nemzetisport.hu 2013.12.30 16:37 Frissítve: 2015.03.31 02:30

NB III, 2013–2014, KÖZÉPCSOPORT

 


A KÖZÉPCSOPORT VÉGEREDMÉNYE 
1. SOROKSÁR SC 30 24 3 3 82–19 63 75
2.
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 30 20 7 3 71–29 42 67
3.
BUDAPEST HONVÉD - MFA 30 19 5 6 76–41 35 62
4.
VIDEOTON FC 30 16 8 6 51–31 20 56
5.
RÁKOSMENTE KSK 30 15 10 5 62–36 26 55
6.
DUNAHARASZTI MTK 30 12 8 10 41–44 -3 44
7.
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 30 12 6 12 41–37 4 42
8.
OROSHÁZA FC 30 10 7 13 44–53 -9 37
9.
BAJAI LABDARÚGÓ SE 30 8 9 13 30–50 -20 33
10.
ESMTK 30 9 5 16 42–56 -14 32
11.
TOLLE UFC SZEKSZÁRD 30 8 8 14 37–51 -14 32
12.
FC DABAS 30 8 5 17 40–66 -26 29
13.
MONORI SE 30 7 8 15 43–57 -14 29
14.
BÖLCSKEI SE 30 6 11 13 42–57 -15 28
15.
MAGLÓDI TC 30 6 10 14 38–63 -25 28
16.
KOMLÓI BÁNYÁSZ SK 30 2 6 22 15–65 -50 12

* A Bölcske–Monor mérkőzés pályán elért végeredményét (2–2) az MLSZ megsemmisítette, és a mérkőzés 3 pontját 3–0-s gólkülönbséggel a Monornak adta, továbbá a Bölcskétől 1 pontot levont.

KELETI CSOPORT NYUGATI CSOPORT 

A TAVASZI IDÉNY SORSOLÁSA

17. FORDULÓ (március 1-2.)
Szombati összefoglaló

Rákosmente–Honvéd-MFA 2–5
Maglód–Bölcske 0–0
Szeged–Komló 2–0
Gyula–Monor 2–1
Orosháza–Szekszárd 3–3
Vasárnapi összefoglaló
Dunaharaszti–Videoton II 0–1
Dabas–Baja 1–1
ESMTK–Soroksár 0–2

18. FORDULÓ (március 8-9.)
Szombati összefoglaló
13.00: Videoton II–Orosháza 3–2
14.30:
Bölcske–Szeged 1–1
14.30: Monor–Komló 1–1
14.30: Soroksár–Rákosmente 2–0
14.30: Gyula–Dabas 1–0
14.30: Szekszárd–ESMTK 2–4
14.30: Baja–Dunaharaszti 0–0
Vasárnapi összefoglaló
14.30:
Honvéd-MFA–Maglód 2–0

19. FORDULÓ (március 16.)
Vasárnapi összefoglaló
15.00:
ESMTK–Videoton II 0–2
15.00: Dunaharaszti–Gyula 1–0
15.00: Orosháza–Baja 2–2
15.00: Rákosmente–Szekszárd 6–0
15.00: Maglód–Soroksár 0–2
15.00: Komló–Bölcske 0–0
15.00: Monor–Dabas 1–4
15.00: Szeged–Honvéd-MFA 2–0

20. FORDULÓ (március 22-23.)
Szombati összefoglaló

12.00: Videoton II–Rákosmente 1–0
15.00: Soroksár–Szeged 0–1
15.00: Gyula–Orosháza 1–2
15.00: Szekszárd–Maglód 1–1
15.00: Bölcske–Monor 0–3*
15.00: Baja–ESMTK 1–0
Vasárnapi összefoglaló
15.00:
Dabas–Dunaharaszti 3–0
15.00: Honvéd-MFA–Komló 4–0
* A Bölcske–Monor mérkőzés pályán elért végeredményét (2–2) az MLSZ megsemmisítette, és a mérkőzés 3 pontját 3–0-s gólkülönbséggel jogosulatlan játék miatt a Monornak adta, továbbá a Bölcskétől 1 pontot levont.

21. FORDULÓ (március 29-30.)
Szombati összefoglaló
15.00:
Rákosmente–Baja 1–1
15.00: Maglód–Videoton II 2–3
15.00: Szeged–Szekszárd 3–1
15.00: Komló–Soroksár 0–0
15.00: Monor–Dunaharaszti 2–0
15.00: Orosháza–Dabas 2–0
15.00: Bölcske–Honvéd-MFA 2–2
Vasárnapi összefoglaló
16.00:
ESMTK–Gyula 0–1

22. FORDULÓ (április 5-6.)
Szombati összefoglaló
16.30:
Baja–Maglód 1–1
16.30: Videoton II–Szeged 1–0
16.30: Gyula–Rákosmente 1–1
16.30: Soroksár–Bölcske 6–0
16.30: Szekszárd–Komló 1–3
Vasárnapi összefoglaló
16.00:
Honvéd-MFA–Monor 3–2
16.30: Dabas–ESMTK 2–0
16.30: Dunaharaszti–Orosháza 1–0

23. FORDULÓ (április 12-13.)
Szombati összefoglaló
16.00: Honvéd-MFA–Soroksár 3–2
16.30:
Monor–Orosháza 2–2
16.30: Rákosmente–Dabas 4–1
16.30: Maglód–Gyula 2–0
16.30: Szeged–Baja 6–2
16.30: Komló–Videoton II 0–4
16.30: Bölcske–Szekszárd 1–1
Vasárnapi összefoglaló
16.30: ESMTK–Dunaharaszti 2–3

24. FORDULÓ (április 19-20.)
Szombati összefoglaló
17.00:
Gyula–Szeged 0–2
17.00: Orosháza–ESMTK 1–1
17.00: Szekszárd–Honvéd-MFA 2–3
17.00: Videoton II–Bölcske 5–1
17.00: Baja–Komló 2–0
17.00: Soroksár–Monor 5–1
Vasárnapi összefoglaló
17.00:
Dabas–Maglód 2–3
17.00: Dunaharaszti–Rákosmente 0–0

25. FORDULÓ (április 25-26.)
Péntek
15.00: Honvéd-MFA–Videoton II 0–2
Szombati összefoglaló
17.00:
Rákosmente–Orosháza 2–1
17.00: Komló–Gyula 1–2
17.00: Bölcske–Baja 1–1
17.00: Soroksár–Szekszárd 1–0
17.00: Monor–ESMTK 0–1
17.00: Maglód–Dunaharaszti 2–2
17.00: Szeged–Dabas 2–0

26. FORDULÓ (május 3-4.)
Szombati összefoglaló
17.30:
Orosháza–Maglód 1–1
17.30: Szekszárd–Monor 2–2
17.30: Videoton II–Soroksár 1–2
17.30: Gyula–Bölcske 3–0
Vasárnapi összefoglaló
17.00: Honvéd-MFA–Baja 1–0
17.00:
Dabas–Komló 0–0
17.30: Dunaharaszti–Szeged 2–1
17.30: ESMTK–Rákosmente 1–4

27. FORDULÓ (május 10.)
Szombati összefoglaló
17.00: Honvéd-MFA–Gyula 0–0
17.30: Monor–Rákosmente 0–2
17.30: Szeged–Orosháza 2–1
17.30: Soroksár–Baja 5–0
17.30: Maglód–ESMTK 4–0
17.30: Komló–Dunaharaszti 1–2
17.30: Bölcske–Dabas 3–1
17.30: Szekszárd–Videoton II 1–0

28. FORDULÓ (május 17-18.)
Szombati összefoglaló
18.00:
Rákosmente–Maglód 3–1
18.00: Baja–Szekszárd 0–0
18.00: Gyula–Soroksár 1–3
18.00: Orosháza–Komló 2–0
18.00: Videoton II–Monor 3–4
Vasárnapi összefoglaló
17.00:
Dabas–Honvéd-MFA 2–4
18.00: ESMTK–Szeged 1–4
18.00: Dunaharaszti–Bölcske 3–2

29. FORDULÓ (május 24-25.)
Szombati összefoglaló
17.00: Szekszárd–Gyula 0–1
18.00:
Monor–Maglód 0–1
18.00: Szeged–Rákosmente 0–0
18.00: Bölcske–Orosháza 3–4
18.00: Videoton II–Baja 2–0
18.00: Komló–ESMTK 1–2
18.00: Soroksár–Dabas 5–1
18.00: Honvéd-MFA–Dunaharaszti 4–1

30. FORDULÓ (június 1.)
Vasárnapi összefoglaló
18.00:
Maglód–Szeged 0–3
18.00: Gyula–Videoton II 2–3
18.00: Dabas–Szekszárd 2–1
18.00: Dunaharaszti–Soroksár 2–3
18.00: ESMTK–Bölcske 3–2
18.00: Rákosmente–Komló 3–2
18.00: Baja–Monor 3–1
18.00: Orosháza–Honvéd-MFA 0–2

AZ ŐSZI IDÉNY SORSOLÁSA

1. FORDULÓ (augusztus 17-18.)
Szombat: összefoglaló
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Monori SE 3–1
Maglódi TC–Komlói Bányász 2–0
Rákosmente KSK–Bölcskei SE 2–2
Gyulai TFC–Bajai LSE 2–1
Orosháza FC–Soroksár SC 2–1
Vasárnap: összefoglaló
FC Dabas–Videoton FC II 2–3
ESMTK–Bp. Honvéd-MFA 2–4
Dunaharaszti MTK–UFC Szekszárd 0–1

2. FORDULÓ (augusztus 24-25.)
Szombat: összefoglaló

Videoton II–Dunaharaszti 1–1
Baja–Dabas 0–3
Soroksár–ESMTK 4–0
Honvéd-MFA–Rákosmente 1–3
Bölcske–Maglód 0–1
Komló–Szeged 1–1
Monor–Gyula 2–1
Vasárnap: összefoglaló
Szekszárd–Orosháza 4–0

3. FORDULÓ (augusztus 31.-szeptember 1.)
Szombat: összefoglaló
Szeged–Bölcske 4–0
Maglód–Honvéd-MFA 1–3
Komló–Monor 0–1
Rákosmente–Soroksár 0–1
Orosháza–Videoton II 3–0
Vasárnapi összefoglaló
Dabas–Gyula 0–3
ESMTK–Szekszárd 1–1
Dunaharaszti–Baja 1–0

4. FORDULÓ (szeptember 7-8.)
Szombati összefoglaló
Videoton II–ESMTK 4–0
Gyula–Dunaharaszti 1–1
Baja–Orosháza 2–1
Szekszárd–Rákosmente 1–1
Soroksár–Maglód 4–1
Bölcske–Komló 6–1
Vasárnapi összefoglaló
Dabas–Monor 1–4-nél FÉLBESZAKADT, a pályán elért eredmény számít
Honvéd-MFA–Szeged 0–3

5. FORDULÓ (szeptember 14-15.)
Szombati összefoglaló
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Soroksár 1–4
Rákosmente KSK–Videoton II 3–3
Orosháza FC–Gyulai TFC 1–2
Maglódi TC–UFC Szekszárd 3–3
Monori SE–Bölcskei SE 2–2
Vasárnapi összefoglaló
ESMTK–Baja 5–1
Dunaharaszti–Dabas 3–0
Komló–Honvéd-MFA 1–5

6. FORDULÓ (szeptember 21-22.)
Szombati összefoglaló
Gyula–ESMTK 2–0
Baja–Rákosmente 0–3
Videoton II–Maglód 0–0
Szekszárd–Szeged 2–3
Soroksár–Komló 5–0
Vasárnapi összefoglaló
Dunaharaszti–Monor 1–1
Dabas–Orosháza 1–2
Honvéd-MFA–Bölcske 3–2

7. FORDULÓ (szeptember 28-29.)
Szombati összefoglaló
Szeged–Videoton II 1–1
Rákosmente–Gyula 3–1
Orosháza–Dunaharaszti 1–1
Bölcske–Soroksár 2–2
Komló–Szekszárd 0–1
Monor–Honvéd-MFA 1–2
Vasárnapi összefoglaló
ESMTK–Dabas 2–3
Maglód–Baja 1–4

8. FORDULÓ (október 5-6.)
Szombati összefoglaló
Orosháza–Monor 3–2
Gyula–Maglód 3–1
Baja–Szeged 1–1
Videoton II–Komló 1–0
Szekszárd–Bölcske 1–0
Soroksár–Honvéd-MFA 3–2
Vasárnapi összefoglaló
Dunaharaszti–ESMTK 3–1
Dabas–Rákosmente 0–2

9. FORDULÓ (október 12-13.)
Szombati összefoglaló
Szeged–Gyula 4–2
Maglód–Dabas 2–2
Rákosmente–Dunaharaszti 2–1
Bölcske–Videoton II 1–2
Komló–Baja 0–0
Monor–Soroksár 0–0
Vasárnap
ESMTK–Orosháza 1–1
Honvéd-MFA–Szekszárd 3–2

10. FORDULÓ (október 19-20.)
Szombati összefoglaló
Orosháza–Rákosmente 1–5
Gyula–Komló 5–1
Baja–Bölcske 2–1
Szekszárd–Soroksár 0–2
Vasárnapi összefoglaló
ESMTK–Monor 4–0
Dunaharaszti–Maglód 5–2
Dabas–Szeged 2–2
Videoton II–Honvéd-MFA 2–2

11. FORDULÓ (október 26.)
Szombati összefoglaló
Szeged–Dunaharaszti 2–1
Maglód–Orosháza 2–3
Rákosmente–ESMTK 1–1
Soroksár–Videoton II 1–0
Bölcske–Gyula 1–1
Komló–Dabas 1–2
Monor–Szekszárd 2–0
Baja–Honvéd-MFA 1–4

12. FORDULÓ (november 2-3.)
Szombati összefoglaló
Rákosmente–Monor 3–2
Orosháza–Szeged 1–2
Gyula–Honvéd-MFA 2–2
Baja–Soroksár 0–3
Vasárnapi összefoglaló
ESMTK–Maglód 5–0
Dunaharaszti–Komló 5–0
Dabas–Bölcske 0–2
Videoton II–Szekszárd 1–2

13. FORDULÓ (november 9-10.)
Szombati összefoglaló
Szeged–ESMTK 2–2
Maglód–Rákosmente 1–1
Szekszárd–Baja 1–0
Soroksár–Gyula 1–0
Bölcske–Dunaharaszti 2–0
Komló–Orosháza 0–1
Monor–Videoton II 0–0
Vasárnapi összefoglaló
Honvéd-MFA–Dabas 9–0

14. FORDULÓ (november 16-17.)
Szombati összefoglaló
Maglód–Monor 2–2
Rákosmente–Szeged 0–3
Orosháza–Bölcske 1–2
Gyula–Szekszárd 1–2
Baja–Videoton II 0–1
Vasárnapi összefoglaló
ESMTK–Komló 2–0
Dunaharaszti–Honvéd-MFA 0–0
Dabas–Soroksár 1–2

15. FORDULÓ (november 23-24.)
Szombati összefoglaló
Szeged–Maglód 7–1
Videoton II–Gyula 0–0
Szekszárd–Dabas 1–3
Soroksár–Dunaharaszti 8–0
Bölcske–ESMTK 1–0
Komló–Rákosmente 0–3
Monor–Baja 2–3
Vasárnapi összefoglaló
Honvéd-MFA–Orosháza 3–0

16. FORDULÓ (november 30-december 1.)
Szombati összefoglaló
Monor–Szeged 1–3
Komló–Maglód 1–0
Bölcske–Rákosmente 2–2
Soroksár–Orosháza 2–0
Szekszárd–Dunaharaszti 0–1
Videoton II–Dabas 1–1
Baja–Gyula 1–0
Vasárnap
Vasárnapi összefoglaló
Honvéd-MFA–ESMTK 0–1

2019.12.05 16:19:42

Labdarúgó NB II P. K.

Korábban már a Debrecen is hívta, de szeretnék minél tovább az Előrénél tartani, ahol a felnőttcsapatban fejlődhet.

2019.12.01 12:31:07

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Halit • Jova megint betalált, a Szpari a Csákvárt verte meg • A Budafok nem bírt a Siófokkal.

2019.11.29 11:59:53

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER

Őszinte munkásderbi: Pupos Gáborral, a szabadrúgásairól híres Galga-völgyi Bombázóval jártunk a Vasas–Budafoki MTE rangadón.

2019.11.26 23:02:16

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hármat vágott a Budaörs és a Csaba • Az Ajka felülmúlta a Gyirmótot • Tiszakécskén kapott ki a Haladás.