HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2013.12.30 16:37 Frissítve: 2015.03.31 03:02

NB III, 2013–2014, NYUGATI CSOPORT

HIRDETÉS

 


 A NYUGATI CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁR 30 21 5 4 77–35 42 68
2.
BUDAÖRS 30 19 3 8 74–32 42 60
3.
BKV ELŐRE 30 16 7 7 48–25 23 55
4.
GYŐRI ETO FC 30 17 3 10 61–47 14 54
5.
TARR SPRINT ANDRÁSHIDA SC 30 15 8 7 53–31 22 53
6.
SPORTBUSZ CSEPEL FC 30 13 9 8 46–29 17 48
7.
BALATONFÜREDI FC 30 13 8 9 45–31 14 47
8.
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 30 12 7 11 40–40 0 43
9.
ÚJBUDA FC 30 12 6 12 45–43 2 42
10.
NAGYATÁDI FC 30 10 8 12 34–39 -5 38
11.
DOROGI FC 30 11 4 15 46–47 -1 37
12.
SZOMBATHELYI HALADÁS 30 9 7 14 39–44 -5 34
13.
VESZPRÉM FC 30 8 4 18 35–64 -29 28
14.
DIÓSDI TC-SELECT 30 7 8 15 33–51 -18 28
15.
TÖKÖL VSK 30 7 2 21 23–74 -51 18
16.
KÖRMENDI FC 30 5 1 24 29–96 -67 16

*A Diósdtól 1, a Tököltől 5 pont levonva!

KÖZÉPCSOPORT KELETI CSOPORT

A TAVASZI IDÉNY SORSOLÁSA

17. FORDULÓ (március 1-2.)
Szombati összefoglaló
Haladás II–Csepel 0–0
Balatonfüred–Veszprém 1–0
Tököl–Budaörs 0–2
Dorog–Újbuda 0–2
Vasárnapi összefoglaló
Andráshida–Mosonmagyaróvár 0–1
Győri ETO II–Körmend 6–1
BKV Előre–Diósd 1–2
Március 26.
Nagyatád–Csákvár 0–2

18. FORDULÓ (március 8-9.)
Szombati összefoglaló
14.30:
Budaörs–Dorog 4–1
14.30: Csepel–Balatonfüred 0–1
14.30: Körmend–BKV Előre 1–6
14.30: Veszprém–Andráshida 0–2
14.30: Nagyatád–Haladás II 0–1
14.30: Mosonmagyaróvár–Győri ETO II 1–2
14.30: Diósd–Tököl 2–3
Vasárnapi összefoglaló
14.30: Újbuda–Csákvár 1–1

19. FORDULÓ (március 16.)
Vasárnapi összefoglaló
15.00: Balatonfüred–Nagyatád 3–1
15.00: Andráshida–Csepel 1–1
15.00: Győri ETO II–Veszprém 5–1
15.00: BKV Előre–Mosonmagyaróvár 0–0
15.00: Tököl–Körmend 2–0
15.00: Újbuda–Budaörs 0–2
15.00: Dorog–Diósd 2–0
Május 7.
19.00: Csákvár–Haladás II 5–2

20. FORDULÓ (március 20-23.)
Csütörtök
15.00: Haladás II–Balatonfüred 0–1
Szombati összefoglaló
15.00:
Körmend–Dorog 2–1
15.00: Budaörs–Csákvár 2–3
15.00: Veszprém–BKV Előre 0–1
15.00: Csepel–Győri ETO II 1–2
15.00: Nagyatád–Andráshida 1–2
15.00: Mosonmagyaróvár–Tököl 4–1
Vasárnapi összefoglaló
15.00:
Diósd–Újbuda 2–2

21. FORDULÓ (március 29-30.)
Szombati összefoglaló
15.00: Tököl–Veszprém 2–1
15.00: Dorog–Mosonmagyaróvár 1–1
15.00: Budaörs–Diósd 2–0
18.00: Csákvár–Balatonfüred 4–2
Vasárnapi összefoglaló
15.00: Újbuda–Körmend 4–0
16.00: Andráshida–Haladás II 3–1
16.00: Győri ETO II–Nagyatád 1–2
16.00: BKV Előre–Csepel 2–1

22. FORDULÓ (április 5-6.)
Szombati összefoglaló
13.00: Haladás II–Győri ETO II 0–1
16.30:
Veszprém–Dorog 0–3
16.30: Csepel–Tököl 1–1
16.30: Körmend–Budaörs 1–4
16.30: Nagyatád–BKV Előre 0–1
16.30: Balatonfüred–Andráshida 1–1
16.30: Mosonmagyaróvár–Újbuda 1–0
Vasárnapi összefoglaló
16.30:
Diósd–Csákvár 2–1

23. FORDULÓ (április 12-13.)
Szombati összefoglaló
16.30: Tököl–Nagyatád 0–1
16.30: Dorog–Csepel 3–0
16.30: Budaörs–Mosonmagyaróvár 3–2
19.00: Csákvár–Andráshida 3–1
Vasárnapi összefoglaló
13.00:
Győri ETO II–Balatonfüred 1–2
16.30: BKV Előre–Haladás II 1–0
16.30: Diósd–Körmend 1–3
16.30: Újbuda–Veszprém 1–0

24. FORDULÓ (április 19-20.)
Szombati összefoglaló
17.00: Andráshida–Győri ETO II 4–1
17.00: Nagyatád–Dorog 1–1
17.00: Veszprém–Budaörs 2–2
17.00: Csepel–Újbuda 2–0
17.00: Körmend–Csákvár 1–5
17.00: Balatonfüred–BKV Előre 0–1
17.00: Mosonmagyaróvár–Diósd 3–1
Vasárnapi összefoglaló
14.00:
Haladás II–Tököl 6–0

25. FORDULÓ (április 26-27.)
Pénteki összefoglaló
19.00: Csákvár–Győri ETO II 4–2
Szombati összefoglaló
15.00: Újbuda–Nagyatád 0–0
17.00: Tököl–Balatonfüred 0–4
17.00: Budaörs–Csepel 4–1
17.00: Dorog–Haladás II 4–1
17.00: Körmend–Mosonmagyaróvár 0–2
Vasárnapi összefoglaló
17.00:
BKV Előre–Andráshida 1–1
17.00: Diósd–Veszprém 2–2

26. FORDULÓ (május 3-4.)
Csütörtöki összefoglaló
17.30: Mosonmagyaróvár–Csákvár 1–1
Szombati összefoglaló
17.30:
Balatonfüred–Dorog 1–0
17.30: Csepel–Diósd 0–1
17.30: Veszprém–Körmend 5–0
17.30: Nagyatád–Budaörs 4–3
17.30: Haladás II–Újbuda 0–2
Vasárnapi összefoglaló
17.30:
Andráshida–Tököl 4–0
17.30: Győri ETO II–BKV Előre 3–1

27. FORDULÓ (május 10-11.)
Szombati összefoglaló
17.30: Körmend–Csepel 1–3
17.30: Mosonmagyaróvár–Veszprém 4–1
17.30: Tököl–Győri ETO II 1–4
17.30: Dorog–Andráshida 1–1
17.30: Budaörs–Haladás II 7–0
19.30: Csákvár–BKV Előre 1–0
Vasárnapi összefoglaló
17.30:
Diósd–Nagyatád 2–1
17.30: Újbuda–Balatonfüred 0–0

28. FORDULÓ (május 17-18.)
Szombati összefoglaló
18.00:
Csepel–Mosonmagyaróvár 2–0
18.00: Nagyatád–Körmend 6–2
18.00: Balatonfüred–Budaörs 0–2
18.00: Veszprém–Csákvár 1–6
Vasárnapi összefoglaló
12.30: Haladás II–Diósd 2–0
18.00:
Győri ETO II–Dorog 0–1
18.00: BKV Előre–Tököl 4–1
18.00: Andráshida–Újbuda 1–1

29. FORDULÓ (május 23-25.)
Péntek
19.30:
Csákvár–Tököl 5–1
Szombati összefoglaló
18.00:
Mosonmagyaróvár–Nagyatád 1–1
18.00: Veszprém–Csepel 0–1
18.00: Dorog–BKV Előre 1–2
18.00: Budaörs–Andráshida 3–2
18.00: Körmend–Haladás II 0–4
Vasárnapi összefoglaló
18.00:
Diósd–Balatonfüred 1–1
18.00: Újbuda–Győri ETO II 1–2

30. FORDULÓ (június 1.)
Vasárnap
18.00:
Tököl–Dorog 0–4
18.00: Nagyatád–Veszprém 1–1
18.00: Haladás II–Mosonmagyaróvár 0–1
18.00: Balatonfüred–Körmend 5–2
18.00: Győri ETO II–Budaörs 0–2
18.00: Csepel FC–Csákvár 2–2
18.00: Andráshida SC–Diósdi TC 2–2
18.00: BKV Előre–Újbuda FC 1–2


AZ ŐSZI IDÉNY SORSOLÁSA

1. FORDULÓ (augusztus 17-18.)
Szombat: összefoglaló
Dorogi FC–AFC Csákvár 2–0
Tököl VSK–Újbuda FC 0–3
Balatonfüredi FC–Mosonmagyaróvár 1–2
Haladás II–Veszprém FC 4–2
Nagyatádi FC–Csepel FC 0–0
Vasárnap: összefoglaló
BKV Előre–Budaörs 3–0
Győri ETO FC II–Diósdi TC 4–4
Andráshida SC–Körmendi FC 2–0

2. FORDULÓ (augusztus 24-25.)
Szombat: összefoglaló
Csepel–Haladás II 3–0
Veszprém–Balatonfüred 1–6
Mosonmagyaróvár–Andráshida 0–5
Körmend–Győri ETO II 1–3
Budaörs–Tököl 4–0
Újbuda–Dorog 2–0
Csákvár–Nagyatád 3–1
Vasárnap: összefoglaló
Diósd–BKV Előre 0–2

3. FORDULÓ (augusztus 30.-szeptember 1.)
Péntek: összefoglaló
Győri ETO II–Mosonmagyaróvár 1–0
Szombat: összefoglaló
Dorog–Budaörs 1–4
Tököl–Diósd 2–0
Balatonfüred–Csepel 1–3
Csákvár–Újbuda 4–3
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Körmend 6–1
Andráshida–Veszprém 1–2
Haladás II–Nagyatád 1–2

4. FORDULÓ (szeptember 7-8.)
Szombati összefoglaló
Haladás II–Csákvár 3–0
Nagyatád–Balatonfüred 0–0
Csepel–Andráshida 0–0
Veszprém–Győri ETO II 1–0
Mosonmagyaróvár–BKV Előre 0–0
Körmend–Tököl 2–2
Budaörs–Újbuda 3–0
Vasárnapi összefoglaló
Diósd–Dorog 4–0

5. FORDULÓ (szeptember 14-15.)
Szombati összefoglaló
Tököl VSK–Mosonmagyaróvári TE 1–0
Dorogi FC–Körmendi FC 3–0
Balatonfüred–Haladás II 1–1
Csákvár–Budaörs 0–0
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Veszprém 2–0
Győri ETO II–Csepel 3–3
Andráshida–Nagyatád 0–1
Újbuda–Diósd 1–2

6. FORDULÓ (szeptember 21-22.)
Szombati összefoglaló
Balatonfüred–Csákvár 2–2
Nagyatád–Győri ETO II 0–0
Csepel–BKV Előre 0–0
Veszprém–Tököl 0–1
Mosonmagyaróvár–Dorog 5–2
Körmend–Újbuda 5–2
Vasárnapi összefoglaló
Haladás II–Andráshida 0–0
Diósd–Budaörs 0–2

7. FORDULÓ (szeptember 28-29.)
Szombati összefoglaló
Dorog–Veszprém 1–3
Tököl–Csepel 1–1 – a mérkőzés 3 pontját 3–0-s gólkülönbséggel a Csepel kapta
Budaörs–Körmend 5–2
Újbuda–Mosonmagyaróvár 2–1
Csákvár–Diósd 2–0
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Nagyatád 2–1
Győri ETO II–Haladás II 2–1
Andráshida–Balatonfüred 1–0

8. FORDULÓ (október 5-6.)
Szombati összefoglaló
Balatonfüred–Győri ETO II 0–1
Haladás II–BKV Előre 0–0
Nagyatád–Tököl 2–1
Csepel–Dorog 1–1
Veszprém–Újbuda 1–2
Mosonmagyaróvár–Budaörs 0–2
Körmend–Diósd 0–1
Vasárnapi összefoglaló
Andráshida–Csákvár 1–2

9. FORDULÓ (október 12-16.)
Szombati összefoglaló
Dorog–Nagyatád 4–0
Győri ETO II–Andráshida 4–5
Budaörs–Veszprém 6–0
Újbuda–Csepel 0–3
Csákvár–Körmend 3–0
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Balatonfüred 0–0
Diósd–Mosonmagyaróvár 0–1
Szerda
Tököl–Haladás II 0–3

10. FORDULÓ (október 19-20.)
Szombati összefoglaló
Balatonfüred–Tököl 1–0
Nagyatád–Újbuda 0–2
Csepel–Budaörs 2–0
Veszprém–Diósd 2–2
Mosonmagyaróvár–Körmend 3–1
Győri ETO II–Csákvár 1–0
Vasárnapi összefoglaló
Andráshida–BKV Előre 2–1
Haladás II–Dorog 2–0

11. FORDULÓ (október 26-27.)
Szombati összefoglaló
Dorog–Balatonfüred 2–1
Tököl–Andráshida 1–2
Körmend–Veszprém 0–2
Budaörs–Nagyatád 1–2
Újbuda–Haladás II 2–3
Csákvár–Mosonmagyaróvár 3–0
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Győri ETO II 1–2
Diósd–Csepel 1–2

12. FORDULÓ (november 2-3.)
Szombati összefoglaló
Balatonfüred–Újbuda 3–2
Nagyatád–Diósd 0–0
Csepel–Körmend 4–0
Veszprém–Mosonmagyaróvár 2–1
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Csákvár 2–4
Győri ETO II–Tököl 3–1
Andráshida–Dorog 2–0
Haladás II–Budaörs 0–0

13. FORDULÓ (november 9-10.)
Szombati összefoglaló
Dorog–Győri ETO II 5–1
Tököl–BKV Előre 0–1
Mosonmagyaróvár–Csepel 2–1
Körmend–Nagyatád 0–3
Budaörs–Balatonfüred 1–2
Csákvár–Veszprém 5–0
Vasárnapi összefoglaló
Diósd–Haladás II 1–1
Újbuda–Andráshida 3–2

14. FORDULÓ (november 16-17.)
Szombati összefoglaló
Tököl–Csákvár 0–2
Balatonfüred–Diósd 4–0
Nagyatád–Mosonmagyaróvár 3–0
Csepel–Veszprém 2–0
Győri ETO II–Újbuda 4–0
Vasárnapi összefoglaló
BKV Előre–Dorog 4–1
Andráshida–Budaörs 1–0
Haladás II–Körmend 1–2

15. FORDULÓ (november 23-24.)
Szombati összefoglaló
Dorog–Tököl 1–2
Veszprém–Nagyatád 3–0
Mosonmagyaróvár–Haladás II 2–2
Körmend–Balatonfüred 1–0
Budaörs–Győri ETO II 3–1
Vasárnapi összefoglaló
Csákvár–Csepel FC 3–2
Diósdi TC–Andráshida SC 0–2
Újbuda FC–BKV Előre 0–0

16. FORDULÓ (november 30-december 1.)
Szombati összefoglaló
Budaörs–BKV Előre 1–2
Körmend–Andráshida 0–2
Mosonmagyaróvár–Balatonfüred 1–1
Veszprém–Haladás II 2–0
Csepel–Nagyatád 2–0
Vasárnapi összefoglaló
Csákvár–Dorog 1–0
Újbuda–Tököl 5–0
Diósd–Győri ETO II 0–1

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.21 00:44:40

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A Tiszakécske legyőzte a Csabát • Bravúros csákvári pontmentés • A Kaposvár a Szparit verte • A ZTE ikszelt a Barcikával.

2018.10.09 22:48:27

Labdarúgó NB II P. K.

„A Kubala Akadémián a játékos a legnagyobb érték, ezért az egyéni képzés és a kiemelt tehetséggondozás felől közelítünk.”

HIRDETÉS
HIRDETÉS