HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2013.12.30 16:37 Frissítve: 2015.03.31 02:32

NB III, 2013–2014, KELETI CSOPORT

 


 A KELETI CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. LÉTAVÉRTES SC `97 30 22 4 4 81–30 51 70
2.
KBSC FC 30 18 8 4 62–30 32 62
3.
DVSC-DEAC 30 17 6 7 65–38 27 57
4.
FORTRESS FELSŐTÁRKÁNY 30 16 6 8
54–35 19 54
5.
PUTNOK FC 30
15 6 9
56–38 18 51
6.
CIGÁND SE 30 14 9 7 56–42 14 51
7.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 30 13 6 11 41–40 1 45
8.
NYÍRBÁTORI FC 30 12 8 10 49–44 5 44
9.
FC HATVAN 30 11 7 12 46–47 -1 40
10.
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 30 9 11 10 45–49 -4 38
11.
JÁSZAPÁTI FK 30 10 5 15 38–61 -23 35
12.
REAC 30 7 12 11 39–49 -10 33
13.
FERENCVÁROSI TC 30 7 7 16 47–47 0 28
14.
VERESEGYHÁZ VSK 30 4 9 17 33–73 -40 21
15.
EBES KKSE 30 6 2 22 29–71 -42 20
AZ EGRI FC-T KIZÁRTÁK.

*Az Egri FC-t az ősszel lejátszott 16 forduló után kizárták, tavaszi mérkőzéseinek három pontját az ellenfél kapja meg 3–0-s gólkülönbséggel.

KÖZÉPCSOPORT NYUGATI CSOPORT

A TAVASZI IDÉNY SORSOLÁSA

17. FORDULÓ (március 1-2.)
Szombati összefoglaló

14.30: Felsőtárkány–Ferencváros II 2–2
14.30: Putnok–Kazincbarcika 2–1
14.30: Cigánd–Hatvan 0–0
14.30: Jászapáti–Hajdúböszörmény 0–1
14.30: Nyírbátor–REAC 1–1
14.30: Tiszaújváros–Veresegyház 2–0
Vasárnapi összefoglaló
14.30: Ebes–DVSC-DEAC 1–2
Létavértes–Eger 3–0 (játék nélkül)

18. FORDULÓ (március 8-9.)
Szombati összefoglaló
13.30: Ferencváros II–Putnok 2–1
14.30: Kazincbarcika–Létavértes 2–2
14.30: Jászapáti–Tiszaújváros 0–0
14.30: Cigánd–Hajdúböszörmény 3–2
18.00: REAC–Hatvan 1–1
Vasárnapi összefoglaló
13.00:
DVSC-DEAC–Felsőtárkány 1–2
14.30: Veresegyház–Ebes 2–0
Eger–Nyírbátor 0–3 (játék nélkül)

19. FORDULÓ (március 16.)
Vasárnapi összefoglaló
15.00:
Hajdúböszörmény–Tiszaújváros 1–1
15.00: Ebes–Jászapáti 3–3
15.00: Létavértes–Ferencváros II 1–0
15.00: Nyírbátor–Kazincbarcika 2–2
15.00: Cigánd–REAC 2–1
15.00: Felsőtárkány–Veresegyház 2–0
15.00: Putnok–DVSC-DEAC 1–2
Hatvan–Eger 3–0 (játék nélkül)

20. FORDULÓ (március 22-23.)
Szombati összefoglaló
15.00:
Kazincbarcika–FC Hatvan 2–1
15.00: Ferencváros II–Nyírbátor 0–2
15.00: Jászapáti–Felsőtárkány 0–4
15.00: Tiszaújváros–Ebes 2–0
18.00: REAC–Hajdúböszörményi TE 1–0
Vasárnapi összefoglaló
15.00:
Debreceni VSC-DEAC–Létavértes 2–4
15.00: Veresegyház–Putnok 0–3
Egri FC–Cigánd 0–3 (játék nélkül)

21. FORDULÓ (március 29.)
Szombati összefoglaló
15.00:
Felsőtárkány–Tiszaújváros 2–1
15.00: Putnok–Jászapáti 2–1
15.00: Cigánd–Kazincbarcika 0–0
15.00: Hatvan–Ferencváros II 2–1
15.00: Hajdúböszörmény–Ebes 1–0
15.00: Létavértes–Veresegyház 7–2
15.00: Nyírbátor–DVSC-DEAC 1–1
REAC–Eger 3–0 (játék nélkül)

22. FORDULÓ (április 4-5.)
Szombati összefoglaló
16.30:
Jászapáti–Létavértes 1–3
16.30: Tiszaújváros–Putnok 2–3
16.30: Ferencváros II–Cigánd 0–1
16.30: Kazincbarcika–REAC 2–0
Vasárnapi összefoglaló
16.30:
DVSC-DEAC–Hatvan 3–1
16.30: Veresegyház–Nyírbátor 0–0
16.30: Ebes–Felsőtárkány 1–3
Eger–Hajdúböszörmény 0–3 (játék nélkül)

23. FORDULÓ (április 12.)
Szombati összefoglaló
16.30:
Hajdúböszörmény–Felsőtárkány 0–3
16.30: Létavértes–Tiszaújváros 2–1
16.30: Nyírbátor–Jászapáti 2–0
16.30: Putnok–Ebes 7–0
16.30: Hatvan–Veresegyház 1–2
16.30: Cigánd–DVSC-DEAC 3–3
18.00: REAC–Ferencváros II 1–1
Eger–Kazincbarcika 0–3 (játék nélkül)

24. FORDULÓ (április 19-20.)
Szombati összefoglaló

17.00: DVSC-DEAC–REAC 3–3
17.00:
Jászapáti–Hatvan 2–1
17.00: Tiszaújváros–Nyírbátor 2–0
17.00: Felsőtárkány–Putnok 1–3
17.00: Kazincbarcika–Hajdúböszörmény 6–2
17.00: Veresegyház–Cigánd 2–2
Vasárnapi összefoglaló
17.00: Ebes–Létavértes 0–1
Ferencváros II–Eger 3–0 (játék nélkül)

25. FORDULÓ (április 26.)
Szombati összefoglaló
17.00:
Hajdúböszörmény–Putnok 1–1
17.00: Létavértes–Felsőtárkány 2–0
17.00: Hatvan–Tiszaújváros 2–1
17.00: Cigánd–Jászapáti 3–0
17.00: Nyírbátor–Ebes 5–2
17.00: Kazincbarcika–Ferencváros II 3–2
18.00:
REAC–Veresegyház 2–2
Eger–DVSC-DEAC 0–3 (játék nélkül)

26. FORDULÓ (május 3-4.)
Szombati összefoglaló
17.00: DVSC-DEAC–Kazincbarcika 3–4
17.30:
Felsőtárkány–Nyírbátor 3–1
17.30: Putnok–Létavértes 1–1
17.30: Tiszaújváros–Cigánd 2–2
17.30: Ferencváros II–Hajdúböszörmény 0–1
17.30: Jászapáti–REAC 1–1
Vasárnapi összefoglaló
17.30:
Ebes–Hatvan 1–3
Veresegyház–Eger 3–0 (játék nélkül)

27. FORDULÓ (május 10.)
Szombati összefoglaló
17.30:
Cigánd–Ebes 4–0
17.30: Hajdúböszörmény–Létavértes 0–5
17.30: Nyírbátor–Putnok 2–0
17.30: Hatvan–Felsőtárkány 0–0
17.30: Kazincbarcika–Veresegyház 1–1
17.30: Ferencváros II–DVSC-DEAC 0–1
19.00: REAC–Tiszaújváros 1–1
Eger–Jászapáti 0–3 (játék nélkül)

28. FORDULÓ (május 17-18.)
Szombati összefoglaló
18.00:
Putnok–Hatvan 4–2
18.00: Létavértes–Nyírbátor 2–1
18.00: Jászapáti–Kazincbarcika 2–1
18.00: Felsőtárkány–Cigánd 2–0
Vasárnapi összefoglaló
18.00: Veresegyház–Ferencváros II 3–2
18.00: DVSC-DEAC–Hajdúböszörmény 2–1
18.00: Ebes–REAC 0–3
Tiszaújváros–Eger 3–0 (játék nélkül)

29. FORDULÓ (május 24-25.)
Szombati összefoglaló

17.00: Hajdúböszörmény–Nyírbátor 1–2
17.30:
REAC–Felsőtárkány 0–1
18.00: Hatvan–Létavértes 2–4
18.00: Cigánd–Putnok 2–0
18.00: Kazincbarcika–Tiszaújváros 2–2
18.00: Ferencváros II–Jászapáti 10–0
Vasárnapi összefoglaló
18.00:
DVSC-DEAC–Veresegyház 4–0
Eger–Ebes 0–3 (játék nélkül)

30. FORDULÓ (június 1.)
Vasárnap
18.00:
Nyírbátor–Hatvan 1–1
18.00: Tiszaújváros–Ferencváros II 2–1
18.00: Ebes–Kazincbarcika 3–7
18.00: Létavértes–Cigánd 3–0
18.00: Veresegyház–Hajdúböszörmény 2–2
18.00: Putnok–REAC 0–2
18.00: Jászapáti–DVSC-DEAC 1–0
Felsőtárkány–Eger 3–0 (játék nélkül)

AZ ŐSZI IDÉNY SORSOLÁSA

1. FORDULÓ (augusztus 17-18.)
Szombat: összefoglaló

Létavértes SC '97–Rákospalotai EAC 6–1
FC Hatvan–Hajdúböszörményi TE 1–4
Nyírbátori FC–Cigánd SE 0–1
Putnok FC–Egri FC 1–0
Felsőtárkány–Kazincbarcikai SC FC (helyszín: Eger) 1–1
FC Tiszaújváros–Debreceni VSC-DEAC 2–1
Jászapáti FK–Veresegyház VSK  4–0
Vasárnap: összefoglaló
Ebes KKSE–Ferencváros II 2–1

2. FORDULÓ (augusztus 24-25.)
Szombat: összefoglaló

DVSC-DEAC–Ebes 1–0
Ferencváros II–Felsőtárkány 0–2
Kazincbarcika–Putnok 2–1
Eger–Létavértes 1–2
Hatvan–Cigánd 3–1
Hajdúböszörmény–Jászapáti 2–2
REAC–Nyírbátor 4–0
Vasárnap: összefoglaló
Veresegyház–Tiszaújváros 1–3

3. FORDULÓ (augusztus 31.-szeptember 1.)
Szombat: összefoglaló
Hatvan–REAC 3–0
Nyírbátor–Eger 3–1
Létavértes–Kazincbarcika 0–1
Putnok–Ferencváros II 1–2
Felsőtárkány–DVSC-DEAC 1–4
Tiszaújváros–Jászapáti 2–1
Hajdúböszörmény–Cigánd 3–0
Vasárnapi összefoglaló
Ebes–Veresegyház 2–0

4. FORDULÓ (szeptember 7-8.)
Szombati összefoglaló
Tiszaújváros–Hajdúböszörmény 2–1
Jászapáti–Ebes 1–2
Ferencváros II–Létavértes 2–1
Kazincbarcika–Nyírbátor 1–1
Eger–Hatvan 0–2
REAC–Cigánd 1–1
Vasárnapi összefoglaló
Veresegyház–Felsőtárkány 0–0
DVSC-DEAC–Putnok 3–0

5. FORDULÓ (szeptember 14-15.)
Szombati összefoglaló
FC Hatvan–Kazincbarcika 2–1
Nyírbátor–Ferencváros II 4–0
Létavértes–Debreceni VSC-DEAC 5–1
Putnok–Veresegyház 4–1
Felsőtárkány–Jászapáti 3–2
Cigánd–Egri FC 3–2
Hajdúböszörményi TE–REAC 3–2
Vasárnapi összefoglaló
Ebes–Tiszaújváros 2–1

6. FORDULÓ (szeptember 21-22.)
Szombati összefoglaló
Tiszaújváros–Felsőtárkány 0–3
Jászapáti–Putnok 0–2
Kazincbarcika–Cigánd 2–1
Eger–REAC 3–0
Vasárnapi összefoglaló
Ferencváros II–Hatvan 0–0
Ebes–Hajdúböszörmény 1–1
Veresegyház–Létavértes 2–3
DVSC-DEAC–Nyírbátor 4–0

7. FORDULÓ (szeptember 28.)
Szombati összefoglaló
Hatvan–DVSC-DEAC 1–4
Nyírbátor–Veresegyház 2–0
Létavértes–Jászapáti 4–1
Putnok–Tiszaújváros 3–0
Felsőtárkány–Ebes 1–0
Cigánd–Ferencváros II 0–2
Hajdúböszörmény–Eger 2–2
REAC–Kazincbarcika 1–2

8. FORDULÓ (október 5-6.)
Szombati összefoglaló
Felsőtárkány–Hajdúböszörmény 1–1
Tiszaújváros–Létavértes 0–2
Jászapáti–Nyírbátor 3–2
Kazincbarcika–Eger 0–0
Vasárnapi összefoglaló
Ferencváros II–REAC 1–1
Ebes–Putnok 1–3
Veresegyház–Hatvan 2–3
DVSC-DEAC–Cigánd 4–1

9. FORDULÓ (október 12.)
Szombati összefoglaló
Hatvan–Jászapáti 3–0
Nyírbátor–Tiszaújváros 1–2
Létavértes–Ebes 2–0
Putnok–Felsőtárkány 2–2
Eger–Ferencváros II 1–1
Cigánd–Veresegyház 7–3
Hajdúböszörmény–Kazincbarcika 1–0
REAC–DVSC-DEAC 0–0

10. FORDULÓ (október 19-20.)
Szombati összefoglaló
Putnok–Hajdúböszörmény 1–1
Felsőtárkány–Létavértes 0–3
Tiszaújváros–Hatvan 0–0
Jászapáti–Cigánd 0–4
Vasárnapi összefoglaló
Ebes–Nyírbátor 2–0
Ferencváros II–Kazincbarcika 0–1
Veresegyház–REAC 1–1
DVSC-DEAC–Eger 2–2

11. FORDULÓ (október 26.)
Szombati összefoglaló
Hatvan–Ebes 1–0
Nyírbátor–Felsőtárkány 2–1
Létavértes–Putnok 0–1
Kazincbarcika–DVSC-DEAC 2–0
Eger–Veresegyház 2–0
Cigánd–Tiszaújváros 4–1
Hajdúböszörmény–Ferencváros II 3–3
November 27., szerda
Összefoglaló
REAC–Jászapáti 0–2

12. FORDULÓ (november 2-3.)
Szombati összefoglaló
Ebes–Cigánd 1–2
Létavértes–Hajdúböszörmény 2–1
Putnok–Nyírbátor 4–2
Felsőtárkány–Hatvan 4–2
Jászapáti–Eger 2–1
Vasárnapi összefoglaló
Veresegyház–Kazincbarcika 0–7
DVSC-DEAC–Ferencváros II 5–0
November 12., kedd
Tiszaújváros–REAC 1–0

13. FORDULÓ (november 9.)
Szombati összefoglaló
Hatvan–Putnok 1–2
Nyírbátor–Létavértes 3–2
Ferencváros II–Veresegyház 1–1
Kazincbarcika–Jászapáti 2–0
Eger–Tiszaújváros 1–3
Cigánd–Felsőtárkány 2–1
Hajdúböszörmény–DVSC-DEAC 0–1
REAC–Ebes 3–2

14. FORDULÓ (november 16-17.)
Szombati összefoglaló
Ebes–Eger 0–2
Nyírbátor–Hajdúböszörmény 2–2
Létavértes–Hatvan 2–2
Putnok–Cigánd 2–2
Felsőtárkány–REAC 2–3
Tiszaújváros–Kazincbarcika 0–1
Jászapáti–Ferencváros II 3–2
Vasárnapi összefoglaló
Veresegyház–DVSC-DEAC 1–2

15. FORDULÓ (november 23-24.)
Szombati összefoglaló
Hatvan–Nyírbátor 1–3
Ferencváros II–Tiszaújváros 1–2
Kazincbarcika–Ebes 2–0
Eger–Felsőtárkány 1–4
Cigánd–Létavértes 1–1
Hajdúböszörmény–Veresegyház 2–2
REAC–Putnok 1–1
Vasárnapi összefoglaló
DVSC-DEAC–Jászapáti 1–1

16. FORDULÓ (november 30-december 1.)
Szombati összefoglaló
Hajdúböszörmény–Hatvan 2–1
Cigánd–Nyírbátor 1–1
Eger–Putnok 1–0
Kazincbarcika–Felsőtárkány 1–0
REAC–Létavértes 1–6
Vasárnapi összefoglaló
Ferencváros II–Ebes 7–0
DVSC-DEAC–Tiszaújváros 2–0
Veresegyház–Jászapáti 0–2

2019.03.03 13:26:58

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Ötöt vágott a Vasas, négyet az ETO • A Siófok legyőzte a Csabát • Balmaz-siker a kiesési helyosztón.

2019.03.02 01:59:30

Labdarúgó NB II F. B.

ESÉLYLESŐ Április 7-én lesz a tavasz rangadója • A Gyirmót annyi pontot szerzett otthon, mint idegenben.