
Szolnoki MÁV–Dunaújváros PASE 3–2
Október 5., szombat
SZTK-Erima–Tatabánya 3–0
Kisvárda–Kozármisleny 0–2
Siófok–Ajka 0–3
Cegléd–ZTE 0–1
Soproni VSE–Nyíregyháza 0–1
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 0–2

Október 6., vasárnap
Balmazújváros–Vasas 1–0

9. FORDULÓ (október 12.)

Október 12., szombat
Békéscsaba–Szolnoki MÁV 1–1
Dunaújváros PASE–Siófok 1–0
Ajka–Kisvárda 2–5
Kozármisleny–SZTK-Erima 1–1
Nyíregyháza–Balmazújváros 2–4
Tatabánya–Cegléd 2–1
ZTE–Soproni VSE 4–0
Vasas–Gyirmót FC Győr 2–1


10. FORDULÓ (október 19-20.)
Október 19., szombat
Kozármisleny–Tatabánya 1–0
SZTK-Erima–Ajka 3–0
Kisvárda–Dunaújváros PASE 1–2
Siófok–Békéscsaba 0–3
Soproni VSE–Cegléd 2–3
Szolnoki MÁV–Vasas 3–1
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza 1–1

Október 20., vasárnap
Balmazújváros–ZTE 2–0

11. FORDULÓ (október 26.)
Október 25., péntek
Vasas–Siófok 0–2
Október 26., szombat
Békéscsaba–Kisvárda 2–1
Dunaújváros PASE–SZTK-Erima 2–0
Ajka–Kozármisleny 2–0
Cegléd–Balmazújváros 0–1
Nyíregyháza–Szolnoki MÁV 1–0
Tatabánya–Soproni VSE 1–2
ZTE–Gyirmót FC Győr 3–1


12. FORDULÓ (november 2-3.)

November 2., szombat
Ajka–Tatabánya 3–0
Kozármisleny–Dunaújváros PASE 0–1
SZTK-Erima–Békéscsaba 0–3
Kisvárda–Vasas 2–3
Siófok–Nyíregyháza 1–1
Szolnoki MÁV–ZTE 0–1

November 3., vasárnap
Balmazújváros–Soproni VSE 3–3
Gyirmót FC Győr–Cegléd 3–0

13. FORDULÓ (november 9.)
November 8., péntek
ZTE–Siófok 1–1
November 9., szombat
Békéscsaba–Kozármisleny 2–1
Dunaújváros PASE–Ajka 2–1
Cegléd–Szolnoki MÁV 1–2
Tatabánya–Balmazújváros 2–1
Soproni VSE–Gyirmót FC Győr 1–1
Vasas–SZTK-Erima 1–1
Nyíregyháza–Kisvárda 1–0


14. FORDULÓ (november 16.)
November 16., szombat
Dunaújváros PASE–Tatabánya 1–1
Ajka–Békéscsaba 2–0
Kozármisleny–Vasas 1–3
SZTK-Erima–Nyíregyháza 1–0
Kisvárda–ZTE 3–1
Siófok–Cegléd 1–0
Szolnoki MÁV–Soproni VSE 1–2
Gyirmót FC Győr–Balmazújváros 4–1

15. FORDULÓ (november 23-24.)
November 23., szombat
Békéscsaba–Dunaújváros PASE 0–3
Cegléd–Kisvárda 4–1
Nyíregyháza–Kozármisleny 3–1
Tatabánya–Gyirmót FC-Győr 0–1
Soproni VSE–Siófok 1–0
ZTE–SZTK-Erima 4–2
Vasas–Ajka 1–5

November 24., vasárnap
Balmazújváros–Szolnoki MÁV 2–0

16. FORDULÓ (november 29. - december 1.)
November 29., péntek
VasasDunaújváros PASE 1–2
November 30., szombat
Tatabánya–Békéscsaba 0–0
Nyíregyháza–Ajka 1–0
Cegléd–SZTK-Erima 1–0
Soproni VSE–Kisvárda 3–1
ZTE–Kozármisleny 2–1
Gyirmót FC-Győr–Szolnoki MÁV 3–4

December 1., vasárnap
Balmazújváros–Siófok 2–2

17. FORDULÓ (2014. február 28. - március 1.)
2014. február 28.
Dunaújváros PASE–Nyíregyháza 1–0
2014. március 1., szombat
Siófok–Gyirmót FC Győr 2–0
Kisvárda–Balmazújváros 1–1
SZTK-Erima–Soproni VSE 1–0
Kozármisleny–Cegléd 2–3
Ajka–ZTE 1–1
Békéscsaba–Vasas 1–1
Szolnoki MÁV–Tatabánya 4–0


18. FORDULÓ (március 8-9.)
Március 8., szombat
Nyíregyháza–Békéscsaba 2–0
Cegléd–Ajka 1–0
ZTE–Dunaújváros PASE 2–2
Soproni VSE–Kozármisleny 1–1
Vasas–Tatabánya 5–0
Gyirmót FC Győr–Kisvárda 1–1
Szolnoki MÁV–Siófok 1–2

Március 9., vasárnap
Balmazújváros–SZTK-Erima 2–1

19. FORDULÓ (március 16.)

Március 14., péntek
Békéscsaba–ZTE 0–0
Tatabánya–Siófok 0–1
Március 16., vasárnap
Kisvárda–Szolnoki MÁV 1–0
SZTK-Erima–Gyirmót FC Győr 1–1
Kozármisleny–Balmazújváros 1–1
Ajka–Soproni VSE 0–0
Dunaújváros PASE–Cegléd 2–0
Vasas–Nyíregyháza 1–2


20. FORDULÓ (március 22-23.)
Március 22., szombat
Szolnoki MÁV–SZTK-Erima 1–1
Cegléd–Békéscsaba 2–7
Siófok–Kisvárda 2–0
Nyíregyháza–Tatabánya 2–0
Soproni VSE–Dunaújváros PASE 1–2
ZTE–Vasas 0–1
Gyirmót FC Győr–Kozármisleny 3–1

Március 23., vasárnap
Balmazújváros–Ajka 1–1

21. FORDULÓ (március 28-29.)
Március 28., péntek:
Nyíregyháza–ZTE 3–0
Március 29., szombat

Tatabánya–Kisvárda 1–1
SZTK-Erima–Siófok 2–2
Kozármisleny–Szolnoki MÁV 2–1
Ajka–Gyirmót FC Győr 1–2
Dunaúváros PASE–Balmazújváros 1–0
Békéscsaba–Soproni VSE 2–0
Vasas–Cegléd 3–0


22. FORDULÓ (április 5-6.)

Április 5., szombat
Siófok–Kozármisleny 0–0
Soproni VSE–Vasas 0–0
ZTE–Tatabánya 2–2
Kisvárda–SZTK-Erima 2–0
Cegléd–Nyíregyháza 1–1
Balmazújváros–Békéscsaba 0–3
Gyirmót FC Győr–Dunaújváros PASE 1–0
Szolnoki MÁV–Ajka 1–0

23. FORDULÓ (április 12.)
Április 11., péntek
Dunaújváros PASE–Szolnoki MÁV 0–0
Április 12., szombat

Tatabánya–SZTK-Erima 3–2
Kozármisleny–Kisvárda 3–1
Ajka–Siófok 4–1
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr 1–2
Nyíregyháza–Soproni VSE 0–1
ZTE–Cegléd 2–0
Vasas–Balmazújváros 3–0

24. FORDULÓ (április 19.)
Április 19., szombat
Soproni VSE–ZTE 3–3
Siófok–Dunaújváros PASE 0–0
Kisvárda–Ajka 0–0
SZTK-Erima–Kozármisleny 2–0
Cegléd–Tatabánya 1–0
Balmazújváros–Nyíregyháza 2–2
Szolnoki MÁV–Békéscsaba 3–1
Gyirmót FC Győr–Vasas 4–0


25. FORDULÓ (április 26.)
Április 25., péntek
Nyíregyháza–Gyirmót FC Győr 2–2
Április 26., szombat
Tatabánya–Kozármisleny 0–0
Ajka–SZTK-Erima 0–0
Dunaújváros PASE–Kisvárda 1–0
Békéscsaba–Siófok 2–2
Cegléd–Soproni VSE 3–3
Vasas–Szolnoki MÁV 3–1
ZTE–Balmazújváros 2–2


26. FORDULÓ (május 2-4.)
Május 2., péntek
Gyirmót FC Győr–ZTE 5–1
Május 3., szombat
Soproni VSE–Tatabánya 3–1
Kisvárda–Békéscsaba 1–2
SZTK-Erima–Dunaújváros PASE 2–1
Kozármisleny–Ajka 0–1
Siófok–Vasas 1–5
Szolnoki MÁV–Nyíregyháza 1–0

Május 4., vasárnap
Balmazújváros–Cegléd 0–1

27. FORDULÓ (május 9-10.)

Május 9., péntek
ZTE–Szolnoki MÁV 0–0
Május 10., szombat

Tatabánya–Ajka 2–3
Dunaújváros PASE–Kozármisleny 3–0
Cegléd–Gyirmót FC Győr 0–4
Békéscsaba–SZTK-Erima 0–1
Vasas–Kisvárda 4–1
Soproni VSE–Balmazújváros 2–1
Nyíregyháza–Siófok 2–2


28. FORDULÓ (május 17-18.)
Május 17., szombat

Kozármisleny–Békéscsaba 2–1
Ajka–Dunaújváros PASE 1–2
Siófok–ZTE 3–3
Kisvárda–Nyíregyháza 0–1
SZTK-Erima–Vasas 1–2
Gyirmót FC Győr–Soproni VSE 3–2
Szolnoki MÁV–Cegléd 2–1

Május 18., vasárnap
Balmazújváros–Tatabánya 4–0

29. FORDULÓ (május 23-25.)
Május 23., péntek
Soproni VSE–Szolnoki MÁV 2–0
Békéscsaba–Ajka 3–2

Május 24., szombat
Nyíregyháza–SZTK-Erima 6–1
ZTE–Kisvárda 1–1
Tatabánya–Dunaújváros PASE 1–4
Vasas–Kozármisleny 4–0
Cegléd–Siófok 1–0

Május 27., kedd
Balmazújváros–Gyirmót FC Győr 1–2

30. FORDULÓ (május 31.)
Május 31., szombat
Dunaújváros PASE–Békéscsaba 3–0
Szolnoki MÁV–Balmazújváros 1–2
Siófok–Soproni VSE 4–0
Kisvárda–Cegléd 2–0
SZTK-Erima–ZTE 2–1
Kozármisleny–Nyíregyháza 0–1
Ajka–Vasas 2–6

Június 1., vasárnap
Gyirmót FC Győr–Tatabánya 7–0

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2014.10.18 13:59:18

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Az SZTK a 2. forduló után kapott ki újra • Az Előre megnyerte utolsó őszi hazai bajnokiját.

2014.10.15 16:19:03

Labdarúgó NB II RITZ BALÁZS, SOMLÓVÁRI DÁVID

A Székelyföldi-akadémiából hatan már a csíki felnőttcsapat bajnoki címéért harcolnak. Meglepetés Romániában.

2014.10.12 14:35:49

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Kétgólos hátrányból állt fel a Siófok. A Békéscsaba a Kaposvárt, a ZTE a Sopront gyűrte le.

2014.10.04 14:55:08

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Gyirmót az új éllovas; a hajrában csikarta ki a sikert a Mezőkövesd; a 93. percben mentett pontot a Cegléd.

2014.09.27 00:31:56

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Vermes tudja, amíg a belga tulajdonos Újpesten szerepet vállal, ő nem tér vissza a lila-fehérekhez.